Сподобався форум - постав +1

Народження дитини у м. Ковелі

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Zolotko » 14 лютого 2009, 17:23

Шановна Ксенія, в Лондоні я народжувала абсолютно безкоштовно. Більше того, від початку вагітності і рік після родів для жінки все безплатно - ліки, стоматолог, а медицина там і так безплатна (справді, а не так, як в нас). Є і приватні клініки, але мене більш, ніж задовільняла державна. Для дитини до 5 років всі медикаменти і лікарі теж безплатні. Тамтешні лікарі теж регулярно скаржаться на зарплату і умови праці (вони працюють по більш, як 12 годин на добу). До речі лікарі там пристосовуються до пацієнтів, а не навпаки. Я, на приклад, могла прийти до лікаря і в 8 год вечора, і в 10 ранку, як мені краще, а не так як тут - кілометрові черги з 9 до 3 , чи як там.
В Інтерсоно УЗД коштувало минулого року 136грн. Черг немає, апаратура супер, відношення тим більше. Якби я жила в Львові, я б повністю спостерігалася там (1000 доларів було минулого року зі всіма аналізами, обстеженнями і родами).
Щодо умов праці і зарплати медиків. Ніхто їх за вуха в цю професію не тягнув. Не подобається, шукайте краще. А зганяти свої проблеми на пацієнтах - це низько, протизаконно.
А ситуація така в нас через тих людей, які схиливши голову, дають себе під ноги. Трохи більше обурювалися (офіційно, а не на кухні), можливо вже щось і змінилося б.
Аватар користувача
Zolotko
 
Повідомлення: 40
З нами з: 26 січня 2005, 17:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення KOT » 14 лютого 2009, 17:54

Так чого ж ти у Ковелі застрягла і жалуєшся. Здається НЕКТОН уже писав про хнюпіків у темі "Чому наша держава такє - дєрьмо".
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Ksenia » 14 лютого 2009, 19:37

Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Zolotko » 14 лютого 2009, 20:05

Ксенія в Британії дуже хороша державна безплатна медицина, не залежно вірите ви в це чи ні :D , за інші країни не знаю, не жила.
В консультацію я приходила в нормальному стані і нікому не грубила, навіть в відповідь на грубість. Не мій стиль. Я дію згідно своїх прав, на моєму боці закон, навіщо мені грубити?
Інтерсоно - платна клініка. Наша жін. консультація - державна, тобто вимагати гроші за будь-що тут незаконно. Тепер зрозуміло?
Кот, я не жаліюся, якраз навпаки, активно дію , щоб хоч щось змінити.
Наша зав жін консультацією, до речі, попросила ще тоді копії всіх законів для себе.
Аватар користувача
Zolotko
 
Повідомлення: 40
З нами з: 26 січня 2005, 17:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Hapuga » 14 лютого 2009, 20:47

"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Ksenia » 14 лютого 2009, 21:47

Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Romas » 15 лютого 2009, 02:11

Шановна Ksenia давайте не будемо псувати таку гарну і світлу тему і перемістимось в стару viewtopic.php?f=2&t=4372&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B0+%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0
А якщо Ви хочете і маєте можливість щось змінити в нашій місцевій медицині то тут почитайте
viewtopic.php?f=2&t=7209&hilit=%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Ksenia » 15 лютого 2009, 08:22

Ksenia
 
Повідомлення: 252
З нами з: 20 січня 2009, 18:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення boddy » 15 лютого 2009, 13:45

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення boddy » 15 лютого 2009, 13:51

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Hellen » 16 лютого 2009, 15:16

Zolotko, наш роддом ні в яке порівняння з львівськими не стане, там якщо файно не помастиш, то нічого доброго не буде.Повір, бо я була і там, і тут.Ков.роддом працює по міжнародній програмі, в Києві такий один роддом. А в Інтерсоно бажаю тобі народжувати третю дитину, побачу твої відгуки і затрати після того. І на рахунок сидіння лікарів на родах: щоб все було нормально, лікар працює мізками і головою, правильно прогнозуючи роди, для цього вчаться 6 років плюс 3, плюс всі роки досвіду,тоді акушерці залишається лише підставити руки, щоб прийняти дитину. І підписавши довідку про народження дитини лікар відповідає за жінку і дитину 42 дні та перший рік, бо якщо виявиться якесь ускладнення навіть не з вини лікаря, все одно відповідальний той лікар, що на твою суб"єктивну думку просто сидів. З твоєї сторони треба було радіти, що він просто "посидів". А свою енергію та бажання встановити справедливість у суспільстві пропоную направити на бюрократів у "білому домі", податківців, митників, і т. д, яких напевно твій чоловік , маючи бізнес, добре підмазує. Щось мало хто з лікарів живе на власних віллах і роз"їжджає на крутих машинах. Так що, роздивись навколо!... А на дільницю до Ал. більше не ходи, за бажанням можна стояти на обліку у любого лікаря, якого обереш.
Шановний, Hapuga, відношення людини до інших визначається не посадою, і навіть не рівнем освіченості, а вихованням, отриманим змалку. А хами є на всіх роботах, на жаль , і в медицині їх багато...Але вибір є завжди. Бажаю всім не хворіти, і народжувати легко і гарно!
Hellen
 
Повідомлення: 14
З нами з: 03 листопада 2008, 00:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Zolotko » 16 лютого 2009, 16:41

Аватар користувача
Zolotko
 
Повідомлення: 40
З нами з: 26 січня 2005, 17:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення kleo » 16 лютого 2009, 17:40

:dance2:
kleo
 
Повідомлення: 1
З нами з: 16 лютого 2009, 17:36
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Fantoman » 16 лютого 2009, 18:24

Який радянський? Це типовий новоукраїнський. Зараз хто в основному свої права обстоює - пенсіонери з радянським типом мислення (при формуванні їх світогляду держава ще не клала повністю на громадян)..
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Народження дитини у м. Ковелі

Повідомлення Hapuga » 16 лютого 2009, 22:47

"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron