Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 12:14

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 23 липня 2012, 18:51 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Не звертайте увагу на profesor. Він, судячи з його постів, десь примазався до годівнички. Того і пости Гнома йому не подобаються.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 липня 2012, 18:58 
Офлайн

Повідомлення: 5
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Гном написав:
Повний абсурд!
Про яке перепланування йдеться? Підключення до електромережі додаткової електроустановки-споживача при достатній навантажувальній здатності мережі? За такою "логікою", якщо я, скажімо, куплю телевізор чи холодильник, то повинен брати дозвіл в органі місцевого самоврядування на його включення і виготовити проект? А якщо я захочу встановити квартирний телефон?
Подавай скарги до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, інспекції з питань захисту прав споживачів, в прокуратуру, а якщо відомі конкуренти-замовники, також і в територіальне управління АМКУ.

П.Гном запитання було моє. Просто минулого разу я ввійшла як гість. Заяву в прокуратуру ми теж написали. На жаль відповідь отримали аналогічну тій, що отримали з міської ради. Суть відповіді полягає в тому, що ЖЕК діяв в рамках закону. А нам рекомендовано звертатись за дозволом в міську раду. Отже як кажуть :" Рука руку миє". КУди звертатись? Як довести свою правоту. Поступово починаю втрачати всяку надію на справедливість! На які нормативні документи ми можемо спиратись. Будь-ласка підкажіть! Ви наша єдина надія. Бо ні один з місцевих юристів не хоче братись за цю справу. :-(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 липня 2012, 22:03 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
Підключення до електромережі додаткової електроустановки-споживача при достатній навантажувальній здатності мережі? За такою "логікою", якщо я, скажімо, куплю телевізор чи холодильник, то повинен брати дозвіл в органі місцевого самоврядування на його включення і виготовити проект?

Гном, трішки і як завжди бачиш ситуацію із своєї дзвінниці. Холодильник і телевізор - добре, але це - сертифіковані побутові прилади (і в свою чергу сертифікованим проводом і вилкою) які маютьт експлуатуватися за певних умов, тай й взагалі я хочу акцентувати у вагу не наприладах, а на самому проводі і те як він прокладений.А він має буди підібраний і прокладений відповідно до певних норм і уданому випадку це вже є втручання. І хоч як би то банально не звучало, а проект, такі організації які монтують відповідне обладнання мали передбачати і погоджувати з віповдними службами, щоб не виникали відповідні казуси.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2012, 10:31 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Домофони також мають бути сертифіковані в Україні, інші встановлювати заборонено. Технічна документація на домофон містить детальну інструкцію по встановленню, монтажу, налагоджуванню та обслуговуванню. Фактично це і є "проект підключення телевізова до антени та електромережі".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2012, 23:14 
Гном! я подала касацію на рішення апеляційного суду у справі про стягнення боргу. вссу виніс ухвалу про усунення недоліків.- а саме додасти належним чином завірену копію рішення першої інстанції.

настільки законні вимоги вссу щодо додання до касаційної скарги рішення суду першої інстанції? (яке я не оскаржувала до вссу)

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 серпня 2012, 11:07 
Офлайн

Частина 5 статті 326 ЦПКУ викладена нечітко, допускає різночитання:

"До касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, а також копії оскаржуваних рішень (ухвал) судів першої та апеляційної інстанцій".

ВССУ традиційно вважає, що незалежно від того, які судові рішення оскаржуються, до касаційної скарги потрібно додавати рішення судів обох інстанцій. Така позиція ВССУ, на мій погляд, є логічною, адже касаційна скарга подається касатором безпосередньо до ВССУ і суд разом з касаційною скаргою не отримує справу. А тому апріорі обмежений інформацією, викладеною в касаційній скарзі.
Я завжди додаю до касаційних скарг рішення судів першої та апеляційної інстанцій. До речі, ці рішення мають бути належно оформлені судами, обов`язково прошиті. Подача ксерокопій рішень не допускається!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 серпня 2012, 09:08 
Гном написав:
"До касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, а також копії оскаржуваних рішень (ухвал) судів першої та апеляційної інстанцій".

Гном! це є маячня. а якщо справа не розглядалася у першій інстанції? наприклад така ситуація- відкрито провадження у першій інстанції- подано на ухвалу про відкриття провадження апеляційну скаргу. Апеляційний суд визнав апеляцію не поданою і повернув апеляцію апелянту.

подається касація на ухвалу апеляційного суду про повернення апеляційної скарги.- то що? в такому випадку треба додавати до касаційної скарги копію ухвали суду першої інстанції про відкриття провадження? Самі розумієте, це відмова в доступі до правосуддя.

але я погоджуюся з Вами- хоче укопію-дай йому копію хай судить

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2012, 12:57 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Не знаю чи доречним буде викладене мною...
Перед виборами пан Івахів "зробив людям добро" - поставив вікна-двері в під"їздах будинків (не всім, звичайно :-): ), лавочки біля під"їздів і т.п.
В жильців частенько зараз виникають запитання: чи не захоче ЖЕК виставити людям рахуночки за встановлення тих самих вікон-дверй-лавочок?
Пане Гном, підскажіть, будь-ласка - чи будуть правомірними дії працівників ЖЕКів в даній ситуації?..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2012, 21:09 
Офлайн

ЖЕК може виставляти лише те, що входить в тарифи на житлово-комунальні послуги і затверджено органом місцевого самоврядування. Двері-вікна ЖЕКи давно повинні були замінити самі за ті кошти, які їм переплатили споживачі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2012, 15:21 
Офлайн

Шановний Гном! Знову до Вас по консультацію.Я вже не одноразово писала про свої баталії з нашим ЖЕКом. Як той неодноразово подавав на мене в суд, а я подавши заяви- заперечення домагалась відмін рішень суду про стягнення з мене боргу. От так вже роками бавимось в пінг-понг. Хто кого. І от вчора новий розвиток подій. В мене гасне світло в квартирі. Під вечір, майже кінець робочого дня. Проводка в мене нова. Автомати в квартирі не повибивало. Лічильник в коридорі світиться. Дзвоню в аварійку і чую таке: " У вас борг по квартплаті / зауважу , не за електроенергію, бо всі комунальні платежі я сплачую, а саме суто квартплата/ . Боржників ми не обслуговуємо. Ідіть до начальника ЖЕКу. Ну що маю робити? Іду, бо як на зло знайомого електрика зараз не маю. На вулиці мороз, а в мене автономне опалення. Ну не замерзати ж? Після годинних переговорів, вимушена була сплатити 500 грн /частину боргу/ І тільки після цього була дана вказівка прислати до мене електрика. Але саме головне виявилось коли прийшов електрик. В мене просто- напросто було перерізано провід від лічильника. і заізольовано. Під'їзд з домофоном. Чужі не ходять. Отже висновок-- це зробили тільки працівники ЖЕКу. Та й почерк один. Влітку вони вже так само відключали нам домофон. От хочу спитати, чи мали вони право відключати мені елетрику? Якщо ні, то яким чином я можу їх притягнути до відповідальності.І як убезпечитись мені на майбутнє? З повагою Оксана.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2012, 16:11 
Офлайн

ksiuha написав:
Після годинних переговорів, вимушена була сплатити 500 грн /частину боргу/ І тільки після цього була дана вказівка прислати до мене електрика. Але саме головне виявилось коли прийшов електрик. В мене просто- напросто було перерізано провід від лічильника. і заізольовано. Під'їзд з домофоном. Чужі не ходять. Отже висновок-- це зробили тільки працівники ЖЕКу. Та й почерк один. Влітку вони вже так само відключали нам домофон.

"...а не будут брать - отключим газ!"
Тут не просто незаконне відключення, тут явним криміналом смердить. Подай в прокуратуру заяву про злочин за ознаками ст.ст. 194 (епізод пошкодження домофона), 194-1 (епізод пошкодження електромережі) та 355 (епізод примушування оплати ЖЕКівських "послуг"). Опиши все в хронологічній послідовності та вкажи, кого підозрюєш в скоєнні злочину (злочинів) - просто працівників ЖЕКу чи когось конкретно. Також вислови підозру, що діяли вони за незаконною вказівкою керівництва ЖЕКу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2012, 13:59 
Офлайн

Дякую, шановний Гном, за пораду! Спробую так зробити. Побачимо чим скінчиться ця історія. Правда мене тут знайомий юрист переконував, що я нічого не зможу довести. Ну тобто, що це зробили саме працівники ЖЕКу.Але я всеодно мушу так зробити, щоб вони не думали, що будуть безчинствувати, а я буду мовчати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2012, 15:39 
Офлайн

Зверни увагу на те, що ЖЕК відновив електропостачання відразу після оплати "боргу" за послуги, які не відносяться до постачання електроенергії. Візьми довідку в енергопостачальника, що він не має претензій до тебе і не відключав квартиру. Активізуй свідків. Можливо, були письмові претензії за домофон - додай їх копії до заяви.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2013, 11:12 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
До Нового Року (грудень місяць, включно) плата за послуги ЖЕК складала 73,69 грн (двокімнатна квартира). Потім - 31 грудня - встановили двері "від Івахіва" по під"їздах будинку (Незалежності, 37), за січень місяць прийшла квинтація за послуги ЖЕК - 106,48 грн...
Чи це так все ж таки співпало, чи це так в усіх підвищили плату за послуги?..
І чи мають право без попередження ось так піднімати тарифи на послуги?..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 січня 2013, 13:53 
Офлайн

Було рішення від 08.11.2012 р. № 457 виконавчого комітету Ковельської міської ради "Про затвердження розміру плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивозу побутових відходів, технічному обслуговуванню та ремонту ліфтів". Рішення якесь "мутне",не опубліковане в ЗМІ, явно безпідставне і прийняте всупереч вказівкам Кабміну про заборону підвищення тарифів.
Варто закидати Кабмін скаргами та й адмінпозов про скасування цього рішення не завадив би.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: