Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 06:50

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2010, 11:37 
Офлайн

Повідомлення: 36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Але у всіх коментарях в ЗМІ в інтернеті і т.д. такий нюанс як угода не згадується. Що одразу наштовхує на думку що ком.підприємства будуть наглим чином на всіх підряд подавати судові накази мало ймовірно що суддя буде вдаватись в таку дрібничку особливо коли в його на столі буде гора таких заяв від комунальників. Прошу підказати алгоритм дій при оскаженні видачі судового наказу без наявності письмової угоди. І чи можна в такому випадку і як оскаржити таке рішення після 10 днів після винесення
Знайшов свіжі рекомендації

Достатньо не мати ніякої реєстрації

Тетяна Монтян, юрист:

— Протистояти наказному провадженню стосовно себе боржнику стає надзвичайно просто. Для цього треба всього лише... не мати ніякої реєстрації! Тому що тепер суд зобов’язаний, отримавши заяву про видачу судового наказу, самостійно «пробити» адресу реєстрації, і «... у разі, якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи — боржника, суд відмовляє в прийнятті заяви про видачу судового наказу» (ч.6 ст. 100 ЦПК).

Ще одна порада тим, хто не розуміє в упор, за що саме платити жекам, та й взагалі не перебуває з ними в договірних відносинах: не полінуйтеся, напишіть жеку хоч якусь кляузу з приводу його жахливої роботи з утримання вашого будинку, та й в суд — хоч якийсь там позов до жеку. Неважливо, за що, бо це буде головним вашим аргументом, що наказне провадження «не пройде», — адже існує спір про право. Ця порада також стосується всіх інших, хто має підстави очікувати судового наказу: лише скарги та превентивні позови вас врятують!

До речі, якщо ці законодавчі зміни не змусять наших мешканців багатоквартирних будинків нарешті поцікавитись, за які ж саме послуги вони платять жекам, та приступати нарешті до створення ОСББ, аби самим вирішувати, які послуги і за яку ціну замовляти, — то я вже навіть не знаю, які ще кари небесні їх можуть до цього змусити!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2010, 20:57 
Офлайн

Повідомлення: 56
Район міста: Миколаїв
да..на сайті реєстрі судових рішень є вже такі судові накази..
але на мою думку їх легко можна підствити під сумнів, при їх оскарженні, посилаючись на спір про право....

З сумою наприклад не погодитися, обємом послуг, періодичністю надання, виконавцем робіт, якістю і т.д..... ну спір про право...а чи є це заборговність..і т.д...тільки не проспати термін оскарження..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 серпня 2010, 16:09 
Офлайн

Повідомлення: 6
Доброго дня усім!
Моя епопея с ЖЕКом ще не закінчилась. Ще 29 червня ми подали апеляційну скаргу. До цього часу ні гу-гу. Виникло питання: що це значить? Адже відповідно до ст. 297 ЦПК "Протягом трьох днів після надходження справи суддя-доповідач вирішує питання про прийняття апеляційної скарги до розгляду апеляційним судом. Про прийняття апеляційної скарги до розгляду або повернення скарги суддя-доповідач постановляє ухвалу."
До нашої скарги ще не дійшли руки або вони "начебто" повідомляли і знову все вирішуюсь без нас?
Підкажіть будь-ласка. Дякую.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2010, 15:44 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
khristya написав:
Ще 29 червня ми подали апеляційну скаргу. До цього часу ні гу-гу.

Як було подано апеляційну скаргу? Є підтвердження подачі? Яка реакція суду першої інстанції на скаргу? Прислали повідомлення, що скарга направлена до апеляційного суду чи ні?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 10:27 
Офлайн

Повідомлення: 6
На нашому зразку поставили відмітку, що прийняли і коли. Ніхто нічого взагалі не присилав.
нещодавно поїхали до обох судів - у апеляційному справи у реєстрах немає, а суд першої інстанції видав копію, що справа була передана до апеляційного аж 20 серпня... як я розумію, просто наші суди дуже швидко працюють. До того ж в канцелярії сказали, що повідомлення та виклик до суду ніхто заказним відправляти не буде - а просто до поштової скриньки, а отримали чи не отримали - то вже наші проблеми...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 16:56 
Офлайн

По інтернету бродить взірець заяви на скасування судового наказу. Але що писати в пункті 1. коли був відсунтя угода і в наявності заяви про відсутність правових відносин та які ст.ЦК та ЦПК посилатись? так щоб суддя одразу змушений був перевести справу в позовний розгляд.

До Печерського районного суду м. Києва
Стягувач: ЖЕК № 666
Місцезнаходження : вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008
Засоби зв’язку:
Телефон: (044) 111-22-33
Боржник: Нечерновецький Леонід Михайлович
Місце проживання: вул. Хрещатик, 36, кв. 63, м. Київ, 01044
Засоби зв’язку:
Телефон: (044) 444-55-66

ЗАЯВА
про скасування судового наказу
13 серпня 2010 року Печерським районним судом м. Києва виданий судовий наказ про стягнення з мене на користь Стягувача 1 000 000 (один мільйон) гривень заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг (телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення – вкажіть потрібне) з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих на суму заборгованості.
Судовий наказ разом із копіями документів Стягувача я отримав 18 серпня 2010 року.
Вимоги Стягувача є необґрунтованими, виходячи з наступного:
1. Я не маю заборгованості за зазначеним Стягувачем видом платежів, що можу підтвердити копіями квитанцій (платіжних доручень, касових чеків) про сплату.
2. Стягувачем в якості заборгованості нарахована сума за послуги, які мені не надавались, копії моїх заяв про проведення перерахунку додаю.
3. Стягувачем борг нарахований за межами трирічного строку позовної давності без урахування проведених мною поточних платежів.
4. Стягувачем розрахунок заборгованості проведений на підставі тарифів, дія яких скасована.
На підставі викладеного, у відповідності зі статтями 105, 105-1 Цивільного процесуального кодексу України
ПРОШУ:
1. Прийняти заяву про скасування судового наказу до розгляду.
2. Скасувати наказ про стягнення з мене на користь ЖЕК № 666 боргу у сумі 1 000 000 (один мільйон) гривень, виданий 13 серпня 2010 року Печерським районним судом м. Києва у справі № 2-000.
Додаток:
1. Копія заяви з доданими матеріалами для Стягувача.
2. Копії квитанцій (платіжних доручень або касових чеків) про здійснення відповідних платежів.
3. Копії заяв про проведення перерахунку.
_____________________(підпис особи, яка подає заяву)
«____» ____________ 2010 року

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2010, 15:04 
Офлайн

В павутині знайшов ще один взірець заяви про відміну судового наказу

До Куйбишевського районного суду міста Донецька
(адреса суду)

Відповідач: __________________________________________,
Яка мешкає за адресою: поштовий індекс - 00000
місто _____________________, __________________області,
вулиця ________________________, будинок номер _____,
квартира _______________
Ідентифікаційний код - 0000000000
Номер засобів зв’язку – (000) 000 00 00

Стягувач: __________________________________________,
Юридична адреса: поштовий індекс –00000
місто _____________________, _________________ області,
області, вулиця _____________________________________,
будинок номер ________, офіс номер _________
Номер засобів зв’язку – (000) 000 00 00
р\р 000000000000 у ТОВ «______________________»
в м. __________________________________, МФО 000000
Код ЄДРПОУ 00000000

З А Я В А
про скасування судового наказу

«_____» ________________ 20_____ року, _______________________ районним судом, міста ________________, _________________ області справа № ____________ було винесено судовий наказ про стягнення з мене ______________________ (надалі Боржника) на користь Комунального житлового підприємства №_______ (надалі Стягувач) заборгованість у розмірі_________ грн. 00 коп. (_____________гривень 00 копійок), державного мита у розмірі _________ грн. 00 коп. (_____________гривень 00 копійок), витрат за інформаційно-технічне-забезпечення розгляду справи у розмірі ________ грн. 00 коп. (_____________гривень 00 копійок).
Вимоги стягувача не відповідають фактичним обставинам зазначеним у заяві з наступних підстав: (Навести обґрунтовано причини незгоди на підтвердження долучити до заяви докази). Наприклад - Я не маю заборгованості у зазначеному Стягувачем розмірі, що підтверджується копіями платіжних доручень про сплату мною за наданні послуги. Крім того, Стягувачем в якості заборгованості нарахована сума за послуги, які мені не надавались. Тобто Стягувач, зловживаючи своїм правом на подання заяви до суду про видачу судового наказу з вимогаю стягнути з мене заборгованість яка не відповідає її фактичному розміру.
Таким чином, зазначений Стягувачем розмір заборгованості за надання послуг ні є безспірною сумою тому і не може бути розглянуто у наказному проваджені.
Відповідно до ст. 105 ЦПК україни, боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Судовий наказ мною було отримано « » __________ 20__ року, що підтверджується поштовим повідомленням про вручення листа з зазначеним судовим наказом.

На підставі викладеного та керуючись ст..ст. 121, 104, 105, 105-1 ЦПК України, -

П Р О Ш У:

1. Прийняти заяву про скасування судового наказу до свого розгляду.
2. Судовий наказ ___________________ районного суду міста _________________ _____________________ області від « » __________ 20__ року, по справі № ______________скасувати.

Перелік документів, що додаються до заяви:

1. Копія заяви – 2 прим.
2. Копія паспорту ________________________________________________.
3. Копія Судового наказу від «_____» ______________ 20___ року.
4. Копії платіжних доручені у кількості - _______ прим.

«_____» ________________ 20___ року __________________ І.І.Іванова

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2010, 16:44 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякували: 1 разів.
unlx, дякуэмо за примірники.

Хочу додати, якшо, наприклад, немає договору з ЖЕК, то писати треба не Боржник, а гр. Нечерновецький Леонід Михайлович.

Бо одне протирічить іншому

> Боржник: Нечерновецький Леонід Михайлович
> 1. Я не маю заборгованості за зазначеним Стягувачем видом платежів, що можу підтвердити копіями квитанцій (платіжних доручень, касових чеків) про сплату.

Тобто:

До Печерського районного суду м. Києва
Стягувач: ЖЕК № 666
Місцезнаходження : вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008
Засоби зв’язку:
Телефон: (044) 111-22-33
гр. Нечерновецький Леонід Михайлович
Місце проживання: вул. Хрещатик, 36, кв. 63, м. Київ, 01044
Засоби зв’язку:
Телефон: (044) 444-55-66

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2010, 18:11 
Офлайн

Повідомлення: 3
Район міста: kovel
Гном, будь ласка, потрібна Ваша допомога. Почала воювати з Ковельським РЖКП2 ще в липні. Склала акт-претензію про ненадання послуг, представники РЖКП з'явилися і підписали її . Потім занесла заяву про перерахування плати і додала вказаний акт. Реагування ніякого не послідувало. Натомість 08.09.10 по пошті заказним листом !!! прийшов типовий проект договору з новими тарифами і просьбою підписани цей маразм. У мене є місяць,щоб запропонувати свій проект договору (бо оформляти протокол розбіжностей немає сенсу, договір потрібно весь переробляти!) Ви писали, що уклали
не типовий договір, а такий,що відповідає всім вимогам ст. 26 Закону про ЖКП. Чи не могли б Ви скинути цей договір на мою адресу? Буду дуже вдячна ! До речі,завтра занесу в РЖКП-2 чергову заяву про те, що сама зробила перерахунки і зменшила розмір плати ,виключивши з неї вартість ненаданих послуг (поточний ремонт і освітлення сходових кліток), а також заяву про те, щоб до заключення нового договору плата за послуги нараховувалась за старими тарифами.Можливо,коли справа дійде до суду це зарахується на мою користь. Між іншим, рахунок за серпень місяць прийшов за новими тарифами, ще й дописали лишню загальну площу : замість 60.8 квадратів, які зафіксовані в техпаспорті на квартиру, десь взялось 60.2!
)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2010, 19:04 
Офлайн

А мені РЖКП-2 прислав лист щастя з додатком до договору, щоб видурити в 1,5 рази більше "податку на бездіяльнісь". Мовляв, усе дорожчає, бездіяльність також. У відповідь я їх ощасливив. Може, комусь щось звідси згодиться.

Начальнику Ковельського РЖКП-2
Касянчуку І.В.
вул. Д.Галицького, 6-а, м. Ковель, 45006

Неспонсора Василя Івановича
вул. _, м. Ковель, 45008

На № _ від _2010 р.
Про відхилення пропозиції

На Ваш № _ від _2010 р., в частині пропозиції підписання Додатку № 1 (далі – Додатку) до Договору від _2009 р. про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території (далі – Договору), повідомляю наступне.
1. Згідно ч. 3 ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою.
Згідно п.п. 2, 3 „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, затверджених Постановою від 20.05.2009 р. № 529 КМ України, тарифи (нормативні витрати, пов’язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій) розраховуються окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням типового переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Виконавець доводить розрахунок тарифів до відома власників власників квартир шляхом проведення щодо кожного будинку громадських слухань. Під час установлення тарифу на послуги необхідно забезпечувати прозорість визначення вартості усіх послуг з розрахунку на 1 кв. метр загальної площі квартири.
До даного часу не затверджено Статут територіальної громади м. Ковеля, який, зокрема, повинен визначати регламент проведення вищезгаданих громадських слухань. Без нього громадські слухання не могли проводитися, а тому будь-які зміни тарифів є незаконними.
Підтвердженням порушення вищезазначених чинників є сама назва додатку № 1 до рішення від 21.05.2010 р. № 262 „Структура та вартість послуг, пов’язаних з утриманням будинку та прибудинкової території РЖКП № 1 та РЖКП № 2. Більше того, зміст його назви вказує на затвердження вартості послуг, пов’язаних лише з утриманням будинків (споруд), в яких знаходяться структури РЖКП № 1 та РЖКП № 2. До будинку № _ по вул. _ та прилеглої (прибудинкової) території цей додаток ніякого відношення не має.
2. В запропонованому Вами Додатку не вказано дати його укладення і відсутня графа для внесення цієї дати, що суперечить п. 18 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”. Натомість в Додатку вказано про введення в дію „нових тарифів” з 01.07.2010 р., тобто заднім числом, що є спробою обману споживача.
Нагадую Вам, що згідно ч. 5 ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” у разі зміни вартості житлово-комунальних послуг виконавець/виробник не пізніше ніж за 30 днів повідомляє про це споживача з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.
Подібна умова міститься в п. 12 Договору: „У разі зміни вартості житлово-комунальних послуг Виконавець не пізніше ніж за 30 днів повідомляє про це Споживача з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обгрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів. При невиконанні даного зобов’язання Виконавцем Споживач оплачує послуги за попередніми розмірами”.
3. Згідно Додатку в перелік послуг включено обслуговування внутрішньобудинкової мережі центрального опалення, котрим я не користуюсь. В моїй квартирі облаштована автономна система, про що Вам достеменно відомо і в Договорі така послуга не значиться.
Згідно Додатку в перелік послуг включено обслуговування внутрішньобудинкової мережі гарячого водопостачання, якої в будинку № 8 по вул. Сагайдачного не існує. Підігрів води в ньому передбачений проектом і здійснюється з допомогою газових водонагрівачів (колонок). Про це Ви знаєте (не можете не знати), оскільки РЖКП № 2 зберігається технічна документація на будинок.
Тим самим я вбачаю у Ваших діях спробу обману споживача з метою отримання РЖКП № 2 незароблених грошей.
4. Невідомо, що значить запропонована послуга під назвою „Прибирання сходових”.
5. У Додатку ви пропонуєте виключити зазначену в договорі послугу: „Освітлення місць загального користування” і замість неї включити „Витрати на освітлення місць загального користування”, що не є по своїй суті послугою взагалі.
Це чисто Ваша вигадка, яка суперечить „Типовому переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, а також додатку № 1 до рішення Ковельського міськвиконкому від 21.05.2010 р. № 262. З таким Вашим „нововведенням” я категорично не погоджуюсь, оскільки це фактично припиняє надання послуги, розширює можливості бездіяльності РЖКП № 2 і порушує моє право споживача на належну якість обслуговування.
5. Внесення в Додаток паспортних даних та ідентифікаційного номера фізичної особи-споживача чинним законодавством не передбачено.
Згідно ст.ст. 6, 627 ЦК України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Виходячи з сукупності вищезазначених підстав я відмовляюсь підписувати запропонований Вами додаток № 1 до укладеного _ р. Договору про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території.

_2010 р. В.І.Неспонсор

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2010, 20:54 
Офлайн

Повідомлення: 56
Район міста: Миколаїв
Значить розказую як завершилася моя боротьба з жеком.....

більше місяця тому назад мені була необхідна довідка про склад сімї....ну думаю...піду в жек брати ту довідку...пішов...а там кажуть....не дамо, поки договір не підпишете... ну кажу давайте подивлюся.....а вони підписуй і все. роздрукували.дивлюся...ніби нормальний договір...і від 2 серпня.. ну думаю...всерівно треба це питання рішити...і довідку треба...підписав... порядок.... навіть вже і заплатив за місяць....ходив пару раз я на суд..позивач нічого не міг доказати, а потім суд їхню заяву залишив без розгляду...я апеляцію вирішив не подавати...тепер плачу...бо як не платитиму то точно в суд побіжать... а перший раз я договір не погодився підписувати, так як не було всіх істотніх умов..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2010, 14:25 
Офлайн

Повідомлення: 16
Район міста: Файне місто...
ЦіКАВО!
Новая судебная реформа значительно упростила процедуру взимания долгов с граждан жилищно-эксплуатационными конторами, телепровайдерами, телефонными компаниями и т. д. Об этом пишет газета "Сегодня".
Как обнаружили юристы, мелкая деталь нового закона о судоустройстве может иметь большие последствия для рядовых граждан.
Процедура взимания долгов за коммунальные услуги с 1 августа выглядит так, пишет газета "Сегодня": например, ЖЭК подает иск о том, что гражданин Х. должен определенную сумму. Суд в течение трех дней выносит решение, причем без заседания и вызова сторон (то есть гражданина Х. не пригласят). Если это приказ об оплате, то его посылают Х. заказным письмом, причем неважно, получит он письмо сам или ему просто оставят сообщение в почтовом ящике.
С этого момента начинается отсчет 10 дней, когда гражданин Х. может обжаловать распоряжение суда. Причем если раньше он просто писал заявление, и приказ отменялся, теперь нужно заседание суда с присутствием господина Х. и представителя ЖЭКа, на котором и будет решено, нужно ли Х. платить сумму, которую затребовал ЖЭК.
В этой ситуации обычному человеку легче заплатить пару сотен гривен, которые мог "доначислить" ЖЭК, чем ввязываться с суды, где без адвоката не разберешься (а ему нужно платить). К тому же, даже если сумма большая, может просто возникнуть ситуация, когда человека не было на месте, он не видел ни приказа суда, ни почтового сообщения, и не пошел в суд с обжалованием. Тогда придется оплатить тот счет, который выставил ЖЭК.
Если вы не сделаете это добровольно, судебный исполнитель сделает это принудительно, в том числе с помощью ареста вашего имущества (его тоже могут отобрать за долги).
Адвокаты боятся, что нововведение повлечет злоупотребления со стороны коммунальных контор.
"Мы не говорим о том, что долги не нужно платить. Их нужно взимать, если они начислены правильно. Но где гарантия, что не возникнут злоупотребления со стороны ЖЭКов, которые просто будут грабить народ?! Ведь они могут вписать любые суммы, а суд из-за большой загруженности может просто не вникнуть в цифры. А дальше на обжалование дается всего 10 дней, и неподготовленный человек просто не сумеет собрать нужные документы, чтобы доказать свою правоту", - рассказал старший партнер адвокатской конторы "Коннов и Сазоновский" Сергей Коннов.
В ЖЭКах заверили, что злоупотреблений не будет. "Как можно? У нас же строгая отчетность! Цифры с потолка не берутся", - негодующе заявили журналистам в одном из ЖЭКов Оболонского района.
В парламенте не отрицают, что подобные ситуации могут возникнуть, однако советуют не раздувать скандал.
"Дело в том, что одним из основных заданий судебной реформы было упрощение процесса принятия судебных решений. И целью было как раз защитить обычных граждан, которым теперь стало проще решать вопрос с государством: если раньше, например, свою зарплату или льготы нужно было выбивать через суды годами, то теперь этот процесс стал скорым", - отметил народный депутат от БЮТ (из группы Андрея Портнова) Валерий Писаренко.
"Да, упрощение процедуры коснулось и ЖЭКов, но если у кого-то есть долги, ведь их нужно платить! А честный плательщик всегда найдет способ защититься. И не нужно априори обвинять ЖЭКи в злоупотреблениях. Согласен, что такие ситуации могут возникнуть, и мы будем реагировать на них за всей строгостью закона. Но вообще складывается ощущение, что кто-то, вырвав один момент из закона, хочет очернить всю судебную реформу", - отметил Писарь.

Способы борьбы с ЖЭКом: советы юристов

Что делать, если у вас хотят через суд взыскать долги за жилищно-коммунальные услуги, за телевидение или телефон.

1. Если вы исправно платите, но у вас вдруг возник долг.

Срочно напишите в ЖЭК заявление об аннулировании ошибочно начисленных сумм и предложите коммунальщикам сверку платежных документов.

2. Если вы не соглашаетесь с объемами или качеством услуг ЖЭКа и потому не платите.

Срочно напишите в ЖЭК заявление с требованием пересчета (например, в случае, если несколько дней не было отопления).

3. Если вы не платите, потому что не понимаете, почему за ЖКХ насчитывается именно такая сумма.

В письменном виде затребуйте в ЖЭКе расшифровку суммы, которая вам насчитывается, с ссылками на нормативные акты, которыми эти тарифы установлены.

4. Если вы не успели написать заявление и ЖЭК подал на вас в суд.

Если вы получили судебный приказ об оплате долга, в течение 10 дней после его получения нужно обратиться в суд, чтобы упразднить действие приказа. Но при этом нужно иметь документы (платежки, справки, ответ ЖЭКа), которые подтверждают, что правы вы, а не ЖЭК. Если таких документов не будет (то есть вы не платили просто потому, что вам не хотелось, вы забывали или потому что у вас не было денег), суд станет на сторону коммунальщиков.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2010, 16:34 
Офлайн

Повідомлення: 5
Чи можна на законних підставах вимагати ЖЕК надіслати (я туди ходити не хочу) довідку про склад сім'ї (Форма 3), бо я думаю Ви знаєте якщо є борг по оплаті вони не дають ніяких довідок :ni_zia:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2010, 16:39 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Читай 1 сторінку цієї ж теми. Пост від 22 листопада 2008, 22:57.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2010, 19:11 
Офлайн

ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ !!!
Щоб скасувати судовий наказ, потрібно довести наявність спору про право.
Для цього в порядку профілактики подай в ЖЕК обгрунтовану скаргу на неналежне утримання ЖЕКом будинку та прибудинкової території (обгрунтування завжди знайдеться). Один примірник скарги подай в приймальну ЖЕКа, а на другому потребуй від секретарші проставити дату, вхідний реєстраційний індекс, прізвище, посаду та підпис. Чекай відповіді. Скарга та відповідь чи навіть сама скарга є прямим доказом наявності спору про право. На підставі цього суд скасує судовий наказ і розяснить ЖЕКу право звернутися до суду в позовному порядку. А як відбивати позов - читай тему, запитуй.

Востаннє редагувалось Гном в 14 вересня 2010, 19:14, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: