Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення dinata » 09 листопада 2011, 16:16

Дуже дякую, буду чекати. Моє судове засідання призначене на 16 листопада.
Не маю надію виграти апеляцію, але хочу, щоб рішення судді, яка посилається на ст.66,68 ЖК України при тому, що я не є квартиронаймачем, ігноруючи всі мої заперечення, прочитав ще хтось, крім мене. Адже МИ ПРАВІ У СВОЇХ СПРОБАХ ПРИМУСИТИ ОПОНЕНТА ДІЯТИ В РАМКАХ ЗАКОНУ!!!
Як можна висмикувати з різних законів "підходящі" статті? Закон потрібно застосовувати повністю, і за існування спеціалізованого закону, що регулює всі нюанси правовдносин між споживачем і виконавцем їм не бракує нахабства посилатися на Закон про приватизацію житла, не кажучи вже про ЖК УРСР і ЦПК, ЦК. І все з брутальною насмішкою над "надто розумними".
dinata

Повідомлення: 2
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Гість » 09 листопада 2011, 17:04

Гість

Повідомлення Slayer3zzz » 09 листопада 2011, 22:19

Slayer3zzz

Повідомлення: 1
Район міста:

Повідомлення Гном » 10 листопада 2011, 00:51

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Повідомлення ksiuha » 10 листопада 2011, 13:42

Добрий день.Ось вже багато років веду боротьбу з нашим ЖеКом.Зараз мені світить судовий процес.ЖЕК подав на мене в суд за борги.На основі яких документів я можу довести, що перелік послуг , перерахованих в наданому ЖЕКом списку не є повністю розшифрований?Так в цьому списку містяться тільки слідуючі пункти: підмітання двору, вивезення сміття, аварійне обслуговування, паспортизація, обслуговування ліфта, проведення поточних ремонтів, обслуговування внутрішньої мережі.На всі мої претензії, щодо відсутності прибирання в під"їзді, неприбраних підвалів, абсолютно не облагородженого двору і тд, вони відповідають, що це не входить в тариф.І що той перелік послуг, що був прийнятий Кабінетом міністрів є тільки примірним переліком послуг.Чи можу я наполягати, що їхній список послуг свідомо приховує ті послуги, як б повинен виконувати ЖЕК? З повагою Оксанаю.
ksiuha

Повідомлення Гном » 10 листопада 2011, 14:45

Потрібно дещо уточнити.
1. Письмовий договір укладений? Якщо укладений, то коли?
2. Що значить "паспортизація"?
Гном

Повідомлення Гість » 16 листопада 2011, 00:44

Паспортизація означає. що ми утримуємо паспортистку в нашому ЖЕЦі.Ніби рахується видача різних справок нп : про склад сім"ї.Хоча, якщо чесно за 6 років я ще ні разу не скористалась їхніми послугами. Письмовий типовий договір було укладено 01.01.2007р.
Гість

Повідомлення Гість » 19 листопада 2011, 01:40

Натрапив в мережі на таку веселу тему. Хто підкаже наскільки це реально?
Джерело: http://alifesoft.livejournal.com/8973.html
Мінімізація витрат на ЖКГ, чи використання законодавчої ями.
Багато хто хтів би платити набагато менше за житлово-комунальні послуги й наша влада, котра думає тільки про добробут народу, та тільки про нього в цьому нам допомогла. Нижче я покажу вам як добитися чи мінімізації витрат, чи виконання закону з точки зору здорового глузду (що в Україні поки неможливо).

Запам’ятайте, всі заяви повинні бути в двох екземплярах з обов’язковою реєстрацією вхідного на вашій копії(відповідь через 45 днів). Якщо вас спробують притягнути до суду, що є малоймовірним ці заяви та відповіді будуть вашими доказами сумлінного дотримання законів України.

Для яких приміщень можлива мінімізація:

- Для цього ви повинні бути власником приміщення(квартири).

- Приміщення повинно числитися на „балансі” ЖЕК-у. Для співвласників кондомініумів таких питань вже не повинно виникати.

На яких принципах базується наша стратегія мінімізації через використання законодавчої ями?

На підставі документів виданих бюро технічної інвентаризації, та відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги” (далі ЗУпЖКП) вiд 24.06.2004 №1875-IV ви являєтесь власником приміщення(квартири).

На базі цього закону ЗУпЖКП - власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - власник) - фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпоряджання приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, зареєстроване у встановленому законом порядку.

Якій відповідно ЗУпЖКП ст.23 п.3 (у разі спільної власності кількох співвласників рішення щодо утримання на балансі та/або управління майном приймається відповідно до закону) в багатоквартирному будинку – визначає балансоутримувача на зборах власників (Верховна Рада України не розробила закон, яким визначається балансоутримувач на даний час).

Балансоутримувачем згідно ЗУпЖКП ст.1 аб.3 (балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом) є вибрана вами юридична особа (на офіційних зборах власників приміщень), яка після підписання з вами договору на балансоутримування становиться балансоутримувачем всього будинку.

Що потрібно робити.
Ви повинні з документами на квартиру і паспортом з’явитись в ЖЕК і підтвердити що ви власник приміщення. Від ЖЕК-ка в усній формі вимагайте підтвердження:

1. Він являється юридичною особою.
2. Він має повноваження від власників квартир будинку (більше 50%) на балансоутримання (визначається зборами власниками квартир будинку).

Тепер ми маємо дві ситуації, ЖЕК підтвердив 1 та 2 (а цього він не може зробити, розповім далі), ЖЕК не підтвердив 1, чи 2, чи ні одного з них, чи взагалі відмовився надавати інформацію.

I. ЖЕК підтвердив 1 та 2 (так як воно повинно було бути).
Якщо ЖЕК підтвердив свої повноваження що він є юридичною особою та має від власників приміщень будинку повноваження на балансоутримування, надаєте заяву з архіву "Начальнику ЖЕК договор на балансоутримання.doc".
Балансоутримувач (ЖЕК) повинен надати вам типовий договір на балансоутримування (котрий не прийнятий ще Кабінетом Міністрів України) в якому визначається відносини між юридичною особою та власником приміщення.
По ЗУпЖКП типовий договір на балансоутримування повинен бути розроблений КМУ. На даний час він не розроблений.

Після підписання договору з юридичною особою(балансоутримувачем) власник приміщення становиться споживачем. Відповідно до ЗУпЖКП споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг виконавцем(балансоутримувачем) на основі типових договорів:

- типовий договір на централізоване опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення - Постанова КМУ №630 від 21.07.05
- типовий договір на надання послуг на утримання будинків та при будинкових територій - Постанова КМУ №560 від 12.07.05

II. ЖЕК не підтвердив 1 та 2, чи взагалі відмовився надавати інформацію. (так як воно є насправді).

За законом ЗУпЖКП ст.20 п.1 споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг підготований виконавцем(балансоутримувачем) на основі типового договору. Так як ЖЕК не є балансоутримувачем (типовий договір не прийнятий ще Кабінетом Міністрів України), то з юридичною особою ЖЕК розривається договори на надання послуг(утримання будинку та при будинкової території, опалення, водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання).

Тому, пишете заяву з архіву "Начальнику ЖЕК договор на балансоутримання.doc", чекаєте 45 днів відповіді. Так як вона буде негативною (ЖЕК не є балансоутримувачем), то пишете одну чи п’ять заяв з архіву:

"Начальнику ЖЕК розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Тепломережі розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Водоканал розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Газопостачання розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Елекромережі розірвання договору на послуги.doc"

Але так як договори на електропостачання та газопостачання складені з точки зору здорового глузду, та послуги надаються вчасно та в повному об’ємі, тому можливо не є добрим карати тих, хто цього не заслужив, за помилки нашої влади.

Після розірвання договорів ви попадаєте в неправове русло(патовий стан), коли не ви, не вас неможливо притягнути до юридичної відповідальності через суд чи іншим чином.

Закони неможливо порушувати, їх можливо лише використовувати.

Література.
1. Закон України „Про житлово-комунальні послуги” вiд 24.06.2004 №1875-IV http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=1875-15

2. Перелік документів. http://narod.ru/disk/5256280000/JKH2009_01_27.zip.html
Гість

Повідомлення Гном » 23 листопада 2011, 22:35

Гном

Повідомлення Гном » 23 листопада 2011, 22:55

Гном

Повідомлення ksiuha » 24 листопада 2011, 13:49

Шановний ,Гном, дякую за цікаві підказки! Мені вже прийшло рішення суду про стягнення з мене боргу. Наразі я подала заяву про відміну цього рішення.Чекаю на подальший розвиток подій. А на рахунок паспортизації / і як я це раніше не додивилась, адже читала ті постанови КМ!/: ЖЕК киває на прийняте рішення нашої місцевої влади. :nez-nayu:
ksiuha

Повідомлення: 5

Повідомлення Eshkin-Kat » 25 листопада 2011, 16:01

Если правду можно говорить только шепотом - значит страну захватили враги.
Eshkin-Kat

Повідомлення: 267

Повідомлення Fantoman » 03 січня 2012, 19:11

Народ, в кого ще з Сільмаша води нема?
Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення Alex_Kovel » 03 січня 2012, 19:48

Прорив водопроводу біля МАВЕКСА,
Alex_Kovel

Повідомлення: 64

Повідомлення Fantoman » 03 січня 2012, 20:11

Так, джерела з Водоканалу (звучить як калабур) повідомили, що це до ранку.
Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей