Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 23 липня 2012, 18:51

Не звертайте увагу на profesor. Він, судячи з його постів, десь примазався до годівнички. Того і пости Гнома йому не подобаються.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
AndroVit

Повідомлення: 4101
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Повідомлення ksiuha » 23 липня 2012, 18:58

ksiuha

Повідомлення: 5
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Boris » 23 липня 2012, 22:03

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Boris

Повідомлення: 1023
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Повідомлення Гном » 02 серпня 2012, 10:31

Домофони також мають бути сертифіковані в Україні, інші встановлювати заборонено. Технічна документація на домофон містить детальну інструкцію по встановленню, монтажу, налагоджуванню та обслуговуванню. Фактично це і є "проект підключення телевізова до антени та електромережі".
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Повідомлення жк » 03 серпня 2012, 23:14

Гном! я подала касацію на рішення апеляційного суду у справі про стягнення боргу. вссу виніс ухвалу про усунення недоліків.- а саме додасти належним чином завірену копію рішення першої інстанції.

настільки законні вимоги вссу щодо додання до касаційної скарги рішення суду першої інстанції? (яке я не оскаржувала до вссу)
жк

Повідомлення Гном » 04 серпня 2012, 11:07

Частина 5 статті 326 ЦПКУ викладена нечітко, допускає різночитання:

"До касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, а також копії оскаржуваних рішень (ухвал) судів першої та апеляційної інстанцій".

ВССУ традиційно вважає, що незалежно від того, які судові рішення оскаржуються, до касаційної скарги потрібно додавати рішення судів обох інстанцій. Така позиція ВССУ, на мій погляд, є логічною, адже касаційна скарга подається касатором безпосередньо до ВССУ і суд разом з касаційною скаргою не отримує справу. А тому апріорі обмежений інформацією, викладеною в касаційній скарзі.
Я завжди додаю до касаційних скарг рішення судів першої та апеляційної інстанцій. До речі, ці рішення мають бути належно оформлені судами, обов`язково прошиті. Подача ксерокопій рішень не допускається!
Гном

Повідомлення [Sir]Monster » 20 листопада 2012, 12:57

Не знаю чи доречним буде викладене мною...
Перед виборами пан Івахів "зробив людям добро" - поставив вікна-двері в під"їздах будинків (не всім, звичайно :-): ), лавочки біля під"їздів і т.п.
В жильців частенько зараз виникають запитання: чи не захоче ЖЕК виставити людям рахуночки за встановлення тих самих вікон-дверй-лавочок?
Пане Гном, підскажіть, будь-ласка - чи будуть правомірними дії працівників ЖЕКів в даній ситуації?..
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
[Sir]Monster

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Повідомлення Гном » 20 листопада 2012, 21:09

ЖЕК може виставляти лише те, що входить в тарифи на житлово-комунальні послуги і затверджено органом місцевого самоврядування. Двері-вікна ЖЕКи давно повинні були замінити самі за ті кошти, які їм переплатили споживачі.
Гном

Повідомлення ksiuha » 25 грудня 2012, 15:21

Шановний Гном! Знову до Вас по консультацію.Я вже не одноразово писала про свої баталії з нашим ЖЕКом. Як той неодноразово подавав на мене в суд, а я подавши заяви- заперечення домагалась відмін рішень суду про стягнення з мене боргу. От так вже роками бавимось в пінг-понг. Хто кого. І от вчора новий розвиток подій. В мене гасне світло в квартирі. Під вечір, майже кінець робочого дня. Проводка в мене нова. Автомати в квартирі не повибивало. Лічильник в коридорі світиться. Дзвоню в аварійку і чую таке: " У вас борг по квартплаті / зауважу , не за електроенергію, бо всі комунальні платежі я сплачую, а саме суто квартплата/ . Боржників ми не обслуговуємо. Ідіть до начальника ЖЕКу. Ну що маю робити? Іду, бо як на зло знайомого електрика зараз не маю. На вулиці мороз, а в мене автономне опалення. Ну не замерзати ж? Після годинних переговорів, вимушена була сплатити 500 грн /частину боргу/ І тільки після цього була дана вказівка прислати до мене електрика. Але саме головне виявилось коли прийшов електрик. В мене просто- напросто було перерізано провід від лічильника. і заізольовано. Під'їзд з домофоном. Чужі не ходять. Отже висновок-- це зробили тільки працівники ЖЕКу. Та й почерк один. Влітку вони вже так само відключали нам домофон. От хочу спитати, чи мали вони право відключати мені елетрику? Якщо ні, то яким чином я можу їх притягнути до відповідальності.І як убезпечитись мені на майбутнє? З повагою Оксана.
ksiuha

Повідомлення Гном » 26 грудня 2012, 16:11

Гном

Повідомлення ksiuha » 28 грудня 2012, 13:59

Дякую, шановний Гном, за пораду! Спробую так зробити. Побачимо чим скінчиться ця історія. Правда мене тут знайомий юрист переконував, що я нічого не зможу довести. Ну тобто, що це зробили саме працівники ЖЕКу.Але я всеодно мушу так зробити, щоб вони не думали, що будуть безчинствувати, а я буду мовчати.
ksiuha

Повідомлення Гном » 28 грудня 2012, 15:39

Зверни увагу на те, що ЖЕК відновив електропостачання відразу після оплати "боргу" за послуги, які не відносяться до постачання електроенергії. Візьми довідку в енергопостачальника, що він не має претензій до тебе і не відключав квартиру. Активізуй свідків. Можливо, були письмові претензії за домофон - додай їх копії до заяви.
Гном

Повідомлення [Sir]Monster » 21 січня 2013, 11:12

До Нового Року (грудень місяць, включно) плата за послуги ЖЕК складала 73,69 грн (двокімнатна квартира). Потім - 31 грудня - встановили двері "від Івахіва" по під"їздах будинку (Незалежності, 37), за січень місяць прийшла квинтація за послуги ЖЕК - 106,48 грн...
Чи це так все ж таки співпало, чи це так в усіх підвищили плату за послуги?..
І чи мають право без попередження ось так піднімати тарифи на послуги?..
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
[Sir]Monster

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Повідомлення Гном » 27 січня 2013, 13:53

Було рішення від 08.11.2012 р. № 457 виконавчого комітету Ковельської міської ради "Про затвердження розміру плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивозу побутових відходів, технічному обслуговуванню та ремонту ліфтів". Рішення якесь "мутне",не опубліковане в ЗМІ, явно безпідставне і прийняте всупереч вказівкам Кабміну про заборону підвищення тарифів.
Варто закидати Кабмін скаргами та й адмінпозов про скасування цього рішення не завадив би.
Гном

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей