Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 14:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Нові ціни на газ з 1 грудня
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 15:45 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Цитата:
Romas написав:
У крайньому випадку частину газу можна віддати назад. При нинішніх цінах і падінні вжитку, газ можна купити в тій же Польщі або Германії. Причому той же російський і по 100 доларів (ціна на кордоні з Німеччиною - транспортування з новими тарифами транзиту через Україну).

boddy написав: А польша з германцями в курсі про таку ціну?

Я це образно кажу, такби мовити думки вголос, а ціна реальна з урахуванням транзиту.
Отметим, что в 2008 году топливо для Польши поставлялось по цене в 320 долларов за тысячу кубометров. Ожидается, что в следующем году средняя цена на газ "Газпрома" для иностранных потребителей составит 260-300 долларов за тысячу кубометров.
http://www.polit.ru/news/2008/12/19/nonsens.html

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 15:54 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Romas написав:
Згоден, але при Яникові на заборгованість в 2-3 місяці щось газпром не звертав уваги
Тільки два варіанта - або яник чи кучма чи єхануров могли домовлятися з газпромом, або платили вчасно. Обидва випадки - погані і недемократичні.

Romas написав:
Згоден, але ці норми не враховують те що 2/3 газоспоживаючих підприємств не будуть працювати, тай опалювальний сезон в квітні закінчиться.
Найбільші споживачі газу - підприємства теплоенергетики. Дійсно, нехай не працюють.
На другому місці - меткомбінати. Ну і шо, нові сталеплавильні збудуєм, подумаєш.

Romas написав:
Я це образно кажу, такби мовити думки вголос, а ціна реальна з урахуванням транзиту.
Транзит - чи $1,7 чи $1,6 долара за 1тис.куб. на 100 км. Довжина транзиту по Україні - 1100~1200 км.
Класна робота
$1,6 / 100 * 1100 = ?
$1,7 / 100 * 1200 = ?
Домашнє завдання - яка має бути ціна транзиту, щоб на кордоні з Польщею ціна газу становила $100 ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 15:58 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Romas написав:
Згоден, але ці норми не враховують те що 2/3 газоспоживаючих підприємств не будуть працювати, тай опалювальний сезон в квітні закінчиться.

Я не "теплокомуненерго" місцевих розливів мав на увазі, а металургів і хімічну галузь. Як не крути, а основними споживачами газу є вони (на коксі плавлять лише чугун, а мертени в більшій частині вже перейшли на газ). Нагадаю, що ми стали напівсировинною державою і ці галузі є одиними з основних наповнювачів бюджету, так що краще б їм працювати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 16:24 
Офлайн

Повідомлення: 421
Крики про борг за газ - це звичайний інструмент тиску на Україну. Газпром можна зрозуміти - вони вибивають з поступливих покупців найкращі для себе умови. Рекомендую для ознайомлення:
http://tehnichka.com/index.php?option=c ... &Itemid=92

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 16:46 
Офлайн

Fantoman написав:
Romas написав:

Я не "теплокомуненерго" місцевих розливів мав на увазі, а металургів і хімічну галузь. Як не крути, а основними споживачами газу є вони (на коксі плавлять лише чугун, а мертени в більшій частині вже перейшли на газ). Нагадаю, що ми стали напівсировинною державою і ці галузі є одиними з основних наповнювачів бюджету, так що краще б їм працювати.

І я саме те і мав на увазі, підприємства будуть стояти основними споживачами будуть "теплокомуненерго" , а в квітні опалювальний сезон закінчиться і споживання буде тільки на нагрів води (якщо до того часу люди будуть за цю послугу платити). А на рахунок роботи підприємств ти вірно підмітив, але як кажуть хотіти не шкідливо...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 16:58 
Офлайн

Romas написав:
А на рахунок роботи підприємств ти вірно підмітив, але як кажуть хотіти не шкідливо...

Нуда. Давайте зупинимо остаточно мет- і хімкомбінати, щоб "нагадити" "клятим москалям".. Заодно і пройдемо загартування за системою Іванова.
AL написав:
Крики про борг за газ - це звичайний інструмент тиску на Україну. Газпром можна зрозуміти - вони вибивають з поступливих покупців найкращі для себе умови. Рекомендую для ознайомлення:
AL написав:
http://tehnichka.com/index.php?option=com_content&view=article&id=781:-lr-l-lr-lr-2009-r&catid=97:2008-11-10-18-13-47&Itemid=92

Чомусь після цих предяв НАК "Нафтогаз" не кинувся по ЗМІ та до міжнародної громадськості "розмахуючи" платіжками та актами звірки та приймання-передання з РосУкренерго.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 17:37 
Офлайн

Цитата:
Нуда. Давайте зупинимо остаточно мет- і хімкомбінати, щоб "нагадити" "клятим москалям".. Заодно і пройдемо загартування за системою Іванова.

А навіщо зупиняти? При технології виробництва 50-х років і без активної державної підтримки, вони приречені. Як каже мій тесть пенсіонер: "навіщо мені новий газовий котел? Яж пенсіонер, в мене субсидія". І топить дальше котлом 1982р випуску, зігріваючи все наволишнє середовище.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 17:47 
Офлайн

Romas написав:
Цитата:

А навіщо зупиняти? При технології виробництва 50-х років і без активної державної підтримки, вони приречені. Як каже мій тесть пенсіонер: "навіщо мені новий газовий котел? Яж пенсіонер, в мене субсидія". І топить дальше котлом 1982р випуску, зігріваючи все наволишнє середовище.

В 50-х р.р., пане, ще не було газопроводу "Дружба" і освоєних газородовищ на Ямалі. І свіжевідбудована металургійна промисловість України тоді працювала на "угольку".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 17:54 
Офлайн

Цитата:
В 50-х р.р., пане, ще не було газопроводу "Дружба" і освоєних газородовищ на Ямалі. І свіжевідбудована металургійна промисловість України тоді працювала на "угольку".

Ну й при чому тут газопровід ? Як доменні печі після війни поставили так вони і стоять, просто замість антрациту всунули газові пальники, от і вся "модернізація"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 18:34 
Офлайн

Romas написав:
Ну й при чому тут газопровід ? Як доменні печі після війни поставили так вони і стоять, просто замість антрациту всунули газові пальники, от і вся "модернізація"

Ви згвалтували мій мозок. Здаюсь.
З.І. Ви насправді серйозно думаєте, що доменні печі в Україні, Іспанії, Франції і Бразилії відрізняються за продуктивністю чи конструкцією?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 18:43 
Офлайн

Повідомлення: 421
Fantoman написав:
AL написав:
http://tehnichka.com/index.php?option=com_content&view=article&id=781:-lr-l-lr-lr-2009-r&catid=97:2008-11-10-18-13-47&Itemid=92

Чомусь після цих предяв НАК "Нафтогаз" не кинувся по ЗМІ та до міжнародної громадськості "розмахуючи" платіжками та актами звірки та приймання-передання з РосУкренерго.
А що це таке - "ЗМІ" і "міжнародна громадськість"? І яку роль вони відіграють в переговорному процесі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 18:56 
Офлайн

AL написав:
А що це таке - "ЗМІ" і "міжнародна громадськість"? І яку роль вони відіграють в переговорному процесі?

А якщо не відіграють, то про які "крики", тиск і нагнітання обстановки Газпромом можна тоді говорити.
А якщо це справа виключно "політична" і в ЗМІ з ЄСом, звичайно, роль відіграють, то можна було б і помахати, якби було чим.. Як то в тому анекдоті:
- Раз, два, три, четыре, пять - начинаю телепать.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 19:25 
Офлайн

Цитата:
З.І. Ви насправді серйозно думаєте, що доменні печі в Україні, Іспанії, Франції і Бразилії відрізняються за продуктивністю чи конструкцією?

Думаю... і одне я знаю точно, що газу їхні печі споживають в рази менше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 19:39 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Romas написав:
Цитата:
Думаю... і одне я знаю точно, що газу їхні печі споживають в рази менше.
печі в Іспанії і Бразилії споживають менше, тут Ви маєте рацію.
Але далі знову помиляєтесь, в рази - це в два-три і більше раз. А там - всього лиш на 5%-10% менше.
Просто тому що там середньорічна температура вища.
:mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 грудня 2008, 23:26 
Офлайн

Цитата:

Цитата:
Але далі знову помиляєтесь, в рази - це в два-три

Пацани! :D ми що вже перейшли на Ви??? Мабуть пора мені на слідуючий рік прийти на ювілей форуму, пива попити. :mrgreen:

Цитата:
Але далі знову помиляєтесь, в рази - це в два-три і більше раз. А там - всього лиш на 5%-10% менше.
Просто тому що там середньорічна температура вища.

Жарт оцінив, але при вхідній ціні газу 350-400 уе. скільки буде коштувати метал ? :target:
А взагалі ми з Вами не є фахівцями в цій галузі і дискусії можуть зайти дуже далеко, ну хіба що igorsolop вмішається... :D він спеціаліст у всіх галузях.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: