Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 15:43

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чи потрібна в Ковелі реклама в маршрутках? Ваша думка...
ПовідомленняДодано: 03 травня 2009, 11:16 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Мені подобається. Ми з дочкою навіть рекламу одній фірмі робили і по оголошенню тому люди звертаються, це точно.
Бачила, як у маршрутках люди з цікавістю дивляться на екран і навіть занотовують телефони.
Шкода, що мало поки моніторів. Але то треба хоча б у нові маршрутки ставити, а не у старі вонючки на колесах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2009, 15:44 
Офлайн

Повідомлення: 207
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
Ще раз повторюся. Немає сенсу в цій рекламі поки вона на одному бусі стоїть. За день її зможуть побачити максимум чоловік 300, не більше. Я сумніваюсь що рекламодавцям хтось говорив що їхня реклама буде показуватися раз в 10 хвилин, швидше за все говорилося наприклад про 100 показів за день (але ніхто не рахував що відсотків 25 цих показів припадає на простій маршруту на кінцевих зупинках).
З.І. А загалом ідея хороша лише по ідіотськи, дуже ідіотськи зроблена. Говорю це виходячи з того, що ще рік назад в мене була думка на рахунок такої реклами, повністю продумана, з бізнес планом, були продумані нюанси як зацікавити народ який дививбися цю рекламу і т.д. Тобто я вивчав приклади як, де це зроблено + свої ідеї. Але не вийшло тоді.... Реально зараз їдучи в цьому бусі я спостерігаю скільки чоловік дивляться цю рекламу. І скажу що дивиться її один з десяти, всі остальні в вікно дивляться або між собою спілкуються. Тому мені напевно і не подобається їхнє втілення цієї ідеї... Бо можна з гівна зробити цукерку а тут навпаки, з цукерки зробили гівно.

Напевно ти мало їздиш маршрутками...бо вона вже є в 5 бусах. А те що за день її можуть побачити максимум 300 чол. -- :D :D ...це мало?? за один місяць 300*30=9000 чол.!!!!!! А тепер скажіть, які послуги реклами (чи то газета, чи радіо, чи сіті-лайти) за 50 грн дають такі результати. Реклама в газеті на передніх сторінках коштує 300-500грн...дуже сумніваюсь, що її побачать хоча б 1000-2000 людей, а ціна в 6-10 разів дорожча. Простій маршрутки на проміжних зупинках 10-30 сек...на кінцевих 5-10хв...весь інший час реклама крутиться, повторюючись по 4-5 разів за один проїзд маршруту.
І ще...не розумію, що ж тут по ідіотськи зроблено :D :lol: ? Там вже нема що ускладнювати...реклама зі звуком в загальних транспортних засобах заборонена. А твій бізнес план, як "з гівна зробити цукерку" дуже цікаво було б послухати :D :D :D :D ...а то я теж міг би сказати, що продумав політ в космос ще до Гагаріна, але так і не реалізував свій план.. 8) , але навіть тоді я б не "обгадив" би чужих ідей щодо цього... :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2009, 15:56 
Офлайн

А ще щодо тих, хто бажає розмістити таку рекламу.
В кожній маршрутці в водія можна взяти візитку з телефоном.
або замовити тут: 80685629739...сам користувався такими послугами і повністю задоволений! :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2009, 17:14 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
От Ви напевно і мало їздите в маршрутках. По перше народ в маршрутках їздить один і той же. Тобто кожен день в один і той же час більше половини людей їде тих самих.
Цитата:
реклама крутиться, повторюючись по 4-5 разів за один проїзд маршруту.

Сів сьогодні в бус біля вечірнього, доїхав до кінцевої Сільмашу - реклама не повторилася.
Перше - зменшіть кількість реклами бо стає неефективною.
Друге - зацікавте народ потрібною або цікавою інформацією (самий простий спосіб - через кожних 10 роликів анекдот або карикатуру вставляти)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2009, 20:55 
Офлайн

Наскільки я знаю, в нас в Ковелі дві фірми, що займаються таким видом реклами. Можливо умови показу відрізняються, бо там де я брав, картинка з'являлась на 10 сек 4 рази за маршрут: перевірено! А щодо показу між рекламою анекдотів чи карикатур, то ця ідея вже давно і вдало практикується в Луцьку та в інших великих містах, де маршрутки їздять по 40хв і більше, так що нажаль в Ковелі це буде недоречно з нашими недовготривалими маршрутами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2009, 13:00 
Офлайн

Повідомлення: 1089
Подякували: 16 разів.
Часто бачу цю рекламу видключеною

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2009, 18:10 
Офлайн

Повідомлення: 703
Рідко їзжу в маршрутках, і не тому шо у мене є автомобіль, а тому що частенько так швидще і краще прогулятися!Так я про те шо це прикольно є куди подіти очі!Бо одні і ті ж самі вулиці набридли дивлячісь у вікно ! :!:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2009, 19:15 
Офлайн

Повідомлення: 122
"Реклама - двигатель прогресса".
Хай собі буде та реклама у маршрутках. Поставлять, побачать чи є ця "новинка" прибутковою. У будь-якому випадку хтось на цьому заробить трохи грошей))))

"Алмазы в рекламе не нуждаются..."

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі