Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 15 грудня 2017, 16:53

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чи будуть теплі батареї?
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 00:43 
Офлайн

Повідомлення: 24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Коли включать опалення і гарячу воду? чи збиратися в ліс по дрова?
треба на білий дом :gun: :fight1: :naezd: :fight3:
МОЖЕ ХТО ЗНАЄ КОЛИ БУДЕ ВОДА?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чи будуть теплі батареї?
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 09:12 
Офлайн

В мене автономне опалення, цілий рік гаряча вода, і вже почав потроху паливний сезон :lol: :dance:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 10:21 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Цитата:
Чи будуть теплі батареї?

будуть
Цитата:
Коли включать опалення

скоро :lol:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чи будуть теплі б�тареї?
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 10:49 
Офлайн

Повідомлення: 105
Я чув таке що мол газу немає,і пока тепла ... нам не ждати,принаймі сьогодні,а може і надалі!Просто треба нашим"керовнікам"гроші заробити вот вони і тянуть,а ви люди та діти мерзніть,болійте,та піднімайте наші аптеки та платіть за холод.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Айда під білий дім :fight1: :gun: :fight3:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 15:55 
Офлайн

Повідомлення: 156
zordik написав:
Просто треба нашим"керовнікам"гроші заробити вот вони і тянуть

я погоджуюся, але тільки не тут. ситуація наступна - щойно телефонував, щоби знати, чи чекати 6-ої поки на с.Ватутіно включать гарячу, чи їхати до батьків, щоби, б..., хоч голову помити :)))
підняла жінка якась в "Ковельтєплосєть" і сказала, що "газовики" запломбували по котельням входи і виходи і щоби такі питання ставити нашому меру. Спустився нижче, а при вході у під"їзд висить оголошення "Заборгованість по вашому будинку 30 000 грн за газ. Якщо не погасите цю суму до 25 жовтня, то...." будете тіпа сосати... лапу як ведмеді, зариєтеся під 2-3 ковдри. Короче, тут ситуація така, хтось платить, бо працює, хтось не платить, бо бухає, як мої сусіди с...ки, сидять під під"їздом днями і вечорами, сємкі пиво, а як заплатити за користування газом - то нема "дєнєг". Мля, нам просто треба себе взірвати хоча б за те що ми українці. Багато говоримо а мало робимо, хоча руки чомусь завжди чорні (і де ми кулюпаємо). Я не українофоб, але куди не звернуся, куди не поїду - всюди на 70% одне і те саме - поки "рєальний прастой пацанячий народ" просиджує свої дні під під"їздом, то нами керують люди зацікавлені в тому і мало того, наживаються. Поки ми плачемо, що хтось в тому винен, не помічаємо, що самі в тому винні, що руки з дупи ростуть, вибачте за нестриманність.

Тепло буде тоді, коли ми, мля, будемо вчасно платити комунальні послуги. Вчасно платитимо, коли раніше вставатимемо на роботу, або якщо її нема, то все-одно вставатимемо і шукатимемо цю роботу.

Учасники даного форуму мають змогу платити за Інет, а значить що і з комунальними все спокійно. Але подивіться з вікна - скільки реально попущених тіпа "знедолених" алконавтів тиняється просто цілими днями. І їх насправді більше. І саме через їхнє небажання працювати і нема тепла, нема гарячої води.

І я не повірю, що протягом року не можна заробити грошей, щоби хоча б за комунальні заплатити тому підприємству, послугами якого ти користуєшся. А не хочеш платити, то відрізайся нафіг від центрального стояка і топи дровами, ходи і шукай ці дрова - роби будь шо, щоби твої сусіди, люди які платять вчасно без боргів не виходили на той рівень, на якому знаходиться ЗЛОСНИЙ "неплатильщик".

П.С. Хоча знайомі комунальщики розповідали, що і деякі підприємці (прізвища не оголосили) не платили по пів року, а коли їм починали погрожувати то вони відповідали "а точно, скільки там треба? ось, нате 10 000 грн" діставали спокійно з гамана і віддавали (ну, це образно)

Так шо тепло буде тоді, коли ми всі його захочемо, а не поки кожен окремо буде перейматися цим питанням. А мер, мені так здається, не заплатить зі свого гамана борги ковельчан на рахунок "Теплосєті" :lol:

Я не відстоюю інтереси влади і держструктур, але, люди, ви не помітили таку тенденцію, що якщо тільки якісь "бока" у нас, ми починаємо кричати ідемо під ВР, АП, КМУ, міськраду і т.ін. Так - це добре, але не по тим питанням, чому у нас нема тепла. Якби прорвало центральну трубу і чиновники х... забили на пару тижнів на її ремонт, то це є підстава зібратися і заставити їх це зробити. Але, зібратися під міськрадою і кричати "дайте тепло, бо ми за нього все-одно х.. заплатимо" - ну тоді я з весни просто втікаю на Захід, бо вже справді, соромно жити стало в такій державі: очі калинові, мова солов"їна, лани широкі, поля, ліси - а на питання "для чого вам мізки?" чується замість відповіді посвистування вітру і гул машин...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 17:21 
Офлайн

Повідомлення: 194
masimota_san написав:
zordik написав:
Просто треба нашим"керовнікам"гроші заробити вот вони і тянуть

Я не відстоюю інтереси влади і держструктур, але, люди, ви не помітили таку тенденцію, що якщо тільки якісь "бока" у нас, ми починаємо кричати ідемо під ВР, АП, КМУ, міськраду і т.ін. Так - це добре, але не по тим питанням, чому у нас нема тепла. Якби прорвало центральну трубу і чиновники х... забили на пару тижнів на її ремонт, то це є підстава зібратися і заставити їх це зробити. Але, зібратися під міськрадою і кричати "дайте тепло, бо ми за нього все-одно х.. заплатимо" - ну тоді я з весни просто втікаю на Захід, бо вже справді, соромно жити стало в такій державі: очі калинові, мова солов"їна, лани широкі, поля, ліси - а на питання "для чого вам мізки?" чується замість відповіді посвистування вітру і гул машин...

А куда людям іти? Ті люди які платять хочуть відповідних послуг за свою оплату. А ті що не платять то в чому провина тих що платять. Цим повинні займатися саме ці структури яких ви назвали вище. Ми їх і вибирали щоб вони щось рішали, щоб той портфель який довірила грамада був не для понту чи своєї вигоди, вирішувати саме проблеми громади.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 19:35 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
сьогодні вивісили списки боржників. В будинку 108 квартир (Володимирська 87). З них боргу більше тисячі але не більше 2 тисяч мають 4 чи 5 квартир, ще одна квартира має борг в майже 10 тисяч (сім"я неблагополучна), та одна - 4 тисячі. Решта - а це сотня квартир, платять вчасно. Де ділись гроші при такому рівні проплат???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 20:40 
Офлайн

Та воно по всіх домах так. Яккщо на дом не платить 3-4 квартири то вони погоди не роблять.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 21:21 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
yurol написав:
Та воно по всіх домах так. Яккщо на дом не платить 3-4 квартири то вони погоди не роблять.

Де гроші?????? До "Теплокомуненерго" вони дойшли, а туда, де за газ платити треба - нема. А сьгодня тьотя в "Теплокомуненерго" сказала по телефону, що поки всі не заплятять то опаленя не буде. Ждати, поки 5 квартир з будинку заплатять??? То в нас є такі, що борги уже років 10 у них, та все збільшуються. І їм до одного місця тепло в квартирі чи ні, вони горілкою гріються

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 21:51 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
yurol написав:

Де гроші?????? До "Теплокомуненерго" вони дойшли, а туда, де за газ платити треба - нема. А сьгодня тьотя в "Теплокомуненерго" сказала по телефону, що поки всі не заплятять то опаленя не буде.

А це вже треба щоб правоохоронні органи спитали у вождів міста

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 22:18 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Alfa Centavra написав:
сьогодні вивісили списки боржників. В будинку 108 квартир (Володимирська 87). З них боргу більше тисячі але не більше 2 тисяч мають 4 чи 5 квартир, ще одна квартира має борг в майже 10 тисяч (сім"я неблагополучна), та одна - 4 тисячі. Решта - а це сотня квартир, платять вчасно. Де ділись гроші при такому рівні проплат???
(4х2000)+(1х4000)+(1х10000)=22000
судячи по своїй заборгованості - 98грн за прошлий місяць (оплачую до 20 числа), рахую інші квартири
170*100=17000
Шість квартир заборгували на 5 тисяч більше (майже на третину) ніж весь будинок.
Погоди кажете не роблять?
102*100=10200
Шість квартир заборгували майже на 12 тисяч більше (більше чим в ДВА рази) ніж весь будинок. Ахрєнеть.... :(

Просто прикидаєм середню температуру по больнічкі - шість чоловік на 22 тис.грн можна записати в безнадійну заборгованість.
22 тисячі множим на кількість будинків в мікрорайоні Володимирської і уже отримуємо серйозну суму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 22:24 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Почекай, у нас 108 чи 180 квартир?
Якщо сто вісім, то арифметика зовсім сумашедша виходить...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 23:02 
Офлайн

Те шо бабла їм нехватає, я думаю звіздєж. Як у всіх тарифах мабуть закладено процентів з 20 непроплати. тоїсть за їх платять сусіди. Хоч я нелюблю америкосів, але їх є за що поважати. В аналогічній ситуації вони б зрубили б бабосів в судах. дайте мол нам тисяч 20 - 30 на електричний обігрівач будь ласка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 23:07 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Слушаю вас и слушаю ....
Получаеться только один выход: НЕ ПЛАТИТЬ.
а я согласен: воды нет, растительности нет - населена роботами (ударение на дефисе)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі