Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 19:13

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2009, 11:57 
Офлайн

Повідомлення: 16
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Гном написав:
Посередники-ЖЕКи не формують тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Від такого посередництва потрібно відмовлятися при укладенні договорів.

Здається я зрозуміла, тарифи на послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення формуються підприємствами, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання, і здійснюється відповідно до річних планів виробництва, транспортування та постачання. Правильно?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2009, 12:00 
Офлайн

Виходить у Жека немає потреби вимагати детальний розрахунок з централізованого опалення, водопостачання та водовідведення. Та вони і надати не зможуть такий розрахунок. Я правильно міркую?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2009, 12:13 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Так. У ЖЕКа потрібно вимагати лише детальний розрахунок послуг по утриманню конкретного будинку та його прибудинкової території. А також землевпорядну документацію на прибудинкову територію. Якщо її нема, то розрахунок послуг по прибудинковій території нікчемний.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2009, 13:46 
Офлайн

Гном написав:
Так. У ЖЕКа потрібно вимагати лише детальний розрахунок послуг по утриманню конкретного будинку та його прибудинкової території. А також землевпорядну документацію на прибудинкову територію. Якщо її нема, то розрахунок послуг по прибудинковій території нікчемний.

Дякую.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2009, 21:59 
Офлайн

У договорі в розділі інші умови ЖЕК зазначив: межами відповідальності Сторін за технічний стан обладнання квартири є межі квартири; Управитель на вимогу Співвласника зобов'язаний надавати Співвласнику консультації з питань правильної експлуатації квартири і будинку. Питання: чи правомірний цей пункт з точки зору законодавства.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2009, 01:22 
Офлайн

Повідомлення: 2
Буду дуже Вам вдячна, якщо допоможете мені.
ЖЕК подав мене до суду по справі про стягнення боргу за експлуатаційні витрати Всі інші послуги я сплочую по лічильнику, опалення автономне , боргів не маю. Проживаю я у Вінниці , моя квартира знаходиться на 1 поверсі. 10 поверхівки,
Підвальне приміщення ,якої постійно та систематично затоплюється з поривів труб інженерних мереж водою та каналізаційними стоками . Через це у квартирі сиро, нестерпно холодні поли, форточку краще не відкривати , сморід страшенний.
Мешканці повідомляють ЖЕК про аварію, але заявки не виконуються., витоки можуть текти тиждень, два .Каналізація може текти місяць
Коли витоки ліквідують, то наслідки ще дуже довго існують у вигляді води , фекалій та смороду . Ми звертались з скаргами в ЖЕК, до Міської Ради ,санстанції Антимонопольного комітету ( є зареєстровані копії), але зараз суддя вважає несуттєвими ці звернення
Вона сказала, що якщо не звернулись до суду , значить треба платити.Також вимагає назвати чіткі строки затоплень від і до (число) Як визначити срок ,якщо вода стоїть місяцями у підвалі., від частих затоплень промок фундамент, руйнується житловий фонд, у стінах є сквозні тріщини назовні , про що є висновки Управління надзвичайних ситуацій. Фекалії залишаються назавжди у підвалі і випари постійно травлять людей
За такий “ безпрелел” вимагають 100 плату , зідно нарахувань.. На докази суддя не зважає
. Цей ЖЕК нас обслуговує тільки 1 рік ,за 5 років їх нам змінили три, Ні один не хоче признати та виправити безлад попередника ЖЕКів, а борги стягують за всіх попередників.
Порадьте, як захиститися! Дякую!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2009, 13:52 
Офлайн

1. Детально ознайомся з даною темою від початку до кінця. Знайдеш багато корисного.
2. Дай в приват свій e-mail, скину "джентльменський набір" нормативно-правових чинників та інших легальних інструментів для боротьби з нашою (пост)радянською комунальною сферою.
3. Деталізуй хід судового процесу, дам у відповідь поради, як не потрапити в процесуальну халепу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 грудня 2009, 17:31 
Офлайн

Повідомлення: 4
Уважаемые посетители данного форума хочу сказать всем вовсеуслышанье что многоуважаемый Гном это ЧЕЛОВЕК СЛОВА И ДЕЛА., он всегда протянет руку помощи :handshake: и ему премного бллагодарен!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 грудня 2009, 19:53 
Офлайн

Взаємно вдячний

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 грудня 2009, 20:28 
Офлайн

Надія1964 написав:
На докази суддя не зважає

Подивився я на рішення Вінницьких райсудів по комунальних справах (в Єдиному державному реєстрі судових рішень): - радянський союз. В ряді рішень замість заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території стягують квартирну плату з власників квартир (?!). Тобто вінничани повинні платити ЖЕКам за оренду власного житла! Для прикладу: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6804103
Про обов`язковий письмовий договір та диференційовані тарифи по будинках - ні пари з вуст.
Другий приклад - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6549319
Відповідач вказує на відсутність договору, але суд не виясняє, з чиєї вини його нема.
Отож, боротися доведеться нелегко, але руки опускати не можна - якщо ти не відіб`єшся від трутнів, то вони будуть стягувати з тебе "податок на безбідне існування" і "гудіти" на нього, використовуючи суд в якості інструменту для здійснення здирництва.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 грудня 2009, 00:17 
Офлайн

Повідомлення: 36
Вова с Болграда написав:
Уважаемые посетители данного форума хочу сказать всем вовсеуслышанье что многоуважаемый Гном это ЧЕЛОВЕК СЛОВА И ДЕЛА., он всегда протянет руку помощи :handshake: и ему премного бллагодарен!!!!!

Повністю приєднуюсь до цитати вгорі - шановний Гном дійсно дуже допоміг своїми порадами. На даний момент за підтримки Гнома скарга на рішення суду по моїй справі подана до апеляційного суду Хмельницької області. Будемо чекати на рішення.
Надія1964 написав:
Буду дуже Вам вдячна, якщо допоможете мені.

Співчуваю! Потрібно боротися, але це справді потребуе багато зусиль та професійних знань. Але пробувати варто!

Відчуваю що тема виходить далеко за межі Ковеля і стає всеукраїнською :D .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 грудня 2009, 00:25 
Офлайн

Повідомлення: 36
Гном написав:
Надія1964 написав:
На докази суддя не зважає

Подивився я на рішення Вінницьких райсудів по комунальних справах (в Єдиному державному реєстрі судових рішень): - радянський союз. В ряді рішень замість заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території стягують квартирну плату з власників квартир (?!). Тобто вінничани повинні платити ЖЕКам за оренду власного житла! Для прикладу: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6804103
Про обов`язковий письмовий договір та диференційовані тарифи по будинках - ні пари з вуст.
Другий приклад - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6549319
Відповідач вказує на відсутність договору, але суд не виясняє, з чиєї вини його нема.
Отож, боротися доведеться нелегко, але руки опускати не можна - якщо ти не відіб`єшся від трутнів, то вони будуть стягувати з тебе "податок на безбідне існування" і "гудіти" на нього, використовуючи суд в якості інструменту для здійснення здирництва.

Рішення по моїй справі яскравий тому приклад. Те що ЖЕК у позові написав що в мене заборгованість за користування житлом я вказала і у запереченні і не раз говорила про це суді - але реакції ніякої. А про те що згідно закону тариф має бути розрахований на кожний будтнок окремо - ніби не чують. Відповідь - тариф затверджуе міськвиконком, подавайте на них позов. :gun: :gun: :gun:
А з приводу відсутності договору цтую рішення суда "Посилання відповідача на те. що на неї не може бути покладено обов'язку, по оплаті послуг по обслуговуванню будинку та прибудинкової території, так як з нею не укладався відповідний договір, не може бути підставою для його звільнення від проведення такої оплати, оскільки вона користувалася зазначеними послугами і обов'язок по їх оплаті на неї покладено в силу закону"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 грудня 2009, 01:27 
Офлайн

Повідомлення: 343
"Не ищите правду там,где она спрятана"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 грудня 2009, 17:22 
Офлайн

Tanchik написав:
А з приводу відсутності договору цтую рішення суда "Посилання відповідача на те. що на неї не може бути покладено обов'язку, по оплаті послуг по обслуговуванню будинку та прибудинкової території, так як з нею не укладався відповідний договір, не може бути підставою для його звільнення від проведення такої оплати, оскільки вона користувалася зазначеними послугами і обов'язок по їх оплаті на неї покладено в силу закону"

Це - явний алогізм, замаскований з допомогою софістики. Щоб оплачувати послуги, потрібен договір, в якому прописані всі істотні умови, і він повинен виконуватися ЖЕКом. Інакше - див. ст. ч. 3 ст. 338 ЦКУ:3. "У разі невиконання однією із сторін у зобов'язанні свого обов'язку або за наявності очевидних підстав вважати, що вона не
виконає свого обов'язку у встановлений строк (термін) або виконає
його не в повному обсязі, друга сторона має право зупинити
виконання свого обов'язку, відмовитися від його виконання частково
або в повному обсязі".

Законодавство не зобов`язує споживача купувати кота в мішку. В обов`язковому порядку сплачуються лише податки та інші збори, перелік яких є вичерпним. Податків чи зборів за комунальні послуги (навіть за надані і якісні) не існує.
Практика визнання усного договору про надання житлово-комунальних послуг є хибною. Згідно ч. 1 ст. 838 ЦКУ, "Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Iстотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди".
А тепер спробуйте в усному порядку узгодити 18 обов`язкових істотних умов договору згідно ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги". Неможливо ні запам`ятати всі нюанси і тим більше довести, що саме було узгоджено.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2009, 01:33 
Офлайн

Повідомлення: 2
Допоможіть будь-ласка в такій ситуації,
Зараз ( з 01,10,2008 року )наш будинок обслуговує часний ЖЕК №27, він же подав мене до суду за ніби то заборгованість, Стягнути хоче борги за себе та двох своїх попередників (ЖЕК №15 та №24, які обслуговували 5 років до нього. Я заявила, що прошу примінити термін позовної давності . Також вимагала щоб ЖЕК надав докази –факти надання послуг на що юрист ЖЕКу віповіла, що їм передали тільки заборгованість, показала мені оборотні відомості за минулі роки, а документацію не передали ідіть шукайте де тепер ці ЖЕКи і у них вимагайте акти виконанних робіт .ЧасногоЖЕКу № 24 вже не існує взагалі. В суді ці 100% нарахування беруть за основу , а наші скарги та акти ігноруються Поясніть чи правомірно що ЖЕК вимагає заборгованість за попередників , які теж не надавали пос

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: