Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 20:11

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 06 липня 2009, 20:47 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
"Перша ластівка" впровадження рівненської судової практики щодо відмови ЖЕКам в позовах.
Сьогодні Ковельський міськрайонний суд відмовив 2-му ЖЕКу в позові до власника квартири про стягнення "боргу", - за недоведеністю позовних вимог (справа № 2-1004/2009). ЖЕК не надав розшифровки виставлених сум (перелік конкретних реально наданих послуг), договір не було укладено з вини ЖЕКу. Вартості послуг по конкретному будинку - нема (незаконна практика по всьому місту). Як надавалися "послуги" - промовчу.
Дай Бог, щоб це рішення вистояло в апеляційній інстанції, якщо ЖЕК його оскаржить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 липня 2009, 22:05 
Офлайн

Повідомлення: 2
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Цікава тема. Можливо найближчим часом багато що буде в нагоді.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 липня 2009, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякували: 1 разів.
Алексей 2009 написав:
Добрый день! Вас беспокоит житель Херсона.. у нас таже проблема с ЖЕКами....договоров нет, а оплату выставляют.....вот и меня коснулась такая проблема....."пригласил" меня ЖЕК в суд..... и начинает доказывать в суде что у него есть все основание брать оплату "за утримання будинку та прибудинкової території" я в "запереченнях" указываю что есть Закон "Про комунальные услуги" где четко указано что "все на условиях договора" в том числе и оплата! но видя лицо судьи понимаю что он на это не обращает внимание...у меня к Вам просьба....если у кого то есть готовые "заперечення" может ли кто то скинуть мне их на почту?? за ранее благодарен..

Алексей 2009, давайте свою почту.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 липня 2009, 13:07 
Офлайн

Повідомлення: 5
xepconec@mail.ru

если у кого что есть киньте пожалуйста на мыло))) заранее благодарен))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 липня 2009, 16:53 
Офлайн

Повідомлення: 36
Розкажу далі свою судову епопею.Попередній раз засідання відклали, бо позивач була у відпустці. Сьогодні було засідання. Виявилося, що справу передали іншому судді. Все почали спочатку.Я ще раз розказала свої претензій и т.д. Апелювала до того, що укладеного договору немає, посилалася на закони. Суддя (жінка) сказала, що все одно згідно чогось там в мене немає права просто не платити за жек. Я тоді надала роздруковані рішення судів, які мені порадив Гном, для інформації, де в точно таких ситуаціях без угоди, приймали рішення на користь споживачів. Вона подивилась, що деякі із них апеляційні и сказала, що суд це врахує. І НАСТУПНЕ ЗАСІДАННЯ АЖ 25 ВЕРЕСНЯ. Мені вже аж трішки набридло чекати. Ще вона порадила мені звернутися в жек з приводу перерахунку і укласти договір, щоб стосунки між мною і жеком набули правової основи. Як ви вважаете мені варто йти зараз у жек з проханням про перерахунок чи вже чекати судового засідання, але якщо спитає чому я не ходила? І як бути з укладанням договору зараз?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 липня 2009, 23:51 
Офлайн

Tanchik написав:
Як ви вважаете мені варто йти зараз у жек з проханням про перерахунок чи вже чекати судового засідання, але якщо спитає чому я не ходила? І як бути з укладанням договору зараз?

Думаю, що не варто. ЖЕківці знають, що з їхньої вини договір не укладено і вони по закону, а не споживач, зобов`язані розробити проект договору і надати 2 примірника для погодження. Якщо вони мовчать, не маючи сили волі розпрощатися з образом героїні Нонни Мордюкової, то грають виключно проти себе. Однак в будь-який момент ЖЕКівці можуть прокинутися і надати проект, перексерений з типового договору, який грубо суперечить ст. 26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", 529-й Постанові КМУ (вийшла замість 560-ї) та БАГАТЬОМ іншим чинникам. Таку шпаргалку ні в якому разі не можна підписувати.
Раніше я вже викладав розроблений мною проект договору. 1-го червня мені вдалося його укласти зі своїм ЖЕКом (з невеликими змінами). Скину тобі його на rambler. Якщо ЖЕК активізується, запропонуєш його як альтернативу. Не прийме - малюй позов про спонукання до укладення договору.
P.S. Якщо укладатимеш договір, простав дату, а то можуть проставити заднім числом (у нас це практикують!)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 липня 2009, 23:54 
Офлайн

Гном, дякую за підтримку. Проект доовору отримала. Але справді з цим так важко боротися. В вашому проекті є пункт "1) щоденне прибирання сходових кліток; згідно графіка прибирання" Мій жек говорить що вони таку послугу не надають і надавати не повинні. про освітлення, знову говорили, що: "ви ж користуетесь освітленням!", а про те що лампочки вкручуемо ми, навіть мова не йде, про те що це має робити жек я довести не можу. Суддя сказала, що тарифи для жеків затверджує виконком и на мою репліку про що тарифи мають бути розраховані для кожного будинку окремо, тільки знизують плечима и говорять що тарифи затверджуе виконком. Ну як я можу сама йти проти такої махіни, що я можу довести? Про тариф за вивезення сміття ні про яку формулу розрахунку також мова не йде, один транзитний тариф для всіх однаковий і все тут. Я не знаю на що тут можна розраховувати... Поки що будем чекати наступного засідання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 липня 2009, 13:31 
Офлайн

Повідомлення: 5
Уважаемые учасники форума! прошу вас дать мне ответ на такой вопрос : "Почему суды не учитывают нормы законодательства которые говорят о том что "все отношения должны регулироваться договором"???? почему судьи сразу спрашивают у ЖЕКов -калькуляцию и факт "надання послуг"?? и как с этим бророться???
Заранее благодарен за ответы...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 липня 2009, 16:38 
Офлайн

Алексей согласна с вами. у меня тоже не смотря на то, что договора просто нет и, казалось бы что еще нужно выяснять, но тем не менее судья начинает выяснять про услуги и так далее (хотя если на то пошло, то и услуг нет). Судья посылается на какие-то нормы закона, которые говорят о том, что у меня нет права просто не платить за услуги (так по крайней мере мне сказала судья). На последнем суде, уже в конце, я предоставила распечатанные решения судов, где при отсутсвии договора выигрывал потребитель, она посмотрела, что там есть решения апеляционных судов и сказала что суд это учтет, но учтет ли, не знаю. следующий суд в сентябре.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 липня 2009, 23:38 
Офлайн

Чому судді не враховують норми закону та й, власне, норму ст. 8 Конституції України при вирішенні ЖЕКівських позовів - здогадатися ну геть не тяжко. Однак навіть в нашому судочинстві проглядається еволюція верховенства права. Приклади - рівненські судові рішення, якими ЖЕКи явно не задоволені. Є й інші приклади постановлення законних і правосудних рішень. Однак ми не в США живемо, де суди тупо застосовують букву закону. У нас не держава, а набір-конструктор "зроби сам...." Тому і повинні бути "конструкторами", в даному випадку - впроваджувати рівненську судову практику по ЖЕКах. Є в Ковелі, я вже нагадував, одне рішення не на користь ЖЕКу. Заява про апеляційне оскарження ЖЕК подав. Уважно слідкую за його долею. Є виграні справи споживачів, які ЖЕКи зі страшним небажанням, але виконують. Укладено договір, який відрізняється від так званого типового і т.д.
ЖЕКи - одні з останніх огидних рудиментів большевицького минулого. Місце їм - на звалищі історії. Але самі вони, без нашої керівної і спрямовуючої руки, туди не підуть...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 липня 2009, 09:02 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
ЖЕКи - одні з останніх огидних рудиментів большевицького минулого. Місце їм - на звалищі історії. Але самі вони, без нашої керівної і спрямовуючої руки, туди не підуть...
спрямовуючої руки, туди не підуть...

:D :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2009, 13:59 
Офлайн

Гном написав:
"Перша ластівка" впровадження рівненської судової практики щодо відмови ЖЕКам в позовах.
Сьогодні Ковельський міськрайонний суд відмовив 2-му ЖЕКу в позові до власника квартири про стягнення "боргу", - за недоведеністю позовних вимог (справа № 2-1004/2009). ЖЕК не надав розшифровки виставлених сум (перелік конкретних реально наданих послуг), договір не було укладено з вини ЖЕКу. Вартості послуг по конкретному будинку - нема (незаконна практика по всьому місту). Як надавалися "послуги" - промовчу.
Дай Бог, щоб це рішення вистояло в апеляційній інстанції, якщо ЖЕК його оскаржить.

ЖЕК-2 не подав апеляційну скаргу, рішення суду набрало законної сили !!!!!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2009, 17:39 
Офлайн

Щиро вітаю! А я все ще чекаю наступного засідання! :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 вересня 2009, 14:11 
Офлайн

На сьогодні обидва Ковельські ЖЕКи залишилися без штатних юристів. З непрофесіоналами "воювати" значно легше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2009, 15:53 
Офлайн

Повідомлення: 16
Доброго дня! Я розпочала боротьбу з ЖЕКом і можливо хтось допоможе мені розібратися з наступними питаннями. Я живу в приватизованій квартирі з 2003 року. Ніяких договорів з ЖЕКом я не підписувала, але вчасно сплачувала рахунки за житлово-комунальні послуги, не звертаючи уваги на те, що з моєї сторони були скарги на якість обслуговування. Останні пів року я перестала сплачувати рахунки, оскільки мені набридло платити незрозуміло за що. На мої заяви щодо надання документально підтверджених даних про витрати на утримання мого будинку, надання можливості копіювання всієї технічної документації по будинку ЖЕК не відповідає.
Отже, питання:
1. Якщо я всі ці роки сплачувала рахунки, то чи є це підставою для стягнення з мене боргу за останні пів року (мовляв, в договірні відносини вступила оскільки рахунки сплачувала, все влаштовувало, послуги надавалися)?;
2. Чи маю я право вимагати від ЖЕКа усунення недоліків (протікання даху, усунення недоліків вентиляційної с-ми і т.п., перерахунку) не маючи підписаного з ними договору?;
3. Я хочу поміняти труби у ванній та поставити лічильники на холодну та гарячу воду, обов’язково викликати майстра з ЖЕКу чи можна зробити без нього?;
4. Спонукати ЖЕК до підписання договору краще після встановлення лічильників, чи можна до встановлення? І взагалі, чи треба спонукати ЖЕК підписувати договір, чи чекати коли він сам про це згадає?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: