Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 03:45

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2010, 19:13 
Офлайн

Повідомлення: 5
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Дякую знайшов!
Тобто я можу написати заяву на зразок:
Прошу надіслати мені довідку про склад сім’ї (форма 3), відповідно до ч. 3 ст. 31 Закону України „Про інформацію”: "Державні органи та організації, органи місцевого і регіонального самоврядування, інформаційні системи яких вміщують інформацію про громадян, зобов'язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом, а також вживати заходів щодо запобігання несанкціонованому доступу до неї" та відповідно згідно ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення: "Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України "Про інформацію" ( 2657-12 ), "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР ) - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 01:17 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
edvaldo написав:
Чи можна на законних підставах вимагати ЖЕК надіслати (я туди ходити не хочу) довідку про склад сім'ї (Форма 3), бо я думаю Ви знаєте якщо є борг по оплаті вони не дають ніяких довідок :ni_zia:

Читайте приват.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 09:32 
Офлайн

Дякую пане nekton, але нажаль я не мешкаю в Ковелі :-( Тож як ви вважаєте така заява буде доречна...
І ще звертаюсь з таким - я проживаю на другому поверсі у будинку з ліфтом, але ним не користуюсь (якось звик ходити пішки). Ще 2006 року писав колективний лист в ЖЕК з відмовою усіх хто проживає на другому поверсі від користування ліфтом, тобто щоб він не зупинявся на другому поверсі. Звісно нам відмовили. Але оплата за його обслуговування займає левову частку в оплаті “тіпа” за комун послуги. Може все таки є законна підстава, щоб відмовитись від ліфта і нам не включали його в оплату. (Хоча там нема за що платити :ne_vi_del: )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 10:27 
Офлайн

Повідомлення: 16
Район міста: Файне місто...
Доброго дня! Сьогодні прийшов папірець із запрошенням заключити договір з тепломережею. Пане Гном розкажіть будь ласка, що саме повинно бути там прописано, щоб підписати "правильний" договір!

Щодо сміттєпроводу - що саме просити у скарзі до прокурора (розібратись, зясувати чи ін.)? Я можу повністю посилатись на Статтю 391. Захист права власності від порушень, не пов'язаних із позбавленням володіння. Чи можна написати просто - прокурору такого району чи обов'язково вказувати його прізвище, можна направити рекомендований лист чи потрібно занести самій?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 12:35 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Anyutka написав:
Сьогодні прийшов папірець із запрошенням заключити договір з тепломережею.

1. ПТМ "Ковельтепло", ЖЕК та будь-яке інше комунальне підприємство не є суб`єктом владних повноважень і не може викликати фізичну особу для вчинення тих чи інших дій. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ З`ЯВЛЯЙСЯ ДО НИХ НА ВИКЛИК !!!
Нехай надішлють 2 примірники проекту договору рекомендованим або цінним листом з повідомленням. Після того - місяць на узгодження. Як відбиватися - маю заготовки.

2. Щодо сміттєпроводу, то напиши прокурору, що ЖЕК не є власником чи співвласником даного будинковолодіння і тому не має права вносити на свій розсуд будь-які зміни в конструкцію інженерного обладнання будинку без вироблення відповідного технічного проекту та без дозволу всіх без винятку власників (співвласників) квартир.
Незважаючи на це ЖЕК самовільно, без дозволу співвласників будинку, без погодження з санстанцією, без вироблення проекту вивів з ладу сміттєпровід шляхом заварювання сміттєприймальних люків.
Керуючись ст. 12 Закону України "Про прокуратуру", ст.ст. 319, 369, 382, 391 ЦК України, ст.ст. 18, 19, 20 Закону України „Про звернення громадян”, прошу:
1. Зобовязати ЖЕК-ХХХ привести конструктивні елементи сміттєпроводу будинку до попереднього стану та в подальшому утримуватися від самовільної реконструкції інженерного обладнання будинку.
2. Притягнути винних до відповідальності.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 14:17 
Офлайн

Шановний Гном дайте будь ласка відповідь на мої запитання викладені вище:
- що стосується написання заяви на видачу довідки форма 3 ЖЕКом
- відмова від обслуговування ліфта, оскільки я ним не користуюсь

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2010, 19:50 
Офлайн

Привіт усім! Начитався теми просто в захваті від написаного! Борімося - поборемо!
Пане Гном на правах господаря даної теми дайте "пліз" роз"яснення з приводу такого: у нас в 9-поверхових будинках між поверхами є місце, де колись була труба, в яку викидували сміття. Але трубу заварили близько 10 років тому. За останні кілька років у нашому місті люди масово самозахоплюють собі це місце, ставлять на нього двері і роблять собі кладовки. Наскільки це законно? Чим "пахне", якщо самому захопити таку кладовку?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2010, 01:42 
Офлайн

Повідомлення: 3
Район міста: kovel
Щиро дякую за цінні поради і приклади заяв, договорів. Скористалась ними при заключені договору з РЖКП-2 і як результат - запрошення юрисконсульта на 20.09.10 сісти за стіл переговорів і вирішити все шляхом мирним. Налаштована відвоювати зменшення плати за ненадані послуги і підписання договору на моїх умовах. Але тільки що відкрились очі на нові тарифи і я додивилась,що в запропонованому додатку до Договору нарахування проводяться на один квадратний метр загальної (!) житлової (!) площі.Поскільки загальна площа моєї квартири 60,8 кв.м , раніше нарахування проводились саме на таку площу, житлова площа - 35.3 кв.м. А за новими тарифами нарахування зробили на 59.80 кв.м. Гном, можливо, Ви поясните мені, чому так ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 20:57 
Офлайн

edvaldo написав:
- що стосується написання заяви на видачу довідки форма 3 ЖЕКом

Ця довідка - класичний пострадянський маразм, як і паспортні столи в ЖЕКах. Але поки ця дурка існує, ЖЕКи зобов`язані їх безкоштовно видавати. Ніякі борги та наявність правовідносин не є перешкодою в отриманні довідки. Якщо ЖЕК буянить, потрібно написати заяву в 2-х примірниках, зареєструвати її, один примірник з відмітками про реєстрацію залишити собі. Якщо ЖЕК відмовиться її видавати, звертайся в прокуратуту. А якщо цим нанесені збитки, які можна документально довести і встановити причинний зв`язок - позов до ЖЕКу (другим відповідачем можна поставити його керівника) про зобов`язання вчинити певні дії (видати довідку) та відшкодування шкоди.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 21:13 
Офлайн

Giraffe написав:
у нас в 9-поверхових будинках між поверхами є місце, де колись була труба, в яку викидували сміття. Але трубу заварили близько 10 років тому. За останні кілька років у нашому місті люди масово самозахоплюють собі це місце, ставлять на нього двері і роблять собі кладовки. Наскільки це законно? Чим "пахне", якщо самому захопити таку кладовку?

Ці місця відносяться до місць загального користування і є спільною сумісною власністю власників кварир - співвласників цілісного майнового комплексу - будинку. Якщо якомусь сусіду не сподобається захоплення цього куточка і він подасть позов або позов подасть міськвиконком, то тебе тупо зобов`яжуть привести це місце в попередній стан згідно технічної документації на будинок. Але подібні судові рішення іноді при грамотній поведінці відповідача (боржника у виконавчому провадженні)) не можуть бути виконані. Якщо, наприклад, у ЖЕКа нема оригінальної техдокументації або було переобладнання третіми особами (наприклад, ЖЕК повикидав сміттєпроводи).
Сам же ЖЕК якщо спробує зініціювати притягнення до адмінвідповідальності, то його потуги можна розбити в пух і прах. Як - довго пояснювати, а якщо реально спробує - розповім, як протидіяти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 21:23 
Офлайн

:ded_moroz:
rusya68 написав:
Налаштована відвоювати зменшення плати за ненадані послуги

Не поспішай підписувати. Нехай спочатку виконають вимоги 529-ї постанови КМУ - розрахують і затвердять рішенням міськвиконкому вартість послуг окремо для твого будинку. Для цього подай (зареєструй!) письмове зауваження і нехай ЖЕК подає позов про спонукання до укладення договору. Суд не вправі спонукати тебе до укладення договору на незаконних умовах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 21:31 
Офлайн

rusya68 написав:
в запропонованому додатку до Договору нарахування проводяться на один квадратний метр загальної (!) житлової (!) площі.Поскільки загальна площа моєї квартири 60,8 кв.м , раніше нарахування проводились саме на таку площу, житлова площа - 35.3 кв.м. А за новими тарифами нарахування зробили на 59.80 кв.м. Гном, можливо, Ви поясните мені, чому так ?

Загальна (не житлова!) площа квартири визначає частку твоєї власності в будинку. Саме вона має фігурувати в розрахунках. А чому ЖЕКівці на двійки в школі вчилися? - можливо, не тягли на трійки при всьому бажанні...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 22:04 
Офлайн

Дякую Гном за поради:-): Чекатиму відповіді і реакції! :sh_ok:
А можу я як співласник квартири заключити договір з ЖЕКом, чи тільки той на кого приходить квитанція?
Відсканую той договір, що у мене є і надішлю вам на пошту. Почитала, явний "облопош" споживача! ;;-)))

Востаннє редагувалось Anyutka в 21 вересня 2010, 22:21, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 22:12 
Офлайн

Giraffe написав:
у нас в 9-поверхових будинках між поверхами є місце, де колись була труба, в яку викидували сміття. Але трубу заварили близько 10 років тому. За останні кілька років у нашому місті люди масово самозахоплюють собі це місце, ставлять на нього двері і роблять собі кладовки. Наскільки це законно? Чим "пахне", якщо самому захопити таку кладовку?

А от моя подруга пішла в ЖЕК і оформила це офіційно(тепер розумію що те офіційно наче й сумнівне). Така процедура: написала заяву на ім'я начальника, щоб дозволив, той підписав, до юриста ЖЕКу той склав договір оренди (оплата здається 5грн.місяць), ще оплатила проект 60 грн., а ще зібрала підписи мешканців суміжних з тою площадкою поверхів і хоп у тебе все задокументоване. :ti_pa:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2010, 22:22 
Офлайн

Anyutka написав:
до юриста ЖЕКу той склав договір оренди (оплата здається 5грн.місяць), ще оплатила проект 60 грн.

Який договір оренди? У кого орендуєш? Ти - співвласник будинку як цілісного майнового комплексу. Частка власності в будинку у територіальної громади дорівнює неприватизованій частці квартир, якщо всі приватизовані, то нулю! А в ЖЕКа частка власності в будинку завжди була нульова і договір з ним - лохотрон! Не можна у ЖЕКа орендувати те, що йому не належить.
Єдине, що дійсно потрібно, то проект.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: