Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 25 жовтня 2010, 11:20

Яке спочатку в мене було враження, так і лишилося - Ви не читали тему. Бо якщо вдумливо її прочитати, то можна знайти відповіді на більшість питань. Особливо з чого почати.
Звинувачень проти Вас я ніяких не висував, бо це не моя тема і я тут не "самий вумний".
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 25 жовтня 2010, 20:52

Пропоную один із зразків заяви

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення nekton » 25 жовтня 2010, 21:27

Хтось ма договір з роздруовкою за що платимо ЖЕКам? А то мені принаймні на пару хвилин для ознайомлення на руки договір не давали. Внаслідок чого він в мене поки ще не підписаний.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 25 жовтня 2010, 22:11

ЖЕК зобовязаний дати на руки 2 примірники проекта договору. Згідно ч. 5 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.
Всліпу договори не підписуються. Більше того, ті ЖЕКівські прожекти договорів в порушення ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" не містять ряд істотних умов. За таких обставин договір можна не підписувати, давши відповідь приблизно таку:

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення nekton » 25 жовтня 2010, 22:14

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 25 жовтня 2010, 22:34

Взнай прізвище та посаду "двірниці-договірниці". Подай скаргу на порушення процедури укладення договору і ще попроси надати копію її посадової інструкції. Укладанням договорів може займатися лише юрисконсульт. А майстрині є некомпетентними особами і в посадовій інструкції ніякий клоун не пропише їм функції юрисконсульта.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Markiza » 01 листопада 2010, 12:16

Дякую пане Гноме!
Скористаюся вашими зразками і порадами, хоча мені цікавило не зовсім те. Мене найголовніше цікавило, писати заяву від всіх жителів, починаючи, : Ми, мешканці квартир...... чи все таки від себе особисто! Чи кожен мешканець має писати від себе особисто?
Дякую
Markiza
 
Повідомлення: 7
З нами з: 13 жовтня 2010, 14:08
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 07 листопада 2010, 17:42

Практично немає різниці. Якщо кожен за себе, кожному дадуть відповідь. Якщо колективна - відповідь одна на адресу першого підписанта.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 09 листопада 2010, 10:43

п.Гном прошу розяснити я скориставшись взірцями написав заяву в ЖЕК там було посилання на їх одностороній правочин ст.202 ЦК юрист ЖЕК у відповіді звинуватив мене що посилаючись на ст.202 я невірно трактую закон і підтасовую його під себе а дана стаття стосується виключно заповіту, даровизни і не може бути примінена до послуг ЖЕК. Які аргументи я можу привести як заперечення в листі відповіді або на судовому слуханні?
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 09 листопада 2010, 22:11

Клин клином вибивають.
Трактуєш (тлумачиш) закон не ти, а ЖЕКівський юрисконсульт, який перебрав на себе роль КСУ. Бо лише КСУ має право тлумачення законів.
Звідки взяв твій правник, що односторонній правочин може стосуватися виключно заповітів та дарувань?
Згідно ч. 3 ст. 202 ЦКУ одностороннім правочином є дія однієї сторони, яка може
бути представлена однією або кількома особами.
І все!
Так що "бий" його тією ж 202-ю статтею ЦКУ.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 10 листопада 2010, 18:51

unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 10 листопада 2010, 20:52

Яке тлумачення? Де офіційний вичерпний перелік?
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 11 листопада 2010, 10:07

unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 11 листопада 2010, 10:21

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Zenko » 11 листопада 2010, 10:56

Пане Гном, щодо ліфта і 2-го поверху пройде така річ, що писав пан totoshka - а спробуйте наголосити (взяти довідку психолога, психіатра), що ви та члени вашої родини бояться замкненого простору, яким являється закрита кабіна ліфта і тому ним не користується, тому і не маєте потреби в його обслуговуванні. Дуже цікава ВАША думка, бо маю таку ж проблему!
Zenko
 

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron