Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Любовь*** » 24 січня 2012, 09:31

Я живу в районе школы №10, во дворы ул.Новой трактор приезжает аж 4 раза в неделю , всё время паришься, чтобы не прозевать. Несколько раз трактор вообще не приезжал, и люди покидали мусор на землю и пошли себе домой. Во всём цивилизованном мире стоят баки с крышками (отдельно для стекла,пластика,бумаги), и никто не бегает за трактором.
:sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:
http://climatechange.narod.ru/Waste/waste_info.html
Возле баков чисто и нет никакой "вредной" живности. А проблема бездомных животных -это уже другая тема.
Любовь***

Повідомлення nekton » 24 січня 2012, 10:20

Якщо брати баки з кришками то це додаткові витрати на РЖКП (читай на нас, мешканців багатоповерхівок). По перше це закупити баки, і по друге, що основне, це закупити нові машини для збору сміття. Наскільки я знаю в місті немає жодної машини накшталт такої як на фото. Є лише для відкритих баків.

Зображення

З іншого боку зрозуміло, що якби в нас вже запровадили роздільний викид то набагато швидше найшлися б інвестори для сміттєпереробного заводу які і мали би забезпечувати баки та техніку.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
nekton

Повідомлення: 5289
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення AndroVit » 24 січня 2012, 10:40

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
AndroVit

Повідомлення: 4101
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Повідомлення Любовь*** » 24 січня 2012, 11:14

Будем ждать,когда до нас дойдет цивилизация,хотя если всех такое "порядок" устраивает...
Любовь***

Повідомлення nekton » 24 січня 2012, 11:30

"Порядок" тут ні до чого. Потрібно по корню міняти менталітет людей, щоб люди зрозуміли що непотрібно срати там де живеш. Наприклад мусорка яка приїжджає до нас має віконце приблизно 40*30 см для вкидання мусору і позаду машини ємкість яка по мірі заповнення пресом заганяється в контейнер.
Ємкість - мусорщик вже напевно задовбався всіх людей просити щоб не закручували на пластикових пляшках кришки. Ні, все рівно народ закручує. Відповідно ці пляшки не зжимаються.
Віконце - ну не маєш ти сили закинути пакет подалі то йди до ємності великої і викинь туди. Так все рівно, не вспіла машина стати як прийде якесь бидло якому важко постояти в черзі одну хвилину, положить пакети відразу на початку віконця і якщо я хочу свій пакет закинути подалі то спочатку мушу руками пропхнути його пакети. Відповідно ніхто туди вже не викидає.
І Ви хочете таких людей без кнута привчити до роздільного викидання сміття?
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
nekton

Район міста:

Повідомлення TanyaK » 24 січня 2012, 11:31

Із сміттям щось робити таки треба. Повна відсутність баків - теж не вихід. Я живу на другому Ковелі. До нас машина приїжджає 1 раз на тиждень о 18.00 (до речі їздить лише четвертий рік, до того проблеми зі сміттям вирішували самостійно). Тому біжиш з маршрутки, щоб встигнути те сміття викинути. Взимку та машина не завжди доїжджає. По сусідній вулиці машина буває ще у понеділок, але ми вже в цей час їдемо на роботу. У мене власний будинок і я маю де зберігати сміття кілька тижнів. І на тому місці, де стає машина, у нас його теж ніхто не залишає, бо всі бачать, хто і що приніс викидати. А от зранку ми щодня їдемо на роботу біля парку і бачимо, як люди чекають машину з сміттям. А коли їдемо після тої машини, то завжди є кілька чорних пакетів.
Основна проблема, звичайно, у внутрішній культурі людей. Я вважаю, що за сміття потрібно вводити досить великі штрафи. Історія з життя. Приїхала дамочка з Італії і розповідає подругам про італійські порядки на лавочці у скверику біля Меморіала. Серед усього розказує, як чисто у них на вулицях. При цьому розгортає морозиво і обгортку кидає на землю. Чомусь наші люди вміють бути чемними тільки за кордоном.
Пам'ятаю був колись такий фільм, в якому міліціонер робить зауваження чоловікові, що кинув "бичок" повз урну. :hi_hi_hi:
Зайшла на 5 хвилин в Інтернет - півдня пройшло.
TanyaK

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Повідомлення Гном » 24 січня 2012, 11:54

ЖЕКи давно забули, що зобов’язані проводити поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території. А гроші за завідомо ненадані послуги вимагати з людей ніяк не забувають. І люди платять! Так що нехай менше проливають крокодилячих сліз: за вкрадені у людей гроші можна і спецмашини придбати, і баки поставити, і ще (в кишенях) залишиться.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Повідомлення nekton » 24 січня 2012, 13:08

Воно то так. Те що там бардак то нікому не новина. Але ж почнуть плакати, що грошей нема. Якщо закуповувати пластикові баки то я на 99% впевнений що велика частина цих баків бєзвозмєздно перекочує на дачі ковельського "політичного бомонду". Плюс відкати, плюс затрати і того дві таких спецмашини та контейнери обійдуться місту ну не менше як в чотири лямчика.
Тепер порахуємо. 60 тисяч жителів. 20 тисяч сімей. Ітого по 200 грн з сімї як мінімум. Але тут випливе нова ситуація. Народ почне бути незадоволеним, що саме біля їхнього підїзду стоятимуть контейнери (я вище писав, що краще носитиму на відстань 300-400 метрів ніж контейнер стоятиме за 10 метрів від підїзду).
Щодо пластикових пляшок то я наразі не розумію чому ніхто не хоче вкласти гроші в цей бізнес. В тій же капкраїні яку ми перемогли здавання пляшок є вигідним. Свого часу прораховував то реально вигідно по 10 копійок закупити в нас фуру пет-пляшок і в германії їх здати в автоматах по прийому (правда я не враховував час який потратиться на прийомку кількох сотень тисяч пляшок). Наразі в Україні пет пляшки купують вроді по 3 тисячі за тонну спресованих. На тонну йде десь 25000 пляшок. Це виходить в середньому по 12 копійок за пляшку. Це кілограм за 2,5 грн. А якщо порахувати той же полікарбонат який з них можна зробити то вийде 100-300% прибутку. Можливо я десь і помилився в розрахунках але не дуже сильно гадаю.
nekton

Район міста:

Повідомлення toha » 24 січня 2012, 15:06

Все, решено, хрен буду выкидывать бутылки - начинаю прессовать. :dan_ser:
toha

Повідомлення: 3340
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Повідомлення Панночка » 02 лютого 2012, 12:54

В мене питання до п.Гнома.
Проблема з отопленням на протязі 4х років. Договір не заключили і ніхто не вимагає. Фактично тепло лише в 1й кімнаті, в 2й 13С, 3й- 15С , про ванну і туалет взагалі мовчу, а квартира кутова. Заявки в диспетчерську щоденні.Та за 4 ріки спромоглися прийти 1 раз і зробили перерахунок на 50 грн. Почали писати директору в теплоенерго, це знову нічого не дає. В цьому році, ЖКП не підписав угоду з теплоенерго, і нас диспетчера почали чемно посилати... "це не наші проблеми, проблеми ЖКП ""Ми перевіремо чи тепло доходить до будинку". З Н.Р.2012 у нас в ЖКП новий майстер і от вчора до нас прийшли з ЖКП і теплоенерго заміряти температуру, наміряли 13С , 15С, 20С. Акта відмовилися складати (це при умові, що радіатори гарячі,таких ми ніколи не мали, але не всюди) В будинку якась технічна помилка, і ми одні, хто постійно жаліється. Середина будинку вікна відкриває. Ми не знаємо що робити. Вже і думали відмовитися від послуг, але як??? Ми не юристи, хоча тримаємо руку на пульсі. А що стосується ЖКП, там тоже не все гладко. Договір заставили підписати, дитині паспорт був потрібен.Ми за той рік і заплатили. Сьогодні приходять платежі, але чомусь на прізвище минулого господаря.Якщо почнуться суди... (На власні вуха чули, судді сказали, що все вирішується на "благо Родини"знедавна).Ми в розпачі... Що ВИ можете порадити?
Панночка

Повідомлення: 1
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Повідомлення Любовь*** » 28 березня 2012, 18:07

Может, лучше в баки? Мусорная машина не справляется...
см фото вул. Нова 28.03.2012 17:01
Зображення
Продолжение следует...
Любовь***

Повідомлення AndroVit » 28 березня 2012, 22:33

ПО-моєму у ваші краї машина приїжджає після 19 години. Може то сусіди постаралися?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
AndroVit

Повідомлення: 4101
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Повідомлення Гном » 02 квітня 2012, 17:40

У нас те ж саме.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Повідомлення Гість » 03 квітня 2012, 10:00

Пане Гном!
Скажіть будь-ласка,
жек посилається на те що я не виконую зобовязання, ст901 ЦК. Договір про надання послуг, хоча ніяких договорів у позові не знайшов.Можливо на усний?

Як взагалі якісно боротися з такими справами? про стягнення боргу?
Гість

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей