Сподобався форум - постав +1

Побори в школах

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Побори в школах

Повідомлення Fantoman » 21 травня 2009, 09:45

на який податок? який податок в бюджетній організації?
Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення nekton » 21 травня 2009, 09:54

Матеріальна допомога податком не обкладається наскільки знаю.
До речі наша місцева влада знову "допомогла" школам заборонивши навіть в період канікул проводити в школах весілля. Так хоть якась частина з заплачених за аренду йшла в школу, щось купувалося. А тепер і це прикрили. Аякже, депутати наші мають ресторани то їм і невигідно втрачати клієнтів з такими банкетами.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
nekton

Повідомлення: 5289
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення irma » 21 травня 2009, 10:30

Воно-то так, жити й школі треба, хоча це державна установа (і яка держава - така нехай буде і школа, як показник особливого піклування про підростаюче покоління) але питання в іншому:
навіщо взагалі це весільне шоу з купою народу, боргами батьків, п'яними незнайомцями?
По мені, так у наш просунутий і кризовий час вистачить урочистих посиденьок після реєстрації з найближчими родичами чи друзями: камерно, без прокату весільного вбрання і без дибільної програми....
І тоді, звичайно, така вечірка ну ніяк не вписується в школу або їдальню якоїсь організації....
Моя особиста думка.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
irma

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Повідомлення nekton » 21 травня 2009, 10:36

Ну так не лише ж весілля, ще й обіди поминальні проводили в столовах. А тепер школам урізали можливість заробити гроші. За ті кошти принаймні посуда купувалася в столову. І діти не їли з пощерблених мисок.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
nekton

Район міста:

Повідомлення boddy » 21 травня 2009, 11:29

boddy

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Ksenia » 21 травня 2009, 11:42

В моєму випадку мова не йде про перерахування грошей через банк, навіть більше просять не доводити до відома директора школи , аргументуючи тим ,що гроші тоді підуть невідомо на що. Вимагається здати 100 грн. грошима і самим їхати замовляти нові стільці і парти, але у нас в школі кабінетна система, отже на тій парті вчитимуться діти з різних класів, отже і гроші повинні зараховуватися, як благодійні внески на школу. Чому я повинна заплатити зараз і потім протягом наступних років ще вносити благодійні внески офіційно в касу. В мене в школі вчаться троє дітей . Чи це не занадто багато благодійних внесків?
Востаннє редагувалось Ksenia в 21 травня 2009, 12:18, всього редагувалось 1 раз.
Ksenia

Повідомлення: 252

Повідомлення yurol » 21 травня 2009, 11:49

yurol

Повідомлення: 194

Повідомлення Fantoman » 21 травня 2009, 17:47

Пояснюю популярно. Якщо це пояснювали шкількні вчителі - вішали лапшу на вуха, можливо зі своїх вух. Гроші, які надійшли як цільова спонсорська допомога чи благодійні внески у бюджетну установу (в даному випадку школу) зараховуються у спеціальний фонд бюджету і не можуть використовуватися не за призначенням (напр. на зарплату, оплату повсякденних потреб школи і т.д.)

Єдине сказати не можу: є у конкретної школи свій рахунок чи він один на всіх у управлінні освіти. В другому випадку зарахування споснорської на цей рахунок сенсу не має так як не факт, що вона надійде до конкретної школи.
Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення 777 » 06 жовтня 2009, 10:26

І знову щоденники моїх дітей рясніють записами...здати здати здати, 10, 15, 20 грн.. на абстрактний якийсь фонд шлоли. Правда в школі ніхто не зміг пояснити що то таке той фонд. В мене враження що фонд то те саме як колись "закрома родіни", всі туда щось доять, збирають, добувають, а з нього дуля . Ну і саме головне, що в туалетах і біля них як смерділо так і смердить! Ну хоть би миючих засобів з тих закромів (фондів) виділили.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
777

Повідомлення: 1101
Подякували: 16 разів.

Повідомлення yurol » 07 жовтня 2009, 10:25

10,20 грн ..смішно. Щоб ви сказали коли б на парти здавали по 360 грн. з кожного учня. (це ще минулого року)
yurol

Повідомлення: 194

Повідомлення piknikolga » 07 жовтня 2009, 16:08

Ми теж в школі купували дошку, але зараз вона коштує не 1000грн., а 2000. Але крім дошки, на початку року,здавати приходиться ще пару пунктів, збір на школу 50грн.(раз в рік), то на відра, то на магнітофон. Тільки на спеціалізовані зошити здали 100грн. Так що побори процвітають!!! :( :x
PS: Школа №11
piknikolga

Повідомлення: 9

Повідомлення nekton » 07 жовтня 2009, 16:31

В мене в садочку (сільмаш) наприклад неофіційні взноси вже якось не требують. Але натурпродукт вітається офігенно. За минулих три тижні в садочок приносив (просили) шишки, мох, каштани, яблука. Мені все це безкоштовне, так що не впадло і принести.
nekton

Район міста:

Повідомлення piknikolga » 08 жовтня 2009, 23:10

piknikolga

Повідомлення nekton » 09 жовтня 2009, 11:11

Вірю. Перший та другий рік скидалися грошима постійно (матдопомога пр поступленні в садочок склала 180грн). Третій рік вже менше скидалися. На цей же рік грошей ще непросили зовсім.
nekton

Район міста:

Повідомлення piknikolga » 09 жовтня 2009, 14:11

piknikolga

Поперед.Далі