Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 14:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Нові ціни на газ з 1 грудня
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 14:36 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
AL написав:
boddy написав:
Це не підтвердження, а ще одна непонятка.
Чому про строки оплати говориш ти, та ще й зі слів якогось супер-дупер експерта?
І чому про ці строки мовчить речник Нафтогазу, прем"єр та нарешті Президент?
Два варіанти - або їм платять москалі за мовчанку, або строки зовсім не такі, як видно з погреба.
Непонятка, я б сказав, це оця пурга що лунає з Газпрому. А Нафтогаз не мовчить, якщо ти звернув увагу. Він називає значно меншу суму боргу. Соррі, точні цифри зараз не буду шукати. Були на як мінімум на УП, УНІАН (думаю і на інших новинних сайтах).
Між боргом в два мільярди (говорить газпром) і одним мільярдом (говорить нафтогаз) невелика різниця, порівняно з відсутністю боргових зобов"язань (говориш ти і "експерт": "листопад, який має бути проплачений до кінця грудня, і грудень, який ще навіть не закінчився")

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 16:15 
Офлайн

Повідомлення: 421
Цікаво, а чого ти в кожному повідомленні наїжджаєш на того експерта? То в лапки його, то супер-дупер... Ти знаєш рівень компетенції тієї людини? Смію думати, що ні. Думаю, що вважати таку людину апріорі профаном буде трохи... нерозважливо.
Людина всього-навсього пояснила процедуру постачання газу та розрахунків за це. Пояснила достатньо чітко, і поки з офіційних вуст не прозвучить інший опис цієї процедури, я особисто наведену схему вважатиму правдою.
Я так розумію, декому згори вигідно плутати поняття "борг" і "заборгованість", а в нас достатньо самоїдів, здатних це радісно підхоплювати.
І ще. Там де ходять суми з багатьма нулями,є достатньо спокус поживитися збоку. Таку суму навіть на ніч на ту сторону кульки перегнати - уже хліб з ікрою буде. І я більш ніж впевнений, що там обидві сторони добре живляться. Але широко розповсюджений в нас комплекс самоїдства викривлює картину до схеми "надійний і кришталево чесний продавець - ненадійний покупець-боржник". Думається, така картина не зовсім відповідає реаліям.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 16:57 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
Вчора чув по каналу "Вести", що Ющенко запропонував Газпрому забрати ще не спожитий газ в рахунок погашення боргу. На що Газпром відповів, що якщо ви купили в магазині продукти і потримали їх вдома кілька місяців, а потім занесете їх назад у магазин у вас їх приймуть? Виявляєть газ в українських сховищах має здатність "портитися", мабудь ЮВТ щось туди підмішує :D Це свідчить що питання суто політичне, з завданням як можна сильніше Україну обкакати на весь світ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 17:36 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
AL написав:
Ти знаєш рівень компетенції тієї людини? Смію думати, що ні. Думаю, що вважати таку людину апріорі профаном буде трохи... нерозважливо.

А в нас в "конторах" такого рівня "профанів2 нема. одні професіонали. Проте на публіку вони не обовязково правду говоритимуть і не обовязково вчинятимуть професіональні дії.. Візьмемо Стельмаха - професіонал високого рівня, а як уміло окунув гривню разом з усією укр. економікою в калабаню по самі зябра..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2008, 18:49 
Офлайн

AL написав:
Цікаво, а чого ти в кожному повідомленні наїжджаєш на того експерта? То в лапки його, то супер-дупер... Ти знаєш рівень компетенції тієї людини? Смію думати, що ні. Думаю, що вважати таку людину апріорі профаном буде трохи... нерозважливо.
Людина всього-навсього пояснила процедуру постачання газу та розрахунків за це. Пояснила достатньо чітко, і поки з офіційних вуст не прозвучить інший опис цієї процедури, я особисто наведену схему вважатиму правдою.
Опис процедури не відповідає діям Нафтогазу, тому я вважаю вказану тобою статтю експерта дзвоном без напрямку.
Газпром до уваги не беру.
Нафтогаз визнав скількись там боргу, скількись погасив, і заявляє, що залишився винним мільярд доларів.
А по експерту - Нафтогаз нічого і не був винен.
Питання залишилось, хто помиляється - Нафтогаз чи експерт?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 грудня 2008, 21:24 
Офлайн

Повідомлення: 421
boddy написав:
Опис процедури не відповідає діям Нафтогазу, тому я вважаю вказану тобою статтю експерта дзвоном без напрямку.
Газпром до уваги не беру.
Нафтогаз визнав скількись там боргу, скількись погасив, і заявляє, що залишився винним мільярд доларів.
А по експерту - Нафтогаз нічого і не був винен.
Питання залишилось, хто помиляється - Нафтогаз чи експерт?

Ти схоже що читав по діагоналі. Не цитувати ж мені тут зараз фрагменти тої статті, де йдеться про наявність заборгованості.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 грудня 2008, 23:58 
Офлайн

Андрію, не треба зводити все до суперечки про борг і заборгованості. Це фігня.
Важливо те, що Україна газ отримала, а москалі гроші - не отримали.
Про скільки винні - можна сперечатися, про винні чи ні - не можна, інакше б Нафтогаз грошей не платив.
Висновок - навіть якщо такими заявами москалі хочуть тиснути на Україну, то умови для цього Україна створила сама, як і у попередні роки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 13:25 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Смотрите в новогодню ночь на всех каналах рассеи фильм "Ирония судьбы или с легким газом."
о том как "Каждый год, 31 декабря мы с друзьями ходим отключать Украине газ".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 13:49 
Офлайн

Повідомлення: 1017
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Підримую boddy на всі 100, спочатку заплатіть, а потім уже про щось домовляєтесь, позазабивав би :evil:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 16:15 
Офлайн

Boris написав:
Підримую boddy на всі 100, спочатку заплатіть, а потім уже про щось домовляєтесь, позазабивав би :evil:

Коли до мене приходить вперше клієнт щось купити я вимагаю від нього передоплату,
Коли він приходить вдесяте я зроблю йому знижку 5% і дам 50% в розстрочку,
Коли клієнт приходить впядесяте я дам йому постійну знижку 10% і дам в кредит на місяць без процентів.

Тепер скажіть Україна що перший раз в Росії газ купує? Навіщо ж було стільки газу віддавати коли ж знали що з ними не розрахуються? Ну раз таке сталося "непомітили" що в них газ забрали, то заберіть назад чи експортуйте в Європу, так ні кричать давай гроші і все...
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 16:34 
Офлайн

Romas написав:
Навіщо ж було стільки газу віддавати коли ж знали що з ними не розрахуються?
Вже було, не давали законтрактований газ без оплати. Результат - в Італію газу чомусь поступило менше :)
Але загалом думка цікава - зловредні москалі придумали нову капость Україні, поставляти весь газ в рамках контракту :mrgreen:
Romas написав:
Ну раз таке сталося "непомітили" що в них газ забрали, то заберіть назад чи експортуйте в Європу, так ні кричать давай гроші і все...
Аналогія з будь-яким товаром не проходить.
Об"єми газу контрактуються наперед. Тому що свердловину не заткнеш - видобутий газ треба одразу перекачувати споживачу.
Віддати газ назад - це як? Випустити в повітря коли буде вітер на схід? Реверс газопроводу - це не хухри-мухри, з кондачка не запрацює.
Експортувати в Європу? А із свіжим (видобутим під контракти) - що робити? Підпалити біля свердловини, чи передати західним вітром?
Український газопровід теж не резиновий, в нього більше газу, ніж передбачено, не закачаєш, просто не влізе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 16:49 
Офлайн

Цитата:
А із свіжим (видобутим під контракти) - що робити? Підпалити біля свердловини, чи передати західним вітром?

Ну правильно, в тому то й справа що його треба десь дівати, дірку не заткнеш, кран прикрити можна. boddy а може скажеш куди вони його будуть дівати? Україна договір не поки підписувати не хоче, Захід постійно знижує споживання, а вони не тільки продати хочуть а ще й ціну підняти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 17:12 
Офлайн

Romas написав:
boddy а може скажеш куди вони його будуть дівати? Україна договір не поки підписувати не хоче, Захід постійно знижує споживання, а вони не тільки продати хочуть а ще й ціну підняти.
Якщо ти мене питаєш, то спочатку визначись - чи то роздута москалями проблема для тиску на Україну, чи Україна таки платить те що не доплатила..

Чи Україна підписувати договір не може - чи Україна підписувати договір не хоче.

Що скаже Європа, коли через три місяці сховища спорожніють і Німеччина з Італією стануть отримувати менше газу ніж москалі відправили? Треба ж розуміти що "кран закриють" - це віртуальний вираз, просто в газопровід будуть подаватися об"єми тільки для Європи.
А договір транзиту газу поки що ніхто не відміняв, мало того, Німеччина зі своїм канцлером ще в липні почесалася приїхати в Україну іменно на тему:
Цитата:
Україна важлива як транзитер російського газу, і Меркель хоче, щоб ми стали стабільним партнером

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 17:38 
Офлайн

Цитата:
Якщо ти мене питаєш, то спочатку визначись - чи то роздута москалями проблема для тиску на Україну, чи Україна таки платить те що не доплатила..

Хіба я казав що Україна нічого не винна? :shock: А проблема однозначно роздута, треба зробити шоу на весь світ, а борг прийдеться по любому вертати, але ж не весь зразу. Я думаю сценарій буде такий: спочатку прикриють краник, в Європі впаде тиск, а москалі скажуть на весь світ що це хохли винні, газ незаконно відбирають, а ви (європейці) ще їх в Євросоюз брати хотіли і в Нато. Після того як Україну і її владу обкакають і вся Європа осудить все заспокоїться. Пройде ще тиждень-другий і підпишуть новий договір, будуть знову тиснути руки і цілуватись, а ще через місяць забудуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2008, 20:26 
Офлайн

Змішались в купу люди, коні...
Європі Україна не потрібна в НАТО, а тим більше в ЄС. А тим більше з ціною газу в три рази меншою за європейську. Це вже всім ясно, особливо москалям.
Тому "прикриють", "скажуть" - припущення на рівні дитсадка...
Коли Італія недорахувалася газу, ніхто нічого ні на кого не казав, це не рівень сусідок на городах. Підняли документи де зафіксовано скільки було газу на кожному перегоні (умовно кажучи), знайшли де пропало - і поставили раком винуватого.
Цитата:
Хіба я казав що Україна нічого не винна? А проблема однозначно роздута
Вся проблема заключається в тому, що Україна винна гроші :) Що ж ще треба роздувати?
Москалі банально хочуть добра - щоб Україна перестала бути винною. Інших претензій більше не пред"являли.

Інше питання - чому немає договору на 2009 рік. Позиція москалів озвучена - спочатку бабки за вже спалене.
Позиція наша - мляве мурмотіння про $100 за тисячу кубометрів.

Як і кожен рік "ай дорого дуже, давайте менше" - "берите дешевле где хотите. Но все вокруг платят дороже".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: