Сподобався форум - постав +1

Ковельський центр зайнятості

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Вікторія » 15 червня 2009, 15:59

Дуже хотілося б знати думку ковельчан про наш Центр зайнятості. На даний момент я перебуваю у них на обліку, і завжди після відвідування цієї установи настрій зіпсований на цілий день. Не впевнена, що всі їхні дії є правомірними. Можливо, хтось підкаже, де можна дізнатись конкретніше про свої права як безробітної, чи мають вони право посилати на навчання в ін. область, якщо на даний момент я ще навчаюсь (друга вища). За 5 місяців я отримала допомоги 25 грн. Не розумію, за що я зі своєї зарплати віддавала 1,5% на соц. страхування!
Вікторія
 
Повідомлення: 3
З нами з: 15 червня 2009, 15:45
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Fantoman » 15 червня 2009, 16:17

Мого брата посилали на курси електриків в Севастополь.
Велка контора, яка сидить на людських грошах нічого, фактично, для людей не роблячі.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Юра » 15 червня 2009, 22:18

"стояв" на біржі десь років 7 назад. З тих пір туди ні ногою. :gun:

В той час був свідком як старшого чоловіка (можна сказати діда) посилали на курси підприємців. Він відмовлявся - навіщо це мені? на пенсію через півтора року! Але "спеціаліст" нічого навіть слухати не хотіла. Точно не помню чим закінчилося.
Незнаю як зараз, але тоді, як мені здалося, відношення до безробітних було як до якогось бидла.
"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення nekton » 15 червня 2009, 22:29

Стояв цього року на біржі. Нормальне відношення. Ніякого зверхнього ставлення. Роботи правда не найшли але я і не надіявся на них. Принаймні на прийомах ніхто до мене не гавкав, все відбувалося досить культурно. Першу пропозицію щодо роботи дали навіть не записуючи в справу (це було в день оформлення). Інша справа звичайно, що роботу найшов я сам, а вони собі занесли в статистику собі ще один "плюсик".
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Romas » 16 червня 2009, 02:04

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Lisichka » 16 червня 2009, 03:54

Стояла на біржі два рази(взаалі то ще стою). Дійсно ходила як на каторгу :evil: А в цьому місяці, по причині хвороби, пропустила семінар. У той день, коли мала принести довідку, до четвертої години була в лікаря (аналізи довго затримались), внаслідок цього потрапила на біржув 16.15, а у них скорочений день і вже нікого нема... Прийшла на наступний - зняли виплату за 3 місяці, і навіть слухати нічого не захотіли. :(
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення nekton » 16 червня 2009, 08:28

Зараз в них нова фішка. Посилають на курси фермерів. 9 місяців навчання в Лукові. На виході отримуєш права категорій B,C та на трактор
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Грішаня » 16 червня 2009, 08:49

На тему семінарів в центрі зайнятості.
Приблизно півроку-рік назад я стояв на обліку і був запрошений на семінар. Тема семінару "Планування сім'ї та методиконтрацепції". Тема цікава і потрібна, але я думаю, що центр зайнятості - не місце для проведення подібних семінарів.
P.S. Під кінець семінару всім присутнім подарували презервативи.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Вікторія » 16 червня 2009, 09:49

А мене посилали на перекваліфікацію через 4 місяці, це при тому, що я навчаюсь на другій вищій! А відношення справді як до бидла, невже люди не задумуються, що подібна ситуація може статись і з ними чи їхніми близькими. Була вчора у спеціаліста, поряд сидів мужчина і розказував, що не прийшов на прийом, бо був на похоронах у дядька. Йому відповіли, що це не є поважна причина і зняли виплату.
Вікторія
 
Повідомлення: 3
З нами з: 15 червня 2009, 15:45
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення nekton » 16 червня 2009, 09:59

А попередньо зателефонувати чи зайти і сказати, що не зможеш в той день бути важко? Програма обліку автоматизована. Якщо людини вчора не було то вже стоїть відповідний запис а підставою для зняття "галочки" може бути довідка про лікарняний. Так що якщо чоловік не дурак - треба взяти заднім числом лікарняний. Обійдеться дешевше ніж три місяці невиплати.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення ani » 16 червня 2009, 10:14

О! Центра зайнятості!!! Це місце, яке я обходжу "шостою" дорогою. Я теж була зареєстрована там двічі. Перший раз як стояла, то до останнього дня вагітності відмічалась. А коли я зареєструвалась вдруге (це вже було дитині 4р.), я реально сподівалась що допоможуть знайти роботу, то після 5-6 місяця (точно вже не пам'ятаю) на мене подали до суду і сказали, що я зумисно приховала той факт що перший раз як я стояла, вчилась на курсах від "їхньої контори", отримувала стипендію, а коли зареєструвалась вдруге, то це не повідомила. І присудили мені повернути допомогу, яку я отримувала на протязі останніх пів-року!!! Хоч як я і не намагалась довести, що мій спеціаліст мене не запитував про мою якусь додаткову освіту, ніяких доказів вони не хотіли чути!!!
Допомогу я, звичайно, повернула (щоправда не всю), але з тих пір ніякого діла до них не хочу мати. (краще вже самій щось знайти і працювати неоформленою, ніж у них стояти а вони лише галочки на тобі будуть заробляти) :evil: :evil:
ani
 
Повідомлення: 56
З нами з: 27 листопада 2008, 18:01
Звідки: з Ковеля
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Romas » 16 червня 2009, 11:09

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Ruslana TS » 17 червня 2009, 21:35

на обліку у них не стояла, але справи по роботі з ними довелося мати. Звичайна державна контора. Все залежить від людських якостей спеціаліста. Якби не мала знайомих - мабуть добивалася б результату дуууууже довго. А гроші там витрачають , по-моєму, дуже по дурному. Одна їх рекламна продукція чого варта. І методи пропонування роботи , наприклад ч-з інтернет ( в холлі стоїть комп, за яким ніби-то можуть попрацювати безробітні) чи через їх апарати (не знаю як називається), аби різноманітні ярмарки вакансій... Ну хіба ж це працює?
держава у нас супер! На всіх держінстанціях - Божа благодать.
Моя думка суто субєктивна. І виражає погляд на проблему вцілому. Але скрізь є спеціалісти варті своєї зарплати. У всіх організаціях є люди, які "сидять на своїх місцях". Мабудь інашне вся система завалилася б.
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення Грішаня » 18 червня 2009, 08:52

Напевно, ніодна організація так не проси..ає державні гроші як служба зайнятості : приміщення, технічні засоби, семінари, реклама іт.д.. А толку ?
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Ковельський центр зайнятості

Повідомлення irma » 18 червня 2009, 11:03

Мені там теж довелось рік "провисіти". Але в мене було все ОК - спеціаліст попалась пречудова. На жаль, вже не пам. її прізвища (середнього віку приємна жіночка, білява і говорить (завжди рівно і спокійно!) російською). Пропонували, звичайно, єрунду.... Бувало, прийдеш до роботодавця по направленню, а заявлене (ним же) робоче місце не існує..... (певно, "так треба").
Але мене не посилали ні на буряки, ні на курси. До того ж, бувало, що я забувала прийти відмітитись, то, виявляється, якщо ти того ж дня приходиш, то можна спокійно переписатись на інший час. Коли у мене була путівка на відпочинок - я поїхала без проблем, написавши якусь там заяву. Правда, є там справжні монстри (та, що на загальному рецепшені сиділа років 3-4 тому). Але я з такими дуже люблю бесідувати. Прям, отримую задоволення! :D
А закінчилось все тим, що робота сама мене знайшла, але ж треба було все оформити через "центр", ніби це вони мені її знайшли. Дебілізм!
Не ту країну назвали Гондурасом (чи Гваделупою), ой, не ту!.... :lol:
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

cron