Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 жовтня 2017, 10:21

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 145 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Народження дитини у м. Ковелі
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2012, 01:16 
Шановний Олександре! Невже, ставши програмістом, ви не осилили таких банально простих речей, як - що їсти під час вагітності? Відповім - їсти здорову, свіжу, а не смертельно небезпечну їжу із супермаркетів, і вітаміни найкращі - натуральні продукти! Але все це має значення не тільки під час вагітності, але, - і це найважливіше!,- у підготовці до вагітності.Особливо - моральній підготовці!При чому, обох - і жінки , і чоловіка!!! Друге - не менш важливо, до та під час вагітності вести здоровий спосіб життя,- і хоч вам може здатися це дуже банальним, але це так! Все це вас мали б навчити в сім"ї, для цього не треба мати вищої освіти... Моральний спокій, відсутність стресів, більше прогулянок, читання "мудрої" літератури, а не сидіння на форумах в неті, де кожен викладає свої " вузенькі" образи на пологові будинки...Ображайтесь на державу в якій живете, яка створила такі умови.
І ще, сьогодні весь цивілізований світ не вживає хімічно створених вітамінних комплексів, бо це є лише фармацевтичний бізнес.
Жаль, що багато пересічних громадян знають море складних речей, а не орієнтуються в простому. Мабуть, у наших мам та бабусь виникали зовсім інші питання, і вони не мали "пірсінгу" у всіх місцях,
не курили і круглодобово не цмудили пиво з пластикових пл, і не знали ніяких енергетичних напоїв та матюків, і т.і., і що найважливіше - знали, що таке цнота! І це відігравало не останню роль в народження здорового потомства. На жаль, від лікаря на сьогодні мало що залежить.Бо його ніхто не слухає і не чує. Бо всі дуже розумні, все вивчили і вичитали в неті. Тільки не задумається кожен - а чи правильно він живе, чи є навколо нього позитивна енергетика? Чи готовий він морально до створення нового життя?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 серпня 2012, 07:38 
Офлайн

Повідомлення: 116
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: 2 ковель
Гість написав:
Шановний Олександре! Невже, ставши програмістом, ви не осилили таких банально простих речей, як - що їсти під час вагітності? Відповім - їсти здорову, свіжу, а не смертельно небезпечну їжу із супермаркетів, і вітаміни найкращі - натуральні продукти! Але все це має значення не тільки під час вагітності, але, - і це найважливіше!,- у підготовці до вагітності.Особливо - моральній підготовці!При чому, обох - і жінки , і чоловіка!!! Друге - не менш важливо, до та під час вагітності вести здоровий спосіб життя,- і хоч вам може здатися це дуже банальним, але це так! Все це вас мали б навчити в сім"ї, для цього не треба мати вищої освіти... Моральний спокій, відсутність стресів, більше прогулянок, читання "мудрої" літератури, а не сидіння на форумах в неті, де кожен викладає свої " вузенькі" образи на пологові будинки...Ображайтесь на державу в якій живете, яка створила такі умови.
І ще, сьогодні весь цивілізований світ не вживає хімічно створених вітамінних комплексів, бо це є лише фармацевтичний бізнес.
Жаль, що багато пересічних громадян знають море складних речей, а не орієнтуються в простому. Мабуть, у наших мам та бабусь виникали зовсім інші питання, і вони не мали "пірсінгу" у всіх місцях,
не курили і круглодобово не цмудили пиво з пластикових пл, і не знали ніяких енергетичних напоїв та матюків, і т.і., і що найважливіше - знали, що таке цнота! І це відігравало не останню роль в народження здорового потомства. На жаль, від лікаря на сьогодні мало що залежить.Бо його ніхто не слухає і не чує. Бо всі дуже розумні, все вивчили і вичитали в неті. Тільки не задумається кожен - а чи правильно він живе, чи є навколо нього позитивна енергетика? Чи готовий він морально до створення нового життя?

ДЯкую за такий великий коментар. Все що Ви описали я також дуже добре знаю, і про підготовку до вагітності і про моральний стан. А в темі хоітів сказати не те що потрібно сидіти по форумах. а те що нашим лікарям вагітні люди зовсім не потрібні і вони по них не думають абсолютно.
Наведу простий приклад як роблить більшість лікарів:
Дівчина яка завагітніла приходить до свого гінеколога, він її оглядає. пише в карточку підозра на затримку місячних і каже прийти через три місяці ставати на учот. От і все що вони роблять. А сутьще в тому що більшість проблем, паталогій з багітністю виникає саме до 12 тижна вагітності. Тобто якщо до 12 тижня проблем не було тоді вже дуже великий шанс родити здорову дитину.
От і тому в нась согодні так багато викидишів, завмерлої вагітності, бо лікарі саме в той момент коли вони потрібні відправляють пацієнта додому не кадучи ні здати ніяких аналізів, ні пройти ніякого обстеження.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 серпня 2012, 22:23 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
_Олександр_ написав:
А сутьще в тому що більшість проблем, паталогій з багітністю виникає саме до 12 тижна вагітності.

Суть в тому , що більшість цих проблем і патологій залежать від способу життя до вагітності починаючи від звички мити руки, закінчуючи раціоном. Лікар на це все впливу не має.

Востаннє редагувалось Fantoman в 21 серпня 2012, 08:21, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 серпня 2012, 22:37 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
_Олександр_ написав:
лікарі саме в той момент коли вони потрібні відправляють пацієнта додому не кадучи ні здати ніяких аналізів, ні пройти ніякого обстеження.

А перед плановою вагітністю пройти обстеження що не дає? Та і раз на рік пересвідчитися, що немає дзвіночків ні від раку ні від діабету.
Більшість заси..ає свій організм змолоду, а потім лікар мусить за 5 хвилин привести все до норми таблетками за 25 копійок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 серпня 2012, 01:19 
_Олександр_ написав:
Fantoman написав:
_Олександр_ написав:
Розумієте. Лікар та програміст це зовсім різні професії.

А де значить брати інформацію??????????
Наприклад що можна їсти під час вагітності а що взагалі протипоказано. Які потрібні вітаміни, що робити в тій чи іншій ситуації, який має бути режим дня та багато іншого...
Лікарі про це навіть і слова не говорять. А якщо цього всього не знати то про народження здорової дитини без ускладнень можна і не говорити.

Боже ж ти, мій! Як же люди плодилися десятки тисяч років без Інтернету?! :sh_ok: Олександре, запитайте пораду у власної мами, тещі чи Ваших з дружиною бабусь. Я думаю, що вони вам повідомлять про абсолютно банальні і, що цікаво, ефективні рецепти для нормального перебігу вагітності і пологів. Складається враження, що перш за все саме Вам з дружиною потрібна допомога не акушер-гінеколога, а (не ображайтесь лишень) - фахового психотерапевта. Ви самі себе загнали в павутину фобій. Перестаньте юзати Павутину, шукаючи там рецепти на всі випадки життя...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 серпня 2012, 14:43 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
1000%, як діти малі

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 червня 2013, 23:29 
Офлайн

Повідомлення: 1
Район міста: Центр
Привіт! Хочу застерегти всіх вагітних міста Ковеля, і тих хто планує вагітність, ні в якому разі не іти на узд в "Медичний центр". Я сама обпеклась, іншим не бажаю!!! Такого наговорили, що мало не наробила біди! Добре, що поїхала в Луцьк до Шворака( лікар від Бога), в "Ваш лікар", і оказалось все добре)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 липня 2013, 21:05 
Офлайн

Повідомлення: 8
Район міста: Володимирська
Бажаю здоров,ячка Вашій дитинці!Рада за Вас! Але мушу повідомити, що ніде в нашому місті так якісно і результативно, а ще без черг та скандалів, з ними пов,язаними, не відвідувала кабінет УЗД.
Особливо сподобався Лясота.
А Ви у якого лікаря були?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2014, 15:04 
Mila88 написав:
Привіт! Хочу застерегти всіх вагітних міста Ковеля, і тих хто планує вагітність, ні в якому разі не іти на узд в "Медичний центр". Я сама обпеклась, іншим не бажаю!!! Такого наговорили, що мало не наробила біди! Добре, що поїхала в Луцьк до Шворака( лікар від Бога), в "Ваш лікар", і оказалось все добре)

"Медичний центр" - це той, що напроти "кіно"???

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2014, 09:14 
Ванда написав:
777 написав:
моя жінка робить в роддомі-акушеркою. так от...гроші беруть лікарі.....а роди приймають акушерки

Хто на кого вчився.. :lol: Коли мені робили кесарів розтин , ще не встигла я прийти до тями після наркозу , лікар-анестезіолог ( старша поважна жіночка ) почала мене "грузити" , що треба платити не тільки лікарю , а й за наркоз (не за препарати , а на лапу ,звісно) . Вона мене майже вичитувала , як злодійку , у той час , коли у мене в очах ще двоїлося... :doctor: :cry: :oops: Звісно , я їй заплатила . 8(

ну і для чого тоді говорити про хабарництво?ну самі даєте ж!!!!!я народила двоє дітей---і нікому не платила ні копійки,акушерці пляшку шампанського і все....

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 145 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: