Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 16:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2011, 12:44 
Офлайн

Повідомлення: 5
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
ГНОМ писав:
Про призупинення оплати потрібно письмово повідомити ЖЕК з обгрунтуванням (нема договору з вини ЖЕКа, неякісні і в неповному обсязі послуги). Підстави для призупинення послуг - ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", ст.ст. 202, 203 та ч. 3 ст. 538 ЦКУ.

Це заява яку, ми написали нашому "дорогому" ЖЕКу чи є вона з обгрунтуванням. Тобто, чи можу я не платити за комунальні послуги, згідно даного зразка. (чи варто було вказати "з вашої вини"). Досі нам давали тільки типові договори.
І ще питання, чи можу я писати заяви (скарги) в жек ( до укладання договору), щодо відсутності лампочки в підїзді, решітки на водостоці... До цього часу ми послуги чемно оплачували.
Начальнику (директору) ЖЕКу №____
п.
м. Львів, вул. _____, буд. __,
гр.
м. Львів, вул. ______ __, кв. __,
дом. тел.: ______
ЗАЯВА
Я ХХХХ.Х.Х., є власником квартири № хх, у будинку, що знаходиться на вул. Ххххх х, міста Львова, на підставі свідоцтва № ______ про право власності на квартиру від ________року, виданого згідно розпорядженням № ____ від ________ року Личаківської районної адміністрації. Керуючись, ст.ст. 5-7, ст.ст. 18-20 Закону України “Про звернення громадян”, ст. 40 Конституції України, ч.1 ст.19, п.3 ч.2 ст.21, ч.5 ст.26, п.1. ст.32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”; ч.2 ст.15 Закону України „Про захист прав споживачів”,
ПРОШУ:
• Підготувати між мною (споживачем), та ЖЕК-___ (виконавцем/виробником), договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором. При цьому договір повинен містити виключно всі умови, передбачені у ч.1 ст.26 ЗУ „Про житлово-комунальні послуги”;
• Надати копію проекту договору для ознайомлення;
• До укладання договору не нараховувати мені плату за надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території, в іншому випадку, при наданні вище згаданих послуг без укладання договору, я розцінюватиму їх як добровільну, безоплатну допомогу на безповоротній основі;
• Надати письмову обґрунтовану відповідь на цю заяву у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України “Про звернення громадян”.

В разі порушення термінів відповіді на дану заяву, відмови у розгляді, ненадання для ознайомлення проекту договору - залишаю за собою право звернутися до органів прокуратури, суду, ЗМІ.

30 березня 2011 З повагою, ______________ ХХХХХ.Х.Х.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2011, 12:17 
Офлайн

Написала заяву в ЖЕК, щодо укладання договору і налаштувалась чекати відповіді ( місяць часу). Але розслаблятись не можна. З ними треба боротись постійно. Сьогодні на будинку вивісили оголошення, що 18.04.2011р. на 18.00 год. в приміщення ЖЕКу відбудуться громадські слухання щодо підвищення тарифів.
Шановний Гном, скажіть будь ласка ( ще раз) :smu:sche_nie: для мене (я читала про це на сторінках форуму), та хочу уточнити,
так як „Методичні рекомендації щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території”, затверджені наказом від 16.11.2009 р. № 359 МЖКГ України. (котрі не зареєстровані в мін.юсті).
а також, Статут територіальної громади міста Львова затверджений ухвалою Львівської міської ради № 3153 від 28.01.2010. Не набув чинності, проходить реєстрацію в управлінні юстиції.
То відповідно ніякого права проводити дані слухання наш жек не має! І тільки на основі цього можна сказати, директору жека, що дане громадське слухання є не законним. І про підвищення тарифів не може бути й мови. ( чи вистачить мені даної інформації щоб ці слухання не відбулись)
і чи можуть вони в даній ситуації опиратись на ще якісь нормативні документи?
на перед дякую.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2011, 19:51 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Шановні форумчани. В звязку з встановленням домофонних пристроїв нагадую вам, що документом,який підтверджує вами оплату домофонного пристрою являється китанція банку, чек касового апарату, в окремих випадках заповнений від руки чек з печаткою підприємця. За допомогою цих документів ви зможете підтвердити оплату послуг у випадку виникнення неприємних ситуацій щодо технічного обслуговування домофонних пристроїв.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2011, 23:17 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
flower написав:
Це заява яку, ми написали нашому "дорогому" ЖЕКу чи є вона з обгрунтуванням. Тобто, чи можу я не платити за комунальні послуги, згідно даного зразка. (чи варто було вказати "з вашої вини").

Якщо заява ще не подана, то про вину бажано вказати і додати, що ЖЕК тривалий час фактично послуг не надає (бажано перечислити, які послуги не надаються), а тому якщо і розпочне надавати, то це буде розцінено як односторонній правочин.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2011, 23:29 
Офлайн

flower написав:
так як „Методичні рекомендації щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території”, затверджені наказом від 16.11.2009 р. № 359 МЖКГ України. (котрі не зареєстровані в мін.юсті).
а також, Статут територіальної громади міста Львова затверджений ухвалою Львівської міської ради № 3153 від 28.01.2010. Не набув чинності, проходить реєстрацію в управлінні юстиції.
То відповідно ніякого права проводити дані слухання наш жек не має! І тільки на основі цього можна сказати, директору жека, що дане громадське слухання є не законним. І про підвищення тарифів не може бути й мови.

Слухання на підставі акту ненормативного характера (рекомендацій) - липа! Обовязково треба взяти участь у цій клоунаді, висловити своє ставлення її організатору і записати дійство на відеокамеру або хоча б на диктофон. Далі витребувати завірену копію (липового) протокола та/або зняти з під`їзду, якщо його вивісять, і відразу подати заяви на і`мя мера та регіонального прокурора. В заявах необхідно вказати, що, крім усього іншого, ніхто не розраховував і не надав розрахунків тарифів на конкретний будинок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2011, 23:56 
Офлайн

Ksenia написав:
Єдиним виходом із ситуації, на мою думку, є створення ОСББ.

Теоретично - так. А практично в Україні замість законодавчого підгрунтя для його створення - трясовина. Так що не варто поспішати зі створенням ОСББ, незважаючи на те, що ЖЕКи - конвульсуючі щупальці, відрубані від радянського спрута.

Ksenia написав:
Це марна трата часу - жити і чекати на капремонт від ЖЕКу. Краще брати будинок на свій баланс, накопичувати кошти і робити все поступово самим.

А ще краще - організувати благодійний фонд для допомоги бідним, аж синім начальникам ЖЕКів і тим, ще синішим, хто їх пригріває "зверху".

P.S. Свіжий живий анекдот про ОСББ. Господарський суд зобов`язав хлібокомбінат передати у комунальну власність будинок № 6-б по 2-му пров. Ватутіна.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7041149
Хлібокомбінат не хоче робити капремонт, а міськвиконком через це не хоче виконувати судове рішення. І тут 2-й ЖЕК кинув "рацуху" - створити ОСББ не з власників квартир (приватизації не може бути до передачі будинку до комунальної власності), а з квартиронаймачів. Сьогодні мене тяжко чим здивувати, але такого маразму ще не зустрічав і дійсно був здивований. Здається, його поки що вдалося зупинити. Тримаю, як завжди, руку на пульсі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2011, 22:03 
Офлайн

Отже, була сьогодні на громадських слуханнях.... це якась клоунада. Присутніх було троє жителів будинку. Один з яких, постійно щось торочив не по темі...( Людина з власними проблемами :ne_vi_del: ) Проводив слухання інженер жеку ( директора не було, представника міської ради також). Коли я запитала хто організатор слухань - ну..у скинули це на жек, а про представника з міської ради то він взагалі розсміявся, мол, де їх (в міській раді) стільки набрати... На питання на підставі яких документів проводиться ГС, у відповідь я отримала, що - завтра мені подзвонить і скаже - ( як вам таке?)
В протоколі ми зазначили, що з тарифами не погоджуємось. Ще щось написати не було місця, графа маленька.

Надали мені роздруківки по тарифах :-( ( сижу тепер розбираюсь).
В новий тариф включається:
1.Витрати з прибирання сходових кліток
2.Витрати з прибирання прибудинкової території
3.Витрати з освітлення МЗК і підвалів та підкачування води
4.Витрати з дератизації
5.Витрати з обслуговування димовентиляційних каналів
6.Витрати з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачанняі зливної каналізаціїта з ліквідації аварій у внутрішньоквартирних мережах
7.Витрати з обслуговування поточного ремонту

в попередньму було ще - Витрати з підготовки житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період
- Інші витрати ( в т.ч. аварійних служб)
Це те що подається в міську раду для затвердження. Та крім цих пунктів в квитанції ще маємо
- вивезення твердих побутових відходів
- електроенергія ліфтів
- тех. обслуговування ліфтів
- електроенергія МЗК ( :sh_ok: оце мене найбільше вразило),можливо, я щось не так зрозуміла,та згідно п.22 Постанови Про затвердження Порядку формування тарифів...№529, кількість електроенергії включається в витрати з освітлення місць загального користування. Поправте будь ласка, якщо я помиляюсь.
Скажіть будь ласка, чи правомірно, що частина тарифів затверджується і маємо тариф по будинку, а частина просто додається ( і ця друга частина не є сталою). Чи є якісь законодавчі акти в яких це прописано. Бо я вже починаю зависати. Тяжка це справа, шукати правди!
Дуже добре, що є така хороша, людина як Гном, котрий допомагає нам боротись з злом :-): і не опускати рук.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 квітня 2011, 15:53 
Офлайн

Повідомлення: 23
Є питання для обговорювання.
А якщо квитанцію за послуги ЖКХ відсканувати та в фотошопі, наприклад, зтерти загальну суму, що прописується в квитанції та послугу по утриманню прибудинкової території. Залишити тільки воду, газ та опалення для оплати й вписати загальну суму за ці послуги за оплату. Чи приймуть таку платіжну, як вважаєте?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 22:44 
Офлайн

resident написав:
Є питання для обговорювання.

Останній раз я оплачувала послуги в ощад банку, дала квитанцію і сказала що оплачувати буду тільки за воду. Вона (касир) без лишніх питань, видала мені чек про оплату води і все.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2011, 16:28 
Офлайн

Повідомлення: 36
Підкажіть де можна переглянути приклади позовних заяв про примушення комунальної організації до заключення угоди

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 травня 2011, 21:07 
Офлайн

Повідомлення: 147
Район міста: cent
26.04.2011р закінчився термін дії договору з Ковельським РЖКП-2. 25.03.2011 мною був направлений лист про розірвання договору відповідно до п.21 того ж таки договору в якому було перераховано всі недоліки попередньо складеного договору (користувалась вашими рекомендаціями). Крім того просила надіслати план прибудинкової території, на що РЖКП-2 дало відповідь про те, що на даний час відсутня землевпорядна документація по розподілу меж земельних ділянок по кожному житловому будинку. А назва договору -"Договір про надання послуг з утримання будинку і споруд та ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ (МЕЖІ ЯКОЇ НЕ ВИЗНАЧЕНІ!!!)". А на мою пропозицію розірвати договір і підготувати проект нового договору, який має відповідати всім вимогам ст.26 Закону "Про надання житлово-комунальних послуг", РЖКП-2 відповіло відмовою, посилаючись на ст.651 та п.4 ст.652 ЦК України і посилається на те, що немає істотних змін обставин для зміни чи розірвання договору. Мені залишається писати позов до суду про примусове розірвання договору і спонукання до заключення нового . Де можна знайти зразок такого позову і яка сума витрат на ІТЗ ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2011, 00:06 
Офлайн

user AMD написав:
на мою пропозицію розірвати договір і підготувати проект нового договору, який має відповідати всім вимогам ст.26 Закону "Про надання житлово-комунальних послуг", РЖКП-2 відповіло відмовою, посилаючись на ст.651 та п.4 ст.652 ЦК України і посилається на те, що немає істотних змін обставин для зміни чи розірвання договору. Мені залишається писати позов до суду про примусове розірвання договору і спонукання до заключення нового . Де можна знайти зразок такого позову і яка сума витрат на ІТЗ ?

Розірвати договір в даному випадку малоперспективно. Потрібно подавати позов про визнання договору недійсним на майбутнє та спонукання до укладання договору на законних умовах. Тому спочатку подай таку пропозицію ЖЕКу, щоб була відповідь (звичайно ж, відмовна), тоді появиться предмет даного спору.
Вартість послуг ІТЗ - 37 грн. 00 коп.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2011, 00:18 
Офлайн

Натрапив на цікаву інформацію (http://volynorg.net/info/294632):

Назва:
ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ЮВІЛЕЙНИЙ"
Адреса:
ВОЛИНСЬКА ОБЛ., М. КОВЕЛЬ ВУЛ. 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ БУД. 13
ЗКПО:
20142216
Дата реєстрації:
21.12.2000
Вид діяльності:
ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ
Країна реєстрації:
УКРАЇНА
ПІБ директора:
БАЛАБАН АНТОНІНА ІГОРІВНА
Форма власності:
ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ

То ще що за "концертмейстерство"? Альтернатива ЖЕКам а-ля "шило на мило"?
Цікаво, у чиїй квартирі так компактно розмістився цей "нео-ЖЕК"?
Також пропоную вибрати правильну відповідь на питання: що обслуговує чи має обслуговувати ця "домашня майстерня"? Варіанти відповіді:
1. Будинки, в яких створено ОСББ.
2. Будинки "Еліта-центру по-Ковельськи".
3. Всі будинки.
4. Втрати тепла в існуючих трубопроводвх.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2011, 22:01 
Офлайн

Повідомлення: 1017
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
А інших ти там кооперативів не побачив. Гном, збийся у тебе уже манічка!

ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕСНА";
ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВОЛИНЬ";
та інші.
Варто зайти по ссилці і подивитись перелік на букву "Ж"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2011, 00:04 
Офлайн

На "маньку" випадково наліз...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: