Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 12:30

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2010, 20:11 
Офлайн

Повідомлення: 56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Миколаїв
ПАНЕ ГНОМЕ, у якому порядку можна визнати протокол не діййсним? у ЦПК? ЧИ адміністістративному? Чи може оскаржувати дії по складанню протоколу? Хто відповідач? і чому саме в тому порядку??Мені чогось кажетьтся що суд відмовиться розглядати позовну заяву про визнання протоколу не дійсним в адміністративному порядку, посилаючись, що в адмінстративному порядку справа не пісудна...або скажімо що протокол, це типу думка.....не рішення органу виконавчої влади...Ну щось таке....не є суб'єктом владних
повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності;

Думка доречі така підтвержується позицєю, яка викладена у ст.26 Статуту - Рішення загальних зборів з питань, що мають важливе значення для міської громади, але віднесені до повноважень міської влади, мають рекомендаційний характер.

Відповідно до роз'яснення Вищого арбітражного суду "Про деякі питання практики вирішення спорів, пов'язаних з визнанням недійсними актів державних чи інших органів" від 26.01.2000 N 02-5/35 акт державного чи іншого органу - це юридична форма рішень цих органів, тобто офіційний письмовий документ, який породжує певні правові наслідки, спрямований на регулювання тих чи інших суспільних відносин і має обов'язковий характер для суб'єктів цих відносин.

Згідно п. 3 листа Вищого господарського суду від 24.07.2001 "Про деякі питання практики вирішення спорів, пов'язаних з визнанням недійсними актів державних та інших органів", в якому також зазначено, що "акт державного чи іншого органу - це юридична форма рішень цих органів, тобто офіційний письмовий документ, який породжує певні правові наслідки, спрямований на регулювання тих чи інших суспільних відносин і має обов'язковий характер для суб'єктів цих відносин". У зв'язку з цим не можуть оспорюватись в суді акти ревізій, документальних перевірок, дії службових осіб, вчинених у процесі чи за результатами перевірок тощо, оскільки ці акти не мають обов'язкового характеру.

Востаннє редагувалось visual в 24 квітня 2010, 22:17, всього редагувалось 7 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2010, 20:22 
Офлайн

доречі рішення міськради вже є по тарифах...тільки по інших домах http://www.lutsk.ua/UserFiles/File/vyko ... 209-1n.doc.

Хотілося б почути думку з такого приводу.

Жек звернувся до мене з позовом про стягнення заборгованості. Скажу чесно, позов написаний професійно, людина зразу не пойме предмет позову....А Смисл такий...

ЩО ВІДПОВІДАЧУ НАЛЕЖИТЬ на праві власності квартира і він зобовязаний підписати типовий договір про утримання будинку і прибудинкової територіх, складедим виконавцем і своєчасто вносити оплату за надіні послги. Однак свої зобовязання належним чином не виконує, склалася заборгованість - 2000 грн. Несплатою вказаної суми підприємству завдано збитки.

Посилається у позові на ст 61.64.67.68 ЖК УРСР, 526,257,540,810 ЦК і п.1, 5, 10, ч.3 ст. 20 ЗУ Про житлово-комунальні послуги.

Позов назвали про стягнення заборгованості, а якщо розібратися - збитки хочуть щоб я їм компенсував.

Ну звинували що я не виконую зобовязань....Доказів в тому, що є не підписую договір не надали..А тому, вважаюьб, з моєї вини кошти на рахунки не падають....

Звернувся до суду з клопотанням, про залишення заяви без розгляду, оскільки позовна заява не відповідає ст.119 ЦПК. (немає доказів моєї провини). От чекаю попереднє судове засідання...
Відбулося попереднє засідання..... ні ответу ні привету....от повторно до суду звернувся..., корішки збираю....бо, знаю що заднім число як винесуть заочне рішення і як надішлють рішак..

Що тут робить?.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2010, 23:44 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
visual написав:
у якому порядку можна визнати протокол не діййсним? у ЦПК? ЧИ адміністістративному? Чи може оскаржувати дії по складанню протоколу? Хто відповідач? і чому саме в тому порядку?

Адміністративне та цивільне судочинство, на жаль, плавно переходить одне в одне, оскільки адміністративне явно сирувате.
І тут якраз той момент, де прослідковується ця невизначеність. З одного боку, громадські слухання визначені Статутом територіальної громади і носять публічно-правовий характер. З іншого боку, збори мешканців будинку - це не зовсім громадські слухання і вів їх не суб`єкт владних повноважень (ЖЕК). Але 529-то постанова КМУ вимагає їх проведення і у разі непроведення (визнання протоколу недійсним рівноцінно непроведенню) міняти тарифи не можна. Тому я б спочатку подав цивільний позов до ЖЕКу і третьою особою на стороні відповідача без самостійних вимог поставив би міську раду. Слухання плюс апеляція - десь біля 3-х місяців. Якщо постановлять, що справа має слухатися в порядку адмінсудочинства (хоч малоймовірно, на мою думку), подавай адмін до міськради (є в протоколі владний підписант) з ЖЕКом - третьою особою. Бо як зразу подаси адмін і його зарубають по підсудності, то апеляційний розгляд буде мінімум через рік (Львівський апеляційний адміністративний суд - самий оперативний в світі).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 квітня 2010, 02:11 
Офлайн

Немає смислу мабуть оскаржувати протокол (послухають і пошлють ну ти поняв куди)....Треба оскаржувати рішення міської ради про тарифи...А чого адміністративний суд по підсудності зарубає позов? шо ти під цим розумієш

він може зарубати якщо позовна заява не відповідає вимогам. Я б так краще рубав би

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 квітня 2010, 12:03 
Офлайн

visual написав:
Жек звернувся до мене з позовом про стягнення заборгованості. Скажу чесно, позов написаний професійно, людина зразу не пойме предмет позову....

1. Мова, швидше всього, не йде про професійну авторську позовну заяву, а про затяганий по всіх областях, як гумова баба, зразок позову не першої свіжості. Я подібне викладення бачив багато разів. Тут проглядається ПОВНИЙ НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Так, покликання на ст. 61 ЖК УРСР є абсурдним, оскільки правовідносини не визначаються договором найму. Такого не існує в природі, власник не орендує своє житло сам у себе. Не менш абсурдним є покликання на ст. 64 цього Кодексу. Член сім`ї і сласник/співвласник житла - занадто різні речі. Тим більше член сім`ї неіснуючого квартиронаймача. А про що говорить ст. 67 ЖК УРСР? Про неіснуючу (для власника житла) квартплату? Ну, і нарешті, в ст. 68 ЖК УРСР мова йде про квартплату (неіснуючу) та державний і громадський жиловий фонд, до якого приватне житло не має ніякого відношення. Отже, спірні відносини в даній справі не регулюються вказаними статтями ЖК УРСР.
2. Покликання на ст. 526 ЦКУ - знову в "молоко". Згідно ч. 1 ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", відносини між учасниками договірних відносин у сфері
житлово-комунальних послуг здійснюються ВИКЛЮЧНО на договірних
засадах. Частина 2 ст. 527 ЦКУ взагалі "грає на Берію" позивачу. До чого покликання на ст. 540 ЦКУ - ну геть незрозуміло. І, нарешті, покликання на ст. 810 ЦКУ - це та сама профанація, що і покликання на ст. 61 ЖК УРСР.
3. Покликання на ст.ст. 1, 5, 10 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги - просто флуд. Згідно п. 1 ч. 3 ст. 20 цього Закону, споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, ПІДГОТОВЛЕНИЙ ВИКОНАВЦЕМ на основі типового договору.
Знову позивач сам себе відшмагав?
4. Позивач повинен довести, що надав тобі 2 примірники проекту договору, який містить 18 істотних умов, визначених ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", надав тобі місяць для узгодження проекту згідно ч. 5 ст. 26 цього Закону, а ти безпідставно відмовився його підписати. Якщо не доведе - див. абз. 2 ч. 3 ст. 202 ЦКУ: "Односторонній правочин може створювати обов'язки лише для
особи, яка його вчинила". А також ч. 6 ст. 10 ЗУ "Про приватизацію державного житлового фонду": "Заборгованість власників квартир ПО УКЛАДЕНИХ УГОДАХ,
пов'язаних з утриманням будинку та оплатою комунальних послуг,
стягується в судовому порядку".
5. Незрозуміло, що відбулося на попередньому судовому засідінні.

Отож, подавай заперечення проти позову, а якщо суддя буде явно порушувати норми процесуального і матеріального права, подавай заяву про відвід судді, вбачаючи у її діях порушення присяги судді та корупційні діяння (це не обв`язково отримання хабара!). Не відведе/самовідведе себе суддя - оскарж в апеляційному порядку! Щоб міст рухнув, треба збудити в ньому резонансний процес. В Рівному та Ковелі "процес пішов". Є позитив.

P.S. Якщо цікавить "джентльменський набір" для боротьби з комунальною стагнацією, дай адресу, скину. Серед набору є 11 цікавих антикомунальних рівненських судових рішень.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 квітня 2010, 12:17 
Офлайн

visual написав:
Немає смислу мабуть оскаржувати протокол (послухають і пошлють ну ти поняв куди)....Треба оскаржувати рішення міської ради про тарифи...А чого адміністративний суд по підсудності зарубає позов? шо ти під цим розумієш

1. Нічого страшного, якщо пошлють. Буде рішення. в якому буде ЩОСЬ ВСТАНОВЛЕНО. Оце "щось" навіть у відмовному рішенні може стати преюдицією в процесі оскарження рішення про тарифи, дуже полегшити тобі доказування.
2. Адмінсуд може зарубати (відмовити у відкритті провадження) на підставі п. 1 ч. 1 ст. 109 КАСУ.

Погугли "Процесуальні диверсії", уважно почитай.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 квітня 2010, 12:33 
Офлайн

От думаю в який суд подавати адміністративний позов про скаасування рішення про тарифи на міськраду чи у Волинський окружний чи місцевий адміністративний

Більш схиляюся до волинського окружного...Підсудна йому така справа?

Третій особі по адміністативці треба копю позовної заяви?
Законодавство не вимагає, однак....Можуть сказати що позов не відповідає вимогам

Востаннє редагувалось visual в 25 квітня 2010, 16:42, всього редагувалось 4 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 квітня 2010, 12:39 
Офлайн

Гном написав:
visual написав:
Жек звернувся до мене з позовом про стягнення заборгованості. Скажу чесно, позов написаний професійно, людина зразу не пойме предмет позову....

1. Мова, швидше всього, не йде про професійну авторську позовну заяву, а про затяганий по всіх областях, як гумова баба, зразок позову не першої свіжості. Я подібне викладення бачив багато разів. Тут проглядається ПОВНИЙ НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Так, покликання на ст. 61 ЖК УРСР є абсурдним, оскільки правовідносини не визначаються договором найму. Такого не існує в природі, власник не орендує своє житло сам у себе. Не менш абсурдним є покликання на ст. 64 цього Кодексу. Член сім`ї і сласник/співвласник житла - занадто різні речі. Тим більше член сім`ї неіснуючого квартиронаймача. А про що говорить ст. 67 ЖК УРСР? Про неіснуючу (для власника житла) квартплату? Ну, і нарешті, в ст. 68 ЖК УРСР мова йде про квартплату (неіснуючу) та державний і громадський жиловий фонд, до якого приватне житло не має ніякого відношення. Отже, спірні відносини в даній справі не регулюються вказаними статтями ЖК УРСР.
2. Покликання на ст. 526 ЦКУ - знову в "молоко". Згідно ч. 1 ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", відносини між учасниками договірних відносин у сфері
житлово-комунальних послуг здійснюються ВИКЛЮЧНО на договірних
засадах. Частина 2 ст. 527 ЦКУ взагалі "грає на Берію" позивачу. До чого покликання на ст. 540 ЦКУ - ну геть незрозуміло. І, нарешті, покликання на ст. 810 ЦКУ - це та сама профанація, що і покликання на ст. 61 ЖК УРСР.
3. Покликання на ст.ст. 1, 5, 10 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги - просто флуд. Згідно п. 1 ч. 3 ст. 20 цього Закону, споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, ПІДГОТОВЛЕНИЙ ВИКОНАВЦЕМ на основі типового договору.
Знову позивач сам себе відшмагав?
4. Позивач повинен довести, що надав тобі 2 примірники проекту договору, який містить 18 істотних умов, визначених ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", надав тобі місяць для узгодження проекту згідно ч. 5 ст. 26 цього Закону, а ти безпідставно відмовився його підписати. Якщо не доведе - див. абз. 2 ч. 3 ст. 202 ЦКУ: "Односторонній правочин може створювати обов'язки лише для
особи, яка його вчинила". А також ч. 6 ст. 10 ЗУ "Про приватизацію державного житлового фонду": "Заборгованість власників квартир ПО УКЛАДЕНИХ УГОДАХ,
пов'язаних з утриманням будинку та оплатою комунальних послуг,
стягується в судовому порядку".
5. Незрозуміло, що відбулося на попередньому судовому засідінні.

Отож, подавай заперечення проти позову, а якщо суддя буде явно порушувати норми процесуального і матеріального права, подавай заяву про відвід судді, вбачаючи у її діях порушення присяги судді та корупційні діяння (це не обв`язково отримання хабара!). Не відведе/самовідведе себе суддя - оскарж в апеляційному порядку! Щоб міст рухнув, треба збудити в ньому резонансний процес. В Рівному та Ковелі "процес пішов". Є позитив.

P.S. Якщо цікавить "джентльменський набір" для боротьби з комунальною стагнацією, дай адресу, скину. Серед набору є 11 цікавих антикомунальних рівненських судових рішень.

Все це вже я знаю...Більш того вони (жек) каже що обслуговує житловий фонд...а який? приватний комунальний не пишуть? Я б нічого б не робив би, якби мені нормально позов дали...а то прибігла до квартири уборщица і каже жінці...візьміть повістку......а вона каже що немає (чоловіка) мене, я на роботі...а вона...ну як хочиш...я напишу що ви відмовилися А сама напише що позов взяв, а від повістки відмовився..я це знаю...іїні акти......І кинула відкритий позов у дверях.... Нічого не можна буде доказати коли і що отримав...ухвалу про відкриття

Скажи, чи може суд у попередньому засіданні винести, заочне рішення, якщо я написав клопотання, в якому просив провести попереднє засідання без мене, оскільки стан здоровя поганий. Вже другий раз звернувся я до суду, кажу дайте ухвали попереднього засідання і ухвалу на моє клопотання про залишення позовної заяви без розгялду на підстав ст 119 ЦПК (немає доказів моєї вини у не заключенні договору)... мовчать.
Якби заочне рішення не винесли...Але не винесуть...там жек просить докази витербувати у позовній заяві...що я власник квартири
Судді поки не хочудавати відвод...працює вона не довго...молода....Думаю.. що іншій судді передадуть справи, на обставини, викладені вище

от доречі на сайті анитмономольного комітету знайшов

Волинське обласне відділення Комітету зобов’язало виконавчий комітет Луцької міської ради припинити антиконкурентні дії. Як встановило Відділення, виконком без проведення громадських слухань у жовтні 2009 року затвердив економічно необґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, чим створив умови для зловживання монопольним становищем житлово-експлуатаційним підприємствам міста. Такі дії призвели до негативних наслідків для споживачів. На вимогу Відділення, виконком повинен провести громадські слухання та здійснити розрахунок тарифів відповідно до вимог конкуренційного законодавства.

Скинь мені на емаіл lutzk@rambler.ru судові рішення і джельтеменський набір

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2010, 00:06 
Офлайн

1. Згідно ч. 4 ст. 130 ЦПКУ ухвалення у попередньому судовому засіданні судового
рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводиться в порядку, встановленому статтями 174 і 175 цього Кодексу.
Згідно ч. 1 ст. 224 цього Кодексу у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення
про причини неявки або якщо зазначені ним ричини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
ЖЕК не знає про твій статус - це взагалі дивно. Але те, що він витребовує у тебе правовстановлюючиі документи на житло, говорить про те, що суду прийдеться встановлювати реальні правовідносини.
Так що про заочне рішення говорити рано. Та й чого боятися заочного рішення як такого - воно елементарно переглядається (див. главу 8 ЦПКУ).
2. Пресінг АМК, можливо, витверезить ЖЕКи та їх владних лоббі. А якщо ні, то легше буде скасувати рішення в судовому порядку.
3. На рахунок молодої судді, подавай заяви, клопотання через канцелярію і проси в них оформити ту чи інше процесуальну дію шляхом постановлення письмової ухвали. Щось не в тин - апеляційна скарга на ухвалу. І ще одне. Пошукай в Єдиному державному реєстрі судових рішень рішення твоєї судді по подібних справах. Тоді роби остаточний висновок про доцільність відводу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2010, 00:33 
Офлайн

У нас у луцьку ми знаємо прийомчики....знайомій також по жеку судове заочне рішення винесли і надіслали....у конверті спеціально не ту кваритру написали...наприклад, 44, а треба 54 ....а потім ті сусіди виправили і принесли розірваний конверт з судовим рішенням .

Судове рішення вступило в силу а ти бігай..доказуй..

Мені жек надав Розрахунок боргу по місяцях, як тут його можна валити?..Де вони той борг взяли..

Кажуть збитки на ніс а у позовних вимогах гроші за заборгваність хочуть

А ухвалу вони й не так хочуть і виносити.. Доречі заперечення я ще не подав...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2010, 13:25 
Офлайн

1. Про "прийомчики" можна романи писати. Але якщо ти не повідомлений належним чином про час та місце розгляду справи, можеш подати заяву на перегляд заочного рішення протягом 10 днів З ДНЯ ОТРИМАННЯ ЙОГО КОПІЇ (ч. 2 ст.228 ЦПКУ). Не задоволять - апеляційна скарга.
2. Валити можна на підставі 529-ї постанови КМУ (раніше діяла 560-та). Тарифи мають бути ЗАТВЕРДЖЕНІ органом місцевого самоврядування ПО КОЖНОМУ БУДИНКУ ОКРЕМО. Це якщо є договір, укладений після 01.01.2006 р. А якщо нема договору з вини ЖЕКа, то нема правовідносин і предмету спору. Усний договір тут НЄ КАТІТ - див. ч. 1 ст. 26 та п. 1 Прикінцевих положень ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", ст.ст. 206, 208, 638 ЦКУ.
3. Збитки ЖЕК наносить собі своїм пасивним існуванням.
4. Ще раз - клопотання письмові, з вимогою постановити письмову ухвалу, подавати до чергового судового засідання через канцелярію, на контрольному примірнику нехай канцелярія ставить відмітку про отримання. Підуть в ігнор - скарга голові суду, до ради суддів, до кваліфікаційної комісії суддів, відвід судді. Головне - зрушити лежачий камінь, далі буде значно легше. В Ковелі змогли, в Рівному змогли, зможеш і в Луцьку. Будеш іти грамотно по процесу - відношення судді до розгляду справи зміниться з великою ймовірністю.
5. Заперечення проти позову обов`язково подай, також через канцелярію. Нема правовідносин, нема тарифів, нема послуг, нема доказів з ЖЕКу. ДО ЗАПЕРЕЧЕННЯ ДОДАЙ КОПІЇ ВСІХ 11-ТИ РІВНЕНСЬКИХ РІШЕНЬ, вкажи про кожне з них в переліку додатків до заперечення. Бажано їх скачати з Єдиного державного реєстру судових рішень в режимі загального доступу, щоб на листках були реквізити реєстру.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2010, 14:59 
Офлайн

Дякую.... матеріали отримав.Є над чим працювати...зара несу у суд клопотання...От чого вже20 днів мовчок...мабуть документи витребовуюють

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 08:23 
Офлайн

Повідомлення: 8
Шановний гном
Моя справа проходить у місті Самборі, що на Львівщині. Гірко про своє містечко таке розповідати, але...

Ситуація класична. Договору після 01.01.06 ЖЕК нізким не переуладав. Мій договір з 1996 р. і вньому чітко описано дату закінчення - 1999.
За останніми слухами, з'ясовується, що представник ЖЕКу та суддя - односільчани, і проживають на одній вулиці. Будемо просити про відвід судді. Прошу допомогти скласти відповідну заяву про відвід судді.
Також з'ясувалось, що міська рада рішенням, зняла з жеку податок на судові позови.
По одному жек подає в суд багатьох самбірчан.
Договір, який жек пробує зараз укладати дуже цікавий.
Цитата:
15. Виконавець звільняється від відповідальності за невиконання умов договору у разі порушення договірних зобов'язань будь-контрим із споживачів нижче зазначеного будинку

Кайф, а не пункт. Прошу підказати, як за цей пункт їх переїхати

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 08:51 
Офлайн

В том то й річ....з жеком треба боротися колективно......вчора читав один протокол так званих громадських слухань...шоу беніхіла.....а не протокол......значить у протоколі написано...власниця квартири поскаржилася що ніяких послу жек не надає, крім прибирання прибудинкової тириторій, договору не має, а тому платити не буде... Біля вікон її квартири власнки машин ставлять машини, Адміністрація жеку бере до уваги звернення власниці...

вирішив взяти до відома тарифи.....і тд. ...

Називається комбінація...сідайте....ми вас поняли..... Але протокол склали....а було присутньо 3 власники квартир з 50...Громадські слухання відбулися....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 квітня 2010, 14:38 
Офлайн

пане Гноме.....Цікавить Ваша думка

От звернувся я до певного органу, який перевіряє ці жеки..кажу що виставили борг.. питаю де він взявся...договір не підписував..ЖДУ від НИХ ВІДПОВІДІ

приходять значить з жека пропонують договір підписати....ми взяли сказали що надамо відповідь...Ніхто нічого ні де не підписували..ще дали повідомлення..до договору від 01 січня 2006 року ну в якому вказують розмір щомісячної оплати і саму підставу - рішення місь виконкому . Повідомлення без номеру, доречі, на бланкові....без номеру.. і ДАТИ

Значить пропонують підписати договір від 1 січня 2006 року...а самі на мене в суд подали..ну Ви знаєте..

Як тут не погоріти?

От питання Чи це провокація? Що вони хочуть....Мабуть тому органу, до якого я звернувся, немає що писати, то підсунули цю лажу...думають що дурак, підпише..
Жду відповіді...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: