Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 07:25

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 145 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Народження дитини у м. Ковелі
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 19:46 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Таки гарнюня!!! (до речі, це у нас в пологовому такі кювети?)
А ім'я яке гарне дали дівчинці! Даринка - як дарунок долі!
ЗображенняНехай росте здоровою, розумною, красивою на радість батькам!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 20:06 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
irma написав:
Таки гарнюня!!! (до речі, це у нас в пологовому такі кювети?)
]

Да, то в роддомі такі кювети, дуже зручні тим що прозорі- добре малечу видно. І взагалі в мене від роддома залишилось приємне враження.Весь персонал уважний, професійний. Так що народ працюйте над демографічною ситуацією. :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 20:30 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Від нас з дружиною теж вітання! Хай росте здоровенька :handshake: !!!Дружина хотіла вас одною з перших привітати та недовелось. :( Мабуть на першому народжували? Бо вона на 3-му працює!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 21:09 
Офлайн

Hapuga написав:
Від нас з дружиною теж вітання! Хай росте здоровенька :handshake: !!!Дружина хотіла вас одною з перших привітати та недовелось. :( Мабуть на першому народжували? Бо вона на 3-му працює!

Дякую за привітання. Я справді була на першому поверсі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2009, 20:04 
Офлайн

ВІтаю Nelly з народженням сина. Здоровя мамі і карапузіку.

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2009, 22:24 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Це хороша новина! Молодці наші форумчанки! :D
Вітаю Nelly! Здоров'я міцного - Вам та синочку!

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2009, 13:23 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
ЗображенняЗображення
Nelly , вітаємо !!!Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2009, 13:26 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Вітаємо. Всього найкращого.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2009, 15:28 
Офлайн

Повідомлення: 9
Подякували: 0 разів.
Всім ДЯКУЮ за привітання!!!!
дуже приємно !!!
також велике ДЯКУЮ працівникам пологового будинку за гарне відношення та розуміння!!!
все пройшло добре !!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 лютого 2009, 01:41 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Всього найкращого батькам та маленькій донечці! Хай росте здоровою та щасливою!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2009, 02:18 
Офлайн

Повідомлення: 40
Район міста: Сільмаш
Я в шоці від наших людей :shock: Вже 3 роки в Україні, а до г... ніяк не звикну. Ну навіщо давати хабарі? Чому ви не цікавитеся своїми правами? Знаючи закон, ви дасте собі раду з медиками краще, ніж даючи на лапу (а це ще й злочин). Я минулого року в квітні народжувала в Ковельському роддомі.
Почну ще з жіночої консультації. Перші візити туди залишили жахливе враження відношенням лікарів. Я знайшла і роздрукувала з інету купу законів про надання мед допомоги, про права пацієнтів, знайшла через інет Всеукраїнську Раду з захисту прав пацієнтів (так, є така). Коли йшла на УЗД в 20 тижнів, була у всеозброєнні. Прийшла я з чоловіком, лікар на УЗД почала мені доказувати, що з чоловіком не можна. Я їй закон в мордулю (по закону можна з будь ким приходити на прийом до будь-якого лікаря). Вона мені нагрубила, я пішла просто до завідуючої і поскаржилася. Завідуюча довго вибачалася і говорила, що багато лікарів ще однією ногою в Радянському Союзі застрягли (мозгами то точно). З того часу мене навіть моя дільнича без черги приймала :D (це вже трохи навіть занадто :D ). На УЗД я більше до нас не ходила, апаратура доісторична, такі ж спеціалісти, їздила в Львів, в клініку Інтерсоно (всім рекомендую).
В роддомі мене вразив контраст з консультацією. Персонал привітний. На роди лікаря я свідомо не шукала. Що йому там робити. Акушерка зробила свою роботу чудово, ще й 2 знайомих лікаря мого чоловіка були на родах, але вони просто посиділи, їхня допомога не знадобилася, роди пройшли легко. Після родів - платна палата на першому поверсі (дуже задоволена). От тільки довго тримають - 4 дні. В Лондоні (де моя старша народилася) мене б в той же день виписали.
Щодо лікарів, мені спочатку Легезу пропонували. Я порозпитувала всіх знайомих мамочок, відгуки дуже негативні. Перебойчук - стикнулася якось ще до родів, враження жахливе.
Взагалі, я спеціалістів хороших в нас не знайшла :( . Тепер регулярно оглядаюся в Львові.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2009, 02:29 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Менталітет по українськи, кожний працівник виконує свою роботу, спеціаліст свого діла, а коли йому дають "на лапу" - він старається її виконати ще краще, і мами дають "хабар" не через те, що вони не знають законів - а переживають за своє здоров"я та здоров"я своєї дитини, і тут уже спарва не в грошах!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2009, 05:00 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
Цитата:
Ну навіщо давати хабарі? Чому ви не цікавитеся своїми правами? Знаючи закон, ви дасте собі раду з медиками краще, ніж даючи на лапу (а це ще й злочин).

Zolotko це все правильно. Але потрібно було поцікавитись,так на всякий випадок, яка зарплата у лікарів у Лондоні і у Ковелі може б думка трохи змінилась. А зараз нашим лікарям ще й зарплату затримують ще й доплати познімали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2009, 10:01 
Офлайн

Повідомлення: 252
Шановна Zolotko. Навіщо ж так знаважливо ставитися до ковельських лікарів? Можливо проблема була не у медперсоналі, а у вас самій?
Цитата:
Коли йшла на УЗД в 20 тижнів, була у всеозброєнні. Прийшла я з чоловіком, лікар на УЗД почала мені доказувати, що з чоловіком не можна. Я їй закон в мордулю (по закону можна з будь ким приходити на прийом до будь-якого лікаря)
Я добре знаю нашого лікаря УЗД, і впевнена, що якщо б ви прийшли і спокійно та чемно сказали їй, що бажаєте щоб із Вами на обстеженні знаходився чоловік, вона б Вам не відмовила.
Цитата:
На УЗД я більше до нас не ходила, апаратура доісторична, такі ж спеціалісти, їздила в Львів, в клініку Інтерсоно (всім рекомендую).
А тепер поговоримо про Львів та Інтерсоно. Я сама народилася і довгий час жила у Львові, і з відношенням лікаря і пацієнта у цьому місті дуже добре обізнана. Невже ви хочете сказати ,що в Інтерсоно Вас приймали і обстежували безкоштовно? Найдешевше УЗД , в примітивній дільничій поліклініці міста Львова коштує 100 грн. і в черзі вистоятися потрібно кілька годин. А про Інтерсоно я взагалі мовчу ( черги там звичайно немає, але ціни!)
Цитата:
На УЗД я більше до нас не ходила, апаратура доісторична, такі ж спеціалісти, їздила в Львів, в клініку Інтерсоно (всім рекомендую).
В Лондоні ви також, наскільки я розумію , безкоштовно не народжували. То чому ж вимагаєте доброго відношення до себе від лікаря перед носом якого ви махаєте законом і погрожуєте йому. Та якщо хочете знати, за мізерну зарплату у 900 грн. нам доводиться щодня приймати до 40 жінок на прийомі, після того чергувати ночі( безоплатно), відповідати за жінок і дітей, і вислуховувати хамство зі сторони пацієнток ми не зобовязані.
Ще раз про Львів - мені довелося там стояти на обліку і лежати на збереженні, і хоча я сама лікар, відношення бажало б бути кращим.Було навіть таке, що мене зі страшними болями в животі залишили напризволяще і всі лікарі пішли додому тому,що закінчився робочий день, а медсестри відмовлялися вколоти анальгетик, тому що цього не було написано в призначеннях.На щастя приїхали мої родичі, які забрали мене з тієї лікарні і завезли в іншу ( де мене відразу ж почали готувати до операції) На моєму шляху попалася одна дуже толкова жінка гінеколог, яка врятувала мене і мою ще ненароджену дитину.
Після ткаих пригод всіх своїх чотирьох дітей я народжувала в Ковелі. І не шкодую. І дуже вдячна всім лікарям , акушеркам, які допомагали мені.
Висновок: ставтеся до лікарів з повагою і взаєморозумінням і у відповідь отримаєте таке ж хороше відношення.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2009, 15:48 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Щеб лікарі до медперсоналу ставилися з повагою, теж було б дуже добре. :evil: А то всі вимагають поваги до себе але неможуть навчитись поважати інших. :evil:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 145 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: