Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 13:54

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чи потрібна в Ковелі реклама в маршрутках? Ваша думка...
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2009, 13:41 
Офлайн

Повідомлення: 207
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
В великих містах (Луцьк, Київ...) вже давно в багатьох маршрутках висять цифрові дисплеї, на яких цілий день крутяться ролики з рекламою магазинів, з пропозиціями різних послуг, акціями. І в нас в Ковелі це також починає набирати обертів. Ціна розміщення такої реклами досить пристойно низька, якщо порівнювати, наприклад, з рекламою в газетах чи по радіо, а потік, що її побачать, також великий. Цікавить думка як тих, хто їздить в такому транспорті, так і тих, хто просто користується послугами реклами. :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чи потрібна в Ковелі реклама в маршрутках? Ваша думка...
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2009, 14:27 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
Нормально, можна дивитись, всерівно поки їдеш немає що робити

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2009, 18:30 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
як для мене - не потрібна. Як для рекламної агенція - звичайно так.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2009, 19:32 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
Цитата:
як для мене - не потрібна. Як для рекламної агенція - звичайно так.

Це кому як, я от наприклад з автобусної реклами дізнався що десь у Луцьку можна гроші без процентів позичити.
Дуже цінна інформація :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2009, 19:56 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
А телефончика ніхто не взяв випадково? Хочу розмістити рекламку спутникового ТБ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2009, 21:19 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Romas написав:
Це кому як, я от наприклад з автобусної реклами дізнався що десь у Луцьку можна гроші без процентів позичити.
Дуже цінна інформація :)

В якій мишоловці?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2009, 00:14 
Офлайн

Simpson написав:
А телефончика ніхто не взяв випадково? Хочу розмістити рекламку спутникового ТБ.

Сенс???? Один бус і то вже не бачив його пару тижнів. Навіть не знаю чи він ще є чи нема. Цей вид реклами толковий коли монітори принаймні на 5 бусиках на маршруті стоятимуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 14:19 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
emix_ua написав:
В великих містах (Луцьк, Київ...) вже давно в багатьох маршрутках висять цифрові дисплеї, на яких цілий день крутяться ролики з рекламою магазинів, з пропозиціями різних послуг, акціями. І в нас в Ковелі це також починає набирати обертів.

В больших городах маршрутка идет и пол часа, и час. А у нас .... разве что в 103 или на Лесничество (что б пенсионеры просмотрели новости от провайдеров и рекламы новых мобильных телефонов) :D
Едут себе такие пассажиры с лопатами, лукошками и изучают ценовую динамику стоимости бизнес тура на Фиджи или Мальдивах. Посмотрели, и сразу в кейс за калькулятором, а потом резко на мобилу. :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 14:54 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Навыщо реклама в таких маршрутках, де не можна нормально сидыти чи стояти? Чи Ковель планують перевести хоча б на Богдани?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 22:25 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
А мені сподобалась ця реклама! Хай буде. Питання, як дати рекламу свою в маршрутці??

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 22:45 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
777 написав:
А мені сподобалась ця реклама! Хай буде. Питання, як дати рекламу свою в маршрутці??

Ну а как объеденить рекламу на экране (это ведь не немое кино) и Круга, ну или Шнурова? :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 23:00 
Офлайн

777 написав:

От відразу видно і недієвість цієї реклами. Будеш наступний раз їхати придивися уважніше до реклами і запиши номер телефону за яким її можна розмістити. А то виходить реклама сподобалася але що там рекламувалося хто його знає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 23:16 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
нектон.....ти правий.....тупо сидів і дивився на картинки.....АЛЕ Ж ДИВИВСЯ!!!! Якщо серйозно, нагадало рекламу в метро.....От їдеш і нема що роботи, ось і дивишся. Просто мене не зацікавили оті медведики, чи шо там було. Короче, кожна реклама діє на свого клієнта.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 23:40 
Офлайн

Ще раз повторюся. Немає сенсу в цій рекламі поки вона на одному бусі стоїть. За день її зможуть побачити максимум чоловік 300, не більше. Я сумніваюсь що рекламодавцям хтось говорив що їхня реклама буде показуватися раз в 10 хвилин, швидше за все говорилося наприклад про 100 показів за день (але ніхто не рахував що відсотків 25 цих показів припадає на простій маршруту на кінцевих зупинках).
З.І. А загалом ідея хороша лише по ідіотськи, дуже ідіотськи зроблена. Говорю це виходячи з того, що ще рік назад в мене була думка на рахунок такої реклами, повністю продумана, з бізнес планом, були продумані нюанси як зацікавити народ який дививбися цю рекламу і т.д. Тобто я вивчав приклади як, де це зроблено + свої ідеї. Але не вийшло тоді.... Реально зараз їдучи в цьому бусі я спостерігаю скільки чоловік дивляться цю рекламу. І скажу що дивиться її один з десяти, всі остальні в вікно дивляться або між собою спілкуються. Тому мені напевно і не подобається їхнє втілення цієї ідеї... Бо можна з гівна зробити цукерку а тут навпаки, з цукерки зробили гівно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 травня 2009, 17:34 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
777 написав:
нектон.....ти правий.....тупо сидів і дивився на картинки.....АЛЕ Ж ДИВИВСЯ!!!! Якщо серйозно, нагадало рекламу в метро.....От їдеш і нема що роботи, ось і дивишся. Просто мене не зацікавили оті медведики, чи шо там було. Короче, кожна реклама діє на свого клієнта.

я в кінозалі робила щось на зразок маркетингового дослідження
опитувли глядачів , де вони дізнались про фільми та про сеанси.
виявилось - 95% - з афіш на Палаці Франка.
більшість колонок - взагалі порожні. Ніхто тими способами якими я думала і не дізнається. Теж думала над рекламою в маршрутках, але ще поки не переконалась в її доцільності.
Ми вже багато за 5 років перепробували. І в принципі в доцільності реклами на радіо, на телебаченні, в газетах я дуууже сумніваюсь. Можливо це не збільшує попит. Просто не дає про нас забути

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі