Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 06:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: допомога на дітей та наслідки для демографії
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 22:56 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
AndroVit написав:
А я за результатами вивчення особового складу під час служби в армії переконався, що чим більш освічені батьки, тим менше в них дітей, зате ті що є, як правило тямовитіші за своїх однолітків. Тобто питання не в кількості дітей в сім'ї, а в рівні (освітньому, моральному, духовному) батьків.
.

Колись під час навчання я жила в гуртожитку в одній кімнаті з дівчиною яка була одною дитиною в сімї. Вона була трошкі туповатою але дуже любила себе і вважала, що весь світ крутиться навколо неї. Образ цієї дівчини дуже вївся в мою память і я вже тоді знала що не хочу мати одну дитину.
Погодьтесь, що є дві сторони медалі. В маленьких сімях можуть бути обдаровані і розумні діти, але є й велика ймовірність що виростуть розбаловані егоцентристи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 10:56 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
:du_ma_et: Почитала я вас і от що скажу.
Не варто сваритися і доводити одне одному своє. Бо має право на існування (і існує!) як "плюс", так і "мінус" у цьому питанні. Є й "золота серединка".
А все тому, що закон Гауса (про плавне розподілення) діяв, діє і діятиме завжди і усюди. Про це я вже тут на форумі писала.
Отже, мислячи глобально, згідно закону Гауса маємо дві крайності: 3-5% роблять дітей заради держ. допомоги, 3-5% - чистих романтиків у цьому питанні. Ну а решта - дуже плааааааавно розподіляються між ними.
Демографічна статистика по Україні невтішна, так. Але й це компенсується десь у світі, згідно тої ж кривої Гауса. :a_g_a:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 11:13 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Десь у світі - Китай, Індія і Африка.
irma вбила наповал використанням закона Гауса. Не чекав від бібліотечного працівника. Колись ми в артучилищі вивчали його для обгрунтування теорії стрільби. Не думав, що застосується в темі про населення.
Мене мало тішить ріст населення в якому-небудь Сомалі чи Гватемалі при тому, що українців стає менше. А якщо поспілкуватися з представниками "іншого світу", жителями навіть колишніх південних радянських республік, не кажучи про арабів чи африканців, то складається враження, що говориш з інопланетянами. Абсолютно інша мораль, склад мислення і купа іншого.
Коли прочитати http://uk.wikipedia.org/wiki/Населення_України то все-таки стає моторошно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 11:29 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я ще й у шпагат сідаю! А цей закон активно використовую в фотодизайні, яким теж паралельно займаюсь. Там (у фотошопі) фільтр такий є "Розмивання по Гаусу" :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 11:25 
Офлайн

Повідомлення: 252
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Але й намудрували в тут ,хлопці. Звідки ж вам знати для чого народжує дітей жінка? По роботі часто доводиться спілкуватися з вагітними жінками, і повірте - народжують у нас не задля грошей чи допомоги на дітей ( 130 грн. -і грошима назвати не можна), а тому ,що хочуть віддати часточку себе новій людині. Не заперечую,що є ОДИНИЦІ, які планують отримати допомогу.
Не можу промовчати і не відповісти на тему багатодітних сімей,тому,що зе зачіпає мене особисто і такі вислови
Цитата:
Коли вони родяться кожен рік-два то батьки не дивитимуться як то навчити дитину читати, писати, рахувати (якщо це звичайне, не олігархічне сімейство). Батьки думатимуть де то після роботи ще пару годин повкалувати аби діти мали що їсти. І дитина в школу прийде дауном. От скажи ти багато сімей знаєш де є 3 та більше дітей? І при цьому народженні всі діти за останні 10 років? І сімя не є "олігархами"?????
Я знаю дуже багато таких сімей де троє та більше дітей (народжених в період незалежності). І всі ці сімї з сіл. Жодної в Ковелі не знаю (близько принаймні). І в жодній з сих сімей я не бачу дитини-генія. Я бачу дітей які працюватимуть будівельниками, трактористами, вязальниками хвостів бичкам. Я бачу майбутніх рабів!!! Бо завтра прийде депутат і просто так відбере в них батьківську землю, хату і.т.д..

мене ображають. В мене четверо дітей 12, 10 ,8, 3 років. І уваги вони мають достатньо. Старша йшла в школу вміла читати, писати і рахувати, дві менші - знали букви і цифри, рахували; малому 3,5 він вже знає всі букви, і зараз вчаться вони добре, окрім школи займаються танцями ,співами , музикою, і це при тому, що ми з чоловіком обоє працюємо,і робота ,повірте, нелегка, але час на дітей завжди знаходиться,тому що поза роботою ми живемо заради них. І народжували їх не задля грошей, а тому що така в нас життєва філософія.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 11:47 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Ksenia написав:
мене ображають. В мене четверо дітей 12, 10 ,8, 3 років. І уваги вони мають достатньо.

Не потрібно вибирати один пост і цитувати його. Читати потрібно в загальній масі постів. Коли родилися діти яким на даний момент 12, 10, 8 років ніяких виплат не було. Тому зрозуміло що ці діти не за для грошей родилися. Мова йде про дітей яким зараз максимум 5 років. Мова йде про матерів які народжувати почали коли появилися виплати. Якщо хтось може забезпечити 3-4-10 дітей це нормально. Я вірю що жінки в яких чоловіки таможеніки, міліціонери, бізнесмени народжують таку кількість дітей. А тут піднімається тема що навіщо родити кучу дітей якщо не можеш їх забезпечити хоча б одягом. Невже хтось з матерів в пологовому скаже лікарю що народжує заради грошей? Не смішіть мене.
Ksenia написав:
130 грн. -і грошима назвати не можна

Які 130 грн? Перша дитина - рік по 700, друга - два роки по 900, третя - три роки по 1300. (приблизно, точно не знаю).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 12:08 
Офлайн

Маленьких "5 копійок" до нашої бесіди. Тут спілкуються в основному люди середнього достатку і вище. Кожен має більш-менш стабільне джерело доходу. І судите ви зі своєї дзвіниці.
А якщо поглянути на це очима молодої сім'ї, в якої сумарний дохід на двох ледь дотягує до двох тисяч гривень. Причому робота така, що сьогодня є. а завтра можна опинитися на вулиці. І ще квартиру треба найняти. Бо в квартирі кожної з мам уже зранку черги до туалету вишиковуються. Така допомога від держави може бути суттєвим фактором при прийнятті рішення про припинення застосування контрацептивів.
Знову ж повернуся до тих часів, коли я спілкувався з солдатами робітничо-селянської української армії. Історій наслухався - донесхочу. Про старших братів і сестер, які поїхали в місто і мотаються по життю від підробітку до підробітку та з однієї зйомної квартири на іншу. І що планували робити і як дивилися на майбутнє життя 19-23 річні хлопці.
Знову повторю свою думку. Діти - це чудово. Але на перепоні в сучасній Україні стоять два питання: квартирне і фінансове. І якщо держава частково допомагає вирішити хоч одне з них - то вже непогано. А про таке, що було в колишній ГДР, коли разом з свідоцтвом про шлюб молода сім'я отримувала від держави ордер на житло, ми поки можемо лише мріяти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 13:23 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
AndroVit. Ви займіть якусь одну позицію. Чи по вашому народжувати заради грошей і народжувати маючи один із стимулів те ,що держава виплачує допомогу ,одне і те ж?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 13:46 
Офлайн

Hapuga написав:
AndroVit. Ви займіть якусь одну позицію. Чи по вашому народжувати заради грошей і народжувати маючи один із стимулів те ,що держава виплачує допомогу ,одне і те ж?

Невже десь між цими ситуаціями я поставив знак "дорівнює"?
Ладно, даю пряму відповідь на пряме питання. Майже.
Найкращий випадок з перерахованих - коли виплата державою грошей є додатковим стимулом до народження дитини. Вірніше одним з факторів, які при прийнятті рішення схиляють чашу терезів у бік рішення народжувати.
Трохи гірший - коли виплата державою грошей стає можливістю для жінки пересидіти вдома той період, коли вона чи не може знайти роботи, чи на тій роботі платять мізер, а час іде.
Ну і взагалі поганий - коли пара "алкоголіків і тунеядців" не запобігаючи вагітності просто розмножуються як кролики,, а їм ще за це гроші платять.
Перші два варіанти я схвалюю, третій засуджую. Це для схематичних варіантів. Якщо є ще якісь варіанти (а життя така штука, що без них ніяк) то в кожному конкретному випадку буде своя оцінка, котра залежатиме від ще декількох чинників.
Більш-менш зрозуміло?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 13:56 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ну тут все чітко прописали. Тепер хід ваших думок зрозумілий. А то складалось враження що в нас хто народжує 3-4 дитину то заради грошей. Згідний на 100% :-ok-:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 14:29 
Офлайн

Повідомлення: 252
Цитата:
Які 130 грн? Перша дитина - рік по 700, друга - два роки по 900, третя - три роки по 1300. (приблизно, точно не знаю).

Кому платять такі гроші і відколи? Я вийшла з декрету 9 місяців тому і на четверту дитину отримувала лише 130 грн. в місяць.
А щодо квартирного питання - це дійсно проблема для молодої сімї. За часів царювання Кучми була така класна програма молодіжного кредитування. Шкода,що зараз її немає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2010, 15:58 
Офлайн

Ksenia написав:
Кому платять такі гроші і відколи?

Ну, ми, наприклад отримували на другого близько 900 до досягнення 2 років. Зараз дружина збирає документи на прожитковий мінімум.
Просто працівники відділу соціального забезпечення працюють на вас тоді, коли ви прийдете до них і почнете задавати питання і приносити папери. До того часу ніхто нічого не нараховуватиме. Багато в чому я їх розумію.
А так лише можу порадити читати законодавство і спілкуватися з такими самими молодими мамами. "Чуткою земля повниться".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 14:08 
Офлайн

Повідомлення: 16
Район міста: Файне місто...
Доброго дня усім! Може хтось роз’яснить , якщо мій чоловік є суб'єктом підприємницької діяльності (оформлене ТОВ) й має нульові доходи, синочку поки 6 місяців, після 9 місяців я можу отримати доплату до тих 130 грн.? Я так розумію раніше ні, бо отримала близько 12 000 грн. декретних?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 15:15 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Anyutka написав:
Доброго дня усім! Може хтось роз’яснить , якщо мій чоловік є суб'єктом підприємницької діяльності (оформлене ТОВ) й має нульові доходи, синочку поки 6 місяців, після 9 місяців я можу отримати доплату до тих 130 грн.? Я так розумію раніше ні, бо отримала близько 12 000 грн. декретних?

Ой які мені подобаються ТОВ які мають нульові доходи. І то вже років 10 нульові доходи. А не легше закрити ТОВ і піти працювати на завод? Звичайно ні. Бо доходи тупо скриваємо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 18:56 
Офлайн

Повідомлення: 16
Район міста: Файне місто...
нічого не 10. Відкривалось в кінці 2008 і не встиг отримати ліцензію на додачу у будівництві теж криза :ne_ne_ne: і знаєте на нашу державу не має охоти працювати :ze_va_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: