Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 17:22

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Побори в школах
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 09:45 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
на який податок? який податок в бюджетній організації?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 09:54 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Матеріальна допомога податком не обкладається наскільки знаю.
До речі наша місцева влада знову "допомогла" школам заборонивши навіть в період канікул проводити в школах весілля. Так хоть якась частина з заплачених за аренду йшла в школу, щось купувалося. А тепер і це прикрили. Аякже, депутати наші мають ресторани то їм і невигідно втрачати клієнтів з такими банкетами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 10:30 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Воно-то так, жити й школі треба, хоча це державна установа (і яка держава - така нехай буде і школа, як показник особливого піклування про підростаюче покоління) але питання в іншому:
навіщо взагалі це весільне шоу з купою народу, боргами батьків, п'яними незнайомцями?
По мені, так у наш просунутий і кризовий час вистачить урочистих посиденьок після реєстрації з найближчими родичами чи друзями: камерно, без прокату весільного вбрання і без дибільної програми....
І тоді, звичайно, така вечірка ну ніяк не вписується в школу або їдальню якоїсь організації....
Моя особиста думка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 10:36 
Офлайн

Ну так не лише ж весілля, ще й обіди поминальні проводили в столовах. А тепер школам урізали можливість заробити гроші. За ті кошти принаймні посуда купувалася в столову. І діти не їли з пощерблених мисок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 11:29 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.
yurol написав:
toha написав:
Я не понимаю, почему народ боится безнала? В этом случае директор (директриса) не отвертится. И не съедет на учителей, что, дескать, это они "косят" наличку, а я ничего и никому не напрягал(а).

А того що половину цих коштів за нашими "європейськими законами" потрібно віддати на податок.

Цитата:
Оподаткування операцій з надання благодійної допомоги ПДВ залежатиме від того, яким саме організаціям підприємство надаватиме благодійну допомогу - зі статусом неприбуткових чи прибутковим.
Якщо благодійні внески здійснюються прибутковим організаціям, то нарахування податкового зобов'язання при благодійних внесках здійснюється як і при безоплатній передачі на підставі п. 4.2 або п. 4.9 ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (далі - Закон про ПДВ) . Щодо податкового кредиту з ПДВ, то якщо товари (роботи, послуги) придбаваються для благодійних цілей на підставі пп. 7.4.4 Закону про ПДВ, права на податковий кредит в сумі ПДВ у вартості цих товарів не буде.
У разі надання благодійних внесків у грошовому еквіваленті, виходячи з пп. 3.2.4 Закону про ПДВ, податкове зобов'язання не нараховується взагалі.

Для надання благодійних внесків неприбутковим організаціям, перелік яких зазначено в підпунктах "а", "б", "е" пп. 7.11.1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" у редакції від 28.12.94 р. № 334/94-ВР (далі - Закон про прибуток), пп. 5.1.21 Закону про ПДВ встановлено пільгу з цього податку. Так, за цим пунктом передача як благодійна допомога товарів, робіт, послуг зазначеним організаціям звільняється від обкладання ПДВ.
Цитата:
Закон про прибуток
7.11.1. Ця стаття застосовується до неприбуткових установ і організацій, які є:
а) органами державної влади України, органами місцевого самоврядування та створеними ними установами або організаціями, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів;
Ніяких податків.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 11:42 
Офлайн

Повідомлення: 252
В моєму випадку мова не йде про перерахування грошей через банк, навіть більше просять не доводити до відома директора школи , аргументуючи тим ,що гроші тоді підуть невідомо на що. Вимагається здати 100 грн. грошима і самим їхати замовляти нові стільці і парти, але у нас в школі кабінетна система, отже на тій парті вчитимуться діти з різних класів, отже і гроші повинні зараховуватися, як благодійні внески на школу. Чому я повинна заплатити зараз і потім протягом наступних років ще вносити благодійні внески офіційно в касу. В мене в школі вчаться троє дітей . Чи це не занадто багато благодійних внесків?

Востаннє редагувалось Ksenia в 21 травня 2009, 12:18, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 11:49 
Офлайн

Повідомлення: 194
Fantoman написав:
на який податок? який податок в бюджетній організації?

Ну так принаймі мені пояснювали, коли в мене виникло таке питання, а оскільки я не бугалтер то і сильно не переймався даною відповідю

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2009, 17:47 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Пояснюю популярно. Якщо це пояснювали шкількні вчителі - вішали лапшу на вуха, можливо зі своїх вух. Гроші, які надійшли як цільова спонсорська допомога чи благодійні внески у бюджетну установу (в даному випадку школу) зараховуються у спеціальний фонд бюджету і не можуть використовуватися не за призначенням (напр. на зарплату, оплату повсякденних потреб школи і т.д.)

Єдине сказати не можу: є у конкретної школи свій рахунок чи він один на всіх у управлінні освіти. В другому випадку зарахування споснорської на цей рахунок сенсу не має так як не факт, що вона надійде до конкретної школи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2009, 10:26 
Офлайн

Повідомлення: 1092
Подякували: 16 разів.
І знову щоденники моїх дітей рясніють записами...здати здати здати, 10, 15, 20 грн.. на абстрактний якийсь фонд шлоли. Правда в школі ніхто не зміг пояснити що то таке той фонд. В мене враження що фонд то те саме як колись "закрома родіни", всі туда щось доять, збирають, добувають, а з нього дуля . Ну і саме головне, що в туалетах і біля них як смерділо так і смердить! Ну хоть би миючих засобів з тих закромів (фондів) виділили.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2009, 10:25 
Офлайн

Повідомлення: 194
10,20 грн ..смішно. Щоб ви сказали коли б на парти здавали по 360 грн. з кожного учня. (це ще минулого року)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2009, 16:08 
Офлайн

Повідомлення: 9
Ми теж в школі купували дошку, але зараз вона коштує не 1000грн., а 2000. Але крім дошки, на початку року,здавати приходиться ще пару пунктів, збір на школу 50грн.(раз в рік), то на відра, то на магнітофон. Тільки на спеціалізовані зошити здали 100грн. Так що побори процвітають!!! :( :x
PS: Школа №11

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2009, 16:31 
Офлайн

В мене в садочку (сільмаш) наприклад неофіційні взноси вже якось не требують. Але натурпродукт вітається офігенно. За минулих три тижні в садочок приносив (просили) шишки, мох, каштани, яблука. Мені все це безкоштовне, так що не впадло і принести.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2009, 23:10 
Офлайн

nekton написав:
В мене в садочку (сільмаш) наприклад неофіційні взноси.

В нас в садочку (доречі теж сільмаш), щоб влаштуватись :handshake: , треба було "допомогти" матеріально, повірте, сума не маленька :!: :!: :!:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2009, 11:11 
Офлайн

Вірю. Перший та другий рік скидалися грошима постійно (матдопомога пр поступленні в садочок склала 180грн). Третій рік вже менше скидалися. На цей же рік грошей ще непросили зовсім.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2009, 14:11 
Офлайн

nekton написав:
..... (матдопомога пр поступленні в садочок склала 180грн)........

Множимо на 3, і ви в садочку :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: