Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 05:03

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Запущено ВАК. Чи буде кінець світу?
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 10:28 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Это все о большом адронном коллайдере?
Если да, то: http://podrobnosti.ua/technologies/2008 ... 53646.html либо: http://podrobnosti.ua/photogallery/17591/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 12:50 
Офлайн

Повідомлення: 703
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Прошу вибачення за попередній мій пост ! Тема дійсно цікава , але скільки мені казали батьки , бабуся , весь час на протязі усього життя усі говорять про так званий кінець світу ! Страшнувато ... але мені здається шо є декілька варіантів розвитку подій:1 Все це буде від озонової дірки яка збільшується і не до добра це...2 Глобальне потепління від якого розтають льодовики і рівень у океанах збільшується і тим все може затопити вже не раз казали , що таких країн як Великабританія , Австралія і т.д. і т.п . може взагалі не бути ! 3 Це світова війна ... як на мене то вона вже починається ... і нас вона може затронути принаймні це реальніше шо нас затопить !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 13:04 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
А як же велетенський астеройд, що рознесе Землю на частинки? :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 13:21 
Офлайн

Повідомлення: 235
Lisichka написав:
А як же велетенський астеройд, що рознесе Землю на частинки? :D

Я більший песиміст. Я надіюсь що ми всі помремо раніше, ніж буде кінець світу.... :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 17:34 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
vsem написав:
gregkov написав:
а можна і просто почитати гарні книжки з хімії, квантової фізики, астрономії і т.д. та не страждати фігньою - в мисленні буде кінець світу чи не буде. Звичайно буде - фіг знає через скільки мільярдів (мож і раніше) років коли наше Сонечко накриється. щоб не розводити політез, пошукайте книжки того ж самого Стівена Хокінга по астрономії от і все :-)

Який політез? При чому тут час горіння сонця? Скажи, термоядерну енергію освоїли? Бомбу зробили. А тут на порядки вищі енергії. Що вони будуть з ними робити? Нічого. Що корисного з цього може бути? Розширяться наші пізнання. А чи знайдуть той бозон? По ідеї, але точно не знають. А страпельки утворяться? Не повинні, але точно не знають. А чорна діра утвориться? Не повинна, але точно не знають. Чи наражають вони людство на небезпеку? Не повинні, але точно не знають. Чого лізти туди, де невідомо що? Стільки грошей угрохали. Довели існування кварків в Америці, не пам'ятаю скільки років тому. І що? Яка користь? Цікавість цікавістю, ане пальці в 220 не треба пхати.

ха :-) - не я починав цю тему, але перш ніж такі речі "зачіпати" потрібно бути як-мінімум спеціалістом в цій галузі або хоча б трішки почитати про це, а не кидатись з крайностей в крайності ;-) (сам я не спець, але в свій час начитався до "нємогу" ;) )
тим більше що прискорювачів по світу хватає, і, хоча, вони менш потужні, але там теж можуть відбуватись подібні реакції... і нічого - усі живі
крім того, різні там альфа-, бета-, гама-, нейтрино- і всяка інша лабуда, тобто потоки заряджених (чи не заряджених) часток "прошивають" планету Земля, щодня, щогодини, щохвилини, щосекунди...
і знову ж таки - нічого - усі живі ;)
вот я про що.
так що тему можна сміливо закривати і не страдати фігньою :) - через півроку усі з цієї теми бум сміятись
на цьому моя крапка ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 19:27 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Крапку рано ставити. Спочатку треба страшне зробити смішним: http://life.pravda.com.ua/surprising/48ca4a4c88246/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 вересня 2008, 22:37 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
И вы (gregkov, irma) считаете, что 10 МУЛИАРДОВ и 27 километров - это ФИГНЯ? Гммммммммммммммммммм
Мягко скажем - не совсем с вами согласен. Тот, кто это бабло вкладывал (а таки кто й то вкладывал), не такие ж лохи. Не тот порядок цифр, что бы понтить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2008, 00:54 
Офлайн

gregkov написав:
ха :-) - не я починав цю тему, але перш ніж такі речі "зачіпати" потрібно бути як-мінімум спеціалістом в цій галузі або хоча б трішки почитати про це, а не кидатись з крайностей в крайності ;-) (сам я не спець, але в свій час начитався до "нємогу" ;) )

в цьому ніхто з нас не спець, і я також, хоча в мене диплом фізика.

gregkov написав:
тим більше що прискорювачів по світу хватає, і, хоча, вони менш потужні, але там теж можуть відбуватись подібні реакції... і нічого - усі живі
крім того, різні там альфа-, бета-, гама-, нейтрино- і всяка інша лабуда, тобто потоки заряджених (чи не заряджених) часток "прошивають" планету Земля, щодня, щогодини, щохвилини, щосекунди...
і знову ж таки - нічого - усі живі ;)

цитую: "Температура в месте столкновения будет в 100 тысяч раз больше, чем температура в центре Солнца". Сонце до таких енергій навряд чи розгонить альфа, бета чи гама-частинку. Нейтрино (які, власне, й прошивають землю) в рахунок не беремо.
gregkov написав:
вот я про що.
так що тему можна сміливо закривати і не страдати фігньою :) - через півроку усі з цієї теми бум сміятись
на цьому моя крапка ;)

Та мозок відмовляється вірити в те що із-за цього буде кінець світу. Не логічно якось зробити кирдик планеті просто так, заради цікавості. За гріхи, чи із-за катаклізмів, а то з цікавості..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2008, 16:29 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
toha написав:
И вы (gregkov, irma) считаете, что 10 МУЛИАРДОВ и 27 километров - это ФИГНЯ?

...фігня-не фігня - фіг його зна врешті!
Просто замість того, щоб наганяти на себе і людей нікчемні страхи, краще подивитись на це весело і оптимістично і в черговий раз поржать .... перед кінцем світу :mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2008, 15:35 
Офлайн

Повідомлення: 421
Та ми вже тих кінців світу багатенько пережили. Он почитайте "Махабхарату" - навіть світова ядерна війна вже була (а зараз вчені гадають, звідки ж взявся останній льодовиковий період :mrgreen: ). Про комети, боліди, метеорити і астероїди навіть і говорити нічого - падали як вороняче лайно від переляканої зграї.
Переживемо і ВАК.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2008, 20:31 
Офлайн

AL написав:
Та ми вже тих кінців світу багатенько пережили. Он почитайте "Махабхарату" - навіть світова ядерна війна вже була (а зараз вчені гадають, звідки ж взявся останній льодовиковий період :mrgreen: ). Про комети, боліди, метеорити і астероїди навіть і говорити нічого - падали як вороняче лайно від переляканої зграї.
Переживемо і ВАК.

Я ще будучи студентом читав статтю, то там говорились, що якщо взяти всі світові релігії, то кінець світу має відбуватися кожні кілька років. Пам'ятаю кілька років тому мав відбутися 28 жовтня. :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2008, 15:16 
Офлайн

Вчора якийсь "перець" (певно фізик) заспокоював. Сказав, що такі зіткнення відбуваються в природі мільйони разів - і все нормально.
Отже поживемо ще. :D
Правда не сказав де. І не сказав, що розганяє частинки (сьодні прикидував, думав магнітне поле Сонця - ні. Заслабеньке.) і де саме вони стикаються з такими швидкостямиз такими швидкостями (бо чому б тоді не дослідити їх, а не будувати такий апарат.) .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2008, 17:49 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
vsem написав:
Вчора якийсь "перець" (певно фізик) заспокоював. Сказав, що такі зіткнення відбуваються в природі мільйони разів - і все нормально.
Отже поживемо ще. :D
Правда не сказав де. І не сказав, що розганяє частинки (сьодні прикидував, думав магнітне поле Сонця - ні. Заслабеньке.) і де саме вони стикаються з такими швидкостямиз такими швидкостями (бо чому б тоді не дослідити їх, а не будувати такий апарат.) .

соррі - казав "крапка" але не втримався...
vsem я на пара постів вище про те саме казав - потому німа чого говорити про перців (я розумію що то про фізика з тв) :-)
вивчай хімію (в тій частині, що відноситься до теми), фізику і астрономію і закриваємо цю тему
toha - не нам ці мільярди тратити... не нам..... а зря ;-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2008, 18:53 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Так, закривайте тему :D , ВАК сьогодні тимчасово відключили через проблеми з електрикою...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2008, 21:18 
Офлайн

gregkov написав:
вивчай хімію (в тій частині, що відноситься до теми)

Це в якій? :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: