Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 листопада 2017, 03:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 162 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Обє"ктивне відношення Ю.Тимошенко. + та -
ПовідомленняДодано: 20 квітня 2008, 10:18 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Останнім часом я все більше схиляюсь до думки, шо погіршення становища в державі (інфляція, ріст цін) - це не є тільки непрофесійність уряду Тимошенко, це також і результат професійно спланованого процесу: коливання курсу валют (пам"ятаєте, як місяць тому на вихідні дні різко впав курс доллара?), стрімкий ріст цін на продовольчі товари, чудернацькі (інакше й не назвеш) схеми з допостачанням борошна та м"яса (про це вже говорять у всіх ЗМІ), бензин по європейських цінах і цукор по 2кг на руки. Хто на цьому наживається? Звичайно той, хто все це "крутить", хто при владі... :? Грубо кажучи: кому война, а кому - мать родна

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2008, 08:33 
Офлайн

Повідомлення: 58
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Мене страшно дивує цинізм Тимошенко. Вона повністю відповідальна за інфляцію в Україні як голова Уряду та в принципі вона ту інфляцію і сама спровокувала :fight1: а зараз хоче спри гнути з посади і сказати що бачите мені такій пухнастій та білій не дає працювати Президент. Якщо наші виборці ще раз на це поведуться то я розчаруюся повністю в Українській нації. Тести. Супер ідея, принаймні це моя думка, але вона і тут хоче набрати собі політичних балів сказавши що це погано, ввівши їх не підготувавши ніякої законодавчої бази, а тепер буде виступати як мама всіх школярів і казати що їх треба відміняти, бо бач експериментувати на дітях неможна, хоча вона повністю несе всю відповідальність за тести та за їх організацію. Ця баба гірша Лукашенка, мені здається що якщо вона стане Президентом :gun: то ми так звану диктатуру Кучми будемо згадувати як самий великий розквіт в Україні демократії в прямому сенсі слова!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2008, 13:36 
Офлайн

Повідомлення: 111
Тимошенко виступає у Верховній Раді:
- Уряд за три місяці роботи зробив неможливе!
- А конкретніше?
- Наприклад, у порівнянні з минулим роком бездарного управління Януковича, цього року лютий нам вдалося збільшити аж на цілий день.
:lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 травня 2008, 19:37 
Офлайн

Повідомлення: 1092
Подякували: 16 разів.
ага,і ще, Юля винна в тому що марс червона планета. Ну чому ви всі на її одну гоните. зачекайте. хай попрацює.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 травня 2008, 23:16 
Офлайн

777 написав:
ага,і ще, Юля винна в тому що марс червона планета. Ну чому ви всі на її одну гоните. зачекайте. хай попрацює.

Знаєте я на її зовсім не ГОНЮ! Вона вже попрацювала великий термін і нічого зовсім не зробила окрім обіцянок. Як проти людини я проти неї нічого не маю, а як про прем’єра я проти Тимошенко. Обіцянками ми були ситі всі 80 років комунізму і нам весь - час обіцяли скоро настане комунізм і всі його чекали і вірили, коли Ви вже тим обіцянкам перестанете вірити??? Як економіст та просто людина Ви проаналізуйте її дії як прем’єра та подивіться не через рожеві окуляри!!! Я не захищаю ніякому разі Януковича він не чим не кращий!!! Ви скажете про ту 1000 грн. та тисяча наробила більше шкоди для держави чим би її не було!!! І саме страшне що Юля про це знає і їй наплювати її цікавить тільки крісло ПРИЗЕДЕНТА!!! Скажіть що вона доброго зробила? Я Вам відповім без емоцій. Та професійно протилежне.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2008, 14:14 
Офлайн

Повідомлення: 421
Почалася чорнуха.
Сьогодні бачив по Ковелю розклеєні плакати (може вони й раніше були, просто я їх лише сьогодні помітив): "ЮЛЮ ПОВЕРНУЛИ. БАНКИ ПЕРЕСТАЛИ ДАВАТИ КРЕДИТИ. ЧОМУ?". Поліграфія - в пролетарському стилі, великі червоні букви на білому фоні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2008, 18:43 
Офлайн

Повідомлення: 1150
А банки перестали давати кредити?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2008, 19:53 
Офлайн

Я не знаю чи перестали банки давати кредити, я ними ніколи не користувалася, але якщо перестали то чому? Задумайтесь! Чи не тому що гроші знецінюються !? А хто відповідальний за економіку держави?! Тільки УРЯД і ВСЕ!!! В нього всі речаги. А інфляція спровокована її соціальними проектами які нищать економіку держави але їй дуже вигідні перед президентськими виборами!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2008, 20:05 
Офлайн

Повідомлення: 421
boddy написав:
А банки перестали давати кредити?
Зараз дійсно отримати кредит стало набагато проблемніше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2008, 23:55 
Офлайн

Повідомлення: 210
Я теж бачив плакат.Там було написано-"Юлю повернули.Де бензин по 3.50??"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2008, 09:38 
Офлайн

777 написав:
зачекайте. хай попрацює.
Так же ж вроді всі зрозуміли, шо в даному випадку дійсно краще почекати ше пару місяців і Тимошенко із своєю бандою сама назавжди піде в небуття як політик, показавши свій "професіоналізм", заваливши всю економіку в країні. Просто шкода, шо нам - простим людям - після цього доведеться жити в ше гірших умовах, ніж зараз :? Але то вже дрібниці, як кажуть: "Згоріла хата - то вже нехай і хлів горить", бо в цій країні вже толку не буде ніколи...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2008, 12:35 
Офлайн

все може бути. і все таки я рахую що треба почекати. а ще краще змінити всю політичну еліту в країні. необхідно щоб країною керували не бувші совки

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2008, 13:19 
Офлайн

777 написав:
все може бути. і все таки я рахую що треба почекати.
А шо чекати? Хіба так не видно шо буде? :? Тож і так понятно, шо поки не роздерибанять все шо можна роздерибанити - не заспокояться і не будуть думати про людей. Але коли дерибан закінчиться - то країна буде схожа на феодальну державу, де в кожного поміщика буде своя фортеця, своя фабрика, своя невеличка армія і свої закони. Таких феодалів буде 3-5% від усього населення, решта - бідняки, які свого часу не були при владі і жили за законом...
Цитата:
а ще краще змінити всю політичну еліту в країні. необхідно щоб країною керували не бувші совки
Якшо міняти еволюційно - то треба принаймні років 50, а якшо революційно і зараз - то просто одні клани заміняться іншими і людям від того не буде ні холодно ні жарко. В країни нема майбутнього у будь-якому випадку...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2008, 15:14 
Офлайн

нє. ну тебе послухати так все, кінець світу у нас тут. но всерівно треба щось робити, навіть революційно. на мій погляд нада на 10 років ввести військову диктатуру, як колись в Чілі. Націоналізувати все що в нас вкрали, а тих олігархів вислати з держави, дати їм на дорогу і хай котяться. Я рахую що це може щось змінити. А при сьогоднішніх розкладах я альтернативи юлі не бачу. ПОКАЖІТЬ МЕНІ. Може я щось недопонімаю. Але це моя думка. Нам треба ЦАРЬ Князь, монах, султат, тобто нами треба керувати. Такі ми є. В 2004 році пам"ятаю Корчинський виступав, і він по моєму сказав вірно, нам треба когось запросити з-за кордону, щоб нас навчили жити. Я б запросив китайців.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2008, 15:43 
Офлайн

777 написав:
треба щось робити... ввести військову диктатуру... націоналізувати все що в нас вкрали...
Хто це має зробити? Я чи ти? Ти он навіть сусіда-сцикуна не можеш притягнути до відповідальності, то шо вже казати про можновладців? Ні, в України нема жодного шансу. І це треба визнати...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 162 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: