Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 червня 2019, 02:54

Часовий пояс UTC + 3 годин
Створити нову тему Відповісти  [ 172 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2009, 18:25 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Останнім часом все більше і більше мешканців багатоквартирних будинків виявляють бажання відмовитися від централізованого теплопостачання (опалення та постачання гарячої води) і облаштувати свої квартири автономними системами опалення та підігріву води. Воно й зрозуміло, адже переваги автономного опалення перед централізованим очевидні. Ось деякі з них:
1. Можливість створення комфортних мікрокліматичних умов (температура, відно-сна вологість) в помешканні. При централізованому – годі мріяти про комфорт.
2. Можливість протоплювати помешкання перед офіційним опалювальним сезоном та після його закінчення, щоб запобігти підвищенню вологості і, як наслідок, псуванню речей та появі грибка на стінах.
3. Якісне автономне опалення зачно дешевше (газове – приблизно в 5 разів, електричне з багатозоновим лічильником – в 3 рази), ніж централізоване сумнівної якості.
4. Неможливість розкрадання коштів споживачів теплопостачальною організацією шляхом „економії” первинних енергоносіїв.
5. Відсутня загроза „візиту Алчевська”, оскільки практично всі теплотраси відслужили по декілька нормативних строків і дихають на ладан, щедро обігріваючи землю.
6. Пряма вигода для (нормальної) держави – на опалення житла витрачається в 3 рази менше газу, а також відсутня проблема неплатежів та соціальна напруга серед меш-канців .
Про переваги автономного підігріву води не варто взагалі говорити, оскільки централізоване постачання гарячої води у нас фактично зійшло нанівець.
Кожен власник квартири багатоквартирного будинку має повне законне право відмовитися від послуг централізованого теплопостачання та облаштувати автономне.
В ряді населених пунктів (Івано-Франківськ, Ужгород, Жмеринка та ін.) органи місцевого самоврядування пішли назустріч мешканцям і активно сприяють масовому запровадженню автономних квартирних систем теплопостачання. Та тільки не в Ковелі. Тут бажання отримати незароблені гроші ставиться набагато вище конституційних прав співгромадян та принципу верховенства права. Боротьба з бажаючими облаштувати автономки давно вийшла за межі правового поля та здорового глузду.
Дана тема створена з метою навчити наших можновладців шанувати Конституцію держави, якій вони служать, а громадянам, які виявили бажання жити в теплі та ще й мати гарячу воду – навчитись користуватися своїм правом власності і правом на достатній життєвий рівень.
Надалі буду інформувати, як правильно домогтися реалізації вищезгаданих прав, наводити приклади із судової практики, а також застерігати від помилкових кроків, якими обов’язково скористаються наші „слуги”.

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2009, 10:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2008, 09:18
Повідомлення: 194
Звідки: Горохів - Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Правильно що підняли таку тему. Вже давно треба навести порядок в цій галузі. Бо платиш гроші а толку ніякого


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2009, 13:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Повідомлення: 3340
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Сельмаш
Через терни - до автономного опалення:
до автономного или атомного? :wink: (подлодки уже в форватаре?)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2009, 21:58 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Існує два шляхи відключення від централізованих тепломереж і влаштування автономної системи опалення:
1. Легально-бюрократичний (тернистий).
2. Самовільний (нелегальний).
Зупинимось на першому. Бажаючий влаштувати автономку спочатку звертається до мера з заявою про надання дозволу:

Ковельському міському голові
Кошаруку С. Д.
вул. Незалежності, 73, м. Ковель, 45008
Теплолюба Петра Сидоровича
вул. Сагайдачного, 8, кв. _ м. Ковель, 45001З А Я В А

Я являюсь власником квартири № _ в багатоквартирному будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі на підставі _____, виданого Волинським обласним бюро технічної інвентаризації.
Тривалий час мене не влаштовує якість послуг теплопостачання, що надаються підприємством теплових мереж „Ковельтепло” (далі – ПТМ). Режим опалення є виключно примхою ПТМ: часті перебої теплопостачання, явно занижена (приблизно +40°С, максимум +50°С) температура квартирних батарей опалення. Через це під час опалювальних сезонів у квартирі створюються дискомфортні умови. Недостатнє опалення унеможливлює належне провітрювання кімнат і призводить до підвищення (80 − 98%) відносної вологості повітря та появи плісняви і грибка на стінах, які псують стіни та є шкідливим для здоров’я. Висока вологість повітря підвищує тепловіддачу організму, внаслідок чого людина у вологому приміщенні постійно мерзне. Вогкість спричиняє відчуття дискомфорту та негативно впливає на здоров’я. Безперервно (в основному, безпідставно) зростаюча вартість послуг ПТМ не відповідає їх якості.
Нерегулярна подача гарячої води та недостатня її температура не дає можливості вчасно проводити необхідні гігієнічні процедури, прати, мити посуд тощо.
Щоб забезпечити належні умови проживання в квартирі, я вирішив по закінченню поточного опалювального сезону відмовитися від послуг ПТМ і улаштувати індивідуальну (автономну) систему опалення та підігріву води. На це я маю право, виходячи з наведеного нижче.
Відповідно до ст. 48 Конституції України, кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.
Подібна норма міститься у Загальній декларації прав людини (ч. 1 ст. 25):
„Кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, житло, медичний догляд та необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтримання здоров'я і добробуту її самої та її сім'ї, і право на забезпечення в разі безробіття, хвороби, інвалідності, вдівства, старості чи іншого випадку втрати засобів до існування через незалежні від неї обставини”.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3, 6 ст. 319 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Він має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав. Держава не втручається у здійснення власником права власності. Це означає, що власник може чинити стосовно своєї речі усе, що не заборонено законом або не суперечить соціальній природі власності. Воля власника щодо реалізації влади над річчю, тому числі і над нерухомою, виражається у володінні, користуванні і розпорядженні нею. Згідно ч. 2 ст. 383 цього Кодексу власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, – за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.
Згідно ч. 2 ст. 17 Закону України „Про захист прав споживачів” забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту. А відповідно до п. 24 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, споживач може відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 3, 8, 19, 21, 22, 41, 48 Конституції України як Закону прямої дії, ст. 319, 383 ЦК України, прошу надати дозвіл на відокремлення квартири № _ будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі від мережі централізованого опалення та влаштування індивідуальної (автономної) системи опалення та підігріву води.


22.09.2009 р. П.С.Теплолюб

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2009, 19:51 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Заявника повинні викликати на засідання створеної при виконкомі Ковельської міської ради постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання. Там його слухати не будуть, тупо відмовлять, дадуть письмову відповідь і на вимогу дадуть копію протоколу засідання комісії.
Даний протокол буде виготовлений (впевнений на 99,9%) з грубими порушеннями вимог „Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах влади, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади”, затвердженої Постановою від 17.10.97 р. № 1153 Кабінету Міністрів України із відповідними змінами. Згідно п. 2.7 цієї Інструкції, −
„Хід обговорення питань і рішення, що приймаються в колегіальних органах, на збо-рах, засіданнях, нарадах, фіксуються в протоколах. Протоколи оформляються на підставі записів і стенограм, зроблених у ході засідань.
У разі коли засідання стенографується, зміст виступів до протоколу не заноситься. Розшифрована та оформлена належним чином стенограма додається до протоколу.
Якщо хід засідання фіксується на магнітній плівці шляхом запису на магнітофоні чи диктофоні, після засідання записані на ній тексти виступів передруковуються і заносяться до протоколу”.
В вищезгаданому протоколі не буде зафіксовано хід обговорення питань відключення спо-живачів (заявників) від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води. До протоколу не буде додано розшифрованої стенограми. Невідомо, ким запропоновані рішення і чим вони грунтуються. Ні заявника, на жодного з членів комісії не було заслухано, а рішення прийнято.
З цими відписками - до суду з адмінпозовом.
До речі, нещодавно знову відкрилася позитивна судова практика в Ковельському міськрайонному суді та у Львівському апеляційному адміністративному суді.
Для прикладів:
http://www.reyestr.court.gov.ua/pls/apex/f?p=301:2:4209609072883326::NO::P2_DC_ID,P2_DC_HASH:10005771752%2C6CB47F88274B79ABE4F8A233459FD954
http://www.reyestr.court.gov.ua/pls/apex/f?p=301:2:7715308656368765::NO::P2_DC_ID,P2_DC_HASH:10005756978%2CDCF2C0927E370452729D71B333E01EB9

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2009, 00:27 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
В черговий раз 15 жовтня не стало "першим дзвоником" у опалювальному сезоні. За не підтвердженими даними, обіцяють подати тепло десь через 2 тижні. В кого температура в квартирі нижче +18 і з`явилося бажання влаштувати автономку, звертайтеся в СЕС, щоб провели заміри температури та вологості і склали акт. Цей документ буде доказом неналежного надання послуг з теплопостачання і не буде зайвим під час спору з місцевими можновладцями про право жити в теплі.

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2009, 18:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Повідомлення: 227
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
Добрий день. Хочу Вас повідомити, що ще з літа групою депутатів міської ради, які, зауважте, представляють різні, часто полярні політичні сили (С.Товкач, Я.Шевчук, Г.Федчишин, В.Матвєєв, М.Гетьман, Л.Панчук) ініційоване питання впровадження автономного опалення в м. Ковелі. Для забезпечення розгляду міською радою цієї проблеми мною, ще в липні місяці, було внесено проект рішення згідно якого на серпневій сесії в плановому порядку розглядалося питання "Про переведення житлового фонду мікрорайону «Сільмаш» на індивідуальне опалення". Мікрорайон "Сільмашу" вибраний тому, що має найбільші проблеми в теплозабезпеченні і має всі можливості стати пілотним для відпрацювання механізму реконструкції діючих систем теплопостачання на автономні (індивідуальні).
Однак на серпневій сесії депутати отримали від посадовців досить куцу та однобоку інформацію, згідно якої було неможливо зробити об'єктивні висновки. Тому нами відразу було сформовано депутатську робочу групу, яка, зважаючи на інертність і приховане небажання виконкомівських чиновників змінювати усталену ситуацію на місцевому ринку теплопостачання, самостійно організувала роботу по вивченню даної проблеми. Було запрошено відомих на ринку України фахівців-виробників сучасного енергоефективного теплогенеруючого обладнання, проведено з ними робочу зустріч, визначено завдання на відповідні інженерно-пошукові роботи. Запрошені представники протягом місяця вивчали особливості існуючих інженерних мереж і на жовтневу сесію надали відповідну інформацію з належнимии розрахунками.
Реакція міських чиновників на таку депутатську ініціативу є вкрай гострою. До деяких депутатів-учасників робочої групи навіть намагалися застосувати адміністративний тиск (по місцю роботи), а близькі до чинного мера "видання" активно взялися дискредитувати, як депутатів-активістів, представників фірми-виробника енергообладнання, так і саму спробу масового впровадження в місті (не на словах - а на ділі) економних, ефективних і вигідних для населення теплоустановок. Їх позиція наступна - всі ви є недовчені інженери, лікарі, вчителі..., бо проти ваших домислів і байок найбільш вагомим є слово одного з заступників мера. Останній, ну, не горить бажанням щось принципово міняти в своєму тепловому "королівстіві".
На цьому тижні заплановано виїзд депутатів до Луцька, щоб на прикладі реконструйованих запрошеними фахівцями цивільних споруд і будівель переконати опонентів в необхідності подібного в нашому місті. Адже реформування ЖКГ, це не лише заміна за бюджетні кошти основних фондів єдиного місцевого монополіста, а можливість споживачам отримати ПРАВО ВИБОРУ, перш за все вартості та якості, комунальних послуг.

Зображення
Зображення
Приходиться проводити робочу зустріч майже підпільно - в офісі однієї з партій. Присутні на засіданні окремі небайдужі працівники виконкому наполегливо старались не попасти в об'єктив і залишились за кадром. Чому боялись?

_________________
Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.


Востаннє редагувалось Sergo в 28 жовтня 2009, 19:05, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2009, 18:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Повідомлення: 227
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
...ПРОДОВЖЕННЯ
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ось такі системи автономного опалення пропонують для Ковеля

_________________
Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2009, 18:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Повідомлення: 227
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
...ПРОДОВЖЕННЯ
Зображення
Зображення
Зображення
Вчорашня зустріч з заступником міського голови В.І.Бойком по питанню автономного опалення

_________________
Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2009, 19:45 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Sergo написав:
Їх позиція наступна - всі ви є недовчені інженери, лікарі, вчителі..., бо проти ваших домислів і байок найбільш вагомим є слово одного з заступників мера.

В свій час згаданий персонаж штампував "довчені" відмови у наданні дозволів. Цитую дослівно:
„На засіданні комісії від _ вирішили відмовити Вам у наданні дозволу на відключення від централізованої системи опалення у зв`язку з відсутністю технічної можливості забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання приміщень в будинку у випадку відокремлення Вашої квартири від загальної системи внутрішньобудинкових мереж”.
Прямо цитата з дисертації!
В дійсності ж загальної системи внутрішньобудинкових мереж не існує в природі, оскільки внутрішньобудинкові мережі централізованого опалення, гарячого водопостачання, електропостачання, холодного водопостачання і водовідведення та газопостачання функціонально не пов’язані між собою і не утворюють загальної системи.
Можу навести ще ряд подібних "перлів". Але для чого? Реальне "довчення" наших чиновників всім очевидне.

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2009, 19:57 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Sergo написав:
На цьому тижні заплановано виїзд депутатів до Луцька, щоб на прикладі реконструйованих запрошеними фахівцями цивільних споруд і будівель переконати опонентів в необхідності подібного в нашому місті.

Сергій! Дуже добре, що і депутути взялися зламати цю гілку мережі нетрудових доходів. Якщо потрібна допомога технічного характеру, по судовій практиці, дай знати в приват. Маю певні напрацювання, допоможу.

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2009, 00:15 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Деяким ковельчанам, наскільки мені відомо, увірвався терпець платити за холодні батареї та ледь теплий "водокап по графіку". І вони самовільно почали відключатися від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води. Нема впевненості, що за ними послідують інші. А потім їм довго будуть довбати мізки наші захребетники від теплопостачання.
Оскільки я дотримуюсь легальних методів відключення від цих мереж, а для міськвиконкому верховенство права та деякі інші норми Конституції (ст.ст.3, 8, 19, 21, 22, 41, 48, 64) не писане, далі пропоную зразок адміністративного позову про надання дозволу на облаштування квартирної "автономки".
Позов можна подавати протягом року з дня отримання відмови в наданні дозволу на автономку.

Ковельському міськрайонному суду вул. Незалежності, 15, м. Ковель,
45008

Позивач: Сидоренко Петро Іванович вул. _, м. Ковель,
4500_

Відповідач: суб’єкт владних повноважень Виконавчий комітет Ковельської міської ради Волинської області вул. Незалежності, 73, м. Ковель, 45008

Третя особа на стороні відповідача
без самостійних вимог: Підприємство теплових мереж
„Ковельтепло”
вул. Володимирська, 97-а, м. Ковель,
45006


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Я являюсь співвласником квартири № _ в багатоквартирному будинку № _ по вул. _в м. Ковелі на підставі Витягу від _ р. № _ про реєстрацію права власності на нерухоме майно, виданого Волинським обласним бюро технічної інвентаризації (додаток 1).
Квартира підключена до внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та постачання гарячої води. Послуги теплопостачання надаються Ковельським підприємством теплових мереж „Ковельтепло” (далі – третя особа), на даний час – на підставі Договору від 09.09.2008 р. № _ про надання послуг з теплопостачання (додаток 2).
Тривалий час мене не влаштовує якість послуг теплопостачання, що надаються тре-тьою особою. Режим опалення є виключно примхою третьої особи: часті перебої теплопоста-чання, явно занижена (приблизно +40°С, максимум +50°С) температура квартирних батарей опалення. Через це під час опалювальних сезонів у квартирі створюються дискомфортні умо-ви. Недостатнє опалення унеможливлює належне провітрювання кімнат і призводить до під-вищення (80 − 98%) відносної вологості повітря та появи плісняви і грибка на стінах, які псу-ють стіни та є шкідливим для здоров’я. Висока вологість повітря підвищує тепловіддачу ор-ганізму, внаслідок чого людина у вологому приміщенні постійно мерзне. Вогкість спричиняє відчуття дискомфорту та негативно впливає на здоров’я. Безперервно (в основному, безпідс-тавно) зростаюча вартість послуг третьої особи не відповідає їх якості.
Нерегулярна подача гарячої води та недостатня її температура не дає можливості вчас-но проводити необхідні гігієнічні процедури, прати, мити посуд тощо.
Щоб забезпечити належні умови проживання в квартирі, я вирішив по закінченню по-точного опалювального сезону відмовитися від послуг третьої особи і облаштувати індивіду-альну (автономну) систему опалення та підігріву води в своїй квартирі.
_ р. я звернувся до відповідача з заявою про надання дозволу на відключення моєї ква-ртири від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води та улаштування індиві-дуальної (автономної) системи опалення і підігріву води (додаток 3).
У відповіді від _ р. № _ (додаток 4) на заяву відповідач відмовив мені у наданні такого дозволу.
Дії відповідача вважаю неправомірними, такими, що порушують мої права та інтереси в сфері публічно-правових відносин.
Відповідно до ст. 48 Конституції України, кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.
Подібна норма міститься у Загальній декларації прав людини (ч. 1 ст. 25):
„Кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, жит-ло, медичний догляд та необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтри-мання здоров'я і добробуту її самої та її сім'ї, і право на забезпечення в разі безробіття, хвороби, інвалідності, вдівства, старості чи іншого випадку втрати засобів до існування че-рез незалежні від неї обставини”.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3, 6 ст. 319 Цивільного кодексу України власник володіє, кори-стується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Він має право вчиняти щодо сво-го майна будь-які дії, які не суперечать закону. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав. Держава не втручається у здійснення власником права власності. Це означає, що власник може чинити стосовно своєї речі усе, що не заборонено законом або не суперечить соціальній природі власності. Воля власника щодо реалізації влади над річчю, то-му числі і над нерухомою, виражається у володінні, користуванні і розпорядженні нею. Згідно ч. 2 ст. 383 цього Кодексу власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, – за умови, що ці зміни не при-зведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.
Відповідно до абз. 3 ч. 2 ст. 17 Закону України „Про захист прав споживачів”, заборо-няється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту – саме такий примус міститься у оскаржуваному рішенні відповідача. А відповідно до п. 24 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холод-ної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, споживач може відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.
Відмовляючи в наданні дозволу на відключення моєї квартири від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води, відповідач покликається на п. 2.2 „Порядку від-ключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання”, за-твердженого Наказом від 22.11.05 р. № 4 Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.12.05 р. за № 1478/11758. Однак з відповіді відповідача (додаток 4) незрозуміло, що стало причиною для відмови. Відсутність обгрунтування відмови вказує на те, що такої реальної причини просто нема і відмова є голослівною з мотивів лобіювання корпоративних інтересів ПТМ, яке є державним комунальним підприємством і підпорядковане відповідачу.
Відповідно до абз. 2 п. 2.2 вищевказаного „Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при від-мові споживачів від централізованого теплопостачання”, питання надання дозволу повинно вирішуватися на засіданні постійно діючої комісії відповідача по розгляду питань щодо від-ключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання за мо-єю участю або за участю мого представника. Рішення комісії оформляється протоколом, ви-тяг з якого у десятиденний термін надається заявникові.
Однак в порушення вищезазначеної норми відповідач не запросив мене на засідання комісії, витяг з протоколу засідання комісії мені не надав. А тому виникає підставний сумнів, що засідання комісії проводилося взагалі.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 3, 8, 19, 21, 22, 23, 41, 48, 55 Конституції України, ст. ст. 6, 8, 9, 17, 104 КАС України, −

ПРОШУ :

1. Визнати протиправним і скасувати рішення відповідача про відмову у наданні мені дозволу на відключення квартири № _ будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води.
2. Зобов’язати відповідача надати мені дозвіл на відключення квартири № _ будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води та улаштування автономної системи опалення і підігріву води.
3. Всі судові витрати покласти на відповідача.


Додатки:
1. Копії витягу від _ р. № _ про реєстрацію права власності на нерухоме майно – 3 прим.
2. Копії Договору від _ р. № _ – 3 прим.
3. Копії заяви від _ р. – 3 прим.
4. Копії відповіді відповідача від _ р. № _ – 3 прим.
5. Оригінал та 2 копії квитанції від _ р. № _ про сплату держмита.
6. Копії позовної заяви – 2 прим.


13.12.2009 р. П.І.Сидоренко

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 18 грудня 2009, 01:01 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Інформація для роздумів: цілий жовтень у мене працювала автономка (сушив-провітрював квартиру) - заплатив 42 грн. за газ за мінусом середньої вартості на підігрів води та газову плиту. Листопад - 46 грн. Температура 22-24 градуси (санвузол до 26 градусів), відносна вологість повітря 58-65%. А за централізоване недоопалення вимагали по 265 грн. за місяць по зимовому тарифу. Опалювальна площа - 47 кв. м.

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2010, 17:04 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Грудень 2009 р. - 69 грн., січень 2010 р. - 91 грн. за мінусом середньої вартості на підігрів води та газову плиту.
Одному із знайомих за січень нарахували біля 500 грн. Двокімнатна квартира, будинок з лічильником теплової енергії. Висновки напрошуються...
До уваги - позитивні судові рішення Ковельського міськрайонного суду по наданню дозволів на облаштування автономного опалення:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7906173
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7267465

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Через терни - до автономного опалення
ПовідомленняДодано: 31 березня 2010, 10:30 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Як відомо, насильно милим не будеш. Кохання і гвалтування - дві різні речі. Але не кажіть цього "концертмейстерам" з комерційного відділу ПТМ "Ковельтепло" - нізащо не повірять!
Не хочуть відчепитися від тих, хто відчепився від їхнього горе-опалення і облаштував автономки.
Ото попав мені в руки (легальним шляхом) оригінал шедеврального карт-бланшу, який обізвали договором. Врешті, не буду його далі коментувати - читайте та тримайтеся за животи!

ДОГОВІР № _______
на оплату додаткових втрат теплової енергії
згідно проекту на індивідуальне опалення
м. Ковель 21 грудня 2009р.
Підприємство теплових мереж "Ковельтепло" в особі директора Дружиновича
Олександра Матвійовича, що діє на підставі Статуту, надалі "Теплопостачальна організація" ("ТО"), з однієї сторони, та квартиронаймача (власника) в особі _______________________ надалі "Споживач" з іншої сторони, котрий мешкає за адресою ____________________, уклали даний договір про нижче наведене:
1. Предмет Договору.
1.1. "Споживач" та члени його сім"ї зобов"язуються відповідно до умов даного договору своєчасно здійснювати оплату додаткових втрат тепла трубопроводами системи центрального опалення.
2. Розмір плати.
2.1. Розмір щомісячної плати за втрати теплової енергії від транзитних стояків
затверджується рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради.
2.2. Втрати тепла існуючими трубопроводами системи централізованого опалення
згідно робочого проекту на переобладнання централізованої системи опалення на
індивідуальне в квартирі згідно довідки обстеження складають: 0,22Гкал/місяць( в
опалювальний період)
2.3.Розмір щомісячної плати за втрати теплової енергії на момент укладення цього Договору ( в опалювальний період) становить: 0.22 Гкал х 299 грн. 422 коп. = 65 грн. 87 коп.
2.4.Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про місцеве самоврядування в Україні" регулювання цін та тарифів на надання житлово-комунальних послуг підприємством належить до повноваження місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, про конкретні розміри яких споживачі будуть проінформовані через засоби масової інформації.
3. Порядок розрахунків.
3.1. Розрахунковий період оплати втрат тепла існуючими трубопроводами - один календарний місяць. Термін внесення платежів - не пізніше 15 числа наступного за розрахунковим місяця.
3.2 Всі розрахунки проводяться згідно рахунків, оплата яких проводиться до 15 числа наступного місяця.
4. Зобов"язання сторін.
4.1. "Споживач" зобов"язаний:
оплачувати втрати тепла існуючими трубопроводами в установлені договором терміни;
2 безперешкодно допускати представників "ТО" для нагляду і контролю за раціональним використанням теплової енергії, технічним станом та експлуатацією тепловикористовуючого обладнання і мереж, а також для перевірки тепловикористання;
5. Відповідальність сторін.
5.1.3а невиконання чи неналежне виконання своїх зобов'язань по даному договору сторони несуть відповідальність у відповідності з чинним законодавством.
5.2. В разі неоплати чи несвоєчасної оплати втрат теплової енергії від транзитних стояків Споживач сплачує на користь теплопостачальної організації пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченого платежу, за кожен день прострочки.
6. Інші умови Договору.
6.1. Даний Договір заключається на невизначений термін .
6.2. Цей Договір може бути змінений або доповнений за згодоюСторін. Всі зміни і доповнення оформляються письмово і скріплюються підписами обох сторін.
6.3. Даний Договір складений у двох примірниках, що мають одинакову юридичну силу.
7. Юридичні адреси Сторін:

Теплопостачальна організація:
вул.Володимирська,97-А Р/р 260013013488 Ощадбанк Код ПДВ 3051444030065 МФО 303398 код 30514446 4-87-42, 4-86-50 ;

"Споживач"
________________________________
(Підпис)

Паспорт_________________

Від_____________________ДИРЕКТОР__________________О.М.ДРУЖИНОВИЧ
мп
Начальник комерційного відділу Балабан А.І.При скануванні та розпізнаванні дещо змістилися рядки та зникли підписи Дружиновича О.М і Балабан А.І. Номер "договору" та дані споживача мною вилучені. Споживачем "договір" не був підписаний.

P.S Вгадайте з трьох разів, куди можна сходити з цим карт-бланшем.

_________________
Почему вместо завтра сегодня вчера?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 172 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB