Сподобався форум - постав +1

допомога на дітей та наслідки для демографії

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення nekton » 20 липня 2010, 21:50

"Небагата сім'я" і "сім'я з багатьма дітьми" це різні поняття. Можна родити одну дитину. Будучи небагатою сім'єю можливо дати дитині всі свої знання (бо по барах батьки вечорами не шастають), приділити їй максимум уваги, навчити в 2-3 роки читати,в 3-4 виконувати математичні дії і т.д. Але це можливо при одній, максимум двох дитинах. Коли вони родяться кожен рік-два то батьки не дивитимуться як то навчити дитину читати, писати, рахувати (якщо це звичайне, не олігархічне сімейство). Батьки думатимуть де то після роботи ще пару годин повкалувати аби діти мали що їсти. І дитина в школу прийде дауном. От скажи ти багато сімей знаєш де є 3 та більше дітей? І при цьому народженні всі діти за останні 10 років? І сімя не є "олігархами"?????
Я знаю дуже багато таких сімей де троє та більше дітей (народжених в період незалежності). І всі ці сімї з сіл. Жодної в Ковелі не знаю (близько принаймні). І в жодній з сих сімей я не бачу дитини-генія. Я бачу дітей які працюватимуть будівельниками, трактористами, вязальниками хвостів бичкам. Я бачу майбутніх рабів!!! Бо завтра прийде депутат і просто так відбере в них батьківську землю, хату і.т.д..
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення Fantoman » 20 липня 2010, 22:46

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення nekton » 20 липня 2010, 23:09

Міша, я не маю на увазі сімї з союзу. Я маю на увазі сімї де діти почали появлятися вже за нєзалєжної України, десь з часів другого приходу Кучми, початку виплат Ющенком. В мене нема питань до тебе та твоїх братів. З кожним з вас я нормально спілкуюся. Я знаю що ви нормальні люди і в вас нормальне виховання. Але на даний момент 95% сімей де є три та більше дітей - жителі сіл. Будь кому з Хомів Невірующих я можу організувати екскурсію. Приїжджаємо до мене в село на пятницю-суботу-неділю. Проживете там два-три дні. Ви ужаснетеся від ситуації з тим які статистичні одиниці зараз піднімають демографічні показники.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення Fantoman » 20 липня 2010, 23:30

Тільки батьки тут ні при чому.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення nekton » 20 липня 2010, 23:39

От в цьому і вся проблема. Батьки ні при чому. Звичайно що ні при чому. Вони просто родять і отримують кошти за це. А дитина йде виховуватися на вулицю в кращому випадку. В гіршому - бачить як батько і мати бухають цілими днями. І до такого життя призвели виплати на дитину. Я з самого початку був прихильником не прямих виплат а щось типу купонів, чеків. Тобто щоб ці виплати йшли хоча б 50 на 50. Одна половина живими грошима а інша половина можливістю обміняти чеки на дитячий товар - підгузники, харчування, одяг і т.д..
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення Fantoman » 21 липня 2010, 08:00

Коля, раніше батьки теж не мали часу на виховання дітей. 60 років тому вкалували як на селі, так і в місті дуже і дуже багато. І дітей було 3-6. І часу на "виховання" і "навчання" дітей не було. Чомусь "даунами" в школу не йшли. І зі школи "даунами" не виходили. Чомусь виховання було нормальним. Зараз так само батьки стараються вкалувати, а діти "спортились". То може батьки тут не причому?
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення nekton » 21 липня 2010, 08:35

Я і не кажу що в усьому батьки винні. Велика "заслуга" також держави. Держава спонукає до народжування дітей але не створює умов для їх виховання. Колись народивши 3-6 дітей через рік декрету виходили працювати. Стаття за тунєядство також була великим плюсом. Тоді ніхто не платив великих дитячих. Але вийшовши на роботу батьки знали що їхня дитина до років 19-22 буде під опікою держави. Починаючи з ясел і закінчуючи армією та ВУЗами. В ті часи народивши 3-6 дітей батьки були на 99% впевнені що дитина найде своє місце в житті. Зараз же більшість народжує заради дитячих грошей. От за таких я і говорю. Вони не думають як буде прогодувати таку ораву коли закінчаться дитячі виплати. Вони не думають як то буде всім 5-6 дітям купити до нового навчального року одяг щоб дитина не ходила в обносках. Ви не дивіться на колишніх багатодітних. Ви подивіться на ситуацію на даний момент.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення AndroVit » 21 липня 2010, 09:07

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення nekton » 21 липня 2010, 09:16

Не варто за одного Бетховена мати десятки тисяч глухих, скалічених дітей.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення AndroVit » 21 липня 2010, 09:29

Не маю багато часу, але відповідь назріла, спробую викласти.
В даному питанні, як і всюди в нашій державі "смешались в кучу кони, люди...". Тобто суспільне життя має дуже багато взаємопов'язаних питань. Як карточний будиночок. Висмикнеш щось - і вся будівля рушиться.
Після розвалу Союзу ми загубили політику, духовність, економіку. Тому і "народжують заради виплат". Держава "хотіла як краще, а получилось" те що получилось.
Так склалося що зараз дійсно народжують бездумні гонці за грошима. І народжуватимуть, навіть якщо не платитимуть. Менше, але не набагато. А нормальні (розумні, здорові, освічені) люди мають одну-рідко дві дитини. От на те, щоб такі люди давали державі "більш якісних" громадян і була направлена політика фінансової підтримки народжуваності. Та і з великих сімей, де, як ти пишеш, діти ростуть без догляду, далеко не всі виростають даунами. І стояння в полі рачки з батьками стимулює до навчання і досягнення чогось в житті.
Просто після 20 років (покоління виросло!) розвалу і бардака тяжко будувати щось нормальне.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення nekton » 21 липня 2010, 11:19

Да не всі такі, я не спорю. Є серед і сільської і міської молоді талантовиті учні. Але якщо батьки народжували дитину заради грошей то відповідне і відношення до дитини. Реально оцінити політику заохочення народжуваності грошима ми зможемо років через 10-15, не раніше. Тоді коли ці діти будуть випускатися зі шкіл. Стимулювати народжуваність в міського населення, населення що не гониться за виплатами можна через відкриття нових садочків. Коли тато і мама знатимуть що в 2-3 роки їхня дитина буде в садочку. А народжувати щоб потім не знати куди пристроїти дитину ніхто не хоче. Зробіть так щоб я точно знав що моя дитина з трьох до шести років буде в садочку, щоб мені не треба було бігати і шукати як хабар дати і тоді я задумаюся над другою дитиною. В тому ж Ковелі садочок віддається просто так громадським організаціям і всі кричать хвала, алілуя. Садочок де можна розмістити 250 чоловік віддається під сиротинець на 30 місць. Да зробіть на їх основі платні садочки. Знайдуться люди які будуть платити 500-1000 грн в місяць за садочок.
В Ковелі народжується біля 1000 дітей в рік. Навіть якщо це перша дитина це 12 млн грн. Це кожен рік можна будувати по садочку.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення AndroVit » 21 липня 2010, 13:08

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей до 3-х років

Повідомлення Boris » 25 липня 2010, 10:49

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення AndroVit » 25 липня 2010, 10:54

Якщо це питання - то не знаю за яке число. Розпізнаний текст статті розміщений сторінкою раніше. Назва статті правильна.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: допомога на дітей та наслідки для демографії

Повідомлення Boris » 25 липня 2010, 11:32

Ні, це уточнення.
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей

cron