Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 серпня 2017, 07:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 123 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Де заклади для людей з грошима?
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2008, 18:18 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop написав:
не бачу сенсу переплачувати за каву в два дорога :roll:

Возле "мажора" был, может и есть магазинчик, где можно и попить кофэ и купить его. А дома: хоть по-турецки, хоть по-Солоповски .... :lol: :wink:
Если атмосфера не важна - зачем мучать ... ноги :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2008, 18:20 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Доречі про КАЗКУ, я не так давно зайщов туди ввечері в шапці, (на вулиці було холодно). Не встиг я підійти до ступєньок, як уже та бля.....ська офіціантка із крико і руками до мене "ШАПКУ ЗНІМИ" :shock: ППЦ, це була для мене несподіванка ще та. І як вот тут не стриматися і матом її не послати?? :x

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2008, 18:26 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
toha написав:
Если атмосфера не важна - зачем мучать ... ноги :)
ОК! Яка різниця в атмосфері наприклад в "У свата", в "Кав"ярні" (біля пошти), в "Золотому ключику", в "Апельсині"? Ці бари знаходяться приблизно в центрі міста, асортимент приблизно однаковий і ціна на каву (соки, тістечка, чаї) приблизно однакова (+\- 0.5грн.). Я не уявляю собі який на цій же території має відкритись заклад, аби це змусило мене ходити до нього (а не в перераховані заклади) і купувати там каву в два дорога :?: :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 14:26 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
зайченя написав:
Femme написав:
БЫДЛО!!! Нет, не так..не просто быдло, а КОВЕЛЬСКОЕ БЫДЛО

Тому і потрібний такий заклад, щоб бидла там не було. Половина "розумного" бидла відсікається автоматично ціновою політикою, а інша половина бидла ("тупого") - охороною, адміністрацією і т.п.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 15:05 
Офлайн

Повідомлення: 279
Подякували: 0 разів.
в мене теж є пару словечок про ту " СКАЗОЧКУ " ... такого нарваного персонала ніж там ніде не бачив ... мені там стільки разів грубили, що не хватить їх книги скарг .... ось останній раз ... заходжу, ще навіть оглянутися не встиг, як мені в лоб крикнули, щоб сісти треба 70 грн з чоловіка, а ні то допобачення ...бачите я не визвав в неї довіри (що в мому кармані є такі гроші, аж 70 грн ... жах ... )... я був в шоці ... так хотілося дістати з кармана сотню ... зкрутити її і засунути тій адміністраторші в її крикливе горло ... це бичарня ... а не кафе ... ще ніде я себе не почував таким приниженим ... + в них найгірша кухня в Ковелі ... от пишу зараз ... і весь на емоціях ... :evil: :fight1: більше туди в житті не піду ...

Спасибо тем, кому я вообще все равно-Вы нужны для массовки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 15:56 
Офлайн

Повідомлення: 23
На какой улице находится "У свата",и ещё вопрос ,может кто ответит, видел около автовокзала ,почти напротив,в жилом доме, вывеска "Готель",не подскажете как там с удобствами,с горячей водой. "Лiсова пiсня" не впечатлила.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 16:14 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
"У свата" находится в центре (ул. Незалежності), в том доме, где и центр. аптека, а сразу за кафешкой - площадь "Белого дома".
Что касается отеля, - там все удобства имеются, это частный отель на несколько номеров.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 17:12 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
big_boss написав:
в мене теж є пару словечок про ту " СКАЗОЧКУ " ... такого нарваного персонала ніж там ніде не бачив ... мені там стільки разів грубили, що не хватить їх книги скарг .... ось останній раз ... заходжу, ще навіть оглянутися не встиг, як мені в лоб крикнули, щоб сісти треба 70 грн з чоловіка, а ні то допобачення ...бачите я не визвав в неї довіри (що в мому кармані є такі гроші, аж 70 грн ... жах ... )... я був в шоці ... так хотілося дістати з кармана сотню ... зкрутити її і засунути тій адміністраторші в її крикливе горло ... це бичарня ... а не кафе ... ще ніде я себе не почував таким приниженим ... + в них найгірша кухня в Ковелі ... от пишу зараз ... і весь на емоціях ... :evil: :fight1: більше туди в житті не піду ...

Про кухню щира правда. Різати в фруктовий салат залежалі напівсухі апельсини може тільки повний дебіл. На рахунок обслуговування в той перший і останній раз, на день молоді, коли я туди зайшов. В напівпустому кафе такий простенький заказ як бокал муската, коктейль, фруктовий салат і морозиво довелося чекати 30 хв. За цей час до мене підходили офіціантки ще два раза, хоча першу я ловив ледь не силою, я став свідком рику адміністраторши на офіціантку, мене же раз перепитували марку і сорт вина, і лажи, коли офіціантка в руках виносила з кухні нарізаний хліб і в барі клала його в хлібницю.
До речі вони тоді ходили без уніформи, а згідно сан.-гіг. правил заборонено на кухні перебувати без халата, та і руками хліб лишній раз лапати не рекомендується.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 18:06 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Можливо не зовсім по темі, але обслуговування в КАЗЦІ мені нагадало один випадок.
Колись ми з чоловіком зайшли у літнє кафе "Тигреня", це у Луцьку на 33 кв. Півгодини чекали офіціанта, потім стільки ж замовлення: кава та сік. За цей час стали свідками сварки однієї відвідувачки з адміністратором, через те, що довго не виконували її замовлення, теж каву. Ми вже починали дратуватись. В якийсь момент мій чоловік поглянув на бармена, і побачив як та засунула палець у ніс, і робить там свої справи!!!!!!!! І це на очах у всіх людей, навіть не відвернувшись, та взагалі вона, в принципі, не повинна була такого робити, бо має справу з посудом та їжею!!! Це було останньою краплею. Діма встав і пішов шукати адміністрацію. Довго його не було, але після того каву ми пили за рахунок закладу, в який більше ніколи не ходили.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 18:24 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Lisichka написав:
поглянув на бармена, і побачив як та засунула палець у ніс, і робить там свої справи!!!!!!!!
...
після того каву ми пили за рахунок закладу, в який більше ніколи не ходили.
Як подумаю з чим Ви кави попили, то вивертає.
Я після такого в тому закладі фізично вживати не зміг би, хоть що небудь (незапаковане/незакорковане).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 18:46 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Я ж кажу. Нема кому обслуговувати. Чомусь більшість власників даних закладів думає, що офіціантом чи барменом/вуменом адміністратором може працювати людина після школи, або з якоюсь незрозумілою освітою. Та офіціанта такого півроку виховувати треба.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 20:48 
Офлайн

Повідомлення: 47
Найбільша економія на зарплатні офіціантів, тому постійна текучка, дівчата з сіл, після школи, за 200 гривень щасливі!!!!!!!!!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 22:46 
Офлайн

Повідомлення: 235
DDD написав:
Igorsolop, щось в вас все туго! Невже не ясно, що хочеться сходити в бар, чи заклад, де ти платиш гроші за відповідне обслуговування, за людей, що сидять за сусідніми століками, за вічливих, РОЗУМНИХ офіціанток, за достойний інтер"єр! Я готова перплатити пару рублів, щоб мені це предоставили! Навіть заплатити за каву 10 гривень, але вона буде смачна, з хороших сортів кави, мені принесуть її з шматочком вишуканого шоколаду, склянкою води (як це прийнято) чи щось в тому дусі, посміхнуться!

:) .... потім поряд зі столиком з'явиться мужик, дістане з під поли корону, а в двері протиснеться білий кінь.... :) .. Мрійниця...
Прийшли каву пити - пийте каву, а не IQ офіціанток перевіряти...
Пам'ятаю колись у Львові смачну каву робили у звичайному студентському кафе. І пили всі, від студента до професора..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2008, 22:49 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
vsem написав:
Прийшли каву пити - пийте каву, а не IQ офіціанток перевіряти...
+1 :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 листопада 2008, 21:21 
Офлайн

Повідомлення: 17
Так закладів дійсно нема.... але вони мабуть і не потрібні, на жаль.....
Все залежить що розуміти під цим запитанням...."заклади для людей з грошима"
Як відомо попит народжує пропозицію....."людей з грошима" дійсно в Ковелі є багато , але стоїть запитання чи готові вони їх витрачати і на що?
На мою думку, не тільки не готові , але навпаки шукають де б відпочити "на халяву" . Про які заклади високої культури обслуговування можна говорити , як що люди не готові за це платити відповідні кошти.? Звісно не про всіх людей мова, але кожний заклад це насамперед -комерційний проект, а робити ставку на сотню - другу людей , які до того ж рідко відвідують такі заклади по причині занятості - це утопія.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 123 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: