Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 23:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 106 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Докерувались!!!
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2009, 09:18 
Офлайн

Повідомлення: 194
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
Lisichka написав:
Бла, бла, бла.......
Конкретно, кого у Ковелі будете вішати у першу чергу? :D

Беремо список виборців (достати не є проблема). І з літери "А" і починаємо. Реально в 99.99% народу (якщо виключити пенсіонерів яким років за 70) найдеться за що повісити. Хабарництво (дав, взяв), приховування доходів (несплата податків), крадіжка на роботі і т.д..
Зі всіх своїх знайомих (а це явно більше 1000) я навіть не можу придумати хто б не підпав під описані вище мною правопорушення. В нас такий менталітет що ми не можемо не обманювати державу, роботодавця і інших.
От хтось з Вас може сказати "Я ніколи нічого не вкрав, я плачу всі податки і ніколи не давав та не брав хабаря" (дітей або тих хто ще ніде не працював не рахуємо)? Впевнений що ні.

Вав. А що ето ми оправдуємось? :lol: :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2009, 10:49 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
До чого тут оправдання? Це констатація факту. Якщо ти когось в чомусь звинувачуєш - спочатку подивися на себе. Хоча б один з лівака платить податки? Хоча б один з тих відеооператорів, музикантів що працюють на весіллях платять податки або є підприємцями? І при цьому куча такого народу ще й субсидію отримує.
Якщо мені фірма платить неофіційно за ремонт компів то звідки ці гроші? Не з кармана ж директора. Теж з лівака. І я відповідно теж з нього не плачу податки. В мене були ситуації коли я просив щоб зі мною заключили договір на обслуговування. Відповідь - "ні нам вигідніше з кармана платити".
Недавно шукав професії де на роботі фактично нічого не можна вкрасти. Я знайшов лише одну професію, і як не парадоксально це - охоронець.
В нашого народу - менталітет крадія.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2009, 13:22 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
А кому платить налоги? Януковичу, Тимошенко, Литвину на предвыборную кампанию?
На их представительские расходы?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2009, 14:58 
Офлайн

nekton написав:
До чого тут оправдання? Хоча б один з лівака платить податки? Хоча б один з тих відеооператорів, музикантів що працюють на весіллях платять податки або є підприємцями? І при цьому куча такого народу ще й субсидію отримує.
Якщо мені фірма платить неофіційно за ремонт компів то звідки ці гроші? Не з кармана ж директора. Теж з лівака. І я відповідно теж з нього не плачу податки. В мене були ситуації коли я просив щоб зі мною заключили договір на обслуговування. Відповідь - "ні нам вигідніше з кармана платити".
Недавно шукав професії де на роботі фактично нічого не можна вкрасти. Я знайшов лише одну професію, і як не парадоксально це - охоронець.
В нашого народу - менталітет крадія.

Вот і з того треба починати з наведенням порядку в оподаткуванні. Кожний повинен платити від тогргаша на ринку до міністра. Коли дивишся знайьомі на базарі мають виручку до 5 тис грн в день і сидять на єдиному податку то Ви мені вибачте? А я із своєї 1000 грн в місяць плачу біля 20% усіляких зборів. Так де справедливість. А тут можна прикладів наводити безліч.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2009, 15:10 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Так іди на базар! Хтось держить, не пускає?
Що ж ти сидиш на 1000 грн, якщо на базарі при націнках в 10% (мізер) - матимеш 5000*10%*30днів = 15 000 ЧИСТОГО доходу, га?

Єдиний податок придумала держава.
В оподаткуванні таки треба наводити порядок. Але зовсім не з тієї сторони починати думати.
В першу чергу щоб податки не йшли дяді чи тьоті в київ, а вже там вирішували скільки в місто повернути.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 00:20 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Так річ навіть не в Київі. Просрати, вибачайте на слові, наші кровно зароблені можуть дуже непогано і тут, на місці. Діло в принципі, в тому що державні гроші розходуються геть не по призначенню, принаймі більша їхня частина. З цього і треба починати, якщо вже на то пішло. Хоча це всього лише моя особиста думка :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 10:56 
Офлайн

Корені в тому, що відповідальності нема. Одні кажуть - нам і половини затведжених в бюджеті грошей не дали, і підтверджують це бумажками з цифорами. Інші кажуть - а ви план по збору в бюджет не виконали, і теж бомажки сують.

А якщо і план і збори будуть на місці затверджуватись - тоді можна застосувати принцип "по одьожці протягуй ножки", і спитати з місцевих як діла.
Навіть толпу з плакатами влаштовувати під ковельською адміністрацією і легше і ефективніше, ніж під кабміном.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 11:33 
Офлайн

boddy написав:
Так іди на базар! Хтось держить, не пускає?
Що ж ти сидиш на 1000 грн, якщо на базарі при націнках в 10% (мізер) - матимеш 5000*10%*30днів = 15 000 ЧИСТОГО доходу, га?

Єдиний податок придумала держава.
В оподаткуванні таки треба наводити порядок. Але зовсім не з тієї сторони починати думати.
В першу чергу щоб податки не йшли дяді чи тьоті в київ, а вже там вирішували скільки в місто повернути.

Шановний пане я не про те говорю. Мене влаштовує моя робота. Але податки повинні платити всі однаково. Вот що я хотів сказати. А про націнку 10% то ви загнули, мінімум 30-40% - оце правда

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 12:02 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
yurol написав:
boddy написав:
А про націнку 10% то ви загнули, мінімум 30-40% - оце правда

На хмельницких шмотках 100 %

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 14:33 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
40-50% як мінімум - при цьому говорять , що продають ледь не за дарма . Нещодавно зайшла в один магазинчик , запитала про одну річ , яка місяць назад коштувала близько 350 грн. В наявності її не було , обіцяли привезти з Польщі . Але попередили , що ..."доллар росте і тепер вона буде стоїти десь... 500 грн." . По якому курсу тоді рахують долар ??? :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 14:55 
Офлайн

yurol написав:
Шановний пане я не про те говорю. Мене влаштовує моя робота. Але податки повинні платити всі однаково. Вот що я хотів сказати.
Припустимо всі платять одинаково по 20%. Берем всього 5 покупок:
Ви отримали зарплату 100 грн, податок 20 грн
базарник продає Вам штани 80 грн, податок 16 грн
мясник продає базарнику мнясо 64 грн, податок 12,8 грн
пекар продає мяснику хліб 51,2 грн, податок 10,24 грн
столяр продає пекарю табуретку 40,96, податок 8,192 грн
в барі столяр пропиває все зароблене 32,768 грн, податок 6,5536 грн
Результат - із зароблених Вами 100 грн держава отримує 73,7856 грн.
Весело?

Тому існує податок на дохід та податок на додану вартість.
Спеціально щоб уникнути подвійного/потрійного і т.д. оподаткування обороту.

Інакше економіка загнеться менше ніж за місяць.

Тому податок в ідеалі сплачується при виготовлені товару чи видачі зарплати на руки працівнику.

Далі. Кожен підприємець на єдиному податку при видачі зарплати повинен зробити всі нарахування працівнику. Тобто - оподаткувати зарплату.
Кожен підприємець при закупі товару так чи інакше платить 20% ПДВ.

Далі - є поняття скільки коштує зібрати податки. Якщо для забирання твоїх податків у 20 грн на перевірку / перерахунок / оплату рахунків / оплату дзвінків треба затратити 20 грн і 10 копійок - толку від такого податку?

Державі мабуть дешевше зробити єдиний податок, ніж наймати армію контролерів і тратити всі зібрані гроші на забезпечення контролю.

З іншої сторони держава ТАК заплутала загальну систему оподаткування, що підприємствам дешевше утримувати армію бухгалтерів, які мінімізують податки до нуля.
Якщо податки будуть простими і зрозумілими - всі будуть їх платити. Простий вибір, де менше платити, податок повністю чи отмазку від податку.

yurol написав:
А про націнку 10% то ви загнули, мінімум 30-40% - оце правда
елементарна арифметика - 5000*33%*26днів = більше 43 000 грн в місяць. Що ж Ви штани просиджуєте, Вас влаштовує 117 баксів у місяць?
Чому ВИ даєте державі тільки 200 грн, якщо можете 8600? Це однако злочинне недбальство.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 19:37 
Офлайн

boddy написав:
Корені в тому, що відповідальності нема.....

Во-во-во! Ніхто ні в чому не винний, а грошей як не було так і немає. Цікаве таке становище..... :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 19:41 
Офлайн

boddy написав:
...........
...........

Я не буду оспаривать ваши экономические знания, уважаемый :) Но не кажется ли вам, что НДС, в конце концов, платит конечный покупатель и уж никак не продавец, как это было задумано изначально. Как минимум в нашей стране. Непонятно только с какой радости......

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 21:11 
Офлайн

Читати вмієм? Твердження ніяк не зв"язані, і ніяк не протирічать одне-одному.
Поки не продасть.
А от при продажі підприємцем - ПДВ платить уже кінцевий покупець.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2009, 23:21 
Офлайн

Згоден. Але ж, наскільки я розумію, задумка була трохи інша. Хоча якщо вірити великим спецам - ПДВ - це просто велика узаконена обдираловка, яка не має ніякого відношення до економічної доцільності, та й до економіки взагалі :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 106 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: