Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 00:38

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 172 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 22:25 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Вирішив заглянути, що за тема така... друге дитя гнома :men:

Дивно, але я чомусь не стикався з такими проблемами, як ви говорити, про дозволи і переплати. Я що, якийсь не такий? Ні, ну грати мозок за свавілля - це святе, але ви не думаєте про майбутнє. Ви граєте мозок тим, хто не собі кишеню хоче набити, а сам з дупи вилізти. Гроші косяться вище.

Просто уявіть колись, що ви начальник Ковельтепло: вам ставлять високий тариф (грошей не накосиш), високі тарифи зробити не дає держава (знов не накосиш), бо президент в нас "реформатор", а тут виходить на сцену якийсь Гном (не особисто, а взагалі) і починає ще й гроші забирати. От якби вам так працювалося. А розумно домовитися ніхто і ніколи не хоче, хоча в нас вже це напевно неможливо... Треба ждати поки виздихають властолюбці. Еххх, не на моїй пам'яті це буде :cry_ing:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 22:27 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Boris`у
Додаткової до якої основної? Через додаткові надходження від населення за додатково спожитий газ? До речі, населення справно платить, а в Ковельхолоді кошти бойко зникають, чомусь не в кишені газовиків. Так що газовикам вигідніше відпускати газ населенню - буде менше головного болю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2011, 23:39 
Офлайн

zax13 написав:
Вирішив заглянути, що за тема така... друге дитя гнома :men:

Ну, якщо тільки до двох рахуєш.

zax13 написав:
Дивно, але я чомусь не стикався з такими проблемами, як ви говорити, про дозволи і переплати. Я що, якийсь не такий?

Якщо тебе все влаштовує, то я мовчу.

zax13 написав:
Ні, ну грати мозок за свавілля - це святе, але ви не думаєте про майбутнє. Ви граєте мозок тим, хто не собі кишеню хоче набити, а сам з дупи вилізти.

А тобі хто грає, якщо не секрет (користуюсь твоїм культурним лексиконом)?

zax13 написав:
Гроші косяться вище.

Якщо косять вище, повинні частину скидати на низ. Бо коли верхівка піраміди не вчепиться в її тіло, то перший-ліпший вітерець зідме. І впаде вона на самий низ.

zax13 написав:
а тут виходить на сцену якийсь Гном (не особисто, а взагалі) і починає ще й гроші забирати.

(Перехід на особистості - профанація діалогу).
А в кого я гроші забрав? Не дав отримати незароблені? Оце так гріх!

zax13 написав:
високі тарифи зробити не дає держава (знов не накосиш)

Дала. В Ковелі найвищі, набагато вищі, ніж в інших містах області. Та ще й дрова за газовими тарифами.

zax13 написав:
президент в нас "реформатор"

З цим не спорю. Реформи успішно нарощують помилки в системі.

zax13 написав:
Треба ждати поки виздихають властолюбці. Еххх, не на моїй пам'яті це буде :cry_ing:

Якщо мовчки чекати, то на місце виздихавших прийдуть не кращі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 14:03 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
Boris`у
Додаткової до якої основної? Через додаткові надходження від населення за додатково спожитий газ? До речі, населення справно платить, а в Ковельхолоді кошти бойко зникають, чомусь не в кишені газовиків. Так що газовикам вигідніше відпускати газ населенню - буде менше головного болю.

Та ні до банально "простої" модифікації системи особливо у будинках, районах де передбачені лише газові плити. Та й кошти також питання спірне - при встановленні котла потрібно встановити лічильник (який гальмується, відкручується і т.д.), а так брали, в основному по нормі, як завжди у нас виходить завищеній, і добре.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 22:21 
Офлайн

Лічильники потихеньку встановлюють у всіх квартирах, незалежно від того, які прилади споживають газ - на те є державна програма. А крадіжки газу - явище не розповсюджене (у фізичних осіб).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2011, 23:07 
Офлайн

Гном написав:
А крадіжки газу - явище не розповсюджене (у фізичних осіб).

;;-))) ну ну.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 травня 2011, 01:21 
Офлайн

Я сам користувався "методами" відкрутки лічильників (вода, газ, світло), а потім зрозумів, що це тупо. В мене є (зявився) знайомий, який досить довго пропрацював в адміністрації міста схожого на Ковель. Хоч йому і 52 роки, але ми "зійшлися характерами" і от якось, сидячи в кафе "на каві", він розповідав, як жити тим, хто працює в адміністрації. Ти думаєш директору довів, що переплатив? Ти в дідуся, або бабусі, які не будуть іти сваритися пару кубів газу забрав, чи тепла. Ти просто не, здається, не розумієш, що просто відстоюєш принцип "моя хата з краю", але по-своєму. Мені добре, іншим пофіг. Дивився пост про теорію розбитих вікон? Це типу того. Поодинокі вумні юристи "навчать" судитися, але свого пирога ніхто не віддасть, а постраждають "інші" прості люди - користувачі. На жаль заміни Ковельтепло немає, а коли всі перейдуть на автономки, то просто виростуть тарифи на ресурс (газ чи інше). Скільки на крути, але не з того боку підходите. Треба не в лоб бити, а бути хитрішими. Я не антиглобаліст і не просто заперечую, в мене є ідеї, є напрямки, але немає грошей, людей, часу (я турбуюся про себе в першу чергу).

П.І. Ти гарно вирвав слова з контексту, але це не міняє суті поста (ап). Твої два дітища (це і про ЖЕКи) принесе більше шкоди, ніж добра.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 травня 2011, 17:43 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
zax13 написав:
якось, сидячи в кафе "на каві", він розповідав, як жити тим, хто працює в адміністрації

Безвідносно до теми. Ти ще не чув як жити приватним підприємцям, як жити міліціонерам, як жити пожежникам, як жити лікарям і т.д.. Дехто так розповідає, що ледве на сльозу пробиває. От хоча б перевізників по Ковелю послухати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 травня 2011, 19:23 
Офлайн

zax13 написав:
Я сам користувався "методами" відкрутки лічильників (вода, газ, світло), а потім зрозумів, що це тупо.

А я ніколи не користувався і нікого не навчив, хоча добрих років 40 знаю, як це робиться. Просто у нас з тобою мораль різна. Я за реальну кількість спожитого завжди заплачу. Інша справа – тарифи. В Києві їх підвищення раз за разом касують в судовому порядку, аж дим іде. До Ковеля це поки що не дійшло, але, сподіваюсь, незабаром дійде.

zax13 написав:
В мене є (зявився) знайомий, який досить довго пропрацював в адміністрації міста схожого на Ковель. Хоч йому і 52 роки, але ми "зійшлися характерами" і от якось, сидячи в кафе "на каві", він розповідав, як жити тим, хто працює в адміністрації.

Випадково з’явився і, бачу, добре тебе просвітив. Знаю їхню „теорію (без)бідного виживання”. Однак не завжди вона спрацьовує. Приходить час і... Для декого, схоже, вже прийшов. Пішла агонія захисту (часом, участі в ній не береш?)

zax13 написав:
Ти думаєш директору довів, що переплатив? Ти в дідуся, або бабусі, які не будуть іти сваритися пару кубів газу забрав, чи тепла.

Довів у суді, а директору доводити не потрібно: він і так знає, скільки „доважив”, але недоотримав. А на рахунок дідусів та бабусь, то це вже занадто банальна софістика.
За озвученою тобою філософією, відстоювати свої права категорично заборонено, потрібно обов’язково бути лохом і переплачувати, скільки „директор” скаже, бо якщо не даси себе обікрасти, то бабусі припишуть і вона за тебе(!!!!!!) заплатить. Навіть не смішно. Назви конкретно, кому, скільки і як приписали за те, що я не оплатив ЖЕКу ненадані послуги.

zax13 написав:
Ти просто не, здається, не розумієш, що просто відстоюєш принцип "моя хата з краю", але по-своєму. Мені добре, іншим пофіг.

А це вже явний перебор. Коментарі зайві.

zax13 написав:
Дивився пост про теорію розбитих вікон? Це типу того. Поодинокі вумні юристи "навчать" судитися, але свого пирога ніхто не віддасть, а постраждають "інші" прості люди - користувачі.

Скажімо, „вумний юрист” навчив судитися і споживач виграв суд, захистив свої права, не віддав свого пирога. Постраждав тільки той (не простий „користувач”), що розкрив рота на чужий каравай.

zax13 написав:
На жаль заміни Ковельтепло немає, а коли всі перейдуть на автономки, то просто виростуть тарифи на ресурс (газ чи інше).

На жаль, його замінив Ковельхолод. Якщо всі перейдуть на автономки і ціна на газ для населення та господарських суб’єктів вирівняється (і таке може бути), вигод від автономок залишиться уйма (чит. початок теми).

zax13 написав:
Треба не в лоб бити, а бути хитрішими.

Хитрість – сурогат розуму, а бити в спину – поганий метод.

zax13 написав:
Я не антиглобаліст і не просто заперечую, в мене є ідеї, є напрямки, але немає грошей, людей, часу (я турбуюся про себе в першу чергу).

Не антиглобаліст – це точно. Якщо говорити про наявність ідей, то їх бажано викласти, щоб не вийшло голослів’я. А про себе турбуватися кожен з нас повинен.

zax13 написав:
Ти гарно вирвав слова з контексту, але це не міняє суті поста

Не вирвав, а елементарно проаналізував. Як і в даному випадку.

zax13 написав:
Твої два дітища (це і про ЖЕКи) принесе більше шкоди, ніж добра.

Принесе шкоду твоїм „директорам”. А людям – добро. І цьому є реальне підтвердження.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 травня 2011, 22:26 
Офлайн

Гном написав:
А я ніколи не користувався і нікого не навчив, хоча добрих років 40 знаю, як це робиться.

Всі так кажуть та все ж, засоби для гальмування і т.п. чудово рекламуються та продаються.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 травня 2011, 11:12 
Офлайн

"Весна покаже, хто де срав..."

//Народна мудрість

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 травня 2011, 23:36 
Офлайн

Так весна вже давно прийшла і достроковим завершенням опалювального сезону показала, хто накакав собі під ніс.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2011, 17:03 
Офлайн

Одним з пунктів передвиборної програми О.Кіндера є:
"Надання громадянам можливості влаштування автономних систем опалення квартир з метою економії енергоносіїв".
"Громадяни мають платити тільки за реально отримані послуги".

Ковельхолод остаточно погруз в боргах (куди пішли гроші, проплачені 94%-ми населення - ніколи не здогадаєтесь), та ще й держава йому винна 12 мільйонів (за що реально - теж загадка). Тут саме час меру виконувати передвиборну обіцянку, а не тратити колосальні гроші на штучне підтримання життєдіяльності Трупа.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 19:22 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Цитата:
Одним з пунктів передвиборної програми О.Кіндера є:
"Надання громадянам можливості влаштування автономних систем опалення квартир з метою економії енергоносіїв".
"Громадяни мають платити тільки за реально отримані послуги".

Правильною дорогою йде наш Мер. Навіть наш шановний Президент, видно прочитавши передвиборну програму нашого Мера, теж вирішив його підтримати http://vgazeti.net/2011/yanukovich-xoch ... nya/#ScxKb

А чому ніхто не скаже куди поділася з кранів тепла водичка і чи надовго вона пересохла?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 23:53 
Офлайн

Romas написав:
Навіть наш шановний Президент, видно прочитавши передвиборну програму нашого Мера, теж вирішив його підтримати

Спочатку "наш шановний" через Рибака і К° забороняв автономки (незаконним методом), а потім дійшло, як до жирафа, що не тим думав. Але якщо дійде до діла, то повилазять з усіх дірок проплачені холодопостачальниками "суб`єкти" і будуть вішати на вуха, що
zax13 написав:
На жаль заміни Ковельтепло немає

А самі холодопостачальники бойко організують Майдан - грошей, вкрадених ними у населення, набагато більше, ніж у організаторів Податкового Майдану.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 172 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: