Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Boris » 15 вересня 2009, 19:35

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 15 вересня 2009, 23:40

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення p-v-v » 16 вересня 2009, 11:25

p-v-v
 
Повідомлення: 16
З нами з: 25 серпня 2009, 18:38
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 16 вересня 2009, 12:57

Напиши заяву на ім`я начальника ЖЕКа, про спонукання до укладення договору, де вкажи обов`язково, що договір не укладено з вини ЖЕКу і потребуй надіслати 2 примірника проекту договору. Якщо надішлють, то не підписуй (ЖЕКи практикують договори про свою повну безвідповідальність !!!), а нагадай мені, я дам свій варіант договору, який мені вдалося укласти, і зразок заяви про укладення договору на інших умовах.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення p-v-v » 16 вересня 2009, 19:54

p-v-v
 
Повідомлення: 16
З нами з: 25 серпня 2009, 18:38
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 17 вересня 2009, 13:32

Можна і це вказати, повністю скопіювавши заразок заяви. Тільки начальник в 2-му ЖЕКу (якщо це твій ЖЕК) тепер інший - Касянчук Іван Васильович.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення nekton » 08 жовтня 2009, 08:53

4-й день немає холодної води в домі. Можна якось вплинути на постачальника по поводу оплати? А то якось не дуже вигідно користуватися холодною водою з гарячого крана якщо я оплачую по лічильнику
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення toha » 08 жовтня 2009, 13:26

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення nekton » 08 жовтня 2009, 15:04

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 08 жовтня 2009, 20:33

Організуй купу індивідуальних скарг від мешканців. Кожний мешканець скаржиться в три адреси: меру, в санстанцію та прокуратуру. Відповіді - доказова база для перерахунків та, при необхідності, виставлення моральної шкоди. Крім цього, підійди зі свідками в аварійку до "тепло"постачальників і подай заявку, нехай прийдуть представники (в дводенний термін) на квартиру і складуть акт. Зібравши докази, необхідно запропонувати в досудовому порядку зробити перерахунки. Відмовляться - позов в порядку захисту прав споживачів.
Але це тактика, мізерні перерахунки води не нагріють. Стратегія - відключитися від централізованого недопостачання недогрітої води.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 09 жовтня 2009, 01:23

Всім привіт! Обіцяла тримати в курсі (дивись історію в постах вище), так ось, сьогодні було чергове засідання, і, як виявилося ще не останнє. Поки чекали на початок, судя сказала нам поспілкуватися з представником жеку. Майстер моєї дільниці вже досить наполегливо питав скільки ми будемо ходити по судах, що він не юрист і збирати бумажки йому вже набридло і жек не робить капітальних ремонтів, а тільки косметичні и т.д. і т.п. На засіданні я знову висловила свої претензії, суддя по пунктах питала мене про послуги які мають бути згідно договору (про відсутність договору вона не сказала ні слова) До речі в договорі всього близько 10 пунктів (ел. мережі, дератизація, дезинсекція, дим-вент канали, прибирання прибуд. тер, підтримання конструк елементів, підготовка до осін-зим періоду і сміття). Я пройшлась з приводу того що в плані підготовки до зими палець об палець ніхто не вдарив і по решті "послуг". Судя спитала які докази жек може представити про надання послуг. А в справі був вже один акт на моє клопотання про якісь роботи за травень 2008 року. Судя питає чи ще щось за три останніх роки робилось крім травня 2008 року? Майстер каже що робилось але де він їм зараз бумаги відповідні найде? Суддя питає чи будете щось додавати чи примати рішення на підставі наявних матеріалів. УЯВІТЬ СОБІ МАЙСТЕР КАЖЕ ЩО ПРИЙМАЙТЕ НА ПІДСТАВІ ЦИХ!!! Але суддя все таки оголосила перерву і призначила засідання на понеділок 12 жовтня. Ось тепер думай чи встигне ЖЕК сфабрикувати якісь акти до понеділка? А в понеділок я думаю розпочати з того що все таки на підставі чого вони мені рахунки виставляють як договора нема по цей день? Як ви думаете вірно, чи вже про це треба мовчати? Рішення судів надані Гномом, я до справи додала, звернути ще раз увагу суду на них? Це може мати якісь вплив?
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 09 жовтня 2009, 15:10

Якщо є судова практика, а суддя постановить протилежне рішення за аналогічних обставин, то цим він порушить ст. 24 Конституції України - рівності громадян в правах і перед законом. І це є підставою для апеляційного оскарження та при необхідності - для перегляду справи за винятковими обставинами (ст. 354 ЦПКУ). Так що обов`язково під запис нагадай судді декілька разів про рівненські справи. Можеш згадати про не оскаржене ЖЕКом рішення від 06.07.2009 р. Ковельського міськрайонного суду по справі № 2-1004/09 (скину на email). Головні аргументи - нема договору з вини ЖЕКу, нема вартості послуг на конкретний будинок і недоведеність надання послуг навіть в порядку вчинення ЖЕКом одностороннього правочину. При посиланні судді на ЖК УРСР нагадай про фактичне скасування його норм "молодшими" законами - "Про житлово-комунальні послуги", "Про захист прав споживачів" та "Про приватизацію державного житлового фонду". Окремо процитуй пункти 2 і 3 "Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", затвердженого Постановою КМУ від 20 травня 2009 р. N 529 (це замість старої скасованої 560-ї Постанови).
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 19 жовтня 2009, 10:59

Доброго дня всім! Засідання з 12 перенесли на 13 потім на 19. Знову ж як такого засідання не було. Суддя запитала в представника чи не будуть вони проти того щоб перерахувати вартість тільки наданих послуг. Обставину про відсутність угоди суддя уперто відсуває і питає мене які послуги надавалися які ні. Я не можу заперечити проти того що смітя вивозиться, а двір підмітається (хоча на сьогодні я зробила фото двору, де зметена величезна купа листя, яке не прибиралося від початку осені). Суддя спробувала сама перерахувати оплату, в неї виходить що ці послуги майже70% всієї оплати. вона зателефонувала в ЖЕК і спитала чи зроблять вони такий перерахунок. Я знову нагадала про відсутність договору. вона сказала що з цими обставинами вона буде розбиратися пізніше, а зараз я маю звернутися з заявою до жек щоб мені надали розрахунок за виключенням ненаданих послуг за три роки. Потім вона сказала, що на підставі якоїсь статті ЦК, щось про те що договорні відносини мають виконуватися відповідно до звичаїв. Я пошукала в ЦК. Можливо це ця стаття?
Стаття 526. Загальні умови виконання зобов'язання

1. Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до
умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного
законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно
до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно
ставляться.


Шановний Гном, підкажіть будь ласка, що на це можна сказати? Наскільки я розумію на обовязковість договору є чітке вказівки в законодавстві. А а за відсутності таких умов та вимог як говорится у статті тут не підходить, тому що є наявніть таких вимог? Але я не совідсотково впевнена, що суддя мала на увазі саме цю статтю. Що ще з приводу звичаїв говорить ЦК?
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 19 жовтня 2009, 11:07

Ось знайшла ще в ЦК цікаву статтю, чи не можна на неї посилатися?
Стаття 538. Зустрічне виконання зобов'язання

1. Виконання свого обов'язку однією із сторін, яке відповідно
до договору обумовлене виконанням другою стороною свого обов'язку,
є зустрічним виконанням зобов'язання.

2. При зустрічному виконанні зобов'язання сторони повинні
виконувати свої обов'язки одночасно, якщо інше не встановлено
договором, актами цивільного законодавства, не випливає із суті
зобов'язання або звичаїв ділового обороту.

Сторона, яка наперед знає, що вона не зможе виконати свого
обов'язку, повинна своєчасно повідомити про це другу сторону.

3. У разі невиконання однією із сторін у зобов'язанні свого
обов'язку або за наявності очевидних підстав вважати, що вона не
виконає свого обов'язку у встановлений строк (термін) або виконає
його не в повному обсязі, друга сторона має право зупинити
виконання свого обов'язку, відмовитися від його виконання частково
або в повному обсязі.


Ще, суддя дивиться що у справі є акт виконаних робіт, де написано що жек робив коньок на даху на примикання. Я питаю що таке примикання. Майстер каже, що це місце де димохід виходить на дах. Я знахожу у матеріалах справи фото де чітко видно яка там щілина. Тоді судя говорить, що так як вона не спеціаліст, то не може встановити чи є ці послуги належної якості чи ні. Говорить мені щоб я знайшла експерта, який би дав оцінку стану даху!!??? Де я маю знайти такого експерта і ще йому гроші платити за оцінку??!! Я питаю чи можу я звернутися до жеку з проханням дати експертну оцінку вона звісно погоджується, але інше питання наскільки об’ективною буде ця оцінка? Порадьте що робити в такому випадку? Чи можу я в ЖЕКу затребувати створення комісії для оцінки стану будинку, і кого можна включити в таку комісію для об’ективності?
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 19 жовтня 2009, 12:40

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 31 гостей

cron