Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 11 серпня 2010, 11:57

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 11 серпня 2010, 19:52

Декільком моїм знайомим в яких йдуть суди з ЖЕК було запропоновану мирову угоду за умови на погашення 50% заявленої суми заборгованості. Чи це випадково не є хітрим підступом щоб відповідач признав борг і потім можна було його знову позвати до суду вже за решту суми?
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 11 серпня 2010, 20:31

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 11 серпня 2010, 20:34

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 11 серпня 2010, 20:50

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 11 серпня 2010, 21:15

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 12 серпня 2010, 13:33

Отримав відповідь від управління у справах захисту правспоживачів

Відповідно до п. 1. ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»
стосунки між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг
здійснюються виключно на договірних засадах. Тобто, обов'язок оплати наданих послуг
наступає з моменту укладення договору (п. З ст. 26 того ж Закону). Багато споживачів
думають, що якщо вони не підписали договору, то між ними та комунальним
підприємством, що надає послуги, договірних відносин немає. Але з цього правила є
виключення. Згідно ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» договір - усний
чи письмовий правочин між споживачем і продавцем (виконавцем) про якість,
терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція (роботи, послуги).
Підтвердження вчинення усного правочину оформляється квитанцією, товарним чи
касовим чеком, квитком, талоном або іншими документами (далі — розрахунковий
документ). Отже, якщо споживач (мешканець) оплатив хоч один раз послугу, незважаючи
на те, чи вона якісна чи ні і чи взагалі вона була надана, вважається, що між ним та
комунальним підприємством є договірні відносини і споживач зобов'язаний ці послуги
оплачувати. Те саме зазначається і у ч. 2. ст. 642 Цивільного кодексу України: "Якщо
особа, яка одержала пропозицію укласти договір, у межах строку для відповіді вчинила
дію відповідно до вказаних у пропозиції умов договору (сплатила відповідну суму
грошей), то така дія вважається прийняттям пропозиції. Тому, якщо між споживачем та
підприємством виникне спір про якість послуг або їх наявність і він буде розглядатися в
суді, то факт оплати буде свідчити, що споживач прийняв ці послуги і не мав претензій
до них. Як наслідок, такий споживач не зможе відстояти свої права за період від дати,
коли комунальне підприємство запропонувало договір, до дати внесення змін до нього
або заміни його іншим договором.
Для того, щоб захистити свої права та інтереси необхідно укласти договір, в якому визначити перелік тих послуг, які споживач бажає отримувати і погоджується оплачувати.


Розясніть якщо для оплати яка була здійснена поза межами позовної давності січень 2007 (через то що я незнав що платити не потрібно) я використовував не квитанції надані комунальним підприємством /друковані на компьютері/ а від руки писав квитанції на суму яка є менша від тої що вказувалось організацією чи може це бути фактом вчинення доброчинних внесків
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 12 серпня 2010, 14:08

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 13 серпня 2010, 01:04

Прочитав інфу, яку розмістив unlx.
Треба, мабуть, платити за старими тарифами. Тупо писати свої цифри на тій квитанції і подавати її окремо щоб касирка не пробила платіж по сумі ЖЕКу. Інакше визнають твою усну згоду з залізанням в твої кишені.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 13 серпня 2010, 07:17

Зроду по папірцях не платив
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 13 серпня 2010, 09:06

unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення AndroVit » 14 серпня 2010, 00:04

http://www.zn.ua/1000/1050/70185/

Будьте пильними!!!
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 15 серпня 2010, 23:17

Пане Гноме!

От цікавить дуже Ваша думка.

Звершилося чудо..... мене ощасливили ухвалою.... якою позов жеку залишено без розгляду...на підставі п3.ч.1 ст.207 ЦПК (двічі неявка позивача). Ухвала вступила у законну силу.



От питання...Що це для всіх нас з жеком значить? і що жек може далі?

Чи стоїть цю ухвалу оскаржити? Що буде з так званою заборгованістю?
visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 16 серпня 2010, 17:05

Виглядає на те на кого ЖЕК подав позов до 07/07/2010 щасливчики.
Чи можна існує якийсь алгоритм в протистоянні коли ЖЕКи почнуть приміняти нове законодавство? Чи можна буде подавати клопотання про примінення терміну позовної давності? і т.д
Востаннє редагувалось unlx в 16 серпня 2010, 17:12, всього редагувалось 1 раз.
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення visual » 16 серпня 2010, 17:11

visual
 
Повідомлення: 56
З нами з: 24 квітня 2010, 08:08
Звідки: Миколаїв
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron