Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 жовтня 2017, 21:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 09:31 
Я живу в районе школы №10, во дворы ул.Новой трактор приезжает аж 4 раза в неделю , всё время паришься, чтобы не прозевать. Несколько раз трактор вообще не приезжал, и люди покидали мусор на землю и пошли себе домой. Во всём цивилизованном мире стоят баки с крышками (отдельно для стекла,пластика,бумаги), и никто не бегает за трактором.
:sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:
http://climatechange.narod.ru/Waste/waste_info.html
Возле баков чисто и нет никакой "вредной" живности. А проблема бездомных животных -это уже другая тема.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 10:20 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Якщо брати баки з кришками то це додаткові витрати на РЖКП (читай на нас, мешканців багатоповерхівок). По перше це закупити баки, і по друге, що основне, це закупити нові машини для збору сміття. Наскільки я знаю в місті немає жодної машини накшталт такої як на фото. Є лише для відкритих баків.

Зображення

З іншого боку зрозуміло, що якби в нас вже запровадили роздільний викид то набагато швидше найшлися б інвестори для сміттєпереробного заводу які і мали би забезпечувати баки та техніку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 10:40 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Любовь*** написав:
Во всём цивилизованном мире стоят баки с крышками ...

На жаль, поки Україна знаходиться в не зовсім цивілізованому світі. Про машини в районі Нова-Садова "не надо ля-ля". В тому районі живуть мої батьки і машини на Садову точно приїжджають по графіку. Якщо і були випадки, що не приїхала, то це виключення, а не правило.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 11:14 
Будем ждать,когда до нас дойдет цивилизация,хотя если всех такое "порядок" устраивает...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 11:30 
Офлайн

"Порядок" тут ні до чого. Потрібно по корню міняти менталітет людей, щоб люди зрозуміли що непотрібно срати там де живеш. Наприклад мусорка яка приїжджає до нас має віконце приблизно 40*30 см для вкидання мусору і позаду машини ємкість яка по мірі заповнення пресом заганяється в контейнер.
Ємкість - мусорщик вже напевно задовбався всіх людей просити щоб не закручували на пластикових пляшках кришки. Ні, все рівно народ закручує. Відповідно ці пляшки не зжимаються.
Віконце - ну не маєш ти сили закинути пакет подалі то йди до ємності великої і викинь туди. Так все рівно, не вспіла машина стати як прийде якесь бидло якому важко постояти в черзі одну хвилину, положить пакети відразу на початку віконця і якщо я хочу свій пакет закинути подалі то спочатку мушу руками пропхнути його пакети. Відповідно ніхто туди вже не викидає.
І Ви хочете таких людей без кнута привчити до роздільного викидання сміття?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 11:31 
Офлайн

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Ковель-2
Із сміттям щось робити таки треба. Повна відсутність баків - теж не вихід. Я живу на другому Ковелі. До нас машина приїжджає 1 раз на тиждень о 18.00 (до речі їздить лише четвертий рік, до того проблеми зі сміттям вирішували самостійно). Тому біжиш з маршрутки, щоб встигнути те сміття викинути. Взимку та машина не завжди доїжджає. По сусідній вулиці машина буває ще у понеділок, але ми вже в цей час їдемо на роботу. У мене власний будинок і я маю де зберігати сміття кілька тижнів. І на тому місці, де стає машина, у нас його теж ніхто не залишає, бо всі бачать, хто і що приніс викидати. А от зранку ми щодня їдемо на роботу біля парку і бачимо, як люди чекають машину з сміттям. А коли їдемо після тої машини, то завжди є кілька чорних пакетів.
Основна проблема, звичайно, у внутрішній культурі людей. Я вважаю, що за сміття потрібно вводити досить великі штрафи. Історія з життя. Приїхала дамочка з Італії і розповідає подругам про італійські порядки на лавочці у скверику біля Меморіала. Серед усього розказує, як чисто у них на вулицях. При цьому розгортає морозиво і обгортку кидає на землю. Чомусь наші люди вміють бути чемними тільки за кордоном.
Пам'ятаю був колись такий фільм, в якому міліціонер робить зауваження чоловікові, що кинув "бичок" повз урну. :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
ЖЕКи давно забули, що зобов’язані проводити поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території. А гроші за завідомо ненадані послуги вимагати з людей ніяк не забувають. І люди платять! Так що нехай менше проливають крокодилячих сліз: за вкрадені у людей гроші можна і спецмашини придбати, і баки поставити, і ще (в кишенях) залишиться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 13:08 
Офлайн

Воно то так. Те що там бардак то нікому не новина. Але ж почнуть плакати, що грошей нема. Якщо закуповувати пластикові баки то я на 99% впевнений що велика частина цих баків бєзвозмєздно перекочує на дачі ковельського "політичного бомонду". Плюс відкати, плюс затрати і того дві таких спецмашини та контейнери обійдуться місту ну не менше як в чотири лямчика.
Тепер порахуємо. 60 тисяч жителів. 20 тисяч сімей. Ітого по 200 грн з сімї як мінімум. Але тут випливе нова ситуація. Народ почне бути незадоволеним, що саме біля їхнього підїзду стоятимуть контейнери (я вище писав, що краще носитиму на відстань 300-400 метрів ніж контейнер стоятиме за 10 метрів від підїзду).
Щодо пластикових пляшок то я наразі не розумію чому ніхто не хоче вкласти гроші в цей бізнес. В тій же капкраїні яку ми перемогли здавання пляшок є вигідним. Свого часу прораховував то реально вигідно по 10 копійок закупити в нас фуру пет-пляшок і в германії їх здати в автоматах по прийому (правда я не враховував час який потратиться на прийомку кількох сотень тисяч пляшок). Наразі в Україні пет пляшки купують вроді по 3 тисячі за тонну спресованих. На тонну йде десь 25000 пляшок. Це виходить в середньому по 12 копійок за пляшку. Це кілограм за 2,5 грн. А якщо порахувати той же полікарбонат який з них можна зробити то вийде 100-300% прибутку. Можливо я десь і помилився в розрахунках але не дуже сильно гадаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 15:06 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Все, решено, хрен буду выкидывать бутылки - начинаю прессовать. :dan_ser:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2012, 12:54 
Офлайн

Повідомлення: 1
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Rivne
В мене питання до п.Гнома.
Проблема з отопленням на протязі 4х років. Договір не заключили і ніхто не вимагає. Фактично тепло лише в 1й кімнаті, в 2й 13С, 3й- 15С , про ванну і туалет взагалі мовчу, а квартира кутова. Заявки в диспетчерську щоденні.Та за 4 ріки спромоглися прийти 1 раз і зробили перерахунок на 50 грн. Почали писати директору в теплоенерго, це знову нічого не дає. В цьому році, ЖКП не підписав угоду з теплоенерго, і нас диспетчера почали чемно посилати... "це не наші проблеми, проблеми ЖКП ""Ми перевіремо чи тепло доходить до будинку". З Н.Р.2012 у нас в ЖКП новий майстер і от вчора до нас прийшли з ЖКП і теплоенерго заміряти температуру, наміряли 13С , 15С, 20С. Акта відмовилися складати (це при умові, що радіатори гарячі,таких ми ніколи не мали, але не всюди) В будинку якась технічна помилка, і ми одні, хто постійно жаліється. Середина будинку вікна відкриває. Ми не знаємо що робити. Вже і думали відмовитися від послуг, але як??? Ми не юристи, хоча тримаємо руку на пульсі. А що стосується ЖКП, там тоже не все гладко. Договір заставили підписати, дитині паспорт був потрібен.Ми за той рік і заплатили. Сьогодні приходять платежі, але чомусь на прізвище минулого господаря.Якщо почнуться суди... (На власні вуха чули, судді сказали, що все вирішується на "благо Родини"знедавна).Ми в розпачі... Що ВИ можете порадити?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 березня 2012, 18:07 
Может, лучше в баки? Мусорная машина не справляется...
см фото вул. Нова 28.03.2012 17:01
Зображення
Продолжение следует...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 березня 2012, 22:33 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
ПО-моєму у ваші краї машина приїжджає після 19 години. Може то сусіди постаралися?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2012, 17:40 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
http://kiev.pravda.com.ua/news/4f799af5d723f/view_print/
У нас те ж саме.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2012, 10:00 
Пане Гном!
Скажіть будь-ласка,
жек посилається на те що я не виконую зобовязання, ст901 ЦК. Договір про надання послуг, хоча ніяких договорів у позові не знайшов.Можливо на усний?

Як взагалі якісно боротися з такими справами? про стягнення боргу?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2012, 10:01 
Вова с Болграда написав:
Уважаемые посетители данного форума хочу сказать всем вовсеуслышанье что многоуважаемый Гном это ЧЕЛОВЕК СЛОВА И ДЕЛА., он всегда протянет руку помощи :handshake: и ему премного бллагодарен!!!!!

ПІдтримую! Дуже Вдячний Гному за допомогу! Скарга В Євросуді.

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: