Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 23:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2010, 21:53 
Офлайн

Повідомлення: 5
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Дякую за відповіді!
Щоб не подав сусід до суду, то може краще зібрати ті підписи? А це потрібно узгодити зі всіма мешканцями будинку, чи лише двох поверхів, між якими є це місце?

Востаннє редагувалось Giraffe в 23 вересня 2010, 21:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2010, 21:54 
Офлайн

Гном написав:
Єдине, що дійсно потрібно, то проект.

Що стосується проекту – якщо його і виконати, то з якими інстанціями треба провести узгодження, щоб це дійсно не було самовільне будівництво?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2010, 22:13 
Офлайн

Повідомлення: 16
Район міста: Файне місто...
Гном написав:
Який договір оренди? У кого орендуєш?

От і я тільки зараз зрозуміла, що той договір-оренди дурня. Тепер я вкурсах звідки це, з договору, що мені запропонували підписати :po_zor: …третім особам :al_kana_ft: , для більш якісного обслуговування…

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 23:42 
Офлайн

ЖЕК відмовив видавати довідку, навіть на заяву. Пане Гном будь-ласка допоможіть скласти звернення в прокуратуру з цього приводу. Завчасно дякую. І розкажіть як швидко і яким чином прокуратура може вирішити це питання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2010, 20:55 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Як зразок, даю реальну заяву (конфіденційна інформація вилучена). Тут ЖЕКівці доворогувалися зі здоровим глуздом до того, що мали претензії до сина власниці квартири, з якою з вини ЖЕКа не укладено договір і якій ЖЕК програв 2 суди. Довідку змушені були видати.

Ковельському міжрайонному прокурору
Масалову С.М.
вул. Шевченка, 7, м. Ковель, 45004
Жеколюба Івана Васильовича
вул. _, м. Ковель, 45008

З А Я В А
про скоєння адміністративного правопорушення посадовою особою

_ я звернувся до Ковельського РЖКП № _ з заявою, зареєстрованою за вх. № _, про видачу (надіслання за вказаною адресою) довідки про склад сім’ї. По суті заява являє собою інформаційний запит про видачу письмової інформації.
Начальником Ковельського РЖКП № _ ___________ мені було відмовлено в видачі довідки на „підставі” виставлення додаткових умов до третіх осіб.
Згідно ч. 1 ст. 9 Закону України „Про інформацію” всі громадяни України, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій. Згідно ч. 2 ст. 31 цього Закону державні органи та організації, органи місцевого і регіонального самоврядування, інформаційні системи яких вміщують інформацію про громадян, зобов’язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом, а також вживати заходів щодо запобігання несанкціонованому доступу до неї. У разі порушень цих вимог Закон гарантує захист громадян від завданої їм шкоди використанням такої інформації. Частиною 1 ст. 33 цього Закону встановлено 10-денний термін для вирішення питання надання інформації.
Надання даної інформації не відноситься до договірних стосунків з третіми особами, не є предметом надання послуг з утримання того чи іншого будинку та прибудинкової території. А тому виставлення начальником Ковельського РЖКП № _ ____________ будь-яких додаткових умов до мене та/або інших осіб є незаконним.
В бездіяльності начальника Ковельського РЖКП № _ _____________ містяться ознаки скоєного навмисно адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-3 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення” – порушення права на інформацію.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 12 Закону України „Про прокуратуру”, ст. 47 Закону України „Про інформацію”, ст.ст. 24, 25 Закону України „Про звернення громадян”, ст.ст. 8, 10, 14, 23 Кодексу України про адміністративні правопорушення, −

ПРОШУ :

1. Зобов’язати начальника Ковельського ремонтного житлово-комунального підприємства № _ ______________ видати мені довідку про склад сім’ї.
2. Притягнути начальника Ковельського ремонтного житлово-комунального підприємства № _ _______________ до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-3 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення”.
3. Дати відповідь на заяву.

Додаток: копія заяви від ______2010 р. № _.

____________2010 р. І.В.Жеколюб

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2010, 11:39 
Офлайн

Повідомлення: 36
Прошу більш досвідчених в праві розяснити мені юридичні тонкощі.
З жек було отримано пропозицію угоди. Угода була підписана і у обумовлені в оферті терміини 15 днів відправлена назад цінним листом з описом в жек. Моєму здивуванню не було меж коли через місяць після відправки цінний лист повернувся назад!. Працівники жек не спромоглися прийти і отримати 2 екз.угоди.
Тепер мені незрозуміло чи коли я дотримав всіх вимог по акцепту угоди і маю підтвердження відправки та факт що вони просто проігнорували отримання (ураганів, землетрусів не зареестровано) Дана угода набула чинності. Чи як вазано в ЦК раз відповідь не отримана стороною що подала оферту то угода вважається не заключеною. І чи у випадку судового позову жек я можу посилатись на те що пропозиція оферти була відкликана самим оферентом через свідому відмову від отримання 2 екз. угоди

Якщо подати позов на жек з вимогою заключити угоду то гарантовано жек подасть зустрічний позов про стягнення заборгованості. Як можна захиститись від таких дій угоди як такої не існує (оскільки про неїйдеться в первинному позові) актів за підписом власника квартири жек не надав про що є відповідні листи до жек та скарга в прокуратуру на відсутність відповіді на лист запит про надання такої інформації

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2010, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 16
Район міста: Файне місто...
Пане Гном! Порадьте чи варто написати скаргу в Міністерство ЖКГ? З нетерпіннім і цікавістю чекаю відповіді на договір від вас. В цьому місяці ЖЕК вже навіть квитанцію мені не прислав :bra_vo: І ще яка повинна бути сума заборгованості, щоб ЖЕК подав до суду?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2010, 20:32 
Пане edvaldo, а спробуйте наголосити (взяти довідку психолога, психіатра), що ви та члени вашої родини бояться замкненого простору, яким являється закрита кабіна ліфта і тому ним не користується, тому і не маєте потреби в його обслуговуванні. Оце я закрутив!!!!!! :smu:sche_nie:

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 жовтня 2010, 14:09 
Добрий день!Перечитала усі 32 сторінки теми! Дякуючи вашим порадам, зокрема пана Гнома, мені вдалося виграти суд проти ЖЕКу, який навіть і 10 хвилин не протягнувся! :dan_ser: Саме смішне те, що друга сторона не зявилась і суд відбувся без них...при чому суддя прямо мені зізналася, що вона знає що ЖЕКи витворяють і приймає мою сторону, тобто задовільняє мою оскаржувальну заяву. А подавали на мене за несплату 2-ох місяців))))))) Тепер я не збираюся прощати їм нічого: неприбраний підїзд, непомиті вікна і панелі, облупані сходи і стіни....Хочу писати в ЖЕК заяву, щоб вони виконували свою роботу, наприклад щоб обновили фасад, залили цементом балкон у дворі, бо можна руку пропхати на нижній поверх, щоб стіни у дворі поштекатурили!!!Як правильно писати їм заяву вимогу?)))) Чи потрібно підписи від сусідів?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2010, 19:39 
Офлайн

Повідомлення: 7
Район міста: Львів
Тишина....Підскажіть хоча б якою нормативною базою користуватися і на що опиратися, пишучи заяву... мені це важливо! Не хочу більше попускати свавілля ЖЕКу! :ps_ih:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2010, 20:46 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
А слабо прочитати попередні сторінки теми? Там досить повно розкриті Ваші питання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2010, 15:22 
Офлайн

Перечитала всі сторінки теми і мені не слабо! Йшлося повною мірою про апеляції і подання заперечувальних заяв...а щодо написання в ЖЕК не бачила, або не звернула увагу. Якщо так, то прошу вибачення і якщо можна тикнути мені в це місце, яке я пропустила.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2010, 15:48 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Markiza написав:
Тишина....Підскажіть хоча б якою нормативною базою користуватися і на що опиратися, пишучи заяву... мені це важливо! Не хочу більше попускати свавілля ЖЕКу! :ps_ih:

І про що заяву Ви зібралися писати? Подумав, що щось пропустив, подивися Ваш профіль - аж 2 повідомлення.
Markiza написав:
Перечитала всі сторінки теми і мені не слабо!

Чомусь не сильно віриться, бо вже на 1 сторінці ідуть посилання на закони та підзаконні акти

стор 1. Закон України „Про житлово-комунальні послуги”. Цивільний Кодекс України з посиланням на відповідні статті і абзаци
стор 3. "Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" - затверджується постановою КМ України
і так далі по всій темі.
Не треба плутати поняття "допоможіть мені" із "зробіть за мене".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2010, 17:13 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Markiza написав:
якою нормативною базою користуватися і на що опиратися, пишучи заяву

Договір з ЖЕКом є?
Якщо нема, то пиши заяву, зразок (перший) якої на 3-й сторінці теми, пост від 26.01.2009 р.
І не плати, доки договір не укладеш.
Якщо ж договір є, то пиши заяву по другому зразку (той же пост), склади свій перелік ненаданих послуг. Додатково при складанні заяви зверни увагу на пост від 02.04.2009 р. на 4-й сторінці теми.

Шаблони деяких "універсальних" заяв скину незабаром.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 11:07 
Офлайн

Дякую Гноме!
Договору немає вже не перший рік, але я платила і плачу бо не знала! Нормативну базу я вичитувала в вашому форумі для захисту в суді. Хочу написати заяву, щоб зробили ремонт у дворі балконів і фасаду. Як розумію потрібно залучати сусідів!

Цитата:
стор 1. Закон України „Про житлово-комунальні послуги”. Цивільний Кодекс України з посиланням на відповідні статті і абзаци
стор 3. "Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" - затверджується постановою КМ України
і так далі по всій темі.
Не треба плутати поняття "допоможіть мені" із "зробіть за мене".

Шановний AndroVit , не потрібно засуджувати людину за бажання розібратися в ситуації! Краще підготуватися і зразу написати як слід, ніж потім дьоргати ВАС і просити допомоги ще раз і ще раз! Якщо я до вас звернулась, значить поважаю думку форумчан , зокрема пана Гнома!!!! Мені не потрібно весь текст, щоб за мене написали...Я попросила допомоги як краще написати і чим керуватись.... Від вас я не получила конкретної відповіді...тільки звинувачення!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: