Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 03:17

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2010, 16:37 
Офлайн

Повідомлення: 36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
На початку коли я тільки почав вникати в справу боротьби з комунальними організаціями на одному форумів побачив цікавий варіант заперечення на позов який грунтується на тому що позивач (тепломережа) не повністю примінила всі до судові варіанти вирішення спору тобто якщо вона мала можливість припинити надання послуг то чому вона цього не зробила отже вона тим самим засвідчили що вона не має жодних претензій до відповідача і відповідно підстав вимагати щось. Як на зло неможу повторно розшукати даний матеріал чи дісно реально використати цю лінію захисту

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 серпня 2010, 22:31 
Офлайн

Повідомлення: 56
Район міста: Миколаїв
unlx написав:
На початку коли я тільки почав вникати в справу боротьби з комунальними організаціями на одному форумів побачив цікавий варіант заперечення на позов який грунтується на тому що позивач (тепломережа) не повністю примінила всі до судові варіанти вирішення спору тобто якщо вона мала можливість припинити надання послуг то чому вона цього не зробила отже вона тим самим засвідчили що вона не має жодних претензій до відповідача і відповідно підстав вимагати щось. Як на зло неможу повторно розшукати даний матеріал чи дісно реально використати цю лінію захисту

Думаю, що така думка хибна......У кожної особи є свої права і обовязки....
Своє Право кожна особа здійснює на власний розсуд., а обовязки повинна виконувати належним чином...Як споживач, так і виконавець робіт.ТОму, треба гнати на те, що виконавець робіт неналежно виконує свої обовязки, не підписує договір, створює перешкоди користувачу для внесення коштів на рахунки виконавця, Без договру ви позбавленні вносити будь-куди кошти за виконані роботи, не факт, шо завтра з таким самим позовом до вас звернеться інший жек, отже порушуються ваші права...

Якщо особа неналежно виконує свої обовязки, то згідно ЦК , суд не може захистити його порушене право.

А на основі чого, доречі, вона мала припинити надавати послуги???

А так...ну не припинили надавати послуги, Заборгованість є...платіть...Це не предмет спору........Предмет спору- стягнення заборгованості....Ну і не забувайте, що суд може встановити будь-які факти, які можуть поламати вище вказану вами думку...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 серпня 2010, 22:58 
Офлайн

http://reyestr.court.gov.ua/Review/10623864

Ось вам і підтвердження моєї думки....Суд не становлює, яку к-сть тепоти ви спожили,якими і в якому обємі ви спожили послуги....він каже, ви не належно виконуєте обовязки, тому виникла заборгованість...А те, що людина відключилася від їхніх батарей, і що спожила, то нікого не цікавить...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 серпня 2010, 15:05 
Офлайн

Повідомлення: 1
Отримав позов з ЖЕКу про стягнення заборгованості за надані послуги з утримання житлового будинку та прибудинкової території. Усі сторінки форуму уважно прочитав.
Суть справи ось у чому - з 2007 року я сплачував ЖЕКу лише за ті послуги, які фактично надавалися (прибирання прибудинкової території, вивоз ТПВ, освітлення місць загального користування та ін.). Близько 30% від тарифу склає вартість не наданих послуг (поточний ремонт, обслуговування димовентканалів та електроплит, дератизація, дезінсекція), відповідно я їх не оплачував. Договір не укладався, від його укладання відповідач не ухилявся.
Не одноразаво ходив на прийом до начальника ЖЕКу (листи не писав, тепер жалію) з проханням виконати ремонт підїзду або провести герметизацію швів, проте мені постійно відмовляли мотивуючи наявністю великою заборгованості по дому. Я не проти сплати кошти, але за що??? Хай хоча б ремонт у підїзді зроблять!!!
У позові вказано, що позивач надавав відповідачу послуги та нараховув плату відповідно до рішення міскьвиконкому. Проте, будь-які фактичні дані про те, що послуги надавалися у повному обсязі, у позові та додатках до нього не наведені. Відповідно до ст.60 ЦПК кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Так хай тепер і доказують, що ЖЕК послуги надав.
Питання - яким чином я могу довести не надання послуг у повному обсязі окрім показання свідків-сусідів?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 серпня 2010, 22:57 
Офлайн

Vital написав:
Отримав позов з ЖЕКу про стягнення заборгованості за надані послуги з утримання житлового будинку та прибудинкової території. Усі сторінки форуму уважно прочитав.
Суть справи ось у чому - з 2007 року я сплачував ЖЕКу лише за ті послуги, які фактично надавалися (прибирання прибудинкової території, вивоз ТПВ, освітлення місць загального користування та ін.). Близько 30% від тарифу склає вартість не наданих послуг (поточний ремонт, обслуговування димовентканалів та електроплит, дератизація, дезінсекція), відповідно я їх не оплачував. Договір не укладався, від його укладання відповідач не ухилявся.
Не одноразаво ходив на прийом до начальника ЖЕКу (листи не писав, тепер жалію) з проханням виконати ремонт підїзду або провести герметизацію швів, проте мені постійно відмовляли мотивуючи наявністю великою заборгованості по дому. Я не проти сплати кошти, але за що??? Хай хоча б ремонт у підїзді зроблять!!!
У позові вказано, що позивач надавав відповідачу послуги та нараховув плату відповідно до рішення міскьвиконкому. Проте, будь-які фактичні дані про те, що послуги надавалися у повному обсязі, у позові та додатках до нього не наведені. Відповідно до ст.60 ЦПК кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Так хай тепер і доказують, що ЖЕК послуги надав.
Питання - яким чином я могу довести не надання послуг у повному обсязі окрім показання свідків-сусідів?

Фактично, ви своїми діями, частковою оплатою за надані послуги, підтвердили те, що ви споживали ці послуги в повному обємі, оскільки претензій до жеку ви не предявляли -(акти-претензії), але існує спір у вас.....ви можете попросити суд витребувати докази, які послуги були вам надані і розшифровку за кожну послугу........Але, на мою думку, це вам не поможе,.але суть така, що є заборгованість з вашої вини..Це треба вам спостувати
Можете запропонувати мирову угоду- вони роблять вам ремонт у підїзді (поточний ремонт, обслуговування димовентканалів та електроплит, дератизація, дезінсекція), ви сплачуєте заборгованість...відмовляться від мирової угоди, кажуть суду, що нехочуть і не хотіли надавати такі вам послуги... Зберіть у сусідів підписи, що у підїзді давно не робили ремонт, і хай жек його зробить. можете їм у суті запропонувати іншу мирову угоду....підписуєте договір, вони роблять ремонт підїзду і ви платите в повному обємі за надані послуги, оскільки ті послуги вам не надавалися...

тут треба бити що договір не підписано з їхньої вини, а отже, не відомо які вам послуги надавалися і в якому обємі і періодичності...тому вами була така оплата...може вони раз у місяць прибирали чи в рік... а гроші хочуть за все..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 серпня 2010, 23:46 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
visual написав:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/10623864

Ось вам і підтвердження моєї думки....Суд не становлює, яку к-сть тепоти ви спожили,якими і в якому обємі ви спожили послуги....він каже, ви не належно виконуєте обовязки, тому виникла заборгованість...А те, що людина відключилася від їхніх батарей, і що спожила, то нікого не цікавить...

З однієї сторони це рішення постановлене з порушенням матеріального і процесуального права. Суд повинен був встановити, чи дійсно було відключено квартиру від мережі ЦО. А позивач повинен був довести, що після встановлення котла батареї не були відключені і він реально відпустив відповідачу теплову енергію. Але і відповідачу, в свою чергу, потрібно було краще озброїтися доказами. Де взявся такий акт? Коли його малювали - до чи після відключення? Якщо після, то чому відповідач не відреагував належним чином - не направив позивачу фотознімки транзитних труб та повідомлення з підписами свідків про відключення з вимогою направити представників відповідача для засвідчення факту? Ми наших холодовиків у таких випадках завжди повідомляємо "з запасом".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 серпня 2010, 00:01 
Офлайн

visual написав:
тут треба бити що договір не підписано з їхньої вини, а отже, не відомо які вам послуги надавалися і в якому обємі і періодичності...тому вами була така оплата...може вони раз у місяць прибирали чи в рік... а гроші хочуть за все..

Даю одне із заперечень проти жеківського позову. Трохи схожа, стандартна ситуація.

ЗАПЕРЕЧЕННЯ ПРОТИ ПОЗОВУ

В провадженні Ковельського міськрайонного суду знаходиться справа № _ за позовом ремонтного житлово-комунального підприємства № _ до мене про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Даний позов не визнаю і вважаю його безпідставним, виходячи з наступного.
1. Позовна заява неналежно оформлена.
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
У позовній заяві позивач зазначає, що „метою його діяльності є забезпечення комунальними послугами мешканців міста Ковеля”. І при цьому жодним чином не вказує, що надавав мені ті чи інші послуги і не наводить жодного доказу їх надання.
Таким чином, позовна заява не відповідає ст. 119 ЦПК України, що тягне за собою наслідки, передбачені ст. 121 ЦПК України.
2. Відсутній предмет спору.
Відповідно до ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Відповідач не подав до суду ніяких доказів про:
− підтвердження направлення мені проекту договору про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території для погодження та укладення;
− реальне надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території за останні 3 роки.
Ненадання позивачем цих доказів вказує на безпредметність спору.
3. Між мною та відповідачем не встановлені правовідносини.
Статтею 11 ЦК України передбачено, що підставою для виникнення зобов’язань є договори та інші правочини. Частиною 1 ст. 19 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” встановлено, що відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. Це – пряма вказівка Закону. Така виключність полягає в тому, що за відсутності договору неможливо встановити правовідносини сторін і зобов’язання, які з них випливають.
Зі змісту ст. 19 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” випливає, що відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на підставі договору.
Відповідно до статті 1 вищезазначеного Закону, споживачем житлово-комунальних послуг є фізична або юридична особа, яка отримує або має намір отримувати житлово-комунальну послугу – на підставі договору. Тобто, відносини між споживачем та надавачем житлово-комунальних послуг поза договором, відповідно до цього Закону, виключаються.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 цього Закону виробник, котрим являється відповідач, зобов’язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором.
Договір про надання послуг відповідачем з утримання будинку та прибудинкової території не укладено зі мною з вини відповідача.
Зі змісту ч. 6 ст. 10 Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду” слідує, що заборгованість власників квартир по оплаті комунальних послуг стягується в судовому порядку виключно за наявності укладеної угоди. А, відповідно до ч. 1 ст. 903 ЦК України, якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов’язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
4. Форма договору – письмова.
Відповідно до абз. 2 п. 1 Прикінцевих положень Закону України „Про житлово-комунальні послуги” договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, мають бути приведені у відповідність із ним до 1 січня 2006 року. Договори, що не приведені у відповідність із цим Законом у зазначений строк, втрачають чинність.
До набрання чинності Законом України „Про житлово-комунальні послуги”, який є спеціальним нормативно-правовим актом, що регулює дані правовідносини, наявність двостороннього договору між споживачем та виконавцем не була обов’язковою умовою виникнення зобов’язання по оплаті наданих послуг.
З моменту набрання чинності вказаним законом правовідносини між споживачем та виконавцем повинні регулюватись відповідно до умов укладеного між ними договору.
З практикою визнання усної форми договорів у сфері житлово-комунальних послуг неможливо погодитись, оскільки в усному договорі неможливо передбачити та узгодити всі істотні умови, визначені ч. 1 ст. 26 цього Закону:
1) найменування сторін;
2) предмет договору;
3) вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг, загальна вартість послуг;
4) порядок оплати за спожиті житлово-комунальні послуги;
5) порядок перерахунків розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості;
6) права та обов’язки сторін;
7) порядок контролю та звіту сторін;
8) порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг;
9) визначення точок розподілу, в яких відбувається передача послуг від виконавця/виробника споживачу;
10) порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту);
11) умови доступу в квартиру, будинок, приміщення, наземельну ділянку для усунення аварій, неполадок, огляду мереж, зняття контрольних показників засобів обліку;
12) порядок здійснення ремонту;
13) відповідальність сторін та штрафні санкції за невиконання умов договору;
14) порядок вирішення спорів;
15) перелік форс-мажорних обставин;
16) строк дії договору;
17) умови зміни, пролонгації, припинення дії договору;
18) дата і місце укладення договору.
Таким чином, до підписання договору позивач, якщо б і надавав відповідачу послуги, то лише на добровільній, безоплатній і безповоротній основі. Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 202 ЦК України, односторонній правочин може створювати обов’язки лише для особи, яка його вчинила.
5. Самоусунення позивача від надання послуг.
Протягом більше 5 років поспіль позивач не надавав ніяких послуг з утримання будинку та прибудинкової території. На усні заявки не реагував, необслуговуваний будинок став руйнуватися. В під’їзді та квартирі з’явився грибок, став руйнуватися асфальт на прибудинковій території.
___р. я подав позивачу заяву, зареєстровану відповідачем ___р. за вх. № _ (копія додається), в якій повідомив про відмову оплачувати ненадані послуги (фактично – вносити добровільні внески) в позадоговірному порядку та відмову від таких послуг. Заява відповідачем проігнорована. До даного часу відповідач не дав на неї відповіді.
Таким чином, відповідач в односторонньому порядку самоусунувся від обслуговування будинку і прибудинкової території. Обслуговування взяв на себе я в числі інших сусідів.
6. Некоректне посилання позивача на нормативно-правові акти.
В позовній заяві позивач допускає некоректне покликання на ряд нормативно-правових актів.
Покликання позивача на ст.ст. 67, 68 ЖК УРСР свідчить про те, що він не розуміє, що власник квартири не є квартиронаймачем і не зобов’язаний вносити квартплату, тобто плату третім особам за оренду власного житла (квартири) у самого себе. Більше того, як можна розуміти взагалі покликання на ч. 2 ст. 68 цього Кодексу: „Квартирна плата та плата за комунальні послуги в будинках державного і громадського житлового фонду вносяться щомісяця в строки, встановлені Радою Міністрів Української РСР” ?
Мало того, що позивач не виявив наміру укласти зі мною договір та повністю самоусунувся від обслуговування будинку і прибудинкової території, при заявленні свого безпредметного позову він вийшов за межі 3-річної позовної давності і безпідставно покликається на ст. 264 ЦК України.
Покликання позивача на ст.ст. 526, 625 ЦК є некоректним, оскільки між мною та позивачем не укладено договору з вини позивача, а тому відсутні взаємні обов’язки.
Дивним виглядає покликання відповідача на ст. 543 ЦК України. Даний спір ніяким чином не стосується солідарного обов’язку боржників.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 8, 19, 55 Конституції України, ст.ст. 1, 10, 27, 128 ЦПК України, −

ПРОШУ:

1. Відмовити ремонтному житлово-комунальному підприємства № _ в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
2. Всі судові витрати залишити за позивачем.

Додаток: копія заяви від ___ р. № _ відповідачу.

____ р. Є.Є.Грибок

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 серпня 2010, 09:04 
Офлайн

Повідомлення: 36
Відповідно до ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Поспілкувавшись з правниками та почитавши літературу яку вони мені дали для розвитку мого юридичного кругозору я з жахом виявив шокуючий факт. Все життя я був переконий що в суді діє ПРеЗУМЦІЯ НЕВИННОСТІ якщо ти звинувачуєш мене надай докази поки немає доказів я невинний. Але в фаховій літературі сказано що в цивільному судочинстві де факто діє ПРЕЗУМПЦІЯ ВИННОСТІ тобто ящо хтось подав на мене в суд звинувативши в тому що я "верблюд" то це я маю принести від ветеринара довідку що я не є "верблюд" якщо довідку не принесу суд визнає мене "верблюдом". Тому бажано всі заперечення будувати від супротивного просте заперечення та посилання на те що я не зобовязаний свідчити проти самого себе тут вже не пройде тобто всі рекомендації в інтернеті грубо заперечувати надання послуг є фактично диверсією та свідомою дезінформацією зі сторони правників жеків щоб збити зі шляху не свідомих громадян. Якщо я щось не вірно зрозумів то підправте

Востаннє редагувалось unlx в 06 серпня 2010, 09:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 серпня 2010, 09:19 
Офлайн

unlx написав:
тобто всі рекомендації в інтернеті грубо заперечувати надання послуг є фактично диверсією зі сторони правників жеків щоб збити зі шляху не свідомих громадян. Якщо я щось не вірно зрозумів то підправте

Це 100% правда..диверсія...у суда ручка є, яка пише...їм це тільки і треба...
Якщо питають у вас про це...треба казати...да...надаються.. послуги....шось там раз у квартал миють, прибирають..раз у рік...

Памятати треба про те, що заборгованість виникла з невашої вини(якщо це ще дійсно заборгованість), оскільки договір відсутній,Не знаєте про обєм послуг, періодичність і на рахунки яких ви повинні жеків проводити оплату.

І ви готові платити, коли жек нарешті вам запропонує підписати договір, який буде відповідати вимогам закону...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 серпня 2010, 12:47 
Офлайн

unlx написав:
в фаховій літературі сказано що в цивільному судочинстві де факто діє ПРЕЗУМПЦІЯ ВИННОСТІ

Де-юре існує презумпція винності суб`єкта владних повноважень у адміністративному, а не цивільному судочинстві.
Згідно ч. 2 ст. 71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій
чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти
адміністративного позову.
В ЦПК України подібної норми не існує. В цивільному процесі, як на рингу - хто кого. Суддя (справедливий) лише піднімає руку переможцю.
А ось "де-факто" - це ознака судової кризи, з якою потрібно боротися, а не здаватися.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 серпня 2010, 22:12 
Офлайн

Повідомлення: 3
Район міста: нет
всем привет. хоть я и не местный но проблема та же, законы есть. но для суда это не главное.Кусочек из решения суда: "Беручи до уваги те, що відповідачі періодично сплачували за споживання зазначеної послуги позивачу, в тому числі до дати укладення договору про надання житлово-комунальних послуг, що підтверджується їхніми особовими рахунками , суд вважає що позивач і відповідачі фактично вступили в договірні правовідносини, згідно з якими позивач надавав комунальні послуги з утримання жилих будинків та прибудинкових територій, а відповідачі їх споживали і частково сплачувала їх вартість." ч.1. ст.19 цього закону чітко говориться: "Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово- комунальних послуг здійснюються тільки на договірних засадах". это для кого? как узнать у президента и правительства для кого они утверждают законы? плиз

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 серпня 2010, 23:32 
Офлайн

veorts написав:
всем привет. хоть я и не местный но проблема та же, законы есть. но для суда это не главное.Кусочек из решения суда: "Беручи до уваги те, що відповідачі періодично сплачували за споживання зазначеної послуги позивачу, в тому числі до дати укладення договору про надання житлово-комунальних послуг, що підтверджується їхніми особовими рахунками , суд вважає що позивач і відповідачі фактично вступили в договірні правовідносини, згідно з якими позивач надавав комунальні послуги з утримання жилих будинків та прибудинкових територій, а відповідачі їх споживали і частково сплачувала їх вартість." ч.1. ст.19 цього закону чітко говориться: "Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово- комунальних послуг здійснюються тільки на договірних засадах". это для кого? как узнать у президента и правительства для кого они утверждают законы? плиз

Зверніться у суд за розясненням рішення суду...які вам послуги надавалися, їхня періодичність, (загалом все те що було повинно бути прописано в договорі) і в якому обємі спожив кожен відповідач окремо, і на якій підставі виникли особові рахунки, адже договір відсутній був, і які відповідачі сплачували....

Треба так попросити розяснити рішення,щоб суду не було що писати. ну і подавайте апеляційну скаргу

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 серпня 2010, 12:58 
Офлайн

visual написав:
Зверніться у суд за розясненням рішення суду...які вам послуги надавалися, їхня періодичність, (загалом все те що було повинно бути прописано в договорі) і в якому обємі спожив кожен відповідач окремо, і на якій підставі виникли особові рахунки, адже договір відсутній був, і які відповідачі сплачували....

Треба так попросити розяснити рішення,щоб суду не було що писати. ну і подавайте апеляційну скаргу

Суддя може "зіскочити", відмовивши в роз`ясненні описової та мотивувальної частини рішення. Роз`яснить лише, як його виконувати (див. ст. 221 ЦПКУ).
Але спробувати варто, щоб набрати додаткових аргументів для подальшого звернення в кваліфікаційну комісію суддів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 серпня 2010, 16:46 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
"Сорока на хвості принесла", що ЖЕК №1 збирається підвищити тарифи і підставою для цього вказує рішення міськвиконкому від 21.05.2010р.№ 262 "Про затвердження плати за утримання будинку, прибудинкової території та вивозу побутових відходів".
Де можна побачити це рішення в електронному варіанті? На офіційному сайті http://kovel.osp-ua.info/index.php?ch=2&fl=normprav лише перелік.
Посилаючись на цей же документ вони збираються запропонувати новий текст договору. Вроді завдання "просування в маси" покладено на майстрів, але до нас ще не приходив.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 серпня 2010, 20:07 
Офлайн

Гном написав:
visual написав:

Суддя може "зіскочити", відмовивши в роз`ясненні описової та мотивувальної частини рішення. Роз`яснить лише, як його виконувати (див. ст. 221 ЦПКУ).
Але спробувати варто, щоб набрати додаткових аргументів для подальшого звернення в кваліфікаційну комісію суддів.

Мені дуже імпонують радянські фільми...як казав один актор - Я очень настойчивая....(Жду....)

це ж не для судді робиться..Як можна толком оскаржити рішення, як воно не ясне...Це робться для того, щоб махати паперами у верховному суді і вище.
Хай відмовляють...у них така робота...
як відповідачі можуть толком визначити хто проводив оплату і коли..і хто які послуги споживав і хто повинен був платити. ну і т.д. ..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: