Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 22:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 60 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Лохотрон від МТС (UMC)
ПовідомленняДодано: 18 грудня 2008, 23:19 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Ванда написав:
В мене зараз Тариф Супер МТС – Всі мережі. Мені подобається - економно !

Дай Бог, щоб МТС сам себе відшмагав, але не варто забувати про той безплатний сир, що ніколи не пліснявіє в мишоловці...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 травня 2009, 14:30 
Офлайн

Увага, лохотрон від UMC знову активізувався. Тепер лохотронники подають заяви до суду про видачу судових наказів. Пакет документів зовні підрихтований, і суд видає судовий наказ про стягнення „заборгованості” по „договірним санкціям”, які грубо суперечать ч. 2 ст. 549 Цивільного кодексу України. Приклад – судовий наказ від 10.04.2009 р. по справі 2н-219/09 (прізвище т.з. „боржника” не вказую).
Ау! – хто попався на такий гачок, відгукніться! Дам зразок заяви про скасування судового наказу та допоможу з запереченням, якщо лохотронники не вгамуються і подадуть позов.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2009, 15:16 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
igorsolop написав:
Вже не один рік чую нарікання на те, шо десь діваються гроші з рахунку, мовляв оператор обдурює і знімає втіхаря гроші. Але після детального розслідування завжди виясняється, шо син (чи донька) з татового телефону пару разів замовили собі мелодію чи ринг-тон або підписались на якусь СМС-вікторину :lol:

А от у мене Київстар, і вже другий місяць підряд з рахунку зникають кошти - то 20, то 30 грв. На сторінці авторизації зафіксовані короткотривалі звінки на номер 323 (як пояснив оператор - це мобільний адвокат по ДТП). Однак я 100% знаю що таких звінків не було і телефон повністю ізольований від чужих рук, тим паче в меню вихідних звінків нічого такого не зафіксовано. Порадили написати заяву у сервіс центрі. Та все ніяк не збирусь...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2009, 18:39 
Офлайн

[
Simpson написав:
А от у мене Київстар, і вже другий місяць підряд з рахунку зникають кошти - то 20, то 30 грв. На сторінці авторизації зафіксовані короткотривалі звінки на номер 323 (як пояснив оператор - це мобільний адвокат по ДТП). Однак я 100% знаю що таких звінків не було і телефон повністю ізольований від чужих рук, тим паче в меню вихідних звінків нічого такого не зафіксовано. Порадили написати заяву у сервіс центрі. Та все ніяк не збирусь...

Терміново подавай заяву! Одна з версій - клон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2009, 20:24 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Гном написав:
[
Simpson написав:

Терміново подавай заяву! Одна з версій - клон.

Який ще клон?????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 18:12 
Офлайн

Це значить, що не ти один користуєшся своїм номером, принаймні, на вихідні дзвінки. Правда, вкрай малоймовірено, що клонували картку. Можливо, попрацювала апаратура підслуховування. Але найбільша підозра, що не клонування мало місце, а працівники "Київстару" створили "лохотронну бригаду".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2009, 17:55 
Офлайн

Повідомлення: 16
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Гном написав:
Увага, лохотрон від UMC знову активізувався. Тепер лохотронники подають заяви до суду про видачу судових наказів. Пакет документів зовні підрихтований, і суд видає судовий наказ про стягнення „заборгованості” по „договірним санкціям”, які грубо суперечать ч. 2 ст. 549 Цивільного кодексу України. Приклад – судовий наказ від 10.04.2009 р. по справі 2н-219/09 (прізвище т.з. „боржника” не вказую).
Ау! – хто попався на такий гачок, відгукніться! Дам зразок заяви про скасування судового наказу та допоможу з запереченням, якщо лохотронники не вгамуються і подадуть позов.

Мій чоловік попався на такий гачок. Дуже прошу допомогти та дати мені зразок заяви про скасування судового наказу та зразок заперечення . Дякую.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2009, 22:16 
Офлайн

p-v-v написав:
Мій чоловік попався на такий гачок. Дуже прошу допомогти та дати мені зразок заяви про скасування судового наказу та зразок заперечення . Дякую.

Даю реальну заяву про скасування судового наказу. Конфіденційні елементи видалені. Якщо розберешся, бігом пиши, термін - 10 днів з дня належного отримання копії судового наказу! Якщо ні - терміново кинь судовий наказ мені в приват і дай email для відповіді.
Заперечення знадобиться, якщо буде подано цивільний позов.

Ковельському міськрайонному суду
(суддя _)
45008, м. Ковель, вул. Незалежності, 15
Незгідної Людмили Василівни
45000, М. Ковель, вул. _

справа № _

Дата отримання копії судового наказу – _2009 р.

З А Я В А
про скасування судового наказу

_.2009 р. Ковельський міськрайонний суд видав судовий наказ про стягнення з мене в користь Закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв’язок” заборгованості за надані послуги мобільного зв’язку та договірної санкції в сумі _ грн. _ коп., а також 40 грн. 50 коп. сплачених заявником судових витрат.
Вважаю, що виставлений борг є нікчемний, документи заявником підроблені, а цей судовий наказ підлягає скасуванню за наступних підстав.
25.02.2008 р. я звернулася до представника ТзОВ „Укр Селл” в м. Ковелі Волинської області, щоб укласти договір про надання послуг мобільного зв’язку оператором ЗАТ „УМЗ”.
Представник ТзОВ „Укр Селл” не пред’явив мені документів на право укладати договори від імені ЗАТ „УМЗ”. В порушення п. 4 ст. 39 Закону України „Про телекомунікації” не надав мені вичерпну інформацію, необхідну для укладення договору. Після отримання від мене 99 грн. авансової оплати представник підсунув мені на підпис:
− заповнений явно різними почерками договір без номера, датований 25.02.2008 р., без обов’язкового додатку згідно п. 1.2 договору;
− аркуш з текстом на недержавній мові;
− бланк (без номера) додаткової угоди.
Таким чином, я, нефахівець в галузі права, була введена в оману ТзОВ „Укр Селл”, яке діяло від імені ЗАТ „УМЗ”. Це я зрозуміла згодом, отримавши необхідні юридичні консультації.
Незважаючи на те, що договір не було укладено належним чином, наданий мені телефонний номер (050)ХХХХХХХ був активізований.
У квітні я отримала від ЗАТ „УМЗ” рахунок, в якому було приписано _ грн. _ коп. за „послуги, надані за межами пакета” – „платні голосові довідки та сервіси за спеціальними цінами”, які я не замовляла і не отримувала. Крім того, в ньому була зазначена нерозшифрована заборгованість в розмірі _ грн. _ коп. станом на _.2009 р., явно більша від вартості реально замовлених і отриманих послуг. В рахунку також вказано невідомий мені номер контракту – _.
Для отримання інформації щодо походження „заборгованості” я звернулася до представників ТзОВ „Укр Селл” по місцю неналежно укладеного договору, проте вони, в порушення ст. 17 Закону України „Про захист прав споживачів” та ст. 32 Закону України „Про телекомунікації”, не надали мені затребуваної інформації. Тоді я написала заяву про розірвання договору від _.200Х р. без номера, на підставі ст. 19 Закону України „Про захист прав споживачів”. Однак прийняти і зареєструвати її представники ТзОВ „Укр Селл” навідріз відмовилися і заявили, що я повинна заплатити виставлений „борг” та штраф (!?).
Вбачаючи грубе порушення прав споживача, я припинила користуватися послугами ЗАТ „УМЗ” як недобросовісного оператора мобільного зв’язку і вийняла картку з телефону. В кінці квітня я отримала листа, датованого _.200Х р., в якому повідомлялося, що „На _200Х заборгованість по особистому рахунку № _ складає _ грн. Надання послуг по контракту (ам) _ тимчасово призупинено”. Далі йшли погрози відключити номер та стягнути „заборгованість” в примусовому порядку.
В подальшому на мою адресу йшли рахунки та реклама-спам від ЗАТ „УМЗ”, на які я не звертала увагу, оскільки в них адресант посилався на контракт № _, який мене ні до чого не зобов’язує, оскільки я його ні з ким не укладала.
В _ я отримала по пошті від ЗАТ „УМЗ” претензію, датовану _.200Х р., на суму _ грн. _ коп. штучного „боргу” та „штрафу”. В ній адресант посилається на контракт від _.2009 р. № _, який я, повторюю, ні з ким не укладала. Цей контракт не інакше, як було підроблено персоналом ТзОВ „Укр Селл” від мого імені та від імені ЗАТ „УМЗ”. Більше того, вимога сплатити штраф на підставі додаткової угоди без номера, датованої _.200Х р., є нікчемною. Перша причина – ця угода не є додатком ні до якого договору, в т.ч. і до підробленого контракту. Причина друга – в нікчемності її пункту 1.3. Відповідно до ч. 2 ст. 549 ЦК України штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання, тому вимоги п. 1.3 додаткової угоди є не чинними на підставі ч. 1 ст. 215 та ч. 1 ст. 203 ЦК України, як такі, що суперечать Цивільному кодексу України.
Вважаю, що за таких обставин заявлені заявником вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову.
Враховуючи вищевикладене, керуючись, ст.ст. 104, 106 ЦПК України, –
ПРОШУ :
Скасувати судовий наказ від _.2009 р. по справі № _ про стягнення з мене в користь Закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв’язок” заборгованості за надані послуги мобільного зв’язку та договірної санкції в сумі _ грн. 66 коп., а також 40 грн. 50 коп. сплачених заявником судових витрат.

Додатки:
1. Копія договору від 25.02.200Х р. без номера про надання послуг мобільного зв’язку.
2. Копія додаткової угоди без від 25.02.200Х р. без номера.

19.10.2009 р. Л.В.Незгідна

[moderatorial]Виправлено. Повторно прошу використовувати для подібних постів тег Розмір шрифту: маленький.[/moderatorial]

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 14:10 
Офлайн

Повідомлення: 2
я підписав контракт в МТС 1рік поповняв рахунок хоча ним не користувався( платив бо казали що обовязково потрібно користуватись 1 рік,а потім можна не користуватись.) кожного місяця приходили рахунки.
рік пройшов я перестав поповняти рахунок так як думав що вже можна спати спокійно, рахунки неприходили цілий рік, через рік мені прийшов рахунок на 632грн вякому кажуть що надання послуг по контракту тимчасово призупинено і у разі несплати заборгованосі буде примусове стягнення коштів.
ще через півтора місяці прийшов лист від Колекторської компанії "Вердикт".
в якому вказано що заборгованість вже складає 695грн у разі непогашення боргу "МТС- Україна" має право ініціювати судове стягненнязаборгованості.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 16:56 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
xfod написав:
я підписав контракт в МТС 1рік поповняв рахунок хоча ним не користувався( платив бо казали що обовязково потрібно користуватись 1 рік,а потім можна не користуватись.) кожного місяця приходили рахунки.
рік пройшов я перестав поповняти рахунок так як думав що вже можна спати спокійно, рахунки неприходили цілий рік, через рік мені прийшов рахунок на 632грн вякому кажуть що надання послуг по контракту тимчасово призупинено і у разі несплати заборгованосі буде примусове стягнення коштів.
в якому вказано що заборгованість вже складає 695грн у разі непогашення боргу "МТС- Україна" має право ініціювати судове стягненнязаборгованості.

МТС-івські контракти автоматично продовжуються. Перед закінченням контракту потрібно було написати заяву про те, що не хочеш далі користуватися. ССЗБ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 17:28 
нехай, але чому небуло ніодного рахунку напротязі наступного року?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 22:17 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
xfod написав:
рік пройшов я перестав поповняти рахунок так як думав що вже можна спати спокійно,

Может я чего не знаю, или не понимаю, но зачем содержать ГОД номер - если им не пользуешься? :ni_zia: :du_ma_et: :ne_ne_ne: Смысл?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:12 
Офлайн

xfod написав:
рік пройшов я перестав поповняти рахунок так як думав що вже можна спати спокійно, рахунки неприходили цілий рік, через рік мені прийшов рахунок на 632грн

Це розвод. Контракти МТС грішать суперечностями з чинним законодавством. За ненадані послуги плата не стягується і СПИСУВАТИ КОШТИ ОПЕРАТОРИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА (ч. 2 ст. 68 ЗУ "Про телекомунакації).

xfod написав:
буде примусове стягнення коштів.

1. Нехай МТС ініціює. Якщо судити по закону, то програє.
2. Єдиним органом в Україні, який здійснює примусове виконання ЗА ВИКОНАВЧИМИ ДОКУМЕНТАМИ, є державна виконавча служба.
В Україні нема такого виконавчого органу, як колекторська компанія. Є лише бандитські угрупування, які так себе обзивають і скоюють злочини, передбачені ст. 182 ККУ (порушення недоторканості приватного життя), ст. 189 (вимагання), а також ст. 355 (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобовязань) або ст. 190 (шахрайство) - в залежності від наявності чи відсутності реального боргу.
Борг, якщо він є, примусово стягується в даному випадку лише за виконавчим листом, виданим на підставі судового рішення.
Збирай бандюківські папірці, конверти, записуй розмови, номери телефонів, дати та час здійснення дзвінків, СМСки. Назбираєш "критичну масу" - подавай заяви в Генпрокуратуру та ГУБОЗ про порушення кримінальної справи.

Гість написав:
нехай, але чому не було ні одного рахунку на протязі наступного року?

А це їхній шахрайський прикол. Відразу не повідомляють, щоб не згадав і не виконав усі формальності по розірванню договору. А через рік-другий починають виставляти неіснуючий борг, який "обгрутновують" шляхом юридичної софістики з розрахунку на незнання законодавства. І не ризикують подавати позов до суду, а наймають "бригаду".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2011, 22:10 
Офлайн

Повідомлення: 2
вчора прийшов лист притензія, на суму 1400грн.=((
що робити незнаю=(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 11:42 
Офлайн

1. Ні в якому разі не плати хоч копійку!!! Оплата може бути розцінена як визнання боргу.
2. Напиши на київську адресу МТС, вказану в договорі, повідомлення з посиланням на номер договору, що з числа/місяця/ року не користуєшся послугами МТС і грошові вимоги за ненадані та неотримані послуги є нікчемними. Відправ повідомлення цінним листом з описом вкладеного і рекомендованим повідомленням. При цьому вкажи, що оператором порушено п. 5.3 договору і надано конфіденційну інформацію про мене третій особі, що є порушенням ст. 32 Конституції України і містить ознаки ст. 182 ККУ. До повідомлення додай ксерокопію бандюцької вимоги.
3. Чекай відповідь.

Стосовно самого договору (може бути корисним усім контрактникам, договори практично однакові).

Пункт 5.3. Договору забороняє оператору надавати бандитам конфіденційну інформацію про тебе, в т.ч. твої особисті дані.

Пункт 5.5 договору втратив чинність, оскільки договірна підсудність (ст. 112 ЦПКУ) скасована 30.07.2010 р. Так що якщо судитися, то в суді за місцем твого проживання (ст. 109 ЦПКУ).

Додаткова угода – це взагалі дурня, надумана лохотронщиками.

1. Вона фактично не укладена. Нама розшифровки підпису з боку оператора послуг та адреси оператора.

2. По п. 1.3. Стаття 546 ЦКУ не передбачає такого виду забезпечення виконання зобов’язання, як „договірна санкція”. Договірна санкція не може стягуватися, це бред. Може стягуватися лише штраф. Згідно ч. 2 ст. 549 ЦКУ штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від СУМИ невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання, ЯКА ВИЗНАЧАЄТЬСЯ В ГРОШОВИХ ОДИНИЦЯХ, А НЕ ДНЯХ, тому вимоги п. 1.3 додаткової угоди є не чинними на підставі ч. 1 ст. 215 та ч. 1 ст. 203 ЦКУ, як такі, що суперечать ЦКУ.

3. По п. 1.4. Продовження угоди на невизначений строк логічно означає її непродовження.
Згідно ч. 1 ст. 631 ЦКУ строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов'язки відповідно до договору.

Останній абзац угоди – повний абсурд, якщо укладається одночасно договір та дана угода.

Востаннє редагувалось Гном в 10 жовтня 2011, 12:39, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 60 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: