Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення [Sir]Monster » 28 січня 2013, 16:13

Приходжу сьогодні до будинку - працівники ЖЕКу роблять ремонт у під"їзді. З кожної квартири збирають на ремонт по 90 грн, ніби-то в рахунок послуг ЖЕКу (потім відрахують із квартплати)...
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 28 січня 2013, 16:21

В нашому під'їзді таке робили пару років тому. Реально відрахували з оплати.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 28 січня 2013, 19:26

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення 777 » 02 лютого 2013, 00:18

Відраховувати то вони відраховують. Але питання в наступному, а чи дійсно вони надали послуг на тих 90 грн?
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення [Sir]Monster » 07 лютого 2013, 13:14

Пане Гном, що Ви можете сказати на рахунок такої Заяви до ЖЕКу:


Додаток № 1
(Форма заяви)
Керівнику (назва підприємства-виконавця послуг)
__________________________________

(ПІБ керівника підприємства)
______________________

Споживача послуг з обслуговування будинків
і споруд та прибудинкових територій
що проживає у будинку №________,
під’їзд №_______, квартира №_____,
по вул. _________________________
(назва вулиці та населеного пункту)
____________________________________


(прізвище, ім’я, по-батькові Споживача)
________________________________


Заява
Керуючись п. 17 ст. 1 та ст. 5 Закону України «Про захист прав споживачів» , якими передбачено право споживача житлово-комунальних послуг вільно та індивідуально обирати та отримувати потрібні йому послуги ; п. 1 ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», яким передбачено надання житлово-комунальних послуг виключно на договірних засадах ; п. 2 Постанови Кабінету Міністрів № 529 від 20.05.2009 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»;
Враховуючи втрату чинності Постановою Кабінету Міністрів № 560 від 12.07.2005 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» ;
Визнаючи за собою обов’язки власника щодо забезпечення збереження житлового будинку (квартири, нежитлового приміщення), згідно з нормами , встановленими ст. 151 Житлового Кодексу УРСР, я, як споживач послуг, з метою приведення наших правовідносин у відповідність чинному законодавству,
Прошу :
1) Довести до споживачів всіх наявних у будинку (під’їзді) категорій розміри чинних тарифів на весь перелік послуг, які можуть надаватись Виконавцем.
2) З метою визначення переліку та обсягу замовлення споживачами послуг, провести громадські слухання з цього питання, повідомивши завчасно (не пізніше ніж за 3 дні) всіх наявних у будинку (під’їзді) категорій споживачів про дату та місце таких слухань.
3) У випадку зменшення (за результатами громадських слухань) переліку послуг, здійснити перерахунок розміру тарифів та ознайомити з результатами перерахунку споживачів або їх представників, визначених у ході громадських слухань та вказаних у протоколі про їх проведення.
4) Подати новий розрахунок тарифів відповідному органу місцевого самоврядування для прийняття рішення про його погодження (затвердження)
5) Укласти з усіма споживачами будинку окремі договори про надання послуг, перелік яких визначений за результатами громадських слухань
6) Виконати зазначені вище дії впродовж місяця від дати отримання керівництвом Виконавця Повідомлення з доданими копіями цієї та інших заяв Споживачів будинку

У випадку, якщо після завершення місячного строку від дати отримання Виконавцем Повідомлення (з доданими копіями цієї та інших заяв Споживачів будинку) ним і надалі надаватимуться послуги без згоди Споживачів та відповідного договору, ці послуги будуть вважатись добровільною та безкоштовною допомогою, яка здійснюється Виконавцем на безповоротній основі.



« » __________ ____ р. підпис ПІБ споживача _________________________
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Прошу допомоги

Повідомлення Гість » 03 березня 2013, 00:23

Шановний ,Гном! Знову до Вас за порадою! Нажаль не можу ввійти під своїм логіном ksiuha. І згадати пароль не можу. Але меньше з тим. Ви вже не раз допомагали мені.Дуже сподіваюсь, що не відмовите мені і на цей раз :-): Зимою я зверталась до Вас на рахунок того, що мені на саме польське Різдво відрізали в щитку електроенергію. і тільки після того, як я сплатила частину боргу мені прислали електрика з аварійної служби. Так сталось, що в силу ряду причин я не мала змоги зразу тоді звернутись в прокуратуру. Чи не запізно буде , якщо я напишу заяву на дії ЖЕКу тепер? І ще одне запитання. Я веду вже багаторічну боротьбу з нашим ЖЕКом на рахунок оплати його послуг. Вже не раз вони подавали мене до суду. Я у відповідь писала заяву-заперечення. Так і відбивалась. Серед моїх аргументів були і посилання на строк давності /3 роки/ . Але тепер я додивилась, що вони мені в квитанції , яку я змушена була оплатити, коли в мене зникла електроенергія, написали "борг". .Перебіг позовної давності, відповідно до статті 264 ЦК України, буде перериватися кожного разу, як тільки мешканець заплатить хоча б копійку в рахунок своєї заборгованості. Тобто визнає борг. У такому випадку з цього моменту термін давності починає текти заново. Отже виходить, що я вже не можу посилатись на цю статтю? Чи є якийсь вихід з цієї ситуації? Наперед дякую! З повагою О.Г.
На пошту oksana-....@rambler.ru відправлено пароль.
Гість
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення яірам » 05 березня 2013, 15:15

доброго дня пане гном.читала я всю інформацію про жеки в мене питання :а хто повинен заключати договори з жеком? ну тобто чи жек повинен до нас прийти чи ми в жек?
яірам
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 07 березня 2013, 21:37

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 07 березня 2013, 22:06

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Owner » 07 березня 2013, 22:20

Взаимодействуя с людьми, помни три правила: НЕ ты их создал такими, Не тебе их судить, Не тебе их переделывать…
Owner
 
Повідомлення: 10
З нами з: 02 липня 2011, 10:26
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 08 березня 2013, 00:18

1. Зазвичай ЖЕК є балансоутримувачем і виконавцем послуг (частини послуг) з утримання будинку та прибудинкової території.

2. Роз`яснення не являється нормативним актом.
"Для споживачів, що не є мешканцями багатоквартирного будинку, застосовується лише Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630".
Маячня, одним словом.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Owner » 08 березня 2013, 09:44

Взаимодействуя с людьми, помни три правила: НЕ ты их создал такими, Не тебе их судить, Не тебе их переделывать…
Owner
 
Повідомлення: 10
З нами з: 02 липня 2011, 10:26
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndriyL » 18 березня 2013, 23:43

може хто з читачів ціеї гілки живе по Незалежності 80 і не лінь буде щось в жек писати то ось сьогодні сфотографував

скоро буде танути і уявляю яку радість принесе жильцям на 3 му поверсі
Востаннє редагувалось AndriyL в 19 березня 2013, 10:52, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
AndriyL
 
Повідомлення: 64
З нами з: 18 жовтня 2006, 23:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення sibstupa » 19 березня 2013, 03:55

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 19 березня 2013, 22:32

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron