Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 15 грудня 2017, 16:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 12 січня 2009, 18:39 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
І так почнем з того що я не опонент, а учасник даного форуму.
Але тут не про це.
Кожен має свою думку і хоть у твоїх, Гном, словах є доля правди, все ж таки нада мати ті аргументи і факти щоб іти до суду і звертатись то тієї чи іншої залежної чи незалежної організації для складання і фіксування відповідних відхилень у послузі в актах, що знову ж, як вже обговорювалось зробити, складно.
Так що хто кого вводить в оману, лишається питання відкритим :?
А колективні заяви, скарги, позови, ... все ж таки лишають більше відлуння, тут я гадаю ти зі мною згідний.Недаремно прислів"я є відповідне- "Гуртом і батька лекше бити", ото ж робим висновки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 січня 2009, 21:04 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
:dance2:
Boris написав:
І так почнем з того що я не опонент
Почнемо з того, чому опонент. Ти постійно намагаєшся вибілити комунальні служби. Якщо цього посада вимагає, то все зрозуміло. А якщо від душі? Кого виправдовуєш? "Ковельхолод", який цинічно обкрадає споживачів і чекає-не дочекається "візиту Алчевська"? "Ковельводоканал", який гонить іржаву воду і ніяк не позбавиться шкідливого для труб і людського здоров`я хлорування води? Чи ЖЕКи, які ламаного гроша не варті в базарний день, які не заробляють, а вимагають гроші у населення за руйнування необслуговуваного ними житлового фонду. Чи "білий дім", який кришує цих монстрів?

Чому ти так не хочеш, щоб люди до суду зверталися? Є виграшні справи, прецеденти. І не треба залякувати людей формуванням доказової бази. Це не проблема в більшості випадків. Якщо суд постановляє рішення на користь позивача-споживача, то його відповідач зобов`язаний виконати, інакше кримінальна відповідальність (ст. 382 КК України).
А від "биття батька" колективними скаргами жодних "побоїв", йому тільки на руку: в крайньому випадку трохи поділитися доведеться за підтримку статусу-кво. А в людей це вселяє песимізм.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 00:03 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Шановні форумчани, та у нас наказати юридично чи ще яким шляхом, що два пальці в холодну воду вставить. У наших державних структурах страшений бердак, дири і не допрацювання. У нас дуже рідко працють кваліфікованні працівникі в державних структурах, зазвичай там просто ліниві машини, котрі кожен день, виконують одноманітну роботу. І якщо, на такого працівника культурно надавить, і притому чуть показать що ви не дурак в цих питанях, і навіть троха розумієтесь, то вони просто ошарашаться від цього. Але не скандальте, не ідіть по їхній напрацьованій схемі відфудболювання.
Повірте мені, Ви не станете противним клієнтом, а навпоки будете здивованні, що Вас уже сприйматимуть і обслуговуватимуть як VIP клієнта.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 00:43 
Офлайн

Повідомлення: 1092
Подякували: 16 разів.
Питання цікаве, але....З моєї практики. Було рішення Турійського суду де суд ЗОБОВ"ЯЗАВ земельний відділ видати необхідні документи. Бо на запити реакція була 0, ось і прийшлось йти в суд. І шо Ви думаєте? Стою я з рішенням перед чиновником, а він мені ТУПО каже шо не дасть документів і ВСЕ. ТУПО! Тільки після дзвінка судді та прокурора району він всетаки видав. Але часу то скільки пройшло? Дурдом. От Вам і ВІП клієнти. Чиновник взагалі був ошарашений що суд виніс таке рішення. А перед цим за невидачу документів він уже взяв гроші. От і відпрацьовував їх таким чином. Я взагалі то боявся що він їх просто знищить. А шо йому! Йому рішення суду "до одного місця".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 13:08 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
Ти постійно намагаєшся вибілити комунальні служби.

Не вибілити, а заглянути, як уже раніше казав, на іншу сторону медалі.
Гном написав:
А якщо від душі?

Саме так, бо якщо оглянутися кругом то можна побачити міста, населені пункти у яких взагалі гарячої води нема, а холодна погодинно :( і нашим рядовим комунальникам треба медалі давати, про лоббі мовчу :evil: .
Гном написав:
Чому ти так не хочеш, щоб люди до суду зверталися?

Процитуй, будьласка, де є мої такі настанови, я тільки за за щоб люди немовчали, якщо уважно почитати мої пости то можна віднайти пост igorsolopу у якому закликаю щоб люди немовчали, тихенько у куточку, а відстоювали свої права.[
Гном написав:
А від "биття батька" колективними скаргами жодних "побоїв", йому тільки на руку: в крайньому випадку трохи поділитися доведеться за підтримку статусу-кво. А в людей це вселяє песимізм.[/i][/b]

Непотрібно чіплятися за слова і читати лише те що хочеться. Взагалі хотів акцентувати увагу на слові колективна і неважливо: заява, скарга чи позов до суду - відлуння, повторюю, лишається гучнішим, а якщо пітримувати положення моя хата скраю і нічого незнаю, а дбаю лише про себе (бо начебто я розумний, а сусід малоосвідчений або просто немає змоги) то далеко незаїдим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 15:38 
Офлайн

Boris написав:
і нашим рядовим комунальникам треба медалі давати, про лоббі мовчу :evil: .

Можна давати "диванні" медалі за те, що:
1. Не хочуть не лише усувати причину затоплення підвалів (зобов`язані згідно нормативів), але й викачувати звідти воду.
2. Не хочуть замінювати запірну арматуру внутрішньобудинкових мереж холодного та гарячого водопостачання, центрального опалення. Вентилі давно заржавіли, вийшли з ладу і якщо десь прорве трубу (іржаву, вчасно не замінену), то треба перекривати весь будинок.
3. Не хочуть промивати внутрішньобудинкові мережі гарячого водопостачання та (перед опалювальними сезонами) внутрішньобудинкові мережі опалення. Як наслідок - ледь теплий "водокап" замість струменю гарячої води і "кволі" контури опалення (стояки).
4. Не хочуть ремонтувати покрівлі, а як допече, то ремотнують тяп-ляп: замість трьох шарів рубероїду на суху поверхню кладуть один шар на мокру.
5. Не хочуть ремонтувати мережі зливової каналізації (водостоки). Під час дощів вода інтенсивно мочить стіни, через що вони достроково руйнуються, особливо заражені грибком.
6. Не хочуть належним чином чистити каналізаційні колекторні труби в підвалах будинків. Замість того розгерметизували їх і тим самим перетворили підвальні приміщення у вигрібні ями. Сморід, мікрофлора (в т.ч. патогенна). Пряма небезпека спалаху епідемії. ЦЕ ЗЛОЧИН!
7. Не хочуть боротися з грибком, яким заражені стіни в багатьох під`їздах. Чекають, доки почнуть розвалюватися будинки?
8. Не хочуть забезпечувати освітлення сходових кліток. Мешканці міняють лампочки, а ЖЕКівці деруть гроші - за "дозвіл" купити за власні кошти та замінити лампочку чи то як?
9. Не хочуть забезпечувати освітлення підвальних приміщень. Електропроводка в підвальних приміщеннях ряду будинків в аварійному стані. Струмонесівні поверхні оголені. Пряма загроза електротравматизму.
10. Не хочуть ремонтувати/замінювати вхідні двері в під`їздах.
11. Не хочуть наводити лад на прибудинкових територіях. Якщо територія на щось схожа, то це заслуга мешканців, а ЖЕКівці... вимагають гроші за НЕобслуговування. прибудинкових територій. "Відкупні", чи то як?..
12. В деяких будинках протиправно захопили підвальні приміщення і влаштували там під виглядом майстерень бари-гадючники, де бухають, ховають різні речі. Декілька років тому не раз бачив особисто, як звідти витягували кисневі балони та генератори ацетилену.

Керівників ЖЕКів варто нагородити не медалями, а орденами Шахрая 1-го ступеню і подарувати наручники (на руки загребущі).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 15:49 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Boris написав:
Саме так, бо якщо оглянутися кругом то можна побачити міста, населені пункти у яких взагалі гарячої води нема, а холодна погодинно :( і нашим рядовим комунальникам треба медалі давати, про лоббі мовчу :evil:

Ти ще б Африку привів у приклад, Далекий Схід чи сектор Газа. Та у світі куча місць де гірше ніж у Ковелі, проте якщо не тіпати наші ЖКГ - Ковель перетвориться на одне з них. Які медалі? Ти перерахуй кількість год., коли робітники ЖКГ реально працюють і поділи на їх зарплату - та в них найвищий погодинний заробіток в Ковелі буде. Найкраща відмазка - це було про невиділене фінансування. Цікаво, що тепер, коли тарифи на послуги збільшились.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2009, 16:15 
Офлайн

Fantoman написав:
Найкраща відмазка - це було про невиділене фінансування. Цікаво, що тепер, коли тарифи на послуги збільшились.

1. Як це невиділене фінансування? А ми кого фінансували? "Хто з`їв моє м`ясо?"

2. Тарифи на ЖКП в м. Ковелі в принципі незаконні. Відповідно до п. 2 „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, затверджених Постановою від 12.07.2005 р. № 560 КМ України, розмір тарифів (нормативних витрат, пов'язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій) визначається по кожному будинку окремо залежно від кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з типовим переліком послуг. Відповідно до ч. 3 ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою. В рішеннях же зазначена „структура та вартість послуг, пов’язана з утриманням будинку та прибудинкової території по РЖКП № 1 та РЖКП № 2”, що грубо суперечить вищезгаданим нормам. Фактично це не що інше, як стереотип квартплати сталого розміру, яка нараховувалася квартиронаймачам до приватизації державного житлового фонду. Являючись власником квартири, а не квартиронаймачем державного житла, я не повинен сплачувати квартплату, а повинен лише відшкодовувати витрати на утримання будинку та прибудинкової території відповідно до моєї частки в майні будинку. Причому виключно на договірних засадах ( ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги"). Нема договору з вини ЖЕКу - нема підстав для оплати (односторонній правочин створює обов`язки лише для того, хто його вчинив)

Отож, малюємо адмінпозови до Ковельської міської ради (регуляторного органу) про скасування відповідних рішень?..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 січня 2009, 14:43 
Офлайн

777 написав:
суд ЗОБОВ"ЯЗАВ земельний відділ

Земельні питання... Тут таке болото, що можна дюжину тем відкрити для його обговорення і вироблення якоїсь тактики і стратегії протидії "мешканцям болота". ЖЕКи вихідні...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 січня 2009, 04:09 
Офлайн

Повідомлення: 1092
Подякували: 16 разів.
сантехніки усіх жеків ковеля скорочуються або переводяться з 1 березня в водоканал та теплокомуненерго.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 січня 2009, 17:06 
Офлайн

777 написав:
сантехніки усіх жеків ковеля скорочуються або переводяться з 1 березня в водоканал та теплокомуненерго.

Чув із достовірних джерел, що два ЖЕКи об`єднаються в один і перестануть обслуговувати внутрішньобудинкові інженерні комунікації.
Далі - переукладення договорів. Роботи з "лохотронщиками" - непочатий край!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 00:01 
Офлайн

777 написав:
підкидай. я з цим ще не стикався. цікаво.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПО 1-МУ ЖЕКУ (ПОВНІСТЮ НА РЕАЛЬНИХ ФАКТАХ)

Начальнику Ковельського РЖКП № 1
Мартинюку М.Є.
45004, м. Ковель, вул. Фабрична, 2
Достаєвського П.С.
45000, м. Ковель, вул. Занедбана, 13/13

ЗАЯВА
в порядку захисту прав споживача
Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 цього Закону, виконавець (в даному випадку РЖКП № 1) зобов`язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором. Договір повинен містити істотні умови, регламентовані ч. 1 ст. 26 цього Закону.
ХХ.ХХ.2008 р. я звернувся в РЖКП № 1 для отримання довідки про склад сім`ї Однак Ваш персонал протиправно поставив мені обов’язкову умову для отримання довідки – підписати типовий договір (а не договір) про надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій.
Відповідно до ч. 5 ст. 26 цього Закону, процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. Такої можливості Ви мені не надали.
Відповідно до ч. 2 ст. 15 Закону України „Про захист прав споживачів”, споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про послуги, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору до моменту замовлення послуг. Я не отримав на день підписання типового договору необхідної, доступної та достовірної інформації про послуги.
По суті, в порушення встановленого порядку укладення договору, мені було підсунуто на підпис два примірника типового договору без додатків. Типовий договір не укладається між сторонами, він є є лише основою для підготування проекту договору, який пропонується укласти.
Таким чином, я, нефахівець в галузі права, був введений в оману Вашим персоналом. Це я зрозумів згодом, отримавши необхідні юридичні консультації.
Ознайомившись із (типовим) договором про надання послуг із утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, визнаючи за собою обов’язки власника із забезпечення схоронності жилого будинку (квартири), згідно з нормами, встановленими ст. 151 ЖК УРСР, я відкликаю свій підпис, поставлений під цим „типовим” договором (далі умовно називатиму його договором) . Вважаю, що цей договір укладено під впливом обману і він містить умови, які є несправедливими, недобросовісними, нерозумними і не відповідають нормам, встановленим законодавством, і пропоную врахувати зауваження, які висловлені нижче, при складанні нової редакції договору.
1. Договором не передбачена необхідність обстеження стану будинку та прибудинкової території, складання плану робіт утримання будинку та прибудинкової території, згідно з „Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій”, затверджених наказом від 17.05.2005 р. № 76 Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства.
2. У договорі відсутні: вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг, загальна вартість послуг, що є порушенням вимог п. 3 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
3. У договорі не враховано вимоги п. 5 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, а саме, відсутній порядок перерахунків розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості.
4. У договорі не визначено порядок контролю та звіту сторін про надані послуги, що є порушенням п. 7 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
5. У договорі не визначено порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг, передбачений п. 8 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
6. Визначення місцезнаходження точок розподілу не відповідає нормам, встановленим п. 2.3.7 „Правил утримання жилих будинків і прибудинкових територій”, затверджених наказом від 17.05.2005 р. № 76 Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства..
7. У договорі не визначено порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту), що є порушенням вимог п. 10 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
8. У договорі не повністю вказані умови доступу в квартиру, будинок, приміщення, на земельну ділянку для усунення аварій, неполадок, огляду мереж, зняття контрольних показників засобів обліку.
9. У договорі не визначено порядок здійснення ремонту, що є порушенням вимог п. 12 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
10. У договорі не повністю враховані істотні умови, передбачені п. 13 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” а саме, відповідальність та штрафні санкції за невиконання умов договору у розмірі, передбаченому п. 5 ст. 10 Закону України “Про захист прав споживачів”.
До укладання договору в новій редакції прошу врахувати таке:
1. Норми ст. 153 ЖК УРСР, які встановили, що ремонт будинків (квартир), що нале-жать громадянам, за їх бажанням можуть провадити підприємства побутового обслуговування населення.
На день відправки цієї заяви не маю бажання, щоб Ковельське РЖКП № 1 проводило ремонт моєї квартири.
2. Керуючись п. 1. ст. 32 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, вимагаю до укладання договору в належній редакції не нараховувати мені плату за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
3. Послуги з утримання будинку та прибудинкової території, якщо будуть надані мені без моєї згоди, я розцінюватиму як добровільну, безоплатну допомогу на безповоротній осно-ві. Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 202 ЦК України, односторонній правочин може створювати обов’язки лише для особи, яка його вчинила.
4. Необхідність врахування моїх зауважень обумовлена вимогами ст. 26 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, змістом ст. ст. 203, 208 ЦК України – правочин (договір) є чинним, якщо він відповідає загальним умовам дійсності правочину, зокрема зміст договору (правочину) не може суперечити актам цивільного законодавства.
5. Відповідно ст. 18 Закону України „Про захист прав споживачів”, умови договору є несправедливими, якщо всупереч принципу добросовісності його наслідком є істотний дисбаланс договірних прав та обов’язків на шкоду споживача, зокрема: — встановлення жорстких обов’язків споживача, натомість надання послуги, обумовленої лише власним розсудом виконавця; надання можливості продавцю (виконавцю, виробнику) не повертати кошти на оплату, здійснену споживачем, у разі відмови споживача укласти або виконати договір, без встановлення права споживача на одержання відповідної компенсації від виконавця у зв’язку з розірванням або невиконанням ним договору; установлення обов’язкових для споживача умов, з якими він не мав реальної можливості ознайомитися перед укладенням договору; встановлення обов’язку споживача виконати всі зобов’язання, навіть якщо продавець (виконавець, виробник) не виконає своїх.

ХХ.ХХ.2009 р. П.С.Достаєвський

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 січня 2009, 23:40 
Офлайн

ЩЕ ДВА ЗРАЗКИ

Начальнику Ковельського РЖКП-2
Власюку Л.М.
45006, м. Ковель, вул. Д.Галицького, 6-а

_
45000, м. Ковель, вул.

ЗАЯВА
Я являюсь власником квартири № _будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі на підставі реєстраційного посвідчення за реєстровим № _, виданого Волинським обласним бюро технічної інвентаризації.
Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, відносини між учасниками у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 цього Закону, виконавець (в даному випадку РЖКП № 2) зобов`язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором. При цьому договір повинен містити всі істотні умови, регламентовані ч. 1 ст. 26 цього Закону.
Відповідно до ч. 5 ст. 26 цього Закону, процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.
З Вашої вини договір між мною та РЖКП № 2 до даного часу не укладено. А тому я припинив вносити Вам добровільні внески, остаточно переконавшись, що РЖКП № 2 практично самоусунулось від обов’язків по утриманню будинку та прибудинкової території.
Послуги з утримання будинку та прибудинкової території, якщо і будуть надані мені без моєї згоди, я розцінюватиму як добровільну, безоплатну допомогу на безповоротній осно-ві. Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 202 ЦК України, односторонній правочин може створювати обов’язки лише для особи, яка його вчинила.

Керуючись п. 1. ст. 32 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, вимагаю до укладання договору не нараховувати мені плату за надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території.
Мотивовану відповідь на дану заяву прошу дати в установлений законом термін.

23.01.2009 р. ____

Начальнику Ковельського РЖКП № 1
Мартинюку М.Є.
45004, м. Ковель, вул. Фабрична, 2
_
45000, м. Ковель,
вул. _

ЗАЯВА
Я являюсь власником квартири № _ будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі.
Утримання будинку та прибудинкової території покладено на Ковельське РЖКП № 1.
Нараховуючи мені оплату за надані та ненадані послуги, Ви покликаєтесь на відповідні рішення Ковельського міськвиконкому, які є сумнівними з правової точки зору.
Відповідно до п. 2 „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій”, затверджених Постановою від 12.07.2005 р. № 560 КМ України, розмір тарифів (нормативних витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій) визначається по кожному будинку окремо залежно від кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з типовим переліком послуг. Відповідно до ч. 3 ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою. В рішеннях же зазначена структура та вартість послуг, пов’язана з утриманням будинку та прибудинкової території по РЖКП № 1 та РЖКП № 2, що грубо суперечить вищезгаданим нормам. Фактично це не що інше, як стереотип квартплати сталого розміру, яка нараховувалася квартиронаймачам до приватизації державного житлового фонду. Являючись власником квартири, а не квартиронаймачем державного житла, я не повинна сплачувати квартплату, а повинна лише відшкодовувати реальні витрати на утримання будинку та прибудинкової території відповідно до моєї частки в майні будинку. „Тарифи квартплати” згідно рішень Ковельського міськвиконкому не свідчать про розміри нормативних витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій, саме по житловому будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі.
Таким чином, всі суми по оплаті житлово-комунальних послуг, які Ви повинні були мені надати, визначені неналежним чином.
За останні 3 роки я переплатив РЖКП № 1 певну суму, оскільки проводив щомісяця оплату за повними (неналежно встановленими) тарифами, а послуги Ви надавали в неповному обсязі. Зокрема, не надавалися такі послуги:
− освітлення місць загального користування;
− обслуговування димовентиляційних каналів;
− дератизація;
− поточний ремонт;
− вивезення нечистот;
− технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж тепловодопостачання, в т.ч. холодного водопостачання, водовідведення, гарячого водопостачання. Більше того, ___2007 р. в моїй квартирі влаштована автономна система опалення і гарячого водопостачання, а тому виставлення будь-яких сум за обслуговування внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання є неправомірним.
Відповідно до ч. 3 ст. 10 Закону України „Про захист прав споживачів”, у разі виявлення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) споживач має право на свій вибір вимагати: безоплатного усунення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) у розумний строк, відповідного зменшення ціни виконаної роботи (наданої послуги).
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 20 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, споживач має право на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством.
Враховуючи вищевикладене, вимагаю провести перерахунок вартості послуг за останні 3 роки, враховуючи не задекларовані, а лише реально надані послуги, вартість яких повинна бути визначена належним чином.

21.01.2009 р. _______

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2009, 21:32 
Офлайн

Повідомлення: 36
Подякували: 0 разів.
Дуже рада, що знайшла цю тему на форумі. Я сама з міста Кам’янець-Подільський. Шукала информацію як боротися з ЖЕКом и натрапила на ваш форум. Дякую! Багато корисної інформації! Зараз пишу заперечення до позовної заяви про мою заборгованість, бо реально платити немає за що - будинок у жахливому стані, ЖЕК не робить НІЧОГО!!! У четвер буде суд, спробую щось заперечити, не знаю що з цього вийде. Буду сподіватися на вашу підтримку. :gun: :gun: :gun:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2009, 23:21 
Офлайн

1. Терміново зайди в Єдиний державний реєстр судових рішень, загальний доступ, http://www.reyestr.court.gov.ua/pls/apex/f?p=204:1:4503454284643268,набери всі суди Рівненської області, категорія справ - цивільні. Там можна знайти не один десяток рішень про відмову ЖЕКам, якщо немає договору з вини ЖЕКу або нема вартості послуг по кожному будинку окремо. Роздрукуй і посилайся на них в процесі розгляду справи. Судова практика - річ, на яку судді звертають увагу при постановленні рішень.
2. Можна подати заперечення, а можна - зустрічний позов (він подається до або під час попереднього розгляду, не пізніше) Дещо можна почерпнути тут: http://www.epravda.com.ua/news/478e6d6260cee/.
3. Мало часу, міг би допомогти конкретно. Але якщо це буде попереднє слухання, тримай в курсі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: