Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 13:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Україна не держава!?
ПовідомленняДодано: 06 червня 2008, 23:42 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Після висловлювань г-на Жириновського на передачі "Свобода слова " потрібно пити заспокійливе :x
1. Ніяк не збагну - яким чином пригнічують росіян у Криму ? :roll: :lol: Там же української мови не почуєш ! Хто ж їх там "гнітить"?
2. Чому на такі передачі не запросити когось іншого ? Наперед відомо, що можуть говорити такі... як Затулін і Жириновський :gun: :fight1: .Ще раз нас поставили перед фактом , що коли ми не будемо "дружити" з братньою Росією , "Україна припинить своє існування" !!!!
Хто дивився ? Що думаєте по цьому питанню?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 червня 2008, 23:46 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Затулин "намолотил" на две войны. Я то думал у нас по одной "беде" Жириновский и Шуфрич. :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 00:08 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
toha написав:
Затулин "намолотил" на две войны. Я то думал у нас по одной "беде" Жириновский и Шуфрич. :(
Щаз... Затулін, Тягнибок, Жириновський, Шуфрич, Вітренко, Лужков - хай вибачать, якщо когось не згадав.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 09:15 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
Трохи подивився. Як можна відновитися до людини, яка тебе і твоїх рідних називає фашистами. Він урод. Не спорю, його імідж вже давно працює, але, все одно, таке просто так лишати не можна.
А хіба Затуліну дозволили в'їжджати до України? Йому, ж, здається, колись там заборонили.
Для себе зробив висновок: чуйка, що через років 3-4 бути війні, стопудово. Або за газ, або за чорноморський флот. Зарано відмовилися ми від ядерної зброї.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Відчути себе часткою єдиного народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 10:18 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Ванда написав:
Хто дивився ? Що думаєте по цьому питанню?
Я дивився. І скажу, шо це дуже добре, шо Каськіва не пустили на дебати з Жериновським в Росії на НТВ: він би там обосрався по самі вуха! Він навіть у себе вдома і то не міг нічого толкового сказати (так як і, до речі, Пономарьов - хто його пустив і нашо?), а все плів шось типу "Ви приїжджайте - ми поговоримо і вас научимо". До чого така мова? :? Але це ше куди не йшло! От шо плів Корчинський!!!! :shock: "Воювати любимо і вміємо..." Оце вже взагалі ні до чого, бо по-перше ніхто в нас воювати не любить (всі надають перевагу одразу в полон здаватись), а по-друге воювати особо і нічим. Це те саме, шо лякати йожика голою Ж... Це тільки шкодить і без того непростим відносинам з Росією...

Тепер щодо самого Жериновського. Дуже багато він сказав толкового, просто прикрито воно все напівклоунською маскою. А нашим політикам замість того, аби сміятись - варто було б над цими словами задуматись! І ше одне: в словах Вольфовича я знайшов підтвердження своїй думці з паралельної теми: Росія готова уступити нам дешевий (можливо навіть дууууже дешевий) газ (і ше багато іншого!) в обмін на базування свого флоту в Криму після 2017 року і за відмову України від курсу до НАТО. Цим обов"язково варто було б скористатись! Бо на мій погляд дійсно ані примарна загроза тероризму, ані членство в ЄС на права сировинного придатку не вартує в даний час більше аніж доступ до дешевих енергетичних ресурсів. Особливо в Україні, де від споживання енергії залежить життя країни, а про енергозберігаючі технології ми чуємо лише з фантастичних оповідань.

Пропоную обговорити тему "Золотого мілліарда" (по ссилці -> сюди), про яку згадував у своєму виступі пан Жериновський: я про це чув не один раз і вважаю це цілком ймовірним...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 11:06 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
То що у нас нема держави, я впевнений на всі 100%
І оті вислови типу: "ти не патріот", "маєте таку державу на яку заслцговуєте" це бред, у вигляді самозаспокоювання.

Я розповім нещодавню історію, котра відбулась зі мною. Сидів я в парку з друзями, було пізно сонце сховалось. І тут як завжди в цей період виходять люди условно назвем "дуже бідні", тобто це зазвичай пенсіонери котрі залишились самі (не бомжи, це факт). І розпочинають вишукувать оте 8 копійкове золото, тобто пляшки з під пива, слабоалкоголок... І тут проходить і повз нас бабця зморена старісттю (їїбе відпочивати на страрості з обовязковим наглядом) і як завжди ці люди питають: "чи можна забрать білля нас, пусту тару". А ми з дуру, не мало набрали пляшок з слабоалкоголкою. Ми - "Звісно, тільки у нас ще буде багато тари пізніше, підійдіть пізніше. І так ми перекінулись з тією бабкою декількома словами в більшості про її життя. То, що ми дізнались: Бабушка була все життя трудягою, побудувала не мало будинків в нашому славному місті, мала 5 розряд "каменьщіка", так сталось що залишилась сама, нещодавно ще прийшлось зробить операцюю на очі, що призвило до не малих витрат, тай щей прийшлось влісти в борги, отримує (ту мізерну-це добавлено мною) пенсію і відразу повертає борги. Після розмови хвилина мовчання. І тут мій друг перший протягує дватцятку, зі словами "Це вам, візьміть будласка", у мне і ще у одного друга застигли рукі в карманах (адже ми теж, в тойже час синхроно потянулись за грошима, просто наш друг оказався швидший), а чьму застигли? Та тому що побачили оту реакуцію коли вона взяла в рукі 20 грн. Її мабуть казалось, що її подарували мльйон долярів. І тут ми приблизно по такійже дватцятці добавили. Вона тихенько пішла чекать коли звільниться тара, на сусіднню навпроти лавку. Ми були троха в шоці від почутого і побаченого, хвилини три ми мовчки сиділи, і невзрачно споглядали на ту бабцю. Ту ще такийже мужчина пройшов повз нас, далі. Тема звісно у нас змінилась на співчуваючу, і ми ізрідка обмінювались якимись фразами. І головне ми спостерігали за цієюю бабцею, вона нас і далі продовжувала шокувати. Вона після того як сіла довго ще крутила ті гроші в руках, перераховувала, її казалось що вона в руках тримає багатство. І тут навіть в тимноті ми помітили що у бабці виступили сльози, вона акуратно їх стирає з лиця. Якісь декілька гривень, що молодь тратить при звичайному вилазі в центр міста, а то і більше, в декілька раз.

І це держава? Наші батьки, дідусі отримують пенсю (винагороду за довгу клопітку працю), їздять і споглядають на світ без обмежень, відпочивають на всіх цікавих курортах?
А в державі, це так. І там платять гіднуу пенцію всім, незважаючи на зміну влади. Та за гріхі попередньї влади, виплачують компенсацюю, усім, навіть не своїм громадянам. Там після виходу на пенсію, у людей дійсно розпочинається друге цікаве і енергійне життя. Торбуються за свій народ, для якого вона і існує.
І незнаю чого, але чомусь я не впевнений у своїї пенсіїї що я можу піти впевнено на старості в заслужений відпочинок, хоча працюю завжди офіційно і не мало відаю державі.
Там де себе почуваєш людиною, потрібною. Там і є Держава.
І нахер мені та політика, я хочу просто достойно жити, та впевнено себе почувати.

Востаннє редагувалось Oleg-Dock в 07 червня 2008, 14:04, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 11:38 
Офлайн

Stalin написав:
Як можна відновитися до людини, яка тебе і твоїх рідних називає фашистами.
До речі - про фашистів: коли я був місяць тому у Києві і прогулювався Андріївським узвозом, то бачив у продажу дуже багато речей 2-ї Світової війни і зокрема з нацистською аттрибутикою. Це було, до речі, на 9 Травня - День перемоги! :shock:
Stalin написав:
чуйка, що через років 3-4 бути війні, стопудово. Або за газ, або за чорноморський флот.
Уточни: хто з ким і якою зброєю буде воювати? Росії не треба з нами воювати - їй достатньо перекрити кран. :wink: Або навіть і перекривати не треба, а просто поставити нормальну ціну на газ, як для всіх європейських держав, і через 3-4 роки можна просто прийти і позгрібати всі трупи в одну велику яму...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 12:48 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
Цитата:
Уточни: хто з ким і якою зброєю буде воювати?

Україна з Росією. Зброя - та, що зараз є(кажу ж, була б у нас ядерна зброя - рахувалися, а не вважали б бидлом). На рахунок газу - гон. Деякі люди ще й зараз без газу живуть, і нічого - не згрібають їх труби в яму. Звісно, незручно, але жити можливо. Звісно, шансів небагато, але "що маємо, те маємо".
На рахунок фашистів є дві версії:
1) до 9 травня продавали сувеніри(кителі німецькі) - це дозволено;
2) це робиться спеціально - звертатися до відповідних органів і вилучати такцу продукцію і продавців(нацистська символіка ЗАБОРОНЕНА);

Відчути себе часткою єдиного народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 13:34 
Офлайн

На рахунок війни я сперечатись не буду, просто наведу декілька тез:
1. Наразі у нас нема ніякої зброї: ні ядерної, ні вогнепальної. Зброю, яка стріляє сама по собі, я до уваги не беру :D
2. Якби у нас до цих пір була ядерна зброя - то ше невідомо як би вона використалась при нинішньому рівні і стані збройних сил Украївні: не факт, шо вже б пару бомб взірвалось прямо на складах, а парочку бомб уже викрали терористи і нас з вами нею ж і залякували.
3. Воювати піде хіба 3% населення України призовного віку. Решта або одразу здасться в полон, або швиденько емігрує за кордон, або перетвориться в банду, яка воюватиме взагалі невідомо проти кого. (Сам я ше не визначився, але знаю точно, шо мене не буде в тих 3% :P )

Щодо цінності енергетичних ресурсів і можливості виживання без них давай дискутувати у відповідній темі "Рівень життя чи звичайний прогрес?"

Тепер щодо продажу речей з нацистською символікою:
1. Я не оспарюю право продавати які б то не були речі 2-ї Світової війни, я просто наводжу факт: бачив на власні очі у вільному продажу.
2. Лялька Гітлера - теж факт.
3. Заклики деяких лідерів радикальних націоналістичних партій і угрупувань України - теж факт. Навіть вчора на тій же "Свободі Шустера" виступ Корчинського явно не служить спростуванням тези про фашизацію України, а якраз навпаки! Одне діло - говорити такі слова, сидячи вдома перед телевізором, а інша справа - в ефірі центрального каналу в дискуссії з одним із лідерів політичних сил Росії... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 січня 2009, 12:24 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
"Я УКРАИНЕЦ!"
СТАТЬЯ, КОТОРАЯ ВЫИГРАЛА НА КОНКУРСЕ "Я УКРАИНЕЦ!"

Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит "Кобзарь", а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю "пальто" и "кино", и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец?

Я болею за "Динамо", за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.

А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И мой сын родится здесь. Я - украинец!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 січня 2009, 18:51 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Прочитав і мурашки пробігли по шкірі. Молодчина влучно описав.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2009, 00:11 
Офлайн

Romas порадовал, хотя и с грустинкой... :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 18:42 
Офлайн

Повідомлення: 63
Несчастна та страна, которая нуждается в героях

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 січня 2009, 15:53 
Офлайн

Зображення
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 січня 2009, 17:17 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Израиля до 1948 года вообще не было , а сейчас зато ... воюют как :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: