Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 15:46

Часовий пояс UTC + 3 годин




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: чи можливо піти на пенсію в 50 років
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2009, 17:56 
Офлайн

З нами з: 02 вересня 2009, 17:10
Повідомлення: 8
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
маю 33 роки загального стажу, з яких 20 років стажу санітарки в шкіряному диспансері, чи можна піти на пенсію в 50 років по роботі.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2009, 20:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Повідомлення: 5287
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
1. Дивимося "корєшок зарплати" з утриманнями і нарахуваннями і шукаємо в нарахуваннях "Доплата за шкідливі умови праці", при наявності такої мову можна продовжити. При відсутності - більше всього - ні (треба диитися пункт 2).
2. Як в трудовій записана займана посада? Чи відповідає вона класифікатору професій до реально займаючої посади? (ящо невірно записано - тяганина мінімум на півроку)
3. Чи було, що Вас в період наприклад вагітності переводили на іншу посаду (легка праця)? Якщо так то Ваша посада підпадає під "горячий стаж" якщо не переводили - знову ж шукаємо інші варіанти.
Тобто за мінімуму інформації - мінімум відповіді. Цікавить детальніше - детальніше все розписуємо, або в приват.

_________________
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років
ПовідомленняДодано: 03 вересня 2009, 00:02 
Офлайн

З нами з: 02 вересня 2009, 17:10
Повідомлення: 8
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
1. Дивимося "корєшок зарплати" з утриманнями і нарахуваннями і шукаємо в нарахуваннях "Доплата за шкідливі умови праці", при наявності такої мову можна продовжити. При відсутності - більше всього - ні (треба диитися пункт 2).
2. Як в трудовій записана займана посада? Чи відповідає вона класифікатору професій до реально займаючої посади? (ящо невірно записано - тяганина мінімум на півроку)
3. Чи було, що Вас в період наприклад вагітності переводили на іншу посаду (легка праця)? Якщо так то Ваша посада підпадає під "горячий стаж" якщо не переводили - знову ж шукаємо інші варіанти.
Тобто за мінімуму інформації - мінімум відповіді. Цікавить детальніше - детальніше все розписуємо, або в приват.


згідно першого пункту в коришках завжди стояло плата за шкідливі умови праці. В трудовій стоїть посада " спочатку - санітарка, а зараз - молодша м/ сестра". В дикреті я в той період не була, на легкій праці також,але за ці роки змінювала посади в середині диспансеру, але без переривання стажу роботи


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років
ПовідомленняДодано: 03 вересня 2009, 08:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Повідомлення: 5287
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Відповідно до ст. 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров'я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров'я, у патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров'я, а також у психіатричних закладах охорони здоров'я зараховується до стажу для призначення трудових пенсій у подвійному розмірі.

_________________
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: чи можливо піти на пенсію в 50 років
ПовідомленняДодано: 03 вересня 2009, 10:23 
Офлайн

З нами з: 02 вересня 2009, 17:10
Повідомлення: 8
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
Відповідно до ст. 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров'я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров'я, у патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров'я, а також у психіатричних закладах охорони здоров'я зараховується до стажу для призначення трудових пенсій у подвійному розмірі.


Дякую!!! Я зрозуміла, що все залежить від відділа кадрів, як вони дадуть справку про роботу, чи я була звязана з хворими, чи ні.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 6 гостей


Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB