Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 22:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 16:19 
Офлайн

Повідомлення: 8
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Вирішив подати зустрічний позов на суму 150 000 грн
Ситуація така
Договору нема. Позов на власників квартири, серед яких і померша у 1997 році. Чоловік помершої дуже розпереживався, не спить, не їсть, лікарства купляє і чеки зберігає. :-)

Дасть Бог усе вдасться

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 17:44 
Офлайн

Повідомлення: 56
Район міста: Миколаїв
буде класне шоу бені хіла.
Я б цього не радив би...робити...поки що....от буде рішак якщо ти виграв..от тоді друге діло...

бо у суді і договір може появитися і що шоч...
а так треба уважно читати позов і на основі цього позову їх мочить....

Якби мій жек надавав послуги, я й без договору платив би....а та нічого не роблять, і ще й претензії мають...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 20:13 
Офлайн

Знайшлись і у Самборі добрі люди. Підказали, як писати заперечення, як писати зустрічний позов...
Як тільки допоможе... подам на сайті усі тексти
До речі... адмініструю сайт коледжу, де працюю. http://www.pedcollege.name

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 20:57 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
visual написав:
Значить пропонують підписати договір від 1 січня 2006 року...а самі на мене в суд подали..ну Ви знаєте..

Як тут не погоріти?

1. Заповідь Бюрократа на всі випадки життя: спочатку треба ставити дату, потім - підпис. Заднім числом не здумай підписувати.
2. Договір повинен відповідати ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" - там має бути чітко викладено всі без винятку 18 істотних умов. Нема бодай однієї - договір не укладений (див. ч. 1 ст. 638 ЦКУ), можеш його сміливо не підписувати, але про це треба ЖЕКу письмово повідомити.
3. Якщо є всі 18 істотних умов, але криво викладені та/або ти хочеш додати свою умову, тоді складається протокол розбіжностей.
4. Згідно ч. 5 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 22:03 
Офлайн

обставини є....Але... ніби не всі, у договір немає пунктів 7,8,9,10,12 ст.18 про житлово-комунальні послуги

я дивився постанову 529 КМУ про порядок формування тарифу на утримання будинку, там є типовий договір..так он там де вони написали,. що споживач зобовязаний, то там 6 своїх пунктів добавили.....вплоть що я повинен і повинен....а якщо той запропонований договір трішки не відповідає типовому договору, визначеною постаново 529 КМУ...

Можу я запропонувати їм забрати ті пункти..?.. і трішки інші...пункти

І той договір складений на основі старої не діючої постанови (2005 року)постанови,

і ще питання...якщо відмовлюся підписувати, то що це для мене значить...які наслідки

як розуміти умову
7) порядок контролю та звіту сторін;
8) порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг;
9) визначення точок розподілу, в яких відбувається передача послуг від виконавця/виробника споживачу; для утримання будинку і території?
10) порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту);

Але я не знаю...чи виділена прибудинкова територія... аякщо не виділена...то за що платити?

Типовий договір на основі постанови 529 КМУ трішки відрізняється від істотних умов договору, що вказано в ст.18 закону про житлово-комунальі послуги. У моєму договір немає пунктів 7,8,9,10,12

У чому колізія... адже я зобовязаний скласти на основі типового договору?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2010, 00:23 
Офлайн

1. Нема пунктів - не підписуй!
2. Типовий договір - канва, на якій треба "довишити" відсутні пункти. Його не можна механічно копіювати.
3. Якщо дописано несправедливі умови, то вони заборонені ст. 18 ЗУ "Про захист прав споживачів". І на них не треба погоджуватись. Свої пункти можна додавати в протоколі розбіжностей. Але не поспішай з протоколом, доки не отримаєш проект договору з усіма 18-ти істотними умовами.
4. Якщо безпідставо відмовляєшся укладати договір, то подадуть позов про спонукання до його укладення і можеш суд програти. А якщо грамотно вести процес, то залізе ЖЕК в 5-й кут і може звідти не вилізти.

visual написав:
як розуміти умову
7) порядок контролю та звіту сторін;
8) порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг;
9) визначення точок розподілу, в яких відбувається передача послуг від виконавця/виробника споживачу; для утримання будинку і території?
10) порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту);

Ось ти й побачив 5-й кут для ЖЕКу! Для цього то я й наголошую на 18-ти істотних умовах!!! Нехай думають. Ти - арбітр. Не надумають - ткнеш пальцем на недоліки і не підпишеш договір.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2010, 07:49 
Офлайн

Дякую...дякую, Вам пане Гноме,...ваші думку дуже змістовні... і переконані

От я дійсно, навіть і не знаю...хто повинен лампочки в підїзді міняти.....Тільки й я у себе на площадці і міняю кожні два-тои тижні

Я почекаю днів 23 і надам їм відповідь- письмову відмову.. Правильно так буде?

..Іх просто зара мабуть перевіряють.....

Я взяв їхній розрахунок боргу і направив у спец орган..кажу, перевірте,, і скажіть звідки ця заборговансть взялася...а їм і немає що писати..от прийшли і пропонують жек підписати...доречі сусідка так само заднім числом підписала..не побачила... я їй кажу, що ви зробили...а вона от гади..обдурили..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2010, 23:28 
Офлайн

visual написав:
Але я не знаю...чи виділена прибудинкова територія... аякщо не виділена...то за що платити?

Має бути проведена інвентаризація земельних ділянок, виготовлені кадастрові плани кожної прибудинкової території. Але навмисно цього не роблять, смішать відсутністю незначних сум в бюджеті. Мотив коню зрозумілий - щоб "за гарні очі" потім віддати частини прибудинкових територій комерційним структурам, в найкращому випадку - для встановлення малих архітектурних форм.
До речі, ЖЕКи платять податки лише за землю під будинками плюс метр по периметру. А з людей вимагають за обслуговування (без обслуговування) значно більших площ. Тут би податковій поліції розібратися з цим питанням...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2010, 23:38 
Офлайн

visual написав:
хто повинен лампочки в підїзді міняти

Електрик ЖЕКа. По великому рахунку ти не маєш права їх міняти, якщо не маєш допуску до роботи на електроустановках до 1000 В. ЖЕК вимагає оплату за послуги з освітлення місць загального користування. Результатом надання послуги є освітлення, яке неможливе без лампочки. Крім того, споживач ОТРИМУЄ послуги, а не НАДАЄ ЇХ САМ СОБІ.
До цього слід додати, що Наказом від 10.08.04 р. № 150 Держжитлокомунгоспу, погодженим із Державним комітетом України з будівництва та архітектури і зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21.08.04 р. за № 1046/9645 затверджено „Примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд”. Пункт 1.1.16.2 „Примірного переліку...” зобов’язує виконавця послуг проводити заміну лампочок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2010, 23:42 
Офлайн

visual написав:
Я почекаю днів 23 і надам їм відповідь- письмову відмову.. Правильно так буде?

Відмову обов`язково обгрунтуй з огляду на ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" інакше в ЖЕКа з`явиться реальний шанс спонукати тебе до укладення договору через суд.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 00:01 
Офлайн

Ще раз я... Прошу вибачити за тавтологію
Отже, ЖЕК подав на мене в суд за не оплату.....
1. Звичайно договору нема. В 2005 році звертався до ЖЕКу про надання копії договору та калькуляції. Отримав лише пояснення, згідно яких норм нараховують... ні копії договору, ні самої калькуляції. Після чого й перестав платити.
2. Тиждень тому отримав повістку та позов ЖЕКу. В позові, гади, відповідачами роблять всіх співвласників на час приватизації квартири. В тому числі тещу, яка померла ще у 1997 році.
3. :) Бідний тесть не може зрозуміти, як ЖЕК нараховує за послуги на небіжщицю. Не спить, не їсть, іншим не дає жити, вживає заспокійливі пігулки.
4. Пишу зустрічний позов про те, що ЖЕК знущається з світлої пам'яті помершої. Подаю чеки на купівлю серцевих та заспокійливих ліків, копію свідоцтва про смерть та зустрічний позов за матеріальні та моральні збитки на суму 150 000 грн.
5. Сьогодні подав копію представнику позивача.... через 20 секунд представник почав помітно нервувати.

Лише з цього приводу тішусь. Вийшло як в анекдоті. Нехай тепер він не спить

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 07:47 
Офлайн

Пане Гноме....ви будете сміятися...але отримав я вже від того органу відповідь.....він каже , шо за моїм будинком у 2008 році рішенняням иіськвиконокому, закріпіплена прибудинкова територія,

а передачада цих територій у власність чи користування обєднанням співвласників здійснюється за їх зверненням до органів місцевого самоврядування.,які розробляють (замовляють розробку) поділу територій на земельні ділянки.. Ну і кажуть що власники повинні сплачувати свою часту витрат у загалдьних витратиах на утримання будинку, посилаючисб, на ЗУ рол приватизацію державного житлового фондуЗначить , про те де мій взявся борг, то кажуть що всі відносини, регулюються на договірних відносинах...ТОбто я на стільки поняв зара у мене боргу немає...Бо немає договору..От чому з жеку договір принесли..

Ще питання....як розуміти поняття споживача у сенсі ЗУ про житлово-комунальні послуги... Я зара рахуюся споживачем їхнії послуг?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 20:37 
Офлайн

shuper_v написав:
Пишу зустрічний позов про те

Пиши "Зустрічний позов в порядку захисту прав споживача". Тоді не платиш держмита навіть за моральну шкоду. Інакше по шкалі заплатиш 750 грн держмита за 150000 грн. виставленої суми.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 20:47 
Офлайн

visual написав:
за моїм будинком у 2008 році рішенняням иіськвиконокому, закріпіплена прибудинкова територія,

Подай інформаційний запит, в якому потребуй дати завірену копію плану прибудинкової території.

visual написав:
як розуміти поняття споживача у сенсі ЗУ про житлово-комунальні послуги... Я зара рахуюся споживачем їхнії послуг?

Згідно п. 22 ч. 1 ст. 1 ЗУ "Про захист прав споживачів" споживач - "Фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для
особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника".
Ти не споживач їхніх послуг, доки ти не заявиш бажання укласти договір або не даси невідмовну відповідь на ЖЕКівську пропозицію укласти договір, тобто погодися укласти договір на їхніх або будь-яких інших умовах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2010, 00:27 
Офлайн

Пане Гноме...до Вас є питання..

Отримав сьогодні незаказним листом ухвалу попереднього судового засідання... у ній значиться, що ухвалою відкрито провадження. До судового розгляду спір між сторонами не врегульовнао. ну і призначив судове засідання на 21 квітня.....Про що я звичайно не знав..ну ви поняли... Короче хочуть повписувати представників і щоб я не правильно апелюшку подав

А те , що я перед цим звертався з клопотанням заказним листом про залишення позовної заяви у попердньому засідання без розгяду а ні слова... голову у пісок

Короче немає ухвали за моїм клопотанням про залишення без розгляду позовної заяви..

І опять повістку без печаток номеру справи...з жеку принесли....На якій підставі....? заперечення ще не подавав.....зара їх готую....

Ну що порадите робить?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot] і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: