Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 25 вересня 2017, 16:34

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: допомога на дітей та наслідки для демографії
ПовідомленняДодано: 25 липня 2010, 11:37 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Дякую. Мене з панталику збив знак запитання в кінці назви статті. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 липня 2010, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
nekton написав:
От скажи ти багато сімей знаєш де є 3 та більше дітей? І при цьому народженні всі діти за останні 10 років? .

В мене діти:старшій-12 років, середній-7, меншій-1,5.
AndroVit написав:
А нормальні (розумні, здорові, освічені) люди мають одну-рідко дві дитини.

:sh_ok: Я і багато моїх знайомих мають по троє дітей приблизно такого ж віку як мої. Ніяких вад зі згаданих тобою вище за собою не помічала. Старша дитина відмінниця, середня одна з кращих після першого класу. Третю народжували не заради грошей, а тому що чоловік хотів сина. Я працюю, плачу податки, а нечекаю дитячих грошей.
І раз AndroVit ти так гребеш всіх під одну гребінку то поясни мені, в чому мої діти не такі "якісні громадяни" , як діти з менших сімей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 липня 2010, 20:54 
Офлайн

Давйате не будемо перекручувати сказане по типу "ти не права - мамо, він мене сукою назвав" :-)
Роз'яснюю те, що я мав на увазі, пишучи про "якісність громадян".

Сподіваюся, що ніхто не буде оспорювати той факт, що чим вищий рівень освіченості і рівень прибутків сімейства, тим менше там дітей.
Як правило, у цивілізованому світі рахується, що діти представників "середнього класу" більш тямучі, законослухняні і успішні ніж діти біняків і жебраків. Але в бідняків і жебраків дітей більше.
Це не правило. Це - статистика (Тоха, я не статистик, просто аналізую факти). Якщо Ви вибиваєтесь за межі статистики, то Ви - виняток, який підтверджує правило.
KSENA! я радий за Вас, що у Вас такі тямучі діти. Ви помилково провели обернену пропорційність між кількістю дітей і їх "якістю".
Цитата:
Я і багато моїх знайомих мають по троє дітей приблизно такого ж віку як мої.

А я за результатами вивчення особового складу під час служби в армії переконався, що чим більш освічені батьки, тим менше в них дітей, зате ті що є, як правило тямовитіші за своїх однолітків. Тобто питання не в кількості дітей в сім'ї, а в рівні (освітньому, моральному, духовному) батьків.
І наскільки я знаю, що основними факторами, які стримують людей від народження третьої-четвертої дитини є житло і гроші.
Єдині, хто не зважає уваги на ці фактори - ті, кому релігійні переконання не дозволяють планувати сім'ю і використовувати контрацептиви.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 липня 2010, 22:37 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Поясни як пов"язані рівень освіти батьків з кількістю дітей у сім"ї? Незнаю ,але жоден з моїх знайомих які народили 2-3 дитину ,робили це керуючись аж ніяк не тим ,що мов грошей дадуть. Я незнаю Нектон що у вас за село ,але у мене в селі ,звідки я родом дітей заради грошей "нероблять". Так діти в сільських сім"ях по зовнішньому вигляду менш доглянуті,(в розумних межах)що для мене аж ніяк не показник турботи батьків.Мої діти коли привожу до батьків в село.особливо восени чи весною ,теж досить часто замурзані бігають. І це тільки тому що це село,там не скрізь є тротуарні доріжки і ванни з гарячою водою. Невеликий ліричний відступ. Свої нещодавно після дощу ледь загнав щоб по калюжах поганяли.За те, що вони потім витворяли. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 00:15 
Офлайн

Hapuga написав:
Поясни як пов"язані рівень освіти батьків з кількістю дітей у сім"ї?

Пояснюю. Сучасна українка, яка має батьків з вищою освітою, мріє не про місце на швейній фабриці, яким би вдовольнилася дочка прибиральниці і шофера, а хоче отримати вищу освіту. Університет, чи інститут закінчить в 22 роки (приблизно). Далі - пошук роботи, працевлаштування. Мінімум рік, щоб "закріпитись" - це якщо на фірмі лояльно відносимуться до "без году неделя, а уже в декрет". Ще поки виносить і народить - рік. Отже перша дитина в 24 роки - це якщо нема проблем зі здоров'ям. Далі догляд до 3 років, ще рік - два на роботі (якщо не вдариться в кар'єру) і пора для другої дитини - вона появляється на світ коли мамі стукає 28-29. Далі знову догляд до 3 років і "після 30 небезпечно", "двоє - то норма", "на роботі і так косяться".
Чи не ти колись писав, що на твоїй фірмі на місце, яке звільнилося, дівчину ви брати не хочете через ряд причин. От і в нашому суспільстві капіталізму зі звірячим обличчям керівників теж не радують декретні відпустки їх підлеглих.

Hapuga написав:
жоден з моїх знайомих які народили 2-3 дитину ,робили це керуючись аж ніяк не тим ,що мов грошей дадуть.

Вони тобі як на сповіді розповіли істинну причину, а не ту, яка призначена для озвучування як "офіційна версія".

Якщо осилиш :-) - прочитай http://www.demographia.ru/articles_N/in ... idArt=1466

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 01:20 
Офлайн

Ну те що ти привів в приклад мою фірму,це м"яко кажучи недоречний приклад. Просто я ввжаю ,що таскати ліса,працювати з перфоратором чи болгаркою незовсім для жіночих рук робота. В нас працює дівчина на посаді яка для неї підходить. Ті причини які ти назвав є актуальним для великих міст,до яких Ковель при всьому бажанні невіднесеш. Ти багато знаєш у Ковелі приватних фірм які пропонують можливість такого кар"єрного зросту ,що заради цього жінки відмовляються народжувати?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 07:57 
Офлайн

Так і в інших цілком "жіночих" галузях діяльності ситуація не краща. Навіть в державних структурах керівники воліють мати підлеглого чоловіка - до дітей на бюлетень відпускати не треба, на "мамківські збори" ходять теж більше жінки, якщо треба затриматися для виконання термінової роботи, то не встають проблеми дитину забрати - добиратися пізно і страшно, і ще є фактори, які ти і сам додумаєш.
Щодо приватних фірм - я їх взагалі не знаю. А от попитайся банківських працівників про це питання. Не декретні відпустки, а відпроситися на якийсь ранок в садок чи на бюлетень сходити - як дивитимуться. Чи у медиків.
Щодо кар'єрного росту як перешкоди для народжування дітей - це уже давно відомий фактор в Америці і країнах Західної Європи, по шляху яких ми бажаємо іти. Ще років з десяток і термін "бізнес-леді" міцно увійде у наш словник. Це зараз ми стоїмо "врозкорячку" - ще є залишки моралі і суспільної думки радянських часів у старшого покоління і "нові європейські цінності" у покоління, "котре обрало пепсі".
А демографічні процеси - то процеси, результати яких видно не через місяць-два, а через десятиліття.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 10:43 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Та коли це вже припиниться. Діти не товар у магазині: хочу купую, хочу - ні.
Ви хоч приблизно уявляєте як до народження дитини відноситься ЖІНКА? Якщо у якоїсь і з'являлись холодні думки розрахунку, то навряд чи вони залишаються коли дитина народжується. Хтось із вас міг би відмовитись від власної дитини, бо нема за що її годувати, чи виникають увас думки що от останнього не треба було народжувати?
Маю я приклад, де в сім'ї багато дітей і є великі сумніви щодо причин їх народження, але що то за діти - креативні, розумні, енергійні - уявити не можу що їх би не було!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 11:17 
Офлайн

100% Те що пишуть "Нектон з Андровітом" для мене дико.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 11:24 
Офлайн

AndroVit
Цитата:
Вони тобі як на сповіді розповіли істинну причину, а не ту, яка призначена для озвучування як "офіційна версія".
Зустрічне питання. Звідки така впевненість хто і чому народжує? Чи вам теж як на сповіді викладають істинні мотиви?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 12:34 
Офлайн

Lisichka написав:
Ви хоч приблизно уявляєте як до народження дитини відноситься ЖІНКА?

Лише приблизно.
В 2009 році народилося 512,5 тисячі немовлят. Зате
http://religions.unian.net/ukr/detail/3721 -
Цитата:
у 2009 році в Україні було здійснено 156 тис. абортів, серед яких 111 – у підлітків.

(значить 45 тисяч - у дорослих жінок. Писати їх великими літерами рука не підіймається)
Скільки дітей виростають в притулках (а вони ж не з пробірки повилазили) - не знайшов.

Набери у Гуглі слова "дитина на смітнику" і вибери лише з Україіни і лише за останній місяць - вжахнешся. Бо це не перепости.

Hapuga написав:
100% Те що пишуть "Нектон з Андровітом" для мене дико.

Прочитай те, що написане вище і вилазь зі своєї зручної нірки "не знаю і не хочу знати". Дичавіймо разом. Від того, що Hapuga та Lisichka не хочуть бачити проблему, вона не зникає.

Hapuga написав:
Звідки така впевненість хто і чому народжує?

Та нізвідки. Просто прочитав у соціологічних дослідженнях. Не хочеш - не вір.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 13:53 
Офлайн

Розпочали за здравіє ,а кінчаємо за упокій. Розпочали за допомогу на дітей ,а припліли аборти. Те що обговрюються подібні проблеми,це добре і я як батько незакриваю очі на проблему,хоча можливо неповністю уявляю її обсяги. Але ми говорили про те на скільки негативно впливає обсяг допомоги при народженні дитини на якість (хай простять мене всі батьки за такий термін,самого коробить) цих дітей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 14:13 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Ми не говоримо про віруючі багатодітні сімї, їм допомога від держави то таке. Ми не говоримо про багатих людей яким допомога від держави - раз в бар сходити. Ми говоримо про тих хто родить задля отримання грошей. І якщо ти не знаєш таких сімей - ти щаслива людина. Ти щаслива людина що небачиш дітей яких народили задля грошей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 14:20 
Офлайн

Давай повернемся до "здравія".
На мою думку, чинниками, які впливають на кількість дітей в сім'ях, де батьки думають головою, є наявність житла і фінансова можливість нормально ростити дитину.
"Ти не повіриш", але ще в радянські часи люди також народжували ще одну дитину для того щоб отримати квартиру, більшу на одну кімнату. І зараз наявність власного житла, яке треба ще купити (або мати можливість знімати якісне житло) є фактором, який впливає на рішення молодих батьків обзавестися другою житиною.
Далі про гроші, які є злом. Ти ще не забув скільки коштує дитяче харчування? Та і матері годуватися за щось треба. А скільки заробляє чоловік в молодій сім'ї в наші часи?
Так що грошова допомога держави, якій потрібні нові громадяни, батькам, які думають головою, далеко не лишня.
А ті, хто головою не думають, народжуватимуть поки вагітнітимуть. А якщо за це ще платитимуть...

Колись в мене був солдатик з багатодітної родини. В однокімнатній квартирі жили: тато-алкоголік, мама, яка працювала прибиральницею, паралізована бабуся і їх восьмеро дітей. Що виросло - словами не передати, але того Валентина Степановича зі Здолбунова я пам'ятаю уже 12 років як приклад демографічного кошмару. Прізвище не називаю, але пам'ятаю теж.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: допомога на дітей до 3-х років
ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 21:17 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
nekton написав:
батько і мати тупо кинуть працювати а сидітимуть і кожен рік по дитині стругатимуть.

не сидячая это работа нее :ne_ne_ne: :-):
nekton написав:
Ви ужаснетеся від ситуації з тим які статистичні одиниці зараз піднімають демографічні показники.

Коля, не бери ты за эталон "вымирающие села" , к сожалению и твои такие же. Там где 10-20-50 дворов. Где школа одна на 10 сел, больница в соседнем районе, до дороги 10 км по лесу, хлб привозят два раза в неделю ... Ты б взял села под границей, под Ковелем, под Луцком , в конце концов, не говорю уже о Киевской губернии.
Fantoman написав:
Чомусь "даунами" в школу не йшли. І зі школи "даунами" не виходили.

Да потому, что сейчас эти первые "дауны" уже закончили педучилища и пошли работать по професии.
AndroVit написав:
І стояння в полі рачки з батьками стимулює до навчання і досягнення чогось в житті.

:co_ol: ;;-))) мне сельмашевский станок такк помог!!! ;;-))) :co_ol:
AndroVit написав:
(Тоха, я не статистик, просто аналізую факти).

ой статист, статист :ni_zia:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: