Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 17:15

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Побори в школах
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 02:48 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
І так, кілька слів по темі:

Я розумію, що школам потрібні додаткові кошти (це єдине в чому я підтримую ОТФ), але чому не дати людям побачити, як ви їх витрачаєте. Люди мають платити, якщо не платить держава, і якщо ці люди хочуть якесь майбутнє для дітей. Для досягнення цілей потрібні можливості. Але фрази або гроші, або дитину в іншу школу очевидно зайві. Були слова про золоту медаль, як я зрозумів. Вибачте, але вона, як кізяк, тільки не воняє, але така ж непотрібна.
Кажуть треба комп'ютери нові в школу? А навіщо? Ви питали, чи цікаве програмування школярам (чи пивка попити піти ввечері з друзяками). Треба вимоги підвищувати. Я чесно поважаю Радянський Союз за те, що тоді залишали на другий рік і вимагали справжніх знань. Пам'ятаю випадок зі школи, коли вчителька поставила дівчині 6 балів (по 12-ти бальній шкалі), тільки за те, що вона вчилася в ЦІЙ школі, щоб та могла кудись вступити після 9ого класу. Але суть в іншому, як вона довчилася до 9ого класу, якщо не змогла знайти "х" з рівняння:

(-1) + (х) = 0.

Вона (ця дівчина) вгадала лише з трктьої (!!!) спроби, в 9ому класі. Яка освіта, люди? Яка культура? Яка нація? Про що тут можна говорити?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 09:47 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Підвищувати вимоги? Навіщо? Йде природній відбір. Сьогодні татечко за свою дитину башляє гроші, дає кучу грошей карманних, внаслідок чого дитина в 14 років курить, п'є і не знає скільки буде 2+2. А завтра татечку відкриється очі і він побачить "Мля, а на кого я залишу свій бізнес? В мене ж дитина придурок"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2010, 17:40 
Офлайн

Повідомлення: 194
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
Підвищувати вимоги? Навіщо? Йде природній відбір. Сьогодні татечко за свою дитину башляє гроші, дає кучу грошей карманних, внаслідок чого дитина в 14 років курить, п'є і не знає скільки буде 2+2. А завтра татечку відкриється очі і він побачить "Мля, а на кого я залишу свій бізнес? В мене ж дитина придурок"

Нарешті я прочитав хоть один нормальний пост в цій темі. nekton ти прав на сто процентів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 травня 2010, 17:43 
Офлайн

Повідомлення: 1
Район міста: Свій
В тому то наша й біда.
В школі йде змагання: "В якого вчителя клас відремонтований крутіше". От тільки не зрозуміло, чому спонсори в цьому змаганні батьки?
На роботу ходи, податки плати, ще й "бідній" школі допомагай, бо бач п.директор(ка) надумали що ремонт школі потрібний. Так якщо потрібний ремонт то ХОДІТЬ ПО КАБІНЕТАХ, ОББИВАЙТЕ ПОРОГИ, ДОКАЗУЙТЕ, що Вам дійсно потрібний РЕМОНТ, а не виставляйте батькам суму збору до різних фондів (класу, школи, ремонт).
А ще за фотографування в школах. Приходить дядько, робить страшнючу фотографію на якій не можливо впізнати свою дитину та й коштує це страховисько 20грн. - це що фотографи так свою майстерність відшліфофують за наші кошти?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 травня 2010, 19:21 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
+1 Нектон. АЛЕ! Все починаэться з простого... з нас.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2010, 00:25 
Офлайн

Повідомлення: 103
а що ви хочите від такої країни? Від такої влади? Що та влада дала школі?
Ось і виживає вона (школа) як може, а хабори - це все слідство нашого життя і дій НАШОЇ влади. Добре що тАБАЧНИК ще не запровадив гумна побільше.
Діти - це наше майбутне вже не "катит" - капіталізм начальніка да?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2010, 08:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
TNT написав:
а що ви хочите від такої країни? Від такої влади?

Правопорядку.
TNT написав:
Що та влада дала школі?
Ось і виживає вона (школа) як може, а хабори - це все слідство нашого життя і дій НАШОЇ влади.

Звичайно це все підстава брати хабарі. Тільки 10-15 років назад жити педагогам було важче, а хабарів тоді майже не було.
TNT написав:
Діти - це наше майбутне вже не "катит" - капіталізм начальніка да?

Це про що і до кого?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 травня 2010, 23:31 
Офлайн

Повідомлення: 186
Район міста: *в ауті*
777
А хіба ти за фонд платиш???=)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 травня 2010, 19:02 
Офлайн

Повідомлення: 1089
Подякували: 16 разів.
я ні..........а жінка в обіход мена платить.....а шо?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 травня 2010, 19:03 
Офлайн

Повідомлення: 1089
Подякували: 16 разів.
щоб на дітей тіпа боком не дивились.........хоча я мав в одному місці ті погляди!!!!!!!!!!1

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 серпня 2010, 20:37 
Офлайн

Ото я одну бувальщину розповім вам.
Було се не так давно, отак в акурат десь під День Незалежності. Приїхав у наше файне місто сам БП (єдиний до речі політик Волині яого я поважаю). Подивився що та до чого та й заїхав в одну з міських шкіл (ну типу рідну йому школу). А на ту міську школу з бюджети кошти виділялися. Причому кошти виділялися під цільове призначення. А тут дивиться БП - ніфігасє, кошти використані на інші цілі. Посварив БП директрису школи та й пригрозив їй, що якщо до його наступного приїзду не буде зроблено те що мало бути - вважай торба директрисі. Та й поїхав БП собі назад у губернську столицю. Але казав що приїде ні то пак 1-го ні то 2-го вересня. І що ви думаєте таки за 2 дні поставили вікна там де вони мали бути. Ото я сьогодні йшов понад школою - все вже культурно, в спортзалі та актовому залі вже пластикові вікна стоять. Те що під школою валяються обломки старих то я гадаю ненадовго. Але ж сцуко вміють швидко робити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 00:34 
777 написав:
Між іншим. В 3 школі є стадіон, ще Рєнатом построєний в 2004 році. Так за пограти там з чоловіка беруть по 15 грн!!!!.А дітям на фізо туда зась! Бігають кругом закритого стадіона.

а ось і не треба..провчилась я в 3 школі все життя,і не жалію ні одній втраченій хвилинці..і на стадіон нас завжди пускали.незнаю звідки ви взяли таку інформацію
і випускають з СШ3 з доволі великими знаннями,що всі випускники стають студентами вишів,ще й державної форми навчання.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2011, 03:22 
Офлайн

Повідомлення: 16
Sonya написав:
В тому то наша й біда.
В школі йде змагання: "В якого вчителя клас відремонтований крутіше".

Буває. Але разом з тим в наших школах ще є "змагання" на голови чиїх учнів накапає більше води з промоклих дахів. :mi_ga_et:

zax13 написав:
Я чесно поважаю Радянський Союз за те, що тоді залишали на другий рік і вимагали справжніх знань.

Якби всіх залишали на другий-третій рік, то уявляєте яка б дідовщина розвелася б по школах? :men: Першачкам було б так важко "влізти" у школу як і в дитсадок :-):
Насильно вимагати знань теж не тре: певній частині людей вони даються важко (якось в житті обійдуться без високого ай-кью), а хто лінується - їх проблеми, самі ж собі шкодять.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2011, 09:56 
Офлайн

Lilit написав:
в наших школах ще є "змагання" на голови чиїх учнів накапає більше води з промоклих дахів. :mi_ga_et:

І в якій же то школі така ситуація?
Lilit написав:
Якби всіх залишали на другий-третій рік, то уявляєте яка б дідовщина розвелася б по школах? :men: Першачкам було б так важко "влізти" у школу як і в дитсадок :-):

Та ну? Ви знаєте багато дітей яких не перевели з першого в другий клас без згоди батьків? А що до важко "влізти" - тут Ви теж неправі. Кількість шкіл в порівнянні з СРСР в нас ніяк не зменшилася. Кількість кабінетів - аналогічно. Це не садочки. Ніхто школи не закривав. Напримір в моїй школі в цьому навчальному році сформували 3 перших класи. Для формування четвертого не хватило пару дітей. Було б більше дітей - був би і пятий, і шостий набір.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2011, 17:14 
Офлайн

Повідомлення: 16
nekton написав:
І в якій же то школі така ситуація?

наскільки мені відомо, то подібне регулярно трапляється у деяких школах та дитсадках, принаймні рік тому так було, навряд чи ситуація зараз набагато покращилась.

Lilit написав:
Та ну? Ви знаєте багато дітей яких не перевели з першого в другий клас без згоди батьків?.... Кількість шкіл в порівнянні з СРСР в нас ніяк не зменшилася. Кількість кабінетів - аналогічно. Це не садочки. Ніхто школи не закривав.

Взагалі-то це був жарт (поряд же стоять смайлики). А якшо серйозно, то при теперішньому рівні знань і "зацікавленості" навчанням не переводити з класу в клас довелося б чи не третину дітей. Просто кому воно треба - тріпати з ними нерви по другому кругу, якщо все одно толку не буде.
На рахунок місця - я теж не думаю що дійде до такого, що будуть затримувати навчання першокласників, (двійочників же ніхто в школі не затримує), але в наш час все можливо :ti_pa: Діти перед школою теж мають право на належну підготовку до навчання, але ж... маємо те що маємо: хто вспів, той кусок хліба з"їв :a_g_a:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: