Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 грудня 2017, 12:03

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 172 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:45 
Офлайн

Повідомлення: 29
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я радий за nektona що в нього такий чудовий підїзд (прям таки одні буржуї). Але трохи приземлись - не у всіх така чудова ситуація В мене особисто 9 поверхів і половина мешканців не може навіть виробити брелків для домофона (пустуючі кварти, пенсіонери, воїни афганці, інваліди і т.д.). І я не збираюсь платити за 3х сусідів у випадку переходу всього підїзду.
Увага! Відкрию ще один секрет автономщикам. При замовленні проекту автономщика мають зобовязати зробити термоізоляцію квартири - рахувати бюджет утеплення ми бачу вмієм краще за мене. Тільки не говоріть що це маразм. Чому ? А не приведи Боже для прикладу Гном мій сусід і в нього автономка. І тут він вирішує на зиму звалити з квартири - відповідно автономку він свою закатить в консерву (йому ж насрать на сусідів - як показують попередні пости). А квартири-халупи то наші відгороджені стіною півкірпіча (якщо не на ребро), міжповерхове перекриття бетонне. Таблицю теплопровідності матеріалів знайти в неті не тяжко. І не говоріть що це одиничні випадки, як з аваріями котлів. Наприклад, мій сусід пракично не живе вдома а сусіди батьків виставили і зовсім на продажу квартиру. Мож nekton має якісь методи впливу на моїх сусідів або запропонує оплачувати мені газ сусідів?. От і мерзни-мерзи вовчий хвіст.
Такщо гаспада афтонмщікі знімайте рожеві окуляри і рахуйте бюджет РЕЛЬНО:
- прект
- утеплення квартири
- котел + водяна система
- підведення газової магістралі (у випадку електротяги - електричної)
- підведення димоходу
- компенсація за сусідів (як пише nekton)
Ну ще один секрет, бачу ви не вкурсі!
Ціна за куб 73 коп до 2,5 тис. - є СУБСИДОВАНОЮ !!!
- А субсидії що ?
- Правильно !
- Мають погану здатність закінчуватися і є справжнім бельмом на фейсові Держави, НКРЕ і Євробанка.
- Тоді дивимось на ціну газу на кордоні 300-400 зелених паперів за 1000 кубів.
- Нетяжко перевести: 2,4 - 3,2 грн./куб. для споживача (траспорт - викл.).
- Наскільки я чув десь по такій ціні газ і постачають на Ковельтепло. Мож хто думав що безкоштовно ))).
Тоді, УВАГА ГАСПАДА АФТОМЩИКИ, ваш ЄДИНИЙ козир та стимул пройти тернистий шлях просто різко зникне.
Робити реформу в даній галузі безумовно потрібно ! Але абсолютно НЕ такими вандальними, неетичними, економічно не вигідними способами, та, НАЖАЛЬ, переліченими в постах форуму. Для досвіду можна заглянути за кордон. Ще один секрет ! Існує багато, далеко не бідних країн, в яких нині працють та досить успішно централі та законом заборонено автономку в багатоповерхових/багатоквартирних приміщеннях.
P.S. На образливі пости Гнома - не звертаю увагу (всякі бувають і всякі потрібні, хочаби для тернисної дискусії та народження істини ...). Але рекомендую ознайомитись з поняттям - флуд на форумах та етики :-). Бажаю успіхів !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2011, 13:07 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
profesor написав:
Увага! Відкрию ще один секрет автономщикам. При замовленні проекту автономщика мають зобовязати зробити термоізоляцію квартири - рахувати бюджет утеплення ми бачу вмієм краще за мене.

Не мають права зобов`язати. Нема нормативно-правових актів. Зате, згідно п.п. 1.2 та 1.3 ДБН В.2.6-31:2006 „Теплова ізоляція будівель”:
„1.2 При проектуванні теплоізоляційної оболонки будинку на основі багатошарових конструкцій, треба розташовувати з внутрішньої сторони конструкцій шари з матеріалів, що мають більш високу теплопровідність, теплоємність та опір паропроникненню.
1.3 При проектуванні нових будинків та реконструкції існуючих, шари з теплоізоля-ційних матеріалів слід розташовувати з зовнішньої сторони огороджувальної конструкції, використовуючи при цьому системи фасадні теплоізоляційно-опоряджувальні (далі – СФТО). Не рекомендується застосовувати конструктивні рішення з шарами із теплоізоляційних матеріалів з внутрішньої сторони конструкції через можливе надмірне накопичення вологи в теплоізоляційному шарі, що призводить до незадовільного тепловологісного стану конструкції й приміщення в цілому, а також до зниження теплової надійності оболонки будинку”.

profesor написав:
Тільки не говоріть що це маразм.

Сказав і довів, що це маразм, який народився в агонії теплонедопостачальників від втрати джерел нетрудових доходів.

profesor написав:
І тут він вирішує на зиму звалити з квартири

Стара фальшива пісенька на слова міністерського листа 2000-го року, який не є нормативно-правовим актом і не може автономщика до чогось зобовязати.

profesor написав:
Такщо гаспада афтонмщікі знімайте рожеві окуляри і рахуйте бюджет РЕЛЬНО:
- прект
- утеплення квартири
- котел + водяна система
- підведення газової магістралі (у випадку електротяги - електричної)
- підведення димоходу
- компенсація за сусідів (як пише nekton)

Зніми чорні, пане проффесоре, і дивись "РЕЛЬНО" на речі:
1. Проект (без газового) - гривень 700.
2. Утеплення квартири - пролітаєш над гніздом зозулі.
3. Котел треба лише для газової автономки. Загалом, для газової автономки затрати грубо 2 тис. "зелених", для електричної - рази в 3 дешевше.

profesor написав:
2,4 - 3,2 грн./куб. для споживача (траспорт - викл.).
- Наскільки я чув десь по такій ціні газ і постачають на Ковельтепло.

А я чув, що набагато дешевше.

profesor написав:
На образливі пости Гнома - не звертаю увагу

Прямих образ як таких не допускаю. Але очевидно, що ти не свої інтереси представляєш, а монополіста-обкрадача. Тому частина горіхів і на тебе летить. А як ти думав?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2011, 14:11 
Офлайн

Ще один удар по безмірному апетиту.
Три години тому ковельхолод програв позов, поданий до одного з автономщиків.
Захотілося здерти за опалення сходової клітки без договору. Та ще й з яким розмахом!
В під`їзді біля входу стоїть іржавенький самопальний регістр опалення, площа тепловіддачі якого приблизно дорівнює площі двох стандартних чавунних секцій ("ребер") батареї опалення.
В технічних умовах, виданих ковельхолодом, про це мовчок. Зате стоїть вимога розрахувати, скільки потрібно тепла для опалення сходової клітки в нашій кліматичній зоні, щоб дотягти до +16°С. Проектант рахує - в середньому 1,82 Гкал за місяць протягом опалювального сезону. Стільки тепла не розсіюють всі прилади опалення в 4-кімнатній квартирі!
Але ковельхолод думає, що споживач геть ні в чому не розбирається і його можна подоїти.
І виставляє автономщику, умовно поділивши цю кількість тепла на 12 квартир в під`їзді, приблизно 60 грн. на місяць в опалювальний сезон. Тобто, якби всі 12 квартир від`єдналися, то мали б платити (до подорожчання гігакалорії) приблизно 720 грн.(!!!!!!!!!) в місяць.
За два "ребра"!
Не буду зупинятися на деталях, але договору на лохотронних умовах укласти з автономщиком не вдалося, позов про спонукання до укладення договору ковельхолод не подав, бо в минулому році аналогічну справу програв у всіх інстанціях.
На цей раз вирішив взяти нахрапом - подав позов про стягнення заборгованості. Неіснуючої. І успішно програв.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 19:52 
- Не мають права зобов`язати?
- Тоді шановні сусіди готовтесь до конденсатного дощу а Я гострю лижі в тепліші краї.
- Сказав і довів, що це маразм ?
- Якщо це не прописано в ДБН - це не означає що це маразм. Подивіться краще хто їх робив і коли ... Доречі, окремий респект інтузіастам-утеплювачам фасадів будинків. Ви робите не легку і потрібну для комунального господарства справу але в багатьох "найбідніших країнах" Євро ваша творчість заборонена тими самими ДБН і т.д. А з іншої сторони це просто негарно по стінам малювати ))).
- Стара фальшива пісенька на слова міністерського листа 2000-го року ???
- Побачимо яку пісенку заспіє Гном в квартирі серед поля стію в півцеглини.
- А я чув, що набагато дешевше ?
- А Я чув що Україна зобовязалася зробити євротарифи для населення а інакше їй не дадуть чергово траншу. Поцікався про ціну газу в Польщі, наприклад.
- очевидно, що ти не свої інтереси представляєш, а монополіста-обкрадача?
- логічне припущення, що ти представляєш інтереси дрібного підприємця-тепловичка, який бажає стати монополістом в газузі надання послуг автономного опалення і добре знає основи юрисприденції але далекий від реальних технічних, соціальних та економічних проблем жителів злиденних багатоповерхівок ...
P.S. Гіркий досвід повного руйнування монополістів та особистої наживи ми вже маємо. А мудрі кажуть щоб і вовки ситі, і вівці "обігріті" ...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2011, 15:24 
Офлайн

Гном написав:
Схоже, що у Вищому адміністративному суді України з тих чи інших причин починають розуміти, що реалізація законного права власника квартири на відмову від ЦО і облаштування автономки не може бути заблокована 169-м наказом МЖКГ:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18168675

Продовження слідує. Теплопостачальна організація притягнута до відповідальності за нарахування споживачам, які відключилися від централізованого опалення і облаштували автономки:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18455701
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18455703

Ковельхолод - наступний?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2011, 19:13 
Офлайн

:du_ma_et:
Гість написав:
- Не мають права зобов`язати?
- Тоді шановні сусіди готовтесь до конденсатного дощу

Не мають права.
Щоб з`явився так званий конденсатний дощ, потрібно сусідську квартиру відрядити до сибірського Діда Мороза. Та й вгепав я добрі гроші на автономку не для того, щоб виключити котла і втекти з мого автономно теплого краю в "теплі краї", аби не платити в середньому 100 грн. в місяць в опалювальний сезон - не окупиться. Так що "Пісня-2000" застаріла, а замовити нову - декому грошей шкода.

Гість написав:
Доречі, окремий респект інтузіастам-утеплювачам фасадів будинків.

Утеплюй фасади БУДИНКІВ ЗЗОВНІ. ДБН не боронить.

Гість написав:
- логічне припущення, що ти представляєш інтереси дрібного підприємця-тепловичка, який бажає стати монополістом в газузі надання послуг автономного опалення і добре знає основи юрисприденції але далекий від реальних технічних, соціальних та економічних проблем жителів злиденних багатоповерхівок ...

На монополіста не претендую, монополія - негарне слово.
Що таке "надання послуг автономного опалення" - уявити не можу.
Про тепломасообмін знаю не з чуток і пліток, як дехто.

Гість написав:
P.S. Гіркий досвід повного руйнування монополістів та особистої наживи ми вже маємо. А мудрі кажуть щоб і вовки ситі, і вівці "обігріті" ...

На рахунок особистої наживи, то вовки-монополісти справді ситі, їхні кишені овечим пухом обігріті. А тому для тих, чиї інтереси ти представляєш, досвід повного руйнування монополістів є справді гірким.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2011, 19:26 
Офлайн

Перегрілися так, що провтикали з оплатою держмита за подання касаційної скарги:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18781050

Отож, поздоровляю ковельхолодівців з черговим програшем, а знайомого мені підприємця-відповідача, який самотужки зорієнтувався в лабіринтах юриспруденції і кваліфіковано захищався - з трудовою перемогою!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2012, 21:27 
Офлайн

Спочатку познайомимось із цими постановами:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/24184051
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/24384534
А тепер - із цією:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/24878903
Висновок (майже за Л.Гайдаєм): Ковель - місто контрастів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2012, 22:03 
Офлайн

Один із свіжих паростків Правосуддя у нашій Хащі:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/25228874

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2012, 22:28 
Гном написав:
Один із свіжих паростків Правосуддя у нашій Хащі:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/25228874

Відповідно до вимог ст. 901 ЦК України послуги оплачуються за умов їх надання і споживання.
а ким споживається? сімєю? однією особою? двома? взагалі, по закону.

Кому послуги надаються відповідно до ст.901 ЦК? одній особі? чи декільком одночасно?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 липня 2012, 10:34 
Офлайн

Гість написав:

Одна "сім`я" захотіла "спожити" незароблені гроші з допомогою суду. Не вийшло. Апеляційний суд став на букву закону.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2012, 14:57 
Офлайн

Ковельському міському голові
Кіндеру О.О.
вул. Незалежності, 73, м. Ковель, 45008

Теплолюба Петра Сидоровича
вул. _______________ , м. Ковель, 45008

З А Я В А

Одним з пунктів Вашої передвиборної програми є надання громадянам можливості влаштування автономних систем опалення квартир з метою економії енергоносіїв. Громадяни мають платити тільки за реально отримані послуги.
Я являюсь власником квартири №__ будинку №__ по вул._____________ в м. Ковелі.
Тривалий час мене не влаштовує якість централізованого опалення, що надається підприємством теплових мереж „Ковельтепло” (далі – ПТМ): часті перебої, постійно занижена температура приладів опалення. Через це в холодну пору року у квартирі створюються несприятливі умови для проживання. Недостатнє опалення унеможливлює належне провітрювання кімнат і призводить до зростання вологості повітря, яка підвищує тепловіддачу організму, внаслідок чого я в холодну пору року у квартирі постійно мерзну, що спричиняє відчуття дискомфорту та негативно впливає на здоров’я.
Безперервно і безпідставно зростаюча вартість послуг ПТМ не відповідає їх якості.
Згідно договору про надання послуг з централізованого теплопостачання ПТМ зобов’язується підтримувати температуру в приміщеннях квартири +18°С за умови їх утеплення згідно неіснуючих „діючих норм і правил”. Тобто, за цим договором ПТМ не зобов’язується надавати послуги належної якості, забезпечувати оптимальний мікроклімат в приміщеннях квартири згідно Додатку № 5 (обов’язкового) до СНіП 2.04.05-91 „Опалення, вентиляція і кондиціювання”: оптимальну температуру +20−22°С при відносній вологості 45−30 % і швидкості руху повітря не більше 0,2 м/с. Для зниження вологості в приміщеннях їх потрібно інтенсивно протоплювати та провітрювати до початку „офіційного” опалювального сезону, однак при користуванні централізованим опаленням це зробити неможливо.
Багаторазові скарги на неналежне опалення були ПТМ проігноровані.
Враховуючи вади централізованого опалення і те, що ПТМ не має наміру забезпечити належну якість послуг, я вирішив відмовитись від них і облаштувати автономну систему теплопостачання у власній квартирі. На це я маю право, виходячи з наступного.
Згідно ст. 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпо-ряджатися своєю власністю. Право приватної власності є непорушним.
Згідно ч.ч. 1, 2, 3, 6 ст. 319 ЦК України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Він має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав. Держава не втручається у здійснення власником права власності. Це означає, що власник може чинити стосовно своєї речі усе, що не заборонено законом або не суперечить соціальній природі власності. Згідно ч. 2 ст. 383 цього Кодексу власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, – за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.
Споживач має право на вибір джерел теплової енергії чи теплопостачальних організацій, якщо це технічно можливо (ст.ст. 19, 24 Закону України „Про теплопостачання”). Тобто, можливість облаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання обумовлена виключно технічними можливостями, а не будь-якими іншими чинниками.
Згідно абз. 3 ч. 2 ст. 17 Закону України „Про захист прав споживачів” забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту. Згідно ст. 42 Конституції України права споживачів захищає держава.
Згідно п. 24 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого теплопостачання.
Наказом від 22.11.2005 р. № 4 МЖКГ України був затверджений „Порядок відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання”. Цей порядок передбачав створення при органі місцевого самоврядування постійно діючої міжвідомчої комісії при по розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Однак, Наказом від 06.11.2007 р. № 169 МЖКГ України було внесено зміни в цей Порядок, в тому числі і в його назву (тепер це – „Порядок відключення окремих будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання”), і з цього часу він перестав регламентувати відключення окремих квартир від мереж централізованого теплопостачання, не забороняючи при цьому таке відключення. Міжвідомча комісія втратила повноваження щодо розгляду заяв про відключення окремих квартир і наразі розглядає лише питання відключення цілих багатоквартирних будинків. А тому реконструкція опалення окремих квартир з 06.11.2007 р. повинна здійснюватися в загальному порядку, встановленому для будівництва та реконструкції об’єктів нерухомості. Це – видача органом місцевого самоврядування, а не комісією, дозволу, видача відповідними комунальними службами технічних умов, виготовлення та реалізація робочого проекту реконструкції опалення квартири і подача до органу місцевого самоврядування декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
На сьогодні набуло поширення викривлене тлумачення вищезгаданого Наказу № 169, нібито він забороняє відключення окремих квартир в будинках, хоча жоден його пункт такої заборони не містить. Однак, згідно ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
На даний час багато ковельчан – власників квартир багатоквартирних будинків (лише за офіційними даними – біля 130) відмовилися від неякісних та надмірно енерго-затратних послуг ПТМ і облаштували квартири автономними системами опалення. При цьому виграли всі – держава через економію енергоносіїв (до 70% газу), власники квартир через покращення мікроклімату та багаторазового здешевлення опалення, сусідні квартири з централізованим опаленням – від збільшення притоку тепла, природа – від еквівалентного зменшення викидів у атмосферу автономними газовими котлами з високим коефіцієнтом корисної дії, а при електроопаленні викиди шкідливих речовин в межах міста взагалі відсутні. Програло лише керівництво ПТМ та його лобі, оскільки втратили можливість обкрадати споживачів.
Процес облаштування автономних систем опалення став масовим і охопив ба-гато населених пунктів України. У деяких з них (Ужгород, Жмеринка, Люблинець та ін.) централізоване опалення залишилось лише сумною згадкою про масове обкрадання населення теплопостачальними монополістами.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 3, 8, 19, 21, 22, 41, 48 Конституції України, ст.ст. 319, 383 ЦК України, ст.ст. 7, 18, 19, 20 Закону України „Про звернення громадян”, ст.ст. 30, 42, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” прошу на-дати мені дозвіл на відключення квартири № __ будинку № __ по вул. ____________ м. Ковелі від мережі централізованого опалення і влаштування індивідуальної (автономної) системи опалення.

_______ 201__ р. П.С.Теплолюб

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2012, 18:32 
Гном написав:
Гість написав:

Одна "сім`я" захотіла "спожити" незароблені гроші з допомогою суду. Не вийшло. Апеляційний суд став на букву закону.

Це нічого....вссу підправить

http://reyestr.court.gov.ua/Review/26090090

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2012, 20:56 
Офлайн

Гість написав:

А ВССУ - це твоя приватна структура, що за нього так запросто розписуєшся?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 жовтня 2012, 15:59 
Гном написав:
Гість написав:

А ВССУ - це твоя приватна структура, що за нього так запросто розписуєшся?

Ні! я не про те. очевидно, порушені норми матеріально і процесуального права, тому і відкрито провадження.

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 172 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: