Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 серпня 2017, 03:56

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Побори в школах
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 19:06 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
igorsolop написав:
Все я розрізняю ;) : їхні зарплати - із наших податків

вгадав частково - але є різниця :mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 19:14 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
В контексті розмови - різниці нема...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 19:24 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякували: 5 разів.
igorsolop написав:
В контексті розмови - різниці нема...

різницю відчуваєш відносно де працюєш - так що "торг здесь не уместен" вот :mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 19:34 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Цитата:
igorsolop

Твоїх "податків" і на мінімілку не вистачить. Навіть якщо б вони всі повністю дойшли до рук держслужбовця.

Цитата:
Пора тобі придумати собі якусь іншу зарплату, бо навіть тої сумми, яку ти назвав (начеб-то стільки скільки ти заробляєш ) вже не вистачає на утримання школи, дитсадка, ЖЕКу і просто проживання+харчування

А тобі пора менше мене підкалувати. Твоєї названої зарплати і на просто проживання в своїй квартирі не вистачає.

1. В дискусіях (типу цієї "на утримання школи, дитсадка, ЖЕКу"), я намагаюсь завжди розрахувати хочаб кількість грошей для досягнення тої чи іншої мети
2. А ти в них намагаєтся сказати те що ти вже все заплатив через налоги. І що абстрактна "держава" все це понна робити за тебе. При цьому пост назад пишеш що моєї зарлпалати (5 разів большої твоєї) не це не вистачить, а зібраних з тебе налогів (в 5 разів менших твоєїж зарплати) з головою.

Коротше кажучи (моя особиста думка і я її здається колись висловлював) треба менше сперичатись про зарплати і тикати носом в проблеми один одного, а за відсудності того чи іншого сервісу - тверезо розраховувати його вартість, розробити "прозорість", вводити його в експлуатацію :lol:, і відмовлятися від неякісного не прозорого державного (після чого держава не зможе зтягувати налоги за нього). Це єдиний вихід.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 19:55 
Офлайн

OTF, яка зарплата - такі і податки. Я не заперечую аби в мене зарплата була така як в Президента :roll: - в такому випадку і податків я б платив більше :lol:
Цитата:
Твоєї названої зарплати і на просто проживання в своїй квартирі не вистачає.
А де я по-твоєму живу? :lol: Правильно: в своїй квартирі ;) А ти в чиїй квартирі живеш? :P
Цитата:
А ти в них намагаєтся сказати те що ти вже все заплатив через налоги.
Саме так! Бо без відповідних законів все решта називається хабарями.
Цитата:
треба менше сперичатись про зарплати і тикати носом в проблеми один одного, а за відсудності того чи іншого сервісу - тверезо розраховувати його вартість, розробити "прозорість", вводити його в експлуатацію
Кому це треба робити? До кого конкретно ти весь час звертаєшся?
Цитата:
відмовлятися від неякісного не прозорого державного (після чого держава не зможе зтягувати налоги за нього)
От я, скажімо. хочу відмовитись від послуг "Теплоенерго", встановившся індивідуальне опалення. Поясни як мені це зробити без хабарів і без порушення закону?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 20:45 
Офлайн

Повідомлення: 235
igorsolop написав:
Їй, як і всім держ.працівникам, за роботу платить держава з твоїх податків. З таким підходом (доплачувати всім держ.службовцям, які зустрічаються на твоєму шляху) ніяких доходів не вистачить. Бо сьогодні ти платиш вчителю, а завтра "винагороду" захоче бабулька, яка видає квитанцію в ЖЕКові - чим вона гіршу роботу робить? Ось так під приводом матеріальної подяки і заохочення живе і процвітає хабарництво...

Не хватить на всіх і всім би я не платив, але вчительці б платив просто з вдячності. За те, що старається. А вона старається. Навчить, не навчить - то інше, але якщо дитина бачить, що хтось робить свою роботу старано, він в мене викликає повагу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 20:46 
Офлайн

Всі якось стараються...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 21:14 
Офлайн

igorsolop
1. Ну чим як не своэю квартирою в своъ 40-50 років Ігор Солоп може підколоти мене :) (вибач точного віку не знаю). Я до цього майнового питання підхожу з іншої сторони. а саме а) в 90х роках на базарі люди хто швидко призвичаївся до нових змін заробляючи по 100 і більше у.е на добу придбати квартиру за тодішні 1000-5000у.е не було проблем (у мене була проблема... я вчився на той час в школі :) ) б) постав себе у становище близьке до затопленої західної України (де держава на мою думку не повинна нічого компенсувати) і в тебе зникає житло. Основуючись на твому і мому доході хто швидше придбає (якщо взагалі зможе) собі житло... Але все це офтоп. Піди поприкалуйся зі студентів ще та школярів на тему "а в кого тут жило?!" :mrgreen:

Цитата:
Бо без відповідних законів все решта називається хабарями

Створення тих чи інших сервісів хабарем не називається.

Цитата:
Кому це треба робити? До кого конкретно ти весь час звертаєшся?

Звертатися треба до компетентних людей, хто може, вміє і погоджується це робити. Про всі випадки що я описав можеш звертатись за консультаціями до мене, з пачкою грошей звичайно (для початку для розрахування точного бізнес плану, потім для створеня та впровадження проекту). Тільки я гадаю що через те що ні в тебе ні в мене нема достатньо грошей (щоб зробити це власноруч) типання треба перефразувати поїншому Кому це треба взагалі? І чи багато бажаючих до когось звертатися? Бо аналізуючи пости, слухаючи новини... тощо... розумію що крім того, що скаржитись як все дорого і неякісно (я теж це роблю :) ) люди ні на що не здатні. А на тверезі розрахунки і пропозиції можуть сказати тільки щось на зразок "Я хочу X5 за ціною Лада 2104" (тільки такого не буває).

Цитата:
Теплоенерго

Незнаю шановний. Не зтикався з ціэю проблемою в житті. Але зновуж таки сумніваюсь що це робиться тільки за хабар.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 22:48 
Офлайн

OTF написав:
Цитата:
Бо без відповідних законів все решта називається хабарями

Створення тих чи інших сервісів хабарем не називається.

Не треба перекручувати сказане! Звучало зовсім не так:
OTF написав:
А ти в них намагаєтся сказати те що ти вже все заплатив через налоги.
igorsolop написав:
Саме так! Бо без відповідних законів все решта називається хабарями
Так, я вважаю, шо громадяни мають сплачувати всі послуги від держави через податки або у встановлений законом спосіб. Подяки у вигляді хабарів :!: я не вітаю!
Цитата:
Звертатися треба до компетентних людей, хто може, вміє і погоджується це робити.
Ти знову не кажеш конкретно, а пропонуєш нести тобі хабар шоб ти мені начеб-то шось підказав. В тебе ж нема ні досвіду, ні повноважень, ні компетенції в цих питаннях - знову гроші на вітер? Управляти державними установами і монополіями має держава через прийняття відповідних законів і впровадження нових реформ. І робити вона це має ефективно (ну, чи принаймні хоч якось робити). Рядові громадяни навіть при великому бажанні тут ні до чого (в кращому випадку можна виправити тільки якусь незначну частку)...
Цитата:
Бо аналізуючи пости, слухаючи новини... тощо... розумію що крім того, що скаржитись як все дорого і неякісно (я теж це роблю :) ) люди ні на що не здатні
Люди платять податки - і цього має бути достатньо. І нехай комусь ті податки видаються мізерними - іншого правового механізму не існує.
Цитата:
Незнаю шановний. Не зтикався з ціэю проблемою в житті. Але зновуж таки сумніваюсь що це робиться тільки за хабар
А ти не сумнівайся: або протизаконно, або за хабар, шо теж є протизаконним...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 23:12 
Офлайн

Цитата:
Ти знову не кажеш конкретно

Томущо, ПОВТОРЮЮ, питання НЕ "до кого звертатись". А питання в тому скільки буде людей звертатись (а якщо точніше в грошах які потрібні для розробки та підтримки сервісу) (при більшій кількості людей він буде коштувати набагато менше). Гроші не будуть "на вітер" гроші будуть за конкретно надані послуги (планування, впровадження, підтримка)

Востаннє редагувалось OTF в 09 жовтня 2008, 19:45, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2008, 18:32 
Офлайн

Повідомлення: 235
igorsolop написав:
Всі якось стараються...
..для себе.
і, практично, ніхто для іних..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2008, 01:11 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
сьогодні БІЛЯ 23.00 години дзвінок. Піднімаю, представляються, батьківський комітет,і каже шо ПОВИНЕН здати терміново 25 грн на фонд СШ-3 (ходять мої діти), БО КІНЕЦЬ РОКУ. Саме цікаве що перед цим на подарунки до НГ та Миколая вже були здані, по 50 грн. Кажу, їй, жіночці з батьківського комітету,.....а не пішли б Ви......в цю пору дзвонити. Блін, як той фонд набрид......То напевно собі на п"янки колективні новорічні збирають.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2008, 14:47 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Тема про побори має дивну закономірність, вилазити з глибин форуму перед кожним, хоч трохи значимим, святом! :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2008, 16:06 
Офлайн

І що в цьому дивного :lol: - свята. Булоб дивно якби на свята не дзвонили, а в будні - навпаки. Доречі... 23 године це не пізно.... а от коли звонять в 6-8 годин - це бісить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2008, 20:50 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
OTF написав:
І що в цьому дивного :lol: - свята. Булоб дивно якби на свята не дзвонили, а в будні - навпаки. Доречі... 23 године це не пізно.... а от коли звонять в 6-8 годин - це бісить.

Після 22.00 навіть трубку не візьму, хіба що батьки дзвонять - автовизначник номера помагає :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: