Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 02:07

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2011, 16:16 
Офлайн

Повідомлення: 2
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Дуже дякую, буду чекати. Моє судове засідання призначене на 16 листопада.
Не маю надію виграти апеляцію, але хочу, щоб рішення судді, яка посилається на ст.66,68 ЖК України при тому, що я не є квартиронаймачем, ігноруючи всі мої заперечення, прочитав ще хтось, крім мене. Адже МИ ПРАВІ У СВОЇХ СПРОБАХ ПРИМУСИТИ ОПОНЕНТА ДІЯТИ В РАМКАХ ЗАКОНУ!!!
Як можна висмикувати з різних законів "підходящі" статті? Закон потрібно застосовувати повністю, і за існування спеціалізованого закону, що регулює всі нюанси правовдносин між споживачем і виконавцем їм не бракує нахабства посилатися на Закон про приватизацію житла, не кажучи вже про ЖК УРСР і ЦПК, ЦК. І все з брутальною насмішкою над "надто розумними".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2011, 17:04 
dinata написав:
Не маю надію виграти апеляцію, але хочу, щоб рішення судді, яка посилається на ст.66,68 ЖК України при тому, що я не є квартиронаймачем, ігноруючи всі мої заперечення, прочитав ще хтось, крім мене. Адже МИ ПРАВІ У СВОЇХ СПРОБАХ ПРИМУСИТИ ОПОНЕНТА ДІЯТИ В РАМКАХ ЗАКОНУ!!!
Як можна висмикувати з різних законів "підходящі" статті? Закон потрібно застосовувати повністю, і за існування спеціалізованого закону, що регулює всі нюанси правовдносин між споживачем і виконавцем їм не бракує нахабства посилатися на Закон про приватизацію житла, не кажучи вже про ЖК УРСР і ЦПК, ЦК. І все з брутальною насмішкою над "надто розумними".

тут все просто. читайте позов. і дійте в межах позову. якщо позивач посилається на ст.66-68 ЖК, користування жилими приміщеннями в будинка хдержавного громадського фонду, то повинен бути між сторонами договір найму, який у відповідності до цк повинен бути заключений у письмовому вигляді. якщо такого договору немає, то і немає зобовязань.

А саме головне, треба знати, чим у вашому позові позивач обгрунтовує свої вимоги? на які обставини посилається?
рекомендація- читайте цпк, там все ясно написано, і вам не треба спорити проте, чого у позові немає, а саме про це

dinata написав:

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2011, 22:19 
Офлайн

Повідомлення: 1
Район міста: Київ
Пане Гном користуючись Вашими порадами викладеними на сторінці № 33 цього форуму надіслав ЖЕКу “ ВІДПОВІДЬ про згоду укласти договір на законних і справедливих умовах…” Відповідь на мої зауваження ЖЕК прислав листом наступного змісту:
Цитата:
КП Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва," в особі філії №801, уважно розглянуло Вашу заяву про згоду укладання договору лише на запропонованих Вами умовах.
Повідомляємо, відповідно до ч. 1 ст.648 ЦК України, зміст договору, укладеного на підставі правового акту органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обов'язкового для сторін (сторони) договору, має відповідати цьому акту. Частиною 3 ст.6 ЦК України передбачено, що сторони в договорі не можуть відступати від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або суті відносин між сторонами.
Відповідно до п.1 ч.З ст.20 Закону України „ Про житлово-комунальні послуги" споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.
Згідно з п.3 ч.2 ст.21 цього Закону, виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його
виконання згідно з типовим договором.
Таким чином, необхідність укладання договору на надання житлово-комунальних послуг передбачена законом і його укладання визначено як обов'язок сторін.
Істотні умови договору у сфері житлово-комунальних послуг передбачено ст.26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги", Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. №529 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій".
Тобто, відповідно до чинного законодавства України, при укладанні типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, чи у випадках, передбачених законом, іншими органами державної влади, сторони не можуть відступати від змісту, а тільки конкретизувати його умови.
Таким чином, надісланий договір в повній мірі відповідає діючому законодавству та не порушує Ваші права, як споживача житлово-комунальних послуг.

Порадьте як діяти далі, адже ЖЕК як видно з відповіді повністю переконаний у своїй правоті?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2011, 00:51 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Slayer3zzz написав:
Тобто, відповідно до чинного законодавства України, при укладанні типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, чи у випадках, передбачених законом, іншими органами державної влади, сторони не можуть відступати від змісту, а тільки конкретизувати його умови.

На городі бузина, а в Києві дядько, якому і закон не писаний, і здорового глузду забракло.
Очевидно, що процитоване речення не несе цілісного логічного навантаження.

Стаття 630 ЦКУ. Типові умови договору
1. Договором може бути встановлено, що його окремі умови
визначаються відповідно до типових умов договорів певного виду,
оприлюднених у встановленому порядку.
2. Якщо у договорі не міститься посилання на типові умови,
такі типові умови можуть застосовуватись як звичай ділового
обороту, якщо вони відповідають вимогам статті 7 цього Кодексу.

Стаття 634 ЦКУ. Договір приєднання
1. Договором приєднання є договір, умови якого встановлені
однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який
може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до
запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може
запропонувати свої умови договору.
2. Договір приєднання може бути змінений або розірваний на
вимогу сторони, яка приєдналася, якщо вона позбавляється прав, які
звичайно мала, а також якщо договір виключає чи обмежує
відповідальність другої сторони за порушення зобов'язання або
містить інші умови, явно обтяжливі для сторони, яка приєдналася.
Сторона, яка приєдналася, має довести, що вона, виходячи зі своїх
інтересів, не прийняла б цих умов за наявності у неї можливості
брати участь у визначенні умов договору.
3. Якщо вимога про зміну або розірвання договору пред'явлена
стороною, яка приєдналася до нього у зв'язку зі здійсненням нею
підприємницької діяльності, сторона, що надала договір для
приєднання, може відмовити у задоволенні цих вимог, якщо доведе,
що сторона, яка приєдналася, знала або могла знати, на яких умовах
вона приєдналася до договору.

Законодавством не передбачено укладання договору приєднання у сфері житлово-комунальних відносин. Типовий договір - це не договір приєднання, а основа для підготовки проектів індивідуальних договорів із споживачами; типовий договір ні з ким не укладається.
Закон має вищу силу, ніж підзаконний акт, а тому в договорі повинні бути викладені всі істотні умови, передбачені в ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги". Інакше договір не буде укладено в силу ч. 1 ст. 638 ЦКУ.
В даному випадку можеш подавати позов про спонукання до укладення договору на твоїх умовах, що відповідають істотним, визначеним законом. У разі незаангажованого судді є всі шанси виграти справу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2011, 13:42 
Добрий день.Ось вже багато років веду боротьбу з нашим ЖеКом.Зараз мені світить судовий процес.ЖЕК подав на мене в суд за борги.На основі яких документів я можу довести, що перелік послуг , перерахованих в наданому ЖЕКом списку не є повністю розшифрований?Так в цьому списку містяться тільки слідуючі пункти: підмітання двору, вивезення сміття, аварійне обслуговування, паспортизація, обслуговування ліфта, проведення поточних ремонтів, обслуговування внутрішньої мережі.На всі мої претензії, щодо відсутності прибирання в під"їзді, неприбраних підвалів, абсолютно не облагородженого двору і тд, вони відповідають, що це не входить в тариф.І що той перелік послуг, що був прийнятий Кабінетом міністрів є тільки примірним переліком послуг.Чи можу я наполягати, що їхній список послуг свідомо приховує ті послуги, як б повинен виконувати ЖЕК? З повагою Оксанаю.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2011, 14:45 
Офлайн

Потрібно дещо уточнити.
1. Письмовий договір укладений? Якщо укладений, то коли?
2. Що значить "паспортизація"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2011, 00:44 
Паспортизація означає. що ми утримуємо паспортистку в нашому ЖЕЦі.Ніби рахується видача різних справок нп : про склад сім"ї.Хоча, якщо чесно за 6 років я ще ні разу не скористалась їхніми послугами. Письмовий типовий договір було укладено 01.01.2007р.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 01:40 
Натрапив в мережі на таку веселу тему. Хто підкаже наскільки це реально?
Джерело: http://alifesoft.livejournal.com/8973.html
Мінімізація витрат на ЖКГ, чи використання законодавчої ями.
Багато хто хтів би платити набагато менше за житлово-комунальні послуги й наша влада, котра думає тільки про добробут народу, та тільки про нього в цьому нам допомогла. Нижче я покажу вам як добитися чи мінімізації витрат, чи виконання закону з точки зору здорового глузду (що в Україні поки неможливо).

Запам’ятайте, всі заяви повинні бути в двох екземплярах з обов’язковою реєстрацією вхідного на вашій копії(відповідь через 45 днів). Якщо вас спробують притягнути до суду, що є малоймовірним ці заяви та відповіді будуть вашими доказами сумлінного дотримання законів України.

Для яких приміщень можлива мінімізація:

- Для цього ви повинні бути власником приміщення(квартири).

- Приміщення повинно числитися на „балансі” ЖЕК-у. Для співвласників кондомініумів таких питань вже не повинно виникати.

На яких принципах базується наша стратегія мінімізації через використання законодавчої ями?

На підставі документів виданих бюро технічної інвентаризації, та відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги” (далі ЗУпЖКП) вiд 24.06.2004 №1875-IV ви являєтесь власником приміщення(квартири).

На базі цього закону ЗУпЖКП - власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - власник) - фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпоряджання приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, зареєстроване у встановленому законом порядку.

Якій відповідно ЗУпЖКП ст.23 п.3 (у разі спільної власності кількох співвласників рішення щодо утримання на балансі та/або управління майном приймається відповідно до закону) в багатоквартирному будинку – визначає балансоутримувача на зборах власників (Верховна Рада України не розробила закон, яким визначається балансоутримувач на даний час).

Балансоутримувачем згідно ЗУпЖКП ст.1 аб.3 (балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом) є вибрана вами юридична особа (на офіційних зборах власників приміщень), яка після підписання з вами договору на балансоутримування становиться балансоутримувачем всього будинку.

Що потрібно робити.
Ви повинні з документами на квартиру і паспортом з’явитись в ЖЕК і підтвердити що ви власник приміщення. Від ЖЕК-ка в усній формі вимагайте підтвердження:

1. Він являється юридичною особою.
2. Він має повноваження від власників квартир будинку (більше 50%) на балансоутримання (визначається зборами власниками квартир будинку).

Тепер ми маємо дві ситуації, ЖЕК підтвердив 1 та 2 (а цього він не може зробити, розповім далі), ЖЕК не підтвердив 1, чи 2, чи ні одного з них, чи взагалі відмовився надавати інформацію.

I. ЖЕК підтвердив 1 та 2 (так як воно повинно було бути).
Якщо ЖЕК підтвердив свої повноваження що він є юридичною особою та має від власників приміщень будинку повноваження на балансоутримування, надаєте заяву з архіву "Начальнику ЖЕК договор на балансоутримання.doc".
Балансоутримувач (ЖЕК) повинен надати вам типовий договір на балансоутримування (котрий не прийнятий ще Кабінетом Міністрів України) в якому визначається відносини між юридичною особою та власником приміщення.
По ЗУпЖКП типовий договір на балансоутримування повинен бути розроблений КМУ. На даний час він не розроблений.

Після підписання договору з юридичною особою(балансоутримувачем) власник приміщення становиться споживачем. Відповідно до ЗУпЖКП споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг виконавцем(балансоутримувачем) на основі типових договорів:

- типовий договір на централізоване опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення - Постанова КМУ №630 від 21.07.05
- типовий договір на надання послуг на утримання будинків та при будинкових територій - Постанова КМУ №560 від 12.07.05

II. ЖЕК не підтвердив 1 та 2, чи взагалі відмовився надавати інформацію. (так як воно є насправді).

За законом ЗУпЖКП ст.20 п.1 споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг підготований виконавцем(балансоутримувачем) на основі типового договору. Так як ЖЕК не є балансоутримувачем (типовий договір не прийнятий ще Кабінетом Міністрів України), то з юридичною особою ЖЕК розривається договори на надання послуг(утримання будинку та при будинкової території, опалення, водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання).

Тому, пишете заяву з архіву "Начальнику ЖЕК договор на балансоутримання.doc", чекаєте 45 днів відповіді. Так як вона буде негативною (ЖЕК не є балансоутримувачем), то пишете одну чи п’ять заяв з архіву:

"Начальнику ЖЕК розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Тепломережі розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Водоканал розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Газопостачання розірвання договору на послуги.doc"

"Начальнику Елекромережі розірвання договору на послуги.doc"

Але так як договори на електропостачання та газопостачання складені з точки зору здорового глузду, та послуги надаються вчасно та в повному об’ємі, тому можливо не є добрим карати тих, хто цього не заслужив, за помилки нашої влади.

Після розірвання договорів ви попадаєте в неправове русло(патовий стан), коли не ви, не вас неможливо притягнути до юридичної відповідальності через суд чи іншим чином.

Закони неможливо порушувати, їх можливо лише використовувати.

Література.
1. Закон України „Про житлово-комунальні послуги” вiд 24.06.2004 №1875-IV http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=1875-15

2. Перелік документів. http://narod.ru/disk/5256280000/JKH2009_01_27.zip.html

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2011, 22:35 
Офлайн

Гість написав:
Паспортизація означає. що ми утримуємо паспортистку в нашому ЖЕЦі.Ніби рахується видача різних справок нп : про склад сім"ї.Хоча, якщо чесно за 6 років я ще ні разу не скористалась їхніми послугами.

Паспортизація жодним чином не відноситься до послуг з утримання будинку та прибудинкової території. В "Типовому переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", затвердженим Постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 529 такої "послуги" не значиться. Паспортизація населення - прерогатива служби ГІРФО, державної бюджетної служби. Ніяких податків з населення на її утримання законодавством не передбачено.
Декілька років тому наші ЖЕКи проявляли подібну самодіяльність, але, наскільки мені відомо, антимонопольний комітет взув їх за це і тепер вони так не хуліганять.
Якщо твій ЖЕК включає утримання паспортного стола в перелік послуг, пиши скарги до органу місцевого самоврядування, в прокуратуру та територіальне управління антимонопольного комітету.

Гість написав:
Письмовий типовий договір було укладено 01.01.2007р.

Типовий договір ні з ким не укладається, бо він є лише основою для підготовки договорів із споживачами. Індивідуальних договорів, з усіма істотними умовами згідно ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", з узгодженням умов на загальних підставах.
Ще раз повторюю - договори приєднання у сфері ЖКП законодавством не передбачені!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2011, 22:55 
Офлайн

ksiuha написав:
Ось вже багато років веду боротьбу з нашим ЖеКом.Зараз мені світить судовий процес.ЖЕК подав на мене в суд за борги.

Вибери стратегію захисту статтею 60 ЦПКУ, заперечуй факт надання послуг і вимагай позивача доводити ВСЕ, що він намалював у позові. Можеш подати зустрічний позов з вимогою надати вичерний, деталізований звіт щодо реально виконаних робіт по обслуговуванню будинку та прибудинкової території за останні 3 роки. Правда, зустрічний позов можна подати тільки до початку судового розгляду справи (ч. 2 ст. 31 ЦПКУ). Якщо судовий розгляд (не плутати з попереднім судовим засіданням!) розпочався, зустрічний позов уже не приймуть, але тоді можна подати окремий позов того ж змісту і заявити клопотання про зупинення розгляду справи за ЖЕКівським позовом (п. 4 ч. 1 ст. 201 ЦПКУ) до вирішення справи за поданим тобою позовом.
Справедливе вирішення справи за твоїм позовом може суттєво підламати позиції ЖЕКа.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2011, 13:49 
Офлайн

Повідомлення: 5
Шановний ,Гном, дякую за цікаві підказки! Мені вже прийшло рішення суду про стягнення з мене боргу. Наразі я подала заяву про відміну цього рішення.Чекаю на подальший розвиток подій. А на рахунок паспортизації / і як я це раніше не додивилась, адже читала ті постанови КМ!/: ЖЕК киває на прийняте рішення нашої місцевої влади. :nez-nayu:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2011, 16:01 
Офлайн

Повідомлення: 267
Многабукав, ниасилил.
Может не в тему, но нашел я такую фразу только что:
Цитата:
Газ, нефть принадлежат народу. Это понятно.
Непонятно, почему народ сам себе продает их за такие бешенные деньги.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 січня 2012, 19:11 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Народ, в кого ще з Сільмаша води нема?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 січня 2012, 19:48 
Офлайн

Повідомлення: 64
Прорив водопроводу біля МАВЕКСА,

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 січня 2012, 20:11 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Так, джерела з Водоканалу (звучить як калабур) повідомили, що це до ранку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: