Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 19:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 59  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ставимо ЖЕКи на місце
ПовідомленняДодано: 04 червня 2009, 22:44 
Офлайн

Повідомлення: 8
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Tanchik написав:
ovod1 Я в шоці! Можливо треба просто подавати зустрічний позов і доводити свої права?
ovod, можливо потрібно проконсультуватися з юристами і продовжити боротьбу?

Tanchik, розумієш... я знав що справу програю. Начальник ЖКХ міста будує собі "сирітську" двоповерхівку в центрі міста та роз"їзджає на новому "Субару". Можливо що зарплати там у міськраді добрі, можливо...
Якщо ще ніхто в місті не виграв справу з ЖЕКом, це про щось значить. А мене відкрито окунули в лайно на засіданні. Зустрічний позов-марна трата коштів і часу - 100%. Продовжувати боротьбу - дуже дорого, дешевше заплатити ЖЕКу.

Але сподіваюся що у твоїй справі буде все навпаки.

У мене ж в будинку досі ЖЕК і цвяха не забив. А по актам - все ОК.
Сьогодні позивач сказав що в будинку і не можливо зробити нормальні умови, бо це при фашистській окупації була конюшня і фашисти дуже завдали будинку шкоди.
Добре що я до ідіотських промов відношусь холоднокровно...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2009, 23:15 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Це формальний програш. Очевидно, що при постановленні рішення суддя порушував матеріальне і процесуальне право, де тільки міг. Пиши в 10-денний термін заяву про апеляційне оскарження рішення, потім на протязі 20 днів - апеляційну скаргу. Не вішай носа!!! Скинь в приват рішення, попробую ще дещо підказати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 червня 2009, 11:18 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякували: 1 разів.
Я був на одному з таких судових засідань в якості присутнього. КЖЕП подав позов на мого сусіда в п'ятиповерхівці.
ПОЗОВНА ЗАЯВА про стягнення заборгованості за користування житловим приміщенням.
У той час це житлове приміщення належить господарю(відповідачу) на правах Приватної власності.

Є документи, готовий навіть викласти їх, але це трохи пізніше.

Саме цікаве, що коли на першому засіданні суддя увійшла до зали, їй украй не сподобалося, що в залі були присутні, і на це вона сказала, А що це нас сьогодні так багато ?, дивлячись на мене поодинокого своїми зжерливими очами.
Є пропозиція, наприклад треба не лінуватися, треба бути бути присутніми на суді ваших сусідів, друзів, мешканців вашого міста, це в якійсь мірі має дисциплінувати суддів, крім того, будемо мати досвід.

Я з Дніпропетровська, тому якщо в кого з Дніпропетровська будуть суди з КЖЕП та iншими житлово-комунльними послугами, прохання повідомити про те коли і де має він відбутись, якщо ви не проти, що б на суді побули присутні.
Теж саме я пропоную зробити й в Ковелі та іншіх містах.
Особливо цiкавлять суди, де єсть свідома позиція "отримувачів послуг" до вищевказанних "надавачів послуг". :fight3:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 червня 2009, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякували: 1 разів.
На другому засідані суддя промовила снову ту фразу: "І шо це нас так сьогодні багато", а на третьому, вже глядячи в очі трьох присутніх, вона теж таке промовила і додала, "і шо, оце за одну тисячу ви всі оце поприходили???"

Вона нас мабуть сплутала з родичами Зварича, подумав я....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 червня 2009, 17:57 
Офлайн

Повідомлення: 36
Начальник ЖЕКа неодноразово повторювала що вона не буде заперечувати якщо ми будинок знімимо з їх балансу і утворимо кондомінімум. До речі у нас в місті це практикується, можливо ще не так широко, але все ж. Тобто ситуація виявляеться яка, або ми будемо платити благодійні внески ЖЕКові, вони все одно нічого не робитимуть, або дійсно виходити з під їх контролю і самим все контролювати, але 1) в будинку має бути людина яка візьме на себе цю справу, 2)якщо в будинку десятиліттями нічого не робилося, зняти будинок з балансу жеку, це зробити їм величезний подарунок і можливість списати ще скількись там наших коштів нібито на послуги ИМХО 3)наприклад в моему будинку 16 квартир, скільки грошей можна зібрати з мешканців і на що їх реально хватить, або скільки часу треба збирати ці кошти щоб на щось вистачило.
Ось такі питання без відповідей.
А вони все реформі роблять у галузі, тільки їх щось не видно. До речі, зараз зам міністра ЖКГ бувший мер нашого міста :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 червня 2009, 00:50 
Офлайн

Гном написав:
Це формальний програш. Очевидно, що при постановленні рішення суддя порушував матеріальне і процесуальне право, де тільки міг. Пиши в 10-денний термін заяву про апеляційне оскарження рішення, потім на протязі 20 днів - апеляційну скаргу. Не вішай носа!!! Скинь в приват рішення, попробую ще дещо підказати.

Коли буде готове рішення, я його викладу.
Сумно, що сусіди дивляться на мене тепер як на афериста, який по словам ЖЕКівця, "затіяв все це шоб нічого не платити, а утримувати свою квартиру за рахунок їхніх (сусідів) грошей".
Гном, я сумніваюся що апеляція щось дасть, я тобі казав де я живу... Судячи з сум по судовим витратам, при програші я втрачу більшу суму, ніж борг. До того ж підтримки з боку сусідів в мене вже немає :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2009, 09:52 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
Потрібна порада як діяти.
Ще восени 2008р. під час великої зливи, нас почало затоплювати, і то так наче пару кранів на потолку відкрили. Виявилось що стік повінстю забитий а криша дирява. Три рази їздили в жек, коли вони нарещі приїхали. Стік не пробили, і нічого не зробили. Вода потроху зійшла, і перестало тікти. Далі ближче до зими таких дощів не було.
І ось уже на протязі червня місяця 2009 року, мене два рази затоплювало. Просто ставлю відра в вані, куди капає вода. І якби не ремонт, який не дозволяє вологі проходити донизу, то затопило б ще мінімум три поверхи.
Як заставити жек хочаб пробити стік, неговорячи про ремонт криши?

Вже всім поверхом написали заяву в білий дім. ТОму що всіх сусідів така проблема тривожить.
Буду вдячний за будь яку консультацію.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2009, 12:30 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Vadia написав:
Потрібна порада як діяти....
...Вже всім поверхом написали заяву в білий дім. ТОму що всіх сусідів така проблема тривожить.
Буду вдячний за будь яку консультацію.

Думаю , що якби Ви , Vadia , вказали адресу - було б краще для вас і для сусідів . Як не як , а таки наше керівництво чи його підлеглі інколи читають наш форум . Тому , знаючи вулицю і номер будинку - легше чогось добитись . Хоча у нас в Ковелі дирявими дахами нікого не здивуєш , все сприймається , як сі належить . :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2009, 14:25 
Офлайн

Vadia написав:
Потрібна порада як діяти.

1. Письмовий договір з ЖЕКом є? Якщо нема, то потрібно спонукати ЖЕК до його укладення. Але тільки на умовах, що відповідають закону та здоровому глузду, а не механічно підписати бланк типового договору (проект договору - див. мій пост від 30.04.2009 р. в цій темі).
2. Скинь вихідні дані в тему або в приват.
Після відповіді дам конкретні поради.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 червня 2009, 21:32 
Офлайн

15 мало відбутися наступне судове засідання. Замість майстрині з ЖЕКу яка була в якості позивача, прийшов майстер мого участку з дорученням и сказав що майстриня пішла у відпустку, але судя сказав що відкладає справу поки не вийде вона з відпустки і мене повідомлять про засідааня повісткою по пошті. Перед цим судя питав чи ми домовилися з ЖЕКом, правда не знаю про що. Я сказала що послуг немає і договору немає. Судя знову сказав щось з приводу того, що навіть без договору потрібно платити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 червня 2009, 00:15 
Офлайн

Tanchik написав:
Судя знову сказав щось з приводу того, що навіть без договору потрібно платити.

1.Це він сказав під запис? Якщо так, то візьми копію запису.
2. Обовязково роздрукуй рівненські рішення, що я тобі скинув і подай клопотання про приєднання їх в якості інформаційного матеріалу. При цьому не забудь перерахувати номери справ і зайвий раз наголосити під запис, що закони повинні застосовуватися однаково для всіх.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 червня 2009, 12:20 
Офлайн

Судя сказав це не під запис. Фактично самого засідання не було. В мене були з собою роздруковані рішення і клопотання, але я вирішила їх подати на наступному засіданні коли буде йти запис.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 червня 2009, 13:22 
Офлайн

Повідомлення: 5
Добрый день! Вас беспокоит житель Херсона.. у нас таже проблема с ЖЕКами....договоров нет, а оплату выставляют.....вот и меня коснулась такая проблема....."пригласил" меня ЖЕК в суд..... и начинает доказывать в суде что у него есть все основание брать оплату "за утримання будинку та прибудинкової території" я в "запереченнях" указываю что есть Закон "Про комунальные услуги" где четко указано что "все на условиях договора" в том числе и оплата! но видя лицо судьи понимаю что он на это не обращает внимание...у меня к Вам просьба....если у кого то есть готовые "заперечення" может ли кто то скинуть мне их на почту?? за ранее благодарен..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 червня 2009, 00:21 
Офлайн

Алексей 2009 написав:
...у меня к Вам просьба....если у кого то есть готовые "заперечення" может ли кто то скинуть мне их на почту?? за ранее благодарен..

здесь выше я выкладывал свое "заперечення".я думаю его можно взять за основу.

Тепер по сабжу. Хоча я суд і програв, але як не дивно ЖЕК почав "рухатися", одні двері замінені, інші відремонтовані і пофарбовані. Юрист ЖЕКу особисто мав зі мною ввічливу (!)розмову про те шо він направить робітників і на горище, і на дах, і до електромережі, що ями (колектор теплотраси) перед будинком будуть капітально відремонтовані і закриті і т.і.
Тобто має сенс дещо посудитися з ними. Тим паче що на суді я наголосив що все рівно піду і в пожежну інспекцію, і в захист споживачів, і в інспекцію з техніки безпеки, санстанцію та ін. І хай тоді вже інспектори вирішують що до чого.

Всім же рекомендую "пройтися" по цим інстанціям до суду.

PS: Жаль, що ця гілка форуму "підзахлогла" :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 липня 2009, 13:10 
Офлайн

ovod1 написав:
PS: Жаль, що ця гілка форуму "підзахлогла" :(

Тимчасово. До сьогоднішнього дня.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 876 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 59  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: