Сподобався форум - постав +1

Авто обезшумка? Help!!!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Авто обезшумка? Help!!!

Повідомлення Oleg-Dock » 21 листопада 2008, 14:00

Де можна знайти матерял у м. Ковелі (можливо Луцьку)?
Потрібен вібропласт (бітумн) - типу такого http://www.stplus.ru/content.php?id=14 , хочаб 2 куски. Дуже потрібно!
Шиба уже в ауті півтора місяці, у Вікотесі уже вибрав все що було, обіцяють привести, чикаю третій тиждень, во з дня на день обіцяють :evil: .
Можливо, ще десь займаються автозвуком у Ковелі, і відповідно шумоізоляцією, пліз чекаю порад.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Авто обезшумка? Help!!!

Повідомлення Oleg-Dock » 21 листопада 2008, 15:09

Відбій тривогі, знайшов ще одну контору на Ватутіна, пообіцяли що через дві години привезуть.
Якось страшно наш народ боїться конкуренції. Коли скінчився матерял на Шибі, то на моє запитання а де ще можна надибать, у відповідь - "Незнаю, ніде мабуть більше", такаж ситуація повторилась у Вікотесі. Дядько, приводить мені приклад з лотками на базарі тесамеж, хоча вони обидва поруч і можливо тогож власника, в кращом випадку збігає сама і принесе.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Авто обезшумка? Help!!!

Повідомлення Ванда » 21 листопада 2008, 15:23


"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Авто обезшумка? Help!!!

Повідомлення Alfa Centavra » 21 листопада 2008, 20:22

Oleg-Dock, а ти у двері хочеш те пхати?
Бо я здуру впихнула в задні двері (в мене універсал), то тепер самі не піднімаються, лиш рукою до верхнього положення. Ну хоч не падають і то добре. На 5 дверей пішов цілий ящик.
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Авто обезшумка? Help!!!

Повідомлення Oleg-Dock » 22 листопада 2008, 11:04

Alfa Centavra - згідний є таке но, адже вібро котрим ти обклеїш багажник (5 дверь, котрою ніхто не ходить) додає ваги ще + "n" -кг, і відповідно уже амортизатори не справляються.
У мому випадку є два но:
-я ще не обклеював багажник (можливо вдастця знайти, готову форму обезшумки на капот і багажник, а може і ні).
-у мене не зовсім амортизатори на багажнику, а щось (що прийшло в голову нашим...), типу двох прутів від крила до крила, котрі діють на скрутку типу пружини :shock: , і там є декілька позицій фіксації пружин. Дивно але працює і досить не погано справляється, не гірше амортизаторів.
Розпочав я з даху, багажник, салон, і на даний час вперся об панель керування. (Маю в даний час (зранку) забирати ту обезшумку що мала бути вчора).
Я глупий, із-за своєїї неопитності, купую по можливості витрат, тай щей по перекупочній ціні. Якось раніше коли розпочинав і не думав, що її так багато потрібно.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Авто обезшумка? Help!!!

Повідомлення Alfa Centavra » 22 листопада 2008, 17:55

Ага, здається, що треба небагато, але от на тойоту короллу (не сама здорова машина) пішов ящик (кілограм 15) лиш на двері та пороги. Дах не чіпала - там заводське щось прокладено.
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 26 гостей

cron