Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 06:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 435 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ПТМ "Ковельтепло" і все що з ним пов"язано!!!
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 10:02 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Якшо це не державне підприємство - то чому існує ця монополія на надання послуг по теплопостачанню? Чому я не можу безперешкодно встановити вдома систему автономного опалення? Чому держава захищає цю монопоію, адже очевидно шо вона для держави збиткова, а система автономного опалення - більш прогресивна і економна... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 194
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
А хто буде рубати сук на якому сидить?

Востаннє редагувалось yurol в 09 грудня 2008, 11:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 11:55 
Офлайн

yurol, поясни: хто на кому сидить? :?: Про яких сук ти говориш? :lol: :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 12:02 
Офлайн

Повідомлення: 194
Подякували: 0 разів.
Якщо вам дозволять без перешкод встановити автономку, то звичайно значно менше будете платити. А завтра захоче проставити сусід і т.д. Як жеж тоді здирати з населення гроші за не виправдані тарифи. Я взагалі не знаю звідки вони беруться і як розраховуються. Не секрет що ми платимо за себе і за того дядю, а різниця осідає..... А кому це вигідно щоб такий сук зрубати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 12:10 
Офлайн

Дійсно, ніхто не знає звідки беруться розрахунки за оплату комунальних послуг (принаймні "Ковельтепло" в цій темі в особі його неофіційного представника це визнало). Але не в тому справа! Якшо "Ковельтепло" не є державним підприємствов - то яка зацікавленість державі в існуванні такої монополії, адже гроші все-одно держава не отримує. Мало того: получається, шо держава навіть дотує (хоче б через ті ж субсидії) приватне підприємство! :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 12:24 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Яке ж воно приватне. Воно комунальне. В даному випадку у власності громади міста Ковеля, просто кажучи "нічиє".
Якщо це не державна власність, то чому тариф розраховується в міністерстві?

Востаннє редагувалось Fantoman в 09 грудня 2008, 12:30, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 12:29 
Офлайн

Зоді питання до міста Ковеля (питання хоч і риторичне, але владі міста було б не зайве напрягтись і проаналізувати): в умовах кризи місто хоче заробляти чи економити? Якшо економити - то потрібно терміново дозволити і спростити процедуру встановлення систем автономного опалення для населення!!! Бо все-одно заробляти скоро не буде на кому...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 12:32 
Офлайн

igorsolop написав:
Зоді питання до міста Ковеля (питання хоч і риторичне, але владі міста було б не зайве напрягтись і проаналізувати): в умовах кризи місто хоче заробляти чи економити? Якшо економити - то потрібно терміново дозволити і спростити процедуру встановлення систем автономного опалення для населення!!! Бо все-одно заробляти скоро не буде на кому...

Ти думаєш, якщо поставити автономки всім споживачам в багатоповерхівках, то буде економія по газу? Ти жорстоко помиляєшся. Не путай власну економію з економією міста.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 12:40 
Офлайн

Ну, якшо повне відключення подачі газу (води, струму тощо) - це економія, то ти, звичайно, правий: твереза і здоровомисляча людина на таке не піде ні за що! :D Але я мав на увазі дещо інше: маючи в користуванні систему автономного опалення кожен 100 разів подумає перш ніж в теплу пору вмикати тепло в надмірному обсязі, при цьому відкривати на всю кватирки і ходити вдома голяка в 25-градусній спеці. Така людина буде зацікавлена в першу чергу в утепленні квартири, яке робиться раз в житті (наприклад, встановлення пластикових вікон), аніж в щомісячній оплаті за газ, спожитий в великих обсягах...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 13:23 
Офлайн

Утеплення індивідуальної квартири добре. Тільки ти забув про свої сусідів, які можуть забити на це утеплення або взагалі там не жити. По стінах холод добре передається. Панове, нема економнішої системи для багатоповерхівок ніж централізоване опалення. Інша справа, що на даний момент воно в нас відбувається за застарілими схемами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 13:30 
Офлайн

Fantoman написав:
Тільки ти забув про свої сусідів, які можуть забити на це утеплення або взагалі там не жити.
Ну, так зараз я плачу і за себе, і за сусіда (того, шо не платить) - це ж також не економія!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 13:34 
Офлайн

Ну так можеш теж не платити :lol: :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 23:04 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Заборона на встановлення індивідуального опалення є порушенням ст.ст. 3, 8, 19, 21, 22, 41, 48 Конституції України, ч. 1 ст. 25 Загальної декларації прав людини, ст. 319 ЦК України, п. 24 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”.
Хто хоче улаштувати автономне опалення і платити в 3-6 разів менше, пишіть меру заяву, а як не дасть дозволу - адмінпозов до суду про зобов`язання вчинити дії та відшкодування моральної шкоди.

Ковельському міському голові
Кошаруку С. Д.
вул. Незалежності, 73, м. Ковель, 45008
Іванова Петра Сидоровича
вул. _, буд._, кв. _ м. Ковель, 45001

З А Я В А
Я являюсь власником квартири № _ в багатоквартирному будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі на підставі реєстраційного посвідчення за реєстровим № ____, бланк серії __, № _____, виданого Волинським обласним бюро технічної інвентаризації.
Протягом декількох останніх років мене не влаштовує якість послуг теплопостачання, що надаються підприємством теплових мереж „Ковельтепло” (далі – ПТМ). Режим опалення є виключно примхою ПТМ: часті перебої теплопостачання, явно занижена (приблизно +40°С, максимум +50°С) температура квартирних батарей опалення. Через це під час опалювальних сезонів у квартирі створюються дискомфортні умови. Недостатнє опалення унеможливлює належне провітрювання кімнат і призводить до підвищення (80 − 98%) відносної вологості повітря та появи плісняви і грибка на стінах, які псують стіни та є шкідливим для здоров’я. Висока вологість повітря підвищує тепловіддачу організму, внаслідок чого людина у вологому приміщенні постійно мерзне. Вогкість спричиняє відчуття дискомфорту та негативно впливає на здоров’я. Безперервно (в основному, безпідставно) зростаюча вартість послуг ПТМ не відповідає їх якості.
Щоб забезпечити належні умови проживання в квартирі, я вирішив по закінченню по-точного опалювального сезону відмовитися від послуг ПТМ і улаштувати індивідуальну (ав-тономну) систему опалення. На це я маю право, виходячи з наведеного нижче.
Відповідно до ст. 48 Конституції України, кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.
Подібна норма міститься у Загальній декларації прав людини (ч. 1 ст. 25):
„Кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу, одяг, житло, медичний догляд та необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтри-мання здоров'я і добробуту її самої та її сім'ї, і право на забезпечення в разі безробіття, хвороби, інвалідності, вдівства, старості чи іншого випадку втрати засобів до існування че-рез незалежні від неї обставини”.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3, 6 ст. 319 Цивільного кодексу України власник володіє, кори-стується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Він має право вчиняти щодо сво-го майна будь-які дії, які не суперечать закону. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав Держава не втручається у здійснення власником права власності. Це означає, що власник може чинити стосовно своєї речі усе, що не заборонено законом або не суперечить соціальній природі власності. Воля власника щодо реалізації влади над річчю, тому числі і над нерухомою, виражається у володінні, користуванні і розпорядженні нею.
А відповідно до п. 24 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, споживач може відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 3, 8, 19, 21, 22, 41, 48 Конституції України як Закону прямої дії, ст. 319 ЦК України, вимагаю надати дозвіл на відокремлення моєї квартири від мережі централізованого опалення та вказати перелік організацій, до яких необхідно звернутися для вироблення технічних умов для влаштування індивідуальної (автономної) системи опалення квартири.

13.12.2008 р. П.С.Іванов

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 23:29 
Офлайн

Супер! :P От тільки б дешо підкорегувати, бо в моєму випадку має місце лише підкреслене червоним:
Гном написав:
Протягом декількох останніх років мене не влаштовує якість послуг теплопостачання, що надаються підприємством теплових мереж „Ковельтепло” (далі – ПТМ). Режим опалення є виключно примхою ПТМ: часті перебої теплопостачання, явно занижена (приблизно +40°С, максимум +50°С) температура квартирних батарей опалення. Через це під час опалювальних сезонів у квартирі створюються дискомфортні умови. Недостатнє опалення унеможливлює належне провітрювання кімнат і призводить до підвищення (80 − 98%) відносної вологості повітря та появи плісняви і грибка на стінах, які псують стіни та є шкідливим для здоров’я. Висока вологість повітря підвищує тепловіддачу організму, внаслідок чого людина у вологому приміщенні постійно мерзне. Вогкість спричиняє відчуття дискомфорту та негативно впливає на здоров’я. Безперервно (в основному, безпідставно) зростаюча вартість послуг ПТМ не відповідає їх якості.
Ну, плісняви і грибка поки нема і в загальному температура повітря під час опалювального сезону мене влаштовує. Але невлаштовує те, шо на початку опалювального сезону (коли надворі вже холодно, а в квартирах опалення ше нема) і після опалювального сезону (коли надворі ше холодно, а опалення вже нема) в квартирах дійсно дубарь страшенний бо "Ковельтепло" має власні погляди на дату початку і закінчення опалювального сезону і та думка інколи розходиться із здоровим глуздом! І найголовніше: мені набридли оті погрози збоку "Ковельтепло", шо якоби через якихось неплатників мені теж буде відключено опалення. Я не хочу бути заручником чиєїсь прихоті і жити в постійному страху, шо комусь таки взбреде в голову ідіотська ідея відключити в холодну пору року мій будинок і мене в тому числі від теплопостачання через існування 2-3 зліснихне платників, з якими "Ковельтепло" не хоче боротись і звалює цю проблему на плечі добросовісних платників (до яких і я належу). Також я не хочу переплачувати явно завищені сумми, які ні на чому не грунтуються і взяті м"яко кажучи "з потолка".

Як то це правильно сформулювати? :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2008, 23:52 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Гном написав:
Як то це правильно сформулювати? :roll:

Готовий іти до суду? Якщо так, будемо формувати доказову базу. Дай відповідь і заодно (якщо боротимешся), придбай новий інфрачервоний дистанційний термометр або (дешевше, але гірше) новий цифровий тестер з термомертом і термопарою в комплекті, щоб міряти температуру транзитних труб опалення. Щоб покази приладу приймалися до уваги, прилад повинен мати серійний номер і штамп продавця з датою, тоді він на протязі року не повинен проходити держповірку як новий.
Далі - питання/відповідь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 435 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: