Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 листопада 2017, 19:29

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Хвороби нашої влади
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2008, 17:20 
Офлайн

Повідомлення: 436
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Обережно! Владозалежність!
25 грудня 2008 року на вулиці міста Ковеля вийшли молоді люди у білих халатах, з медичною машиною і ношами (щоб рятувати «владозалежних» біля міської ради перед 45-ю сесією) і роздавали листівки, де описані всі симптоми. Також вони пішли і у саму міську раду, зокрема по кабінетах і у сесійну залу. Вони є учасниками першого на Україні Ковельського міського Громадського Центру по боротьбі з «владозалежністю». Вони починають боротьбу проти них. Головний лікар запевнив що це не єдиний центр: «Такі центри будуть відкриватися по всій Україні, ми зупинимо хворобу «владозалежних»!
У нашій країні все більшої небезпеки, поряд з алко- та наркозалежністю набирає вірус «владозалежності» - тяжкого заразного захворювання, котре загрожує майбутньому нашого міста і країни, майбутньому наших дітей. Найбільший ризик стати жертвою цього небезпечного захворювання загрожує депутатам різних рівнів, керівникам політичних партій всеукраїнського і місцевого рівнів, податківцям, працівникам прокуратури, міліції, ДАІ. Ця страшна зараза дійшла і до нашого міста. За останніми даними «владозалежністю» хворіють окремі депутати Ковельської міської і районної ради.
Симптоми захворювання:
• пихатість і зверхність по відношенню до простих громадян;
• улесливість і підлабузництво по відношенню до тих, хто може збільшити їх «дозу» (владу);
• довготривалі (10 хв. і більше) монологи на політичну, казуїстично-юридичну та ін. тематику;
• часте вживання хворими термінів «недоторканність», «надані мені повноваження», «депутат – представник інтересів всієї громади (народу)», «бюджет не гумовий», «завдяки нам ви спите спокійно» і т. д. і т. п.;
• вживання хворими висловів на кшталт: «всі голоси громадських організацій не варті голосу одного депутата», «Вас багато – а нас 36 (80, 450 і т. п.)», «прийдіть завтра», «давайте обговоримо це іншим разом», «у мене справи державної ваги» і т. д. і т. п.;
• готовність допомогти у вирішенні тільки тих наших проблем, котрі приносять хворим пряму матеріальну чи політичну вигоду.

УВАГА! ГОЛОВНИЙ СИМПТОМ: ХВОРИЙ ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ ВИЗНАЄ СЕБЕ ЗАРАЖЕНИМ ВІРУСОМ «ВЛАДОЗАЛЕЖНОСТІ»!

Зовнішні ознаки:
1. може носити депутатський значок, форму, жетон, посвідчення;
2. у випадку незгоди з опонентом голос переходить на погрозливий і підвищений тон, очні яблука можуть наливатись кров’ю і вилазити з орбіт або бігати;
3. при загостренні хвороби жестикуляція пожвавлена, енергійність і амплітуда рухів руками і ногами суттєво зростає.

Якщо ви помітили прояви трьох і більше симптомів цієї хвороби в когось з вищеперерахованих категорій наших співгромадян, негайно телефонуйте до міського Центру по боротьбі з «владо залежністю».
Тел.: 8(068)1404280;
e-mail: centerVZ@ukr.net

Пам’ятайте! Маємо разом врятувати наших співгромадян від хвороби «владозалежності»!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Обговорення журналу "Птаха"
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2008, 19:30 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
я б до такого в самому жосткому "приході" й не додумався :mrgreen:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2008, 21:10 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
А в який спосіб буде проводитись боротьба з "владозалежністю"? Методи лікування?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 01:18 
Офлайн

Повідомлення: 12
А ви не помітили, що у цьому списку "владозалежних", чомусь немає мера, його заступників, виконкому. Виникає питання, а це що не влада? Да, впав мер в дитинство, влаштовує такий собі дешевенький піарчик. Смішно. :D А може позвонити в цей центр, і подивитись як вони вилікують мера від хвороби "владозалежного" ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
На який кошт і ким видані листівки (гарної якості папір), яку роздавали молоді люди на акції?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 11:28 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
фірман 2 написав:
А ви не помітили, що у цьому списку "владозалежних", чомусь немає мера, його заступників, виконкому. Виникає питання, а це що не влада? Да, впав мер в дитинство, влаштовує такий собі дешевенький піарчик. Смішно. :D А може позвонити в цей центр, і подивитись як вони вилікують мера від хвороби "владозалежного" ?

Так мер і не хворіє на "владозалежність", там скорше хвороба "яБогізм".
А видані ці листівочки явно за мерскої підтримки. Однак його хвороба не дозволяє в цьому зізнатися (один з симптомів хвороби). А от чому колектив "птахи" до цього причетний?? А, згадав, їм же зарплату наш божок і платить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 12:04 
Офлайн

Повідомлення: 12
irma написав:
На який кошт і ким видані листівки (гарної якості папір), яку роздавали молоді люди на акції?
Ірма, якщо прочитати уважно листівку, і запитати кому це вигідно, то відповідь прийде сама собою, а от за які кошти, так це питання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 00:36 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Мені незрозуміло що ця тема робить у "балачках" ?? :roll: Її потрібно перемістити сюди : Музика, кіно, література
А то незабаром відкриють тему : обговорення журналу "PLAYBOY" чи "Автобазар" ???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2008, 10:39 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
nekton: А з чого ти зробив такі висновки ,що наш мер хворіє на таку хворобу "ябогізм"? В тебе був невдалий особистий досвід спілкування з СД ? :|

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2008, 11:02 
Офлайн

Ну це трохи не та тема де про мера треба спiлкуватися. Пiднiми вiдповiдну тему то там i поговоримо.
Скажу лиш що на попереднiх мiських виборах я за нього голосував, агiтував iнших те ж зробити. На даний же момент я за нього не проголосую аж нiяк.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Хвороби нашої влади
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2008, 21:43 
Офлайн

Теми троха поділив. А тепер питання хо Нати да Хапуги (від кого-кого, але від тебе не чекав такого привата). А чи є на листівках вихідні дані?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2008, 23:31 
Офлайн

Я повторив тобі те ,що говорив в інших темах.З огляду на незмінність твоєї поведінки. :? Ти невідповів на моє запитання! :?: :?: :?:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2008, 23:39 
Офлайн

Hapuga написав:
Я повторив тобі те ,що говорив в інших темах.З огляду на незмінність твоєї поведінки. :? Ти невідповів на моє запитання! :?: :?: :?:

Не бачу сенсу перечитувати 2000 тем, щоб найти що ти мені десь говорив в 1-5-10-50 темах. Повтори, тоді й почнемо спілкуватися. Не бачу сенсу вести мову вихоплюючи пости з різних тем а відповідаючи тут. Тим паче не памятаю, щоб ми десь на інших темах перетикалися на якихось дискусійних питаннях.
А якщо на те пішло можу сказати що я і відповідав на інших темах про мера і його свиту. І ще раз скажу тут, що наш мер балабол і пустозвін. Це людина яка не відповідає за свої слова, вчинки і т.д.. Людина яка в дитинство не награлася до того як прийшла до влади. А прийшовши до влади возомнимла себе ковельським месією і все намагається покращити наше життя. Але чомусь не виходить. Чомусь землі як дерибанились так дерибаняться (лише мер каже що він пушистий бо завжди утримується при голосуванні на дерибані, а матка при цьому рипає проголосувати проти). Тобі ще приклади потрібні. Гуд поспілкуємося. Спочатку наводь своїх аргументи по безкоштовному виділенню ділянок депутатам, родичам їхнім та коханкам. Далі підніму інші теми: про квартири, стадіони, аеропорти, технозони і багато чого іншого.
З.І. А правда ріже очі щодо вихідних даних листівок?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 січня 2009, 00:07 
Офлайн

Перша частина мого попереднього посту стосувалась привату. Я незбираюсь спорити з тобою по питанню так званого дерибану,чи ще там якихось псевдо корупційних тем,тому що я немаю на руках ніяких фактів ,ні документів та й мене це особисто не дуже цікавить.І чомусь я впевнений що і втебе нічого конкретного немає! Чому я таку позицію займаю? Тому що я бачу реальні дії на покращення життя міста.

Востаннє редагувалось Hapuga в 01 січня 2009, 00:16, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 січня 2009, 00:15 
Офлайн

Цитую твій приват
Цитата:
Ну ти і хамло!!!

Де ти щось про це казав?????
Читаємо уважно. Слово в слово. І буде тобі щастя.
Дійти до того, що мер возомнив себе вищим над всіма можна хоча б по його словах та обіцянках. "Махну лівою рукою і буде в нас Євро 2012. Махну правою і буде в нас міжнародний аеропорт. Махну ногою і буде аквапарк. Махну другою і буде кремнієва долина ковельська". Але дальше махання язиком нажаль не доходить.
Я вже не говорю про деякі рішення які він приймає. І повір мені не раз під ним вже крісло коливалося від цих рішень. А він все почуває себе безкарним далі. Аякже він "Бох всія Ковеля". От лише Ви ті хто йому поклоняєтеся не розумієте чому народ проти Добкіних-Черновецьких-Кошаруків. Але що з віруючими в мера говорити. Сенсу нема ніякого.
А що до землі ти просто почитай його інтервю вістям ковельщини де він каже щось типу того "землю приватизовували неправильно, я з цим не був згоден, але при голосуванні утримався". Як такого мера назвати? Він проти але він утримується. Це мер??? Ні це тряпка...
З.З.І. Ти таки скажеш про вихідні дані чи ні????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі