Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 03:12

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 162 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Обє"ктивне відношення Ю.Тимошенко. + та -
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 08:41 
Офлайн

Повідомлення: 58
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Л.Р.В... написав:
Я вам скажу як підприємець, що гіршої ситуації, ніж зараз в Україні, небуло вже років шість. Ринковою економікою не можна керувати в ручному режимі. Зрозуміло політика Юлі більш зорінтована на пенсіонерів, старших людей, тому що їх на Україні найбільше. Але стільки помилок, як вона робить, це ж недопустимо. Щоб здешивити хліб, вона готова згноїти 20 мільйонів тон зерна, заборонивши вивіз його за кордон. Це маразм, собівартість хліба складається не тільки з зерна, але й солярки по 6.50грн., з заробітних плат, та багатьох інших чинників. Те саме з олією. А що робиться з штучним пониженням курсу долара, щоб потім знову піднявши обібрати тих, хто заощаджував в доларах. Я вже мовчу про нафтопродукти, тут взагалі НОУКОМЕНТ :goodnight: . З Іпотеками теж наробила. На ринку житла застой, люди перестають купувати житло, і навіть робити ремонти в своїх помешканнях. Перші ластівки кризи вже відчули продавці будматеріалів, (мав розмову не з одним підприємцем, який працює в цій сфері). Мушу визнати, попередні уряди, при всіх своїх плюсах і мінусах були набагато професійніші. А що до того, що Юлі не дають робити, то "наша пісня гарна й нова, починаєм її знову" і " поганому танцору яйця мішають". І ще скажу , що цього разу Юлю ніхто з цієї посади не відпустить, пока вона все "не разрушит до основанья, а потом"(Інтернаціонал).

Знаєте я з вами повністю погоджуюся, але що Ви хочете від БОТ. Там же все за соціальну справедливість переживають, а це утопія. Юлька сама ж по собі в економіці розбирається не краще за Симоненка, вона ж звичайна соціалістка а там економіка регулюється тільки в ручному режимі для повного щастя ще нам плани лишилося назад «возобновить». Ви вені скажіть про друге, Ви наскільки я не помиляюся голова Ковельської партії «Наша-Україна» партія права і це добре то як соціаліст Луценко попав у Ваші списки? Народна самооборона взагалі асоціює себе як лівоцентриська партія? Це гібрид получається НУНС. В принципі я і за цього за Вас не змогла і проголосувати. Я є ярим противником любої соціалістичної ідеї. Тому що саме велике зло яке придумало людство це є комунізм. А комунізм і соціалізм - двоюрідні родичі. А Юлька звичайно країну до ручки доведе, я не можу тільки збагнути як люди ще ведуться на її популізм і ведуться масово, в нашій державі що всі одночасно захворіли шизофренією? :dance2:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 09:35 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Н-да... Сталінград (чи Ватерлоо - як там казав президент?) для Тимошенко скоріш за все обернеться Хіросімою для простого населення :cry:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 10:22 
Офлайн

Повідомлення: 33
2 Леді-Кет. Політика, або вірніше гра у політику, то не таке просте діло.Ніколи наперед не скажиш, що може принести якісь піар-ход. Мені так само смердить, як і всім іншим простим людям, те що відбувається там у Києві. На рахунок Луценка, то він просто займає свою електоральну нішу. Дуже велика помилка для України, це вибори по партійним спискам. Це вигідно тільки лідерам партій, але аж ніяк простим людям. Люди просто вимушені голосувати за когось, а разом з ним прицепом ще за кучку (незрузуміло кого). Повернемося до Юлі. Вона змогла і в земельному питанні довести все до маразму. Даю приклад, людина звернулася з такою проблемою: при влаштуванні входу до магазину, в її по факту вийшло на одну сходинук більше, ніж передбачалось. Їй не погоджують акт приймання обєкта в експлуатацію, вимагають добрати в міста 1.7кв.м. землі. Вона звертається в земельний відділ, на що їй дають відповідь, що виділення землі не можливе в звязку з забороною ураду( земля в нас тільки через аукціони). ДУРДОМ-веселка. Виходить треба проводити аукціон на 1.7кв.м. Цікаво а якщо хтось інший купить землю під тією однією сходинкою. Оце буде смішно. Але далі більше. Землю придумали продавати через аукціони, і щоб обовязково проводили фірми з ліцензіями, але механізм видачі ліцензій ще не розробили. І фактично, якщо хтось зараз на Україні проводить аукціони, то роблять вони це незаконно. Наша Міська рада може теж не виконати бюджет, якщо ситуація не розрулиться. А запланували ми отримати доходу, нагадаю, 14 мільйонів грн.. По будівництву поліклініки у місті Ковелі, навіть злочинний(як його називали) уряд Януковича запланував на будівництво з держ.бюджету 8 мільйонів грн., прийшов демократичний уряд Юлі,( яка доречі обіцяла на Ковельському майдані, навіть раніше підписувала угоду, що побудує поліклініку) і зняв ці 8 мільйонів. Одним словом, нема слів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 10:55 
Офлайн

Та в нас політика вся якась гібридна. :D На виборах хотіла проголосувати за УНП зраділа коли Наша Україна та УНП одним списком їдуть, думаю во проголосую, а тут «откуда невозмісь» Народна Самооборона випливає, думаю «йолкі палкі» відпадає мій голос, шукаю далі, найшла, ВО «Свобода», читаю програму все класно, зі всім погоджуюсь, доходжу до економічної платформи в програмі - аж за голову взялася, а там сполошний соціальний бред, так і проголосувала проти всіх. На рахунок Юлькиних аукціонів я вже сміялася. Є в нас в Ковелі декілька таких «воїнів світла» в Ковельській міський раді що куплять всі землі з аукціону бо завжди на декілька тисяч більше зможуть дати ніж проста людина а потім… На рахунок поліклініки я думаю що її ніколи не буде тай взагалі навіщо Ковелю сими поверховий монстр в вигляді поліклініки? А Юлькине керування дійсно Херосимою обернеться для простих людей та в принципі і для підприємців теж. АЛЕ НІЧОГО ТО ТІЛЬКИ ПОЧАТОК ШЛАХУ «СПРАВЕЛИВОСТІ ПО БЮТовскі» ВОНА ЩЕ НАМ ВСІМ ПОКАЖЕ, ЯК ПРЕЗИДЕНТОМ СТАНЕ !!! От тоді ми посміємося і в форумах попишемо якщо зложимо бо «Турчинов чекіст» за нами бистро прийде як за ворогами справедливості… :fight3: І тоді ми Ющенка згадаємо незлим тихим словом

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
lady-cat написав:
...Там же все за соціальну справедливість переживають, а це утопія.... Я є ярим противником любої соціалістичної ідеї. Тому що саме велике зло яке придумало людство це є комунізм. А комунізм і соціалізм - двоюрідні родичі...

Дозвольте з вами не погодитися. Що соціалізм не утопія, яскраво продемонстрували скандинавські країни. Європа теж крокує в тому напрямку. А комунізм є найкращою ідеєю людства, от тільки людство до нього не доросло. скоріше всього у вас комунізм і соціалізм асоціюється з Леніним, Сталіним, Хрущовим, Брєжнєвим, кормчим Мао, Фіделем Кастро... Це не так. Пан Симоненко взагалі має до нього відношення досить далеке.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 11:25 
Офлайн

Ха-ха Не доросло до комунізму людство. Чому тоді де тільки людство хотіло збудувати комунізм там тільки злидні а поганий капіталізм там люди добре живуть та й соціально захищені ??? Про комунізм я Вам пораджу прочитати «маніфест Комуністичної партії» Маркса та Енгільса певно ви його не читали!? А на рахунок соціальної справедливості то в Північній Кореї вона є я вже про це писала тільки чомусь туда добровільно ніхто не поїде. Щось ми тему поміняли. Створіть таку тему там подискутуємо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 12:51 
Офлайн

Цитата:
Ха-ха Не доросло до комунізму людство. Чому тоді де тільки людство хотіло збудувати комунізм там тільки злидні а поганий капіталізм там люди добре живуть та й соціально захищені ??? Про комунізм я Вам пораджу прочитати «маніфест Комуністичної партії» Маркса та Енгільса певно ви його не читали!?

А ви не думали, що люди там живуть добре і соціально захищені, тому що Маркс із Енгельсом склали цей маніфест, а через кілька десятиліть на 1/6 земного шару почали різати капіталістів?! Чи може хочете сказати, що хтось на заході погоджується віддавати свої гроші на податки чисто через високу свідомість.

Цитата:
А на рахунок соціальної справедливості то в Північній Кореї вона є я вже про це писала тільки чомусь туда добровільно ніхто не поїде. Щось ми тему поміняли. Створіть таку тему там подискутуємо.

А з яких це пір північна Корея має відношення до комунізму чм соціалізму, окрім гасел. І з яких це пір там соціальна справедливість!?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 15:03 
Офлайн

Повідомлення: 421
Fantoman написав:
Що соціалізм не утопія, яскраво продемонстрували скандинавські країни.
Я звичайно дико вибачаюсь, але якби самим скандинавам сказати, що в них соціалізм, то вони мабуть довго сміятимуться. Просто в нас намалювали гарні міражі - комунізм, соціалізм - і ліплять такі ярлики на те, що подобається. З таким же успіхом можна назвати соціалістичною країною Швейцарію.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 15:09 
Офлайн

Яка є риса соціалізму, згідно його теоретиків? Виробництво і розподіл знаходяться під контролем суспільства.
Ми це бачимо в тій же Скандинавії? Ні, там вільний ринок і конкуренція.

Який ще соціалізм?
От Юля справді соціалістка, повертаючись до теми. Рулює в ручному режимі - аж гай шумить. До чого дорулювала, починає бачити все більше народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 16:00 
Офлайн

AL написав:
Яка є риса соціалізму, згідно його теоретиків? Виробництво і розподіл знаходяться під контролем суспільства.

Ну, якщо це головна риса, то по всьому Євросоюзу соціалізм. Особливо це проявляється в с/г і на ринку праці. Який вільний ринок і конкуренція, якщо на європейсікі ринки нема вільного доступу, а своєю системою дотацій держава, а значить і суспільство вказує що виробляти, що не виробляти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 18:46 
Офлайн

Fantoman написав:
AL написав:

Ну, якщо це головна риса, то по всьому Євросоюзу соціалізм. Особливо це проявляється в с/г і на ринку праці. Який вільний ринок і конкуренція, якщо на європейсікі ринки нема вільного доступу,
Перепрошую. Весь Євросоюз - в СОТ, а одна з установчих засад СОТ - вільний доступ на ринки.

Цитата:
а своєю системою дотацій держава, а значить і суспільство вказує що виробляти, що не виробляти.
Знову ж таки перепрошую. Системою дотацій держава заохочує, а не вказує. Зберігається свобода вибору.

Соціалізм - штучний, нежиттєздатний лад. Саме тому його в Європі вже не залишилось зовсім.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 20:22 
Офлайн

Повідомлення: 33
Новий прікол. Виявляється, в падінні курсу долара, винна адміністрація президента(заявив якійсь Юлін, главний куда пошлють). Виявляється уряд Юлі тут не при ділах. Він (уряд) мабуть взагалі ніякого діла не має до економіки. Все що погано, це справа чорних рук адміністрації президента, вони навмисне мішають Юлі. Тільки я ніяк не дожену, яким чином, адміністрація президента, може впливати на курс долара?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 20:35 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
яким чином, адміністрація президента, може впливати на курс долара?

долар падає не лише відносно гривні а й відносно інших валют. Загальносвітова тенденція.
Штучно підтримувати курс 5 гривень за долар - нікому з вищого керівництва невигідно, бо затрачатимуться кошти з нацбанку для покриття тої різниці. Тому гривню відпустили у вільне плавання щодо долара.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 20:36 
Офлайн

Л.Р.В... написав:
Тільки я ніяк не дожену, яким чином, адміністрація президента, може впливати на курс долара?
Елементарно: Порошенко ж кум Ющенка! :lol: А яку посаду в Нац.банку займає Порошенко ми всі знаємо :roll: (жартую :lol: )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2008, 20:37 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
Тому гривню відпустили у вільне плавання щодо долара.
Ну-ну :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 162 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: