Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гість » 10 березня 2011, 23:24

Шановний Гноме!

Я подала заяву про скасування судового наказу близько півтора місяця тому.
На цей час, мені нічого не відомо, чи розглянута моя заява судом чи ні. Ніяких листів з цього приводу (звичайних і рекомендованих) я не отримувала.

Якщо буде призначене судове засідання, то повідомлення (повістка) повинна у наказному провадженні приходити заказним листом? чи я помиляюся?
Чи може бути таке, (відповідно до законодавства), що вже моя заява про скасування судового наказу розглянута (без повідомлення мене рекомендованим листом про судове засідання)?

Що мені порадите роботи у цій ситуації? ждати судового виклику? Чекати?
Гість
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 11 березня 2011, 00:58

Найпростіше - звернутися в канцелярію суду і взнати, чи не розглянута заява.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гість » 11 березня 2011, 01:34

Шановний Гноме,
у наказному провадженні судові повідомлення (про місце і час розгляду справи) здійснюються рекомендованим чи простим листом? і судові рішення щодо розгляду заяви про скасування судового наказу шлються рекомендованим чи звичайним листом? мене дуже цікавить відповідь на ці питання з точки зору закону!!!
Гість
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 11 березня 2011, 12:21

Згідно ч. 5 ст. 74 ЦПКУ судова повістка разом із розпискою, а у випадках,
встановлених цим Кодексом, разом з копіями відповідних документів надсилається поштою рекомендованим листом із повідомленням або через кур'єрів за адресою, зазначеною стороною чи іншою особою, яка бере участь у справі. Стороні чи її представникові за їх згодою можуть бути видані судові повістки для вручення відповідним
учасникам цивільного процесу. Судова повістка може бути вручена безпосередньо в суді, а у разі відкладення розгляду справи про час і місце наступного засідання може бути повідомлено під розписку.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 11 березня 2011, 18:06

В позовній заяві тепломережа посилається на ст.67 ЖКУ та ст.712 та 714 ЦКУ.

Стаття 67. Плата за комунальні послуги
Плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Стаття 712. Договір поставки
1. За договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.
2. До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.
3. Законом можуть бути передбачені особливості регулювання укладення та виконання договорів поставки, у тому числі договору поставки товару для державних потреб.

Стаття 714. Договір постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу
1. За договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов'язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов'язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання.
2. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.
3. Законом можуть бути передбачені особливості укладення та виконання договору постачання енергетичними та іншими ресурсами.


Існує угода між тепломережа та жек в якій зона відповідальності завершується на фундаменті будинку. Та угода доручення між жек та тепломережою про збирання коштів за тепло де просто вказана загальна площа будинку. На суд тепломережа принесла спільний з жек акт про те що я підключений і скарг не надавав. Зрозуміло що угоди між мною і тепло мережою та жек немає. Зрозуміло що мова не йде про виграш а виключно про максимальне затягування процесу. На які ст.ЦКУ можна посилатись мотивуючи те що я не належний відповідач оскільки угода підписана між двома юр.особами і тим більше до виробництва як прописано в ст.712 немаю жодного стосунку оскільки я не є підприємцем
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення [Sir]Monster » 13 березня 2011, 17:08

Доброго дня.
Такого роду питаннячко.
Наш будинок відноситься до ЖЕК №1.
Приїхали працівники із ЖЕК та засипали подвір"я піском із глиною. Переважно це була глина, аніж пісок. І тепер після дощу чи розмерзання снігу неможливо пройти подвір"ям, а також взагалі дійти з однієї сторони до подвір"я, так як в"їзд у двір від дороги - так само виглядає.
На фото можна побачити ситуацію, що склалась. Глина не дає воді можливості увійти в грунт, і довгий час не висихає.
http://floomby.ru/content/K0Ptx5OgRk/
http://floomby.ru/content/GMdaNP0uLE/
http://floomby.ru/content/vTSHhIrEEU/
Чи маємо ми право вимагати від ЖЕКУ виправити ситуацію?
Буду вдячний за відповідь.
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення seek-well » 17 березня 2011, 13:12

Драстуйте.
Питаннячко може не по темі, але до пана Гнома.
В квартирі є газова колонка на підігрів води. Холодна вода з крана біжить добре (навіть дуже добре), а вода з кранів, що йдуть від газової колонки - погано. Навіть не запалюється газ в колонці - малий напор води. Приходив майстер з горгазу - розібрав колонку - все чисто. Вода напряму з колонки - йде нормально, колонка запалюється, все як має бути. Виходить - засмічені труби, що йдуть вже після колонки.
Питання такого плану: чи не повинні працівники водоканалу поміняти труби безкоштовно? Чи це має бути за рахунок власника квартири.
Буду вдячний за відповідь.
seek-well
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гість » 19 березня 2011, 22:56

Гноме!

Цікавить Ваша думка Зу про житлово-комунальні послуги. ст29.

1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири,
орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.

2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем.

Я є власник кваритири.
а)З ким я повинен заключити договір про надання послуг з утримання будинку і прибудинкової території..? з виконавцем послуги Чи балансоутримувачем?

б)А якщо Балонсоутримувач і є виконавцем цієї послуги?
Гість
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 20 березня 2011, 17:55

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 20 березня 2011, 18:10

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 20 березня 2011, 18:15

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 20 березня 2011, 18:35

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення DEMO » 21 березня 2011, 02:51

Всем доброго дня!

Гном, прими благодарность за дело, которое делаешь!


Вот в помощь несколько ссылок с Politicona на аналогичный раздел и похожие темы:

(это общий тематический раздел, в закреплённых вверху топиках есть хроники выигранных дел)

(подборка законов и постановлений по теме)

(пока в дорабтке, но почерпнуть кое-что можно - например, в законченном виде заява про злочин (по справке о семье)()
DEMO
 
Повідомлення: 1
З нами з: 21 березня 2011, 02:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 21 березня 2011, 23:05

Дякую. Інформація дуже корисна. Пора об`єднуватися заходу, сходу, півночі та півдню, щоб душити Гідру з чотирьох сторін.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гість » 22 березня 2011, 16:16

Доброго дня форумчанам! Кілька днів читаю дану тему. Дуже добре, що є така можливість поділитись своїми проблемами і отримати юридичну допомогу, як з ними боротись.
Ось чого я вже змогла добитись.В нашому підїзді вже два тижні не працював ліфт, живемо на шостому поверсі (дитині 3 рочки), ходити пішки вже не було сил а ЖЕК і компанія яка обслуговує ліфт відповідали, що немає деталей, на питання коли будеть -"все залежить від начальства", я подзвонила на гарячу лінію міської ради і що тут почалось.... :sh_ok: приходили двоє людей з жеку до нас до дому (нас вдома не було, сусіди повідомили), а в вечері почались дзвінки з компанії яка обслуговує ліфт, директора жеку, усі уклінно просили зняти питання з контролю (мене вдома не було, дзвінки приймав свекор і піддався на вмовляння, зняв питання з контролю :du_ma_et: ). Та мабуть той дзвінок їх добре припік, адже на наступний робочий день ліфт запрацював. :-ok-: . Я це все написала, бо дуже тішусь що добитись свого можна. Нажаль це не всі проблеми.
За лютий місяць отримали квитанцію з жеку, де плата за центральне опалення , як за два місяці. В будинку стоїть лічильник, завжди дані лічильника подавав наш мешканець (повірку лічильника робили минулого року),а за лютий дані знімали жеківці і місцеве енерго. Сусідці дівчинка з жеку сказала, що "хтось не платить, в когось субсидія, а тепло в будинок вони подають і лічильник стоїть, треба платити. От і розкинули на всіх." На наступний день я пішла в жек отримати пояснення, і отримала "свої"
ЖЕК - " такі показники лічильника"
Я - " як так може бути , я підняла квитанції за чотири роки, найбільший показник по нашій квартирі був 1,7 ГКал, а цього місяця 2,4 ГКал?"
ЖЕк - " ну так може бути"
Я написала заяву в жек, щоб надали мені інформацію про показники лічильника з вересня 2008 року і по лютий 2011 року. Прошу поради, як можна добитись від них правди, що робити.
Гість
 

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 20 гостей

cron