Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Boris » 12 січня 2009, 18:39

І так почнем з того що я не , а учасник даного форуму.
Але тут не про це.
Кожен має свою думку і хоть у твоїх, Гном, словах є доля правди, все ж таки нада мати ті аргументи і факти щоб іти до суду і звертатись то тієї чи іншої залежної чи незалежної організації для складання і фіксування відповідних відхилень у послузі в актах, що знову ж, як вже обговорювалось зробити, складно.
Так що хто кого вводить в оману, лишається питання відкритим :?
А колективні заяви, скарги, позови, ... все ж таки лишають більше відлуння, тут я гадаю ти зі мною згідний.Недаремно прислів"я є відповідне- "Гуртом і батька лекше бити", ото ж робим висновки.
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 12 січня 2009, 21:04

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Oleg-Dock » 13 січня 2009, 00:03

Шановні форумчани, та у нас наказати юридично чи ще яким шляхом, що два пальці в холодну воду вставить. У наших державних структурах страшений бердак, дири і не допрацювання. У нас дуже рідко працють кваліфікованні працівникі в державних структурах, зазвичай там просто ліниві машини, котрі кожен день, виконують одноманітну роботу. І якщо, на такого працівника культурно надавить, і притому чуть показать що ви не дурак в цих питанях, і навіть троха розумієтесь, то вони просто ошарашаться від цього. Але не скандальте, не ідіть по їхній напрацьованій схемі відфудболювання.
Повірте мені, Ви не станете противним клієнтом, а навпоки будете здивованні, що Вас уже сприйматимуть і обслуговуватимуть як VIP клієнта.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення 777 » 13 січня 2009, 00:43

Питання цікаве, але....З моєї практики. Було рішення Турійського суду де суд ЗОБОВ"ЯЗАВ земельний відділ видати необхідні документи. Бо на запити реакція була 0, ось і прийшлось йти в суд. І шо Ви думаєте? Стою я з рішенням перед чиновником, а він мені ТУПО каже шо не дасть документів і ВСЕ. ТУПО! Тільки після дзвінка судді та прокурора району він всетаки видав. Але часу то скільки пройшло? Дурдом. От Вам і ВІП клієнти. Чиновник взагалі був ошарашений що суд виніс таке рішення. А перед цим за невидачу документів він уже взяв гроші. От і відпрацьовував їх таким чином. Я взагалі то боявся що він їх просто знищить. А шо йому! Йому рішення суду "до одного місця".
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Boris » 13 січня 2009, 13:08

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 13 січня 2009, 15:38

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Fantoman » 13 січня 2009, 15:49

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 13 січня 2009, 16:15

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 16 січня 2009, 14:43

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення 777 » 18 січня 2009, 04:09

сантехніки усіх жеків ковеля скорочуються або переводяться з 1 березня в водоканал та теплокомуненерго.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 18 січня 2009, 17:06

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 20 січня 2009, 00:01

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 26 січня 2009, 23:40

ЩЕ ДВА ЗРАЗКИ

Начальнику Ковельського РЖКП-2
Власюку Л.М.
45006, м. Ковель, вул. Д.Галицького, 6-а

_
45000, м. Ковель, вул.


ЗАЯВА
Я являюсь власником квартири № _будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі на підставі реєстраційного посвідчення за реєстровим № _, виданого Волинським обласним бюро технічної інвентаризації.
Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, відносини між учасниками у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 цього Закону, виконавець (в даному випадку РЖКП № 2) зобов`язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором. При цьому договір повинен містити всі істотні умови, регламентовані ч. 1 ст. 26 цього Закону.
Відповідно до ч. 5 ст. 26 цього Закону, процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.
З Вашої вини договір між мною та РЖКП № 2 до даного часу не укладено. А тому я припинив вносити Вам добровільні внески, остаточно переконавшись, що РЖКП № 2 практично самоусунулось від обов’язків по утриманню будинку та прибудинкової території.
Послуги з утримання будинку та прибудинкової території, якщо і будуть надані мені без моєї згоди, я розцінюватиму як добровільну, безоплатну допомогу на безповоротній осно-ві. Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 202 ЦК України, односторонній правочин може створювати обов’язки лише для особи, яка його вчинила.

Керуючись п. 1. ст. 32 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, вимагаю до укладання договору не нараховувати мені плату за надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території.
Мотивовану відповідь на дану заяву прошу дати в установлений законом термін.

23.01.2009 р. ____



Начальнику Ковельського РЖКП № 1
Мартинюку М.Є.
45004, м. Ковель, вул. Фабрична, 2
_
45000, м. Ковель,
вул. _


ЗАЯВА
Я являюсь власником квартири № _ будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі.
Утримання будинку та прибудинкової території покладено на Ковельське РЖКП № 1.
Нараховуючи мені оплату за надані та ненадані послуги, Ви покликаєтесь на відповідні рішення Ковельського міськвиконкому, які є сумнівними з правової точки зору.
Відповідно до п. 2 „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій”, затверджених Постановою від 12.07.2005 р. № 560 КМ України, розмір тарифів (нормативних витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій) визначається по кожному будинку окремо залежно від кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з типовим переліком послуг. Відповідно до ч. 3 ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою. В рішеннях же зазначена структура та вартість послуг, пов’язана з утриманням будинку та прибудинкової території по РЖКП № 1 та РЖКП № 2, що грубо суперечить вищезгаданим нормам. Фактично це не що інше, як стереотип квартплати сталого розміру, яка нараховувалася квартиронаймачам до приватизації державного житлового фонду. Являючись власником квартири, а не квартиронаймачем державного житла, я не повинна сплачувати квартплату, а повинна лише відшкодовувати реальні витрати на утримання будинку та прибудинкової території відповідно до моєї частки в майні будинку. „Тарифи квартплати” згідно рішень Ковельського міськвиконкому не свідчать про розміри нормативних витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій, саме по житловому будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі.
Таким чином, всі суми по оплаті житлово-комунальних послуг, які Ви повинні були мені надати, визначені неналежним чином.
За останні 3 роки я переплатив РЖКП № 1 певну суму, оскільки проводив щомісяця оплату за повними (неналежно встановленими) тарифами, а послуги Ви надавали в неповному обсязі. Зокрема, не надавалися такі послуги:
− освітлення місць загального користування;
− обслуговування димовентиляційних каналів;
− дератизація;
− поточний ремонт;
− вивезення нечистот;
− технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж тепловодопостачання, в т.ч. холодного водопостачання, водовідведення, гарячого водопостачання. Більше того, ___2007 р. в моїй квартирі влаштована автономна система опалення і гарячого водопостачання, а тому виставлення будь-яких сум за обслуговування внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання є неправомірним.
Відповідно до ч. 3 ст. 10 Закону України „Про захист прав споживачів”, у разі виявлення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) споживач має право на свій вибір вимагати: безоплатного усунення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) у розумний строк, відповідного зменшення ціни виконаної роботи (наданої послуги).
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 20 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, споживач має право на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством.
Враховуючи вищевикладене, вимагаю провести перерахунок вартості послуг за останні 3 роки, враховуючи не задекларовані, а лише реально надані послуги, вартість яких повинна бути визначена належним чином.

21.01.2009 р. _______
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tanchik » 31 березня 2009, 21:32

Дуже рада, що знайшла цю тему на форумі. Я сама з міста Кам’янець-Подільський. Шукала информацію як боротися з ЖЕКом и натрапила на ваш форум. Дякую! Багато корисної інформації! Зараз пишу заперечення до позовної заяви про мою заборгованість, бо реально платити немає за що - будинок у жахливому стані, ЖЕК не робить НІЧОГО!!! У четвер буде суд, спробую щось заперечити, не знаю що з цього вийде. Буду сподіватися на вашу підтримку. :gun: :gun: :gun:
Tanchik
 
Повідомлення: 36
З нами з: 31 березня 2009, 18:24
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 31 березня 2009, 23:21

1. Терміново зайди в Єдиний державний реєстр судових рішень, загальний доступ, ,набери всі суди Рівненської області, категорія справ - цивільні. Там можна знайти не один десяток рішень про відмову ЖЕКам, якщо немає договору з вини ЖЕКу або нема вартості послуг по кожному будинку окремо. Роздрукуй і посилайся на них в процесі розгляду справи. Судова практика - річ, на яку судді звертають увагу при постановленні рішень.
2. Можна подати заперечення, а можна - зустрічний позов (він подається до або під час попереднього розгляду, не пізніше) Дещо можна почерпнути тут: .
3. Мало часу, міг би допомогти конкретно. Але якщо це буде попереднє слухання, тримай в курсі.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron