Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 серпня 2017, 10:13

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2011, 22:20 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Гість написав:
Пане Гном, а можливо мiй лiчильник електроенергii перенести зi сходового майданчику у квартиру на законни пiдставах? i чи правда що за новим законом можуть забрати приватизовану квартиру за борги?

1. Щоб перенести лічильник в квартиру, потрібно замовити проект. Але навряд чи енергетики його пропустять. Бо проектами реконструкції електропостачання квартир (будинків садибного типу) передбачається розміщення лічильників поза межами житлових приміщень, для вільного доступу контролерів при знятті показників та контролю цілісності пломб.
2. Як не могли, так і не можуть. Тільки пеню здеруть, якщо не захищатись належним чином.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 лютого 2011, 14:56 
Офлайн

vovan_te_ua написав:
Доброго дня.
Є призначене судове засідання про скасування судового наказу про стягнення заборгованості по жкп на 24.02.2011р.
Знайшов наступну копію рішення суду
Справа № 2-561/10................
..........................................
Чи можна в судді посилатися на рівноправність судових рішень чи щось такого подібного?
Може хтось підкаже якими законодавчими актами це регулюється.
Буду вдячний, якшо хтось знає ще подібні рішення, щоб їх можна було роздрукувати в суд.

Договору між мною і жеком немає.

"Важковагова артилерія" потрібна для відбивання позову. А для скасування судового наказу потрібно лише довести наявність спору про право: борг не визнаю на підставі відсутності правовідносин. Аргументація - згідно скинутого раніше зразку заяви про скасування судового наказу.
Щодо відмовних судових рішень за ЖЕКівськими позовами, то в Єдиному державному реєстрі судових рішень їх можна знайти, зокрема, по Рівненській області за період 2006-2008 р.р. А знайдене рішення по справі № 2-561/10 роздрукуй і дай судді, заявивши усне клопотання: прошу долучити до справи копію судового рішення, роздрукованого з Єдиного державного реєстру судових рішень в режимі загального доступу. Дане рішення відображує судову практику Ковелського міськрайонного суду в подібній справі щодо відмови в задоволенні позову РЖКП № 2 до особи, з якою з вини позивача не встановлені правовідносини згідно положень ЦКУ та ЗУ "Про житлово-комунальні послуги".
Якщо заявник вийшов за межі 3-річної позовної давності, це також підстава для заявлення про наявність спору про право.
Поки що заяви про скасування судових наказів в Ковельськомі міськрайонному суді задовольнялись.
Удачі!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2011, 21:24 
Офлайн

Повідомлення: 7
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Львів
пане Гноме, я так раділа коли мені принесли 2 екземпляри договору, що навіть не глянула що то таке....а це 2 різні типові договори виписані одним число...але один затверджений постановою КМУ від 21 липня 2005р. №630(в редакції постанови КМУ від 3 вересня 2009р. №933), а другий типовий договір затверджений постановою КМУ від 20 травня 2009р. №529.... який з них мені підписувати? До речі, до кожного різні додатки до договору :ne_ne_ne: один типовий договір(від 20 травня 2009р.№529) такий як ви подавали на сторінці 36, але без п.19, а в п.18 відсутній 4 підпункт. Другий типовий договір теж без цих пунктів, але більш розширений і чіткіше написаний. Дуже цікаві моменти, які мене заставляють задуматись, чи то так має бути:..."споживач зобовязаний-відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необгрунтованості претензій" Тобто завжди, бо вони не визнають обгрунтованості-в них все в ажурі.
Тепер як я "попала"....в мене 2 договора по одному екземплярі...що ж виходить інші екземпляри вже підписали за мене? що мені в такому разі робити? :du_el: :s_o_s:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2011, 22:53 
Офлайн

Markiza написав:
я так раділа коли мені принесли 2 екземпляри договору, що навіть не глянула що то таке....

Не підписуй!!! Зі споживачем укладається договір, а не типовий договір. Типовий договір є основою для підготовки проекту договору, який повинен містити усі 18 істотних умов згідно ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги". Письмово потребуй підготувати належний проект договору.

Markiza написав:
"споживач зобовязаний-відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необгрунтованості претензій"

Ця "отсєбятіна" була модною роки зо три тому. З таким пунктом договір не можна підписувати, навіть якщо все інше ідеальне. Цей пункт суперечить ст.ст.17, 18, 19 ЗУ "Про захист прав споживачів".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 13:16 
Офлайн

Можна ще мені тикнути носом в типову заяву про підготовку договору? Завчасно вдячна.... в ЖЕКу мені зобовязані показати другі екземпляри чи не не зобовязані? то ж по одному екземпляру...як мені діяти, якщо відмовляться?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 20:50 
Офлайн

о, заяву про підготовку договору я знайшла!!! Дякую! а от як мені правильно діяти в ЖЕКу? витребувати ті другі екземпляри договорів типових, а може їх від мене вже підписали?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:27 
Офлайн

Забудь за типові договори, нехай готують належні проекти. Головне - наголосити в письмовому зверненні, що за таких обставин не вбачаєш можливості скласти протокол розбіжностей, оскільки мова може йти лише про підготовку нового проекту договору, що є обов’язком виконавця, а не споживача згідно п. 3 ч. 2 ст. 21 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”. Або ж - подати свій альтернативний проект договору.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 березня 2011, 14:15 
Доброго дня.Вітаю всіх жінок зі святом.
Скажіть, будь-ласка,чи є нікчемним правочин,якщо він вчинений з порушенням рішення суду? Суд визнав тарифи
недійсними,але ЖЕК їх застосовував при нарахуванні.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 березня 2011, 18:56 
Офлайн

Гість написав:
Суд визнав тарифи
недійсними,але ЖЕК їх застосовував при нарахуванні.

Якщо судове рішення набрало законної сили, пиши заяву в прокуратуру про порушення кримінальної справи проти посадових осіб ЖЕКу за ознаками ст.ст. 364, 366 КК України ("Зловживання владою або службовим становищем" та "Службове підроблення" відповідно).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 березня 2011, 20:47 
Справ вже розглядається в суді,а питання про нікчемність правочину виникло,бо треба визначити строк позовної давності.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 березня 2011, 21:23 
ЦК України
стаття 258
4. Позовна давність у десять років застосовується до вимог про застосування наслідків нікчемного правочину.

Стаття 215. Недійсність правочину
2. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена
законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого
правочину недійсним судом не вимагається.

Визнання тарифів рішенням суду незаконними--це є:недійсність правочину встановлена законом,яка дозволяє вважати його нікчемним?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 березня 2011, 13:00 
Офлайн

Рішення (акт, а не правочин !!!) органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів, якщо буде визнане недійсним, то з моменту його ухвалення.
Сам же правочин (договір з ЖЕКом) не може бути визнаним недійсним повністю в зв`язку зі скасуванням цього рішення. Однак ЖЕК повинен здійснити перерахунок оплати з моменту затвердження тарифів скасованим рішенням.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 березня 2011, 18:47 
Гном, дякую за відповідь.
А саме нарахування ЖЕКом (мається на увазі дія ЖЕКу) плати за утримання будинку-це правочин чи ні? Якщо це правочин,то чи можна вважати його нікчемним правочином у зв'язку з тим,що нарахування проводилося по скасованих,тобто незаконних, тарифах.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 березня 2011, 18:51 
ЖЕК добровільно робити перерахунок не хоче,тому і справа в суді.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2011, 22:15 
Офлайн

Гість написав:
А саме нарахування ЖЕКом (мається на увазі дія ЖЕКу) плати за утримання будинку-це правочин чи ні?

Ні. Правочином (двостороннім) в даному випадку є договір. Однією з умов договору є оплата лише наданих (ч. 1 ст. 903 ЦКУ) послуг. А розмір оплати визначається тарифами, затвердженими органом місцевого самоврядування. Скасоване рішення про затвердження тарифів тягне за собою незаконність їх застосування. Рахунки, які видає ЖЕК, виходячи з цих тарифів після скасування рішення, містять ознаки, як мінімум, службового підроблення (ст. 366 ККУ).

Гість написав:
ЖЕК добровільно робити перерахунок не хоче,тому і справа в суді.

В межах цивільного права дії ЖЕКа містять ознаки нечесної підприємницької практики, забороненої ст. 19 ЗУ "Про захист прав споживачів". Справа (по закону) 100% виграшна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: